Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да не напълнея?


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 MaNeKeN

MaNeKeN

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 26 October 2006 - 10:33 PM

:) Rabotq v edna firma v edin Ofis i celia mi den minava tam bez osobenno dvijenie.Sutrin ot 9 do 1 posle po4vka i sledobed ot 3 do 7 i cql den ne hodq nikade osven do magazina i useshtam 4e zapo4vam po malko da natrupvam maznini po men.. :)
Nqkoi ako moje da kaje pone kakvo da qm kakvo da pravq za da otsbna ili pone da zadarja segashnoto si sastoqnie :)

Edited by MysteryStyle, 15 August 2007 - 03:28 PM.


#2 Original_Sin

Original_Sin

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 27 October 2006 - 09:10 AM


В България все по-трудно е да синхронизираш яденето с движението.
Общо взето - обезмаслено мляко, риба, няколко варени яйца, зеленчуци... Не яж много тестени изделия и полуфабрикати.
Повече съвети търси на BB-Team.org
Нали знаеш, докато си жив - трябва да се движиш java script:emoticon(':)') а най-доброто движение е спорта. Измисли нещо и го прави след работа... знам и аз съм уморен, но не се отказвам. Красотата иска жертви :оI
Дерзай.


#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 November 2006 - 12:12 AM

:huh:  Rabotq v edna firma v edin Ofis i celia mi den minava tam bez osobenno dvijenie.Sutrin ot 9 do 1 posle po4vka i sledobed ot 3 do 7 i cql den ne hodq nikade osven do magazina i useshtam 4e zapo4vam po malko da natrupvam maznini po men..  :(
Nqkoi ako moje da kaje pone kakvo da qm kakvo da pravq za da otsbna ili pone da zadarja segashnoto si sastoqnie  :)

<{POST_SNAPBACK}>


:) първо пиши на БГ http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

вземи си ябълков оцет от аптеката /колко ще подейства не знам /скоро го взех/
можеш да пиеш и зелен китайски чай /разхлабващ е / на мен доста ми помага

като се прибереш от работа пусни си музика и потанцувай /пак е нещо.../

най доброто за нямащите време за спорт си остава качествения секс ;)

#4 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 06 November 2006 - 03:49 PM

100 лицеви колко време отнемат?
Какво ще ти коства да намалиш храната?

Е, ако искаш да си мистър мускул и бицепси ще ти трябва много повече. Но не виждам защо ти е :)

#5 Ivan89

Ivan89

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 11 November 2006 - 01:16 PM

ами почни да ходиш на фитнес и ше се опраиш. също с тичане се отслабва мн

#6 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 11:29 PM

Човека явно няма време за фитнес, но наистина малко лицеви опори и коремни преси сутрин и вечер не отнемат много време. А тичането е най-доброто, точно за 20 мин качествено тичане можеш да се натовариш предостатъчно.

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 24 January 2008 - 12:18 AM

Човека явно няма време за фитнес, но наистина малко лицеви опори и коремни преси сутрин и вечер не отнемат много време. А тичането е най-доброто, точно за 20 мин качествено тичане можеш да се натовариш предостатъчно.

а за енергия нещо безвредно? :)

#8 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 24 January 2008 - 09:01 AM

ЦИТАТ(TytusPulo @ 23.01.2008 - 23:29) *
Човека явно няма време за фитнес, но наистина малко лицеви опори и коремни преси сутрин и вечер не отнемат много време. А тичането е най-доброто, точно за 20 мин качествено тичане можеш да се натовариш предостатъчно.

а за енергия нещо безвредно? smile.gif


Извинявай ма нещо май не разбрах въпроса...

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 24 January 2008 - 11:38 AM

Извинявай ма нещо май не разбрах въпроса...


не ме разбра защото вмъкнах цитата...сори :)

имам нужда от енергия ;) напоследък работя доста и недоспивам, ставам рано, храня се ужасно /нямам режим/ ...
за момента нямам избор, та като изключим енергийните напитки има ли нещо друго което мога да вземам за енергия :) която да ми стига за работа и тренировки

#10 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 24 January 2008 - 10:40 PM

Това е много кофти, знам от личен опит а, мене лично много ранното ставане ме прави парцал за цялата сутрин, обаче мога да ти кажа че енергийните напитки е най-добре да ги ограничиш или спреш, защото само влошават положението, понеже общовзето ефекта им е временен, а после си вземат своето... Чувал съм за доста неща които помагали, обаче заз лично много съм много доволен от грейпфрутите, те са ми пръв приятел след някое ходене на дискотека или алкохолно недоспиване, пък дори и да не помогнат кой знае колко за това поне не могат да ти навредят с нищо, освен това знам че леко стимулирали метаболизма.

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 January 2008 - 12:24 AM

Това е много кофти, знам от личен опит а, мене лично много ранното ставане ме прави парцал за цялата сутрин, обаче мога да ти кажа че енергийните напитки е най-добре да ги ограничиш или спреш, защото само влошават положението, понеже общовзето ефекта им е временен, а после си вземат своето... Чувал съм за доста неща които помагали, обаче заз лично много съм много доволен от грейпфрутите, те са ми пръв приятел след някое ходене на дискотека или алкохолно недоспиване, пък дори и да не помогнат кой знае колко за това поне не могат да ти навредят с нищо, освен това знам че леко стимулирали метаболизма.


благодаря :) идеята ти е добра и ще я пробвам /заради метаболизма ;) /
по скоро имах предвид нещо друго ...
преди време пробвах продуктите на фитлайн /хранителна добавка, ако не греша...дрън дрън на билкова основа/ честно казано ефекта върху мен беше ужасен...не ми даде грам енергия и освен това не можах да мигна цяла нощ ...
реших че съм прекалила с дозата /макар, че майка ми ги пие точно в същата доза и на нея и действа добре/ та намалих дозата и пак същото...през деня нищо, а вечер - сърцето ми спи, а не мога...гадост

#12 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 25 January 2008 - 12:19 PM

имам нужда от енергия :) напоследък работя доста и недоспивам, ставам рано, храня се ужасно [b]/нямам режим/ ...[/b]

Nямаш режим.... това е страхотно, но ако ти не си помогнеш няма кой друг. Много работа е опъвдание. Всеки индивид има определени нужди и ако те не са задоволени се отразява на съществуването. Казвам ти го от опит, Защото и аз работя по 12 часа на ден но не се лишавам от храна и тренировки. в началото пиех по 10 кафета на ден и няколко редбула, но това е до време. После минах през периода когато тялото ми беше будно, но мозъка ми спеше. Намалих кафетата , защото не действаха и беше не пя редбул. Храня се правилно...а на работата майната и аз съм преди нея.Не ме разбирай погрешно, това не означава че съм безотговорен към нея,но обръщам повече внимание на себеси.Ти работиш да живеш или живееш да работиш. Коли вариант избираш?Стига толкова конско...;)Ядки с мед, женшен, разнообразни плодови сокове. Имам в предвид Fresh. Приема на 1/2 литър сок се равнява на николко килограма плодове и отнема 15 мин да си го приготвиш.Прием на храна 3-4 пъти на ден. Здраве и успехДопълнение към горния пост...Малко се отлконихме от темата. Ако искаш отвори нова.

#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 January 2008 - 04:50 PM

:) само привидно изглежда че не пишем по темата, ако се замислиш точно този тип застоял живот води до проблеми с теглото ...
имам доста тичане покрай малкия и домакинските си задължения, но все пак по голямата част от времето съм на бюро...

мерси за конското ;) ще гледам да се поправя с едно малко изключение....ако се храня по 3-4 пъти на ден ще стана 100 кила ;) като за моя *перфектен* метаболизъм - два максимум три пъти /ако морените, туикса и шоколада се броят за ядене/ е достатъчно :)

#14 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 25 January 2008 - 05:19 PM

ако се храня по 3-4 пъти на ден ще стана 100 кила



Тогава може и да те харесам... А сникърсите не си ги давам!

#15 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 January 2008 - 01:38 AM

Тогава може и да те харесам... А сникърсите не си ги давам!


:) хммм ще видим


PS:за оффф топици има ЛС ;) :)