Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ползата от този форум


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#16 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 20 August 2007 - 11:56 AM

Този форум изцяло промени възгледите и идеите ми. С чисто сърце казвам, че ми е помогнал и продължава да ми помага адски адски мн. Видях куп мой грешки, които доста често съм правил и въобще не съм се замислял... а колко са ми стрували :) Помогна ми да преодолея някои проблеми и ограничения... сега съм мн по спокоен и всичко е мн мн по лесно :P е вярно е че не съм и машина която прави само и единствено това, но като вида готина мацка и не закъснявам прекалено мн за някаде почти винаги я заговарям, а доста често се случва и да излезе нещо :rolleyes: има прогрес и в диското... важното е че се опитвам да практикувам колкото мога повече. Наистина когато прочетох част от библията и реших да пробвам :lol: нищо не стана... не впрочем станах за смях :blink: после чак осъзнах че наистина съм бил смешен, защото фразите не съответстваха на тона ми, изражението, езика на тялото и тн... но втория път беше по добре... даже излязохме, а на четвъртия път... :P и пак това беше късмет... но лека полека виждам прогрес. а за мен лично не всичко, но по голямата част от нещата са истина... големия проблем е да ги осъзнаеш и да ги използваш както ти приляга на теб, а не точно както са написани тук и съответно прилягат на Мастера

#17 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 21 August 2007 - 12:45 AM

Въпреки всички истории,тактики и схеми,форумът дава насока към по-добър живот и личностна реализация. Ако човек наистина възприеме правилно написаното тук,то няма да му помогне само с 10-15 мацки,а ще му върши работа през целия живот с всички хора. Отношемието към света се променя,а заедно с него самочувствието и стремежите(а накрая естествено се променят и резултатите). Случаят на Доброто момче е описан тук толкова детайлно,защото безхарактерните хора като него се кланят и оставят да бъдат контролирани. Дон Жуан не е просто сваляч,той е мъж който знае какво прави,какво иска и как го иска. Не се дава на никой и за нищо освен за собствените си мечти и интереси.

Ако всеки тук е започнал да преследва поне 1 своя мечта (успоредно с реализацията сред момичетата) е постигнал успех и форумът наистина му е бил от полза.

Сещам се за една поговорка свързана със стремежа към самоусъвършенстване: "Цели се винаги нависоко в луната,защото дори и да пропуснеш,около нея ще останат звезди."

Нито един опит за прогрес не остава невъзнаграден.
Пожелавам на всички съфорумци тук да продължават да се стремят,и да се целят все по-нагоре и по-нагоре,даже и отвъд луната :)

#18 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 21 August 2007 - 01:15 AM

Аз си признавам този форум ми отвори очите :) Преди бях едно глупаво Добро момче и се оставях жените да ме ръководят, но сега е точно обратното - завъртам им главата доколкото мога и ги ръководя :P

#19 Lonsdale

Lonsdale

    Pick Up Artist

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 68 Мнения:

Posted 21 August 2007 - 02:47 AM

На мен лично пикъпа (който тук е представен като ДЖ библия,но науката си е една и съща) ми е дал страшно много и ми е помогнал най-вече за личностното развитие (да не говорим за бройката на забитите от мен момичета,която доста се е увеличила,откакто се занимавам с това нещо,но все пак това не е най-важното)...

Така че тези материали,които ги има тук,тези техники и статии не са само да се хвалиме във форума,те са неща,които ти помагат да се САМОУСЪВЪРШЕНСТВАШ и РАЗВИВАШ - двете най-важни неща за да водиш един по-добър живот...

Не всички сме родени с визията на Брад Пит или с парите на Бил Гейтс,но пикъпа ти дава шанса да успееш и без по начало да си получил от "съдбата" някакви подаръци,да успееш сам. Това,което можете да научите от пикъп сайтовете не може да го научите НИКЪДЕ ДРУГАДЕ - от никой приятел,от никой учител,родител,филми и прочее... Учат ни на какви ли не глупости,но не и да общуваме правилно и да имаме правилно поведение (рамка,фрейм) в живота... И затова толкова хора имат проблеми с това нещо...

Пикъпът (в случая ДЖ библията) ти дава шанса да избереш един по-добър живот и най-вече по-различен от този на масата...

#20 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 21 August 2007 - 08:36 PM

Според мен, всеки решава какво да използва и какво не от този форум и то е индивидуално за всеки. Не мога да кажа, че форумът ми е отворил очите или е променил живота кой знае колко, но със сигурност е нещо като един полезен дневник, в който както мога да споделям, така мога да и да използвам и извличам някои много полезни неща

#21 lyouman

lyouman

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 29 August 2007 - 01:00 PM

Здравейте, регистриран съм в този форум от почти две години, мой приятел ми подхварли за него. В началото го прегледах набързо и не виждах смисъл да го прочета. И преди седмица се сетих за него (форумът) и изчетох всичко в хронологичен ред, Библията, постовете към нея, останалите теми и т.н... Някои от нещата, които са описани тук, са както аз съм ги правил, с някои съм си попълнил мои пропуски. Но най-важното е познанието, което човек може да получи, четейки този форум. А както знаете знанието е най-силното оръжие, което човек може да получи. Разбира се остава единствено да съумее да го използва. Така твърдо съм на мнение, че ползата от този форум е налице.

#22 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 31 August 2007 - 12:22 AM

Аз най-малкото започвам да се променям благодарение на форума.
Важното е да отсяваш мненията и да мислиш, а не само да преписваш. Фрази и тем подобни не може да се научат от форуми, но много хора има негативни възгледи за света и точно това е, което този форум може да промени. Аз научих много интересни неща. Някои винаги съм ги знаел, но не съм се замислял за тях. Сега ходя и си правя експерименти наляво-надясно. Ако нещо не сработи ? Голяма работа! Животът е пред мен. Но все пак - щом при някого е сработило - струва си да опиташ.
Поздрави

#23 digger

digger

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 31 August 2007 - 09:15 AM

За мен ползата от форума има.
Поздрави

#24 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 31 August 2007 - 12:50 PM

Сега и аз да се включа. :huh: Първо ми е приятно отново да се чуем с колегите след 22 дни на морето.

Значението на форума и тактиките, ученията в него ги изпитах на собствения си гръб в Ахтопол. Това бе за мен най-великолепната ваканция, която съм изкарвал защото времето там прекарвах така, както исках - с най-големият ми и прекрасен интерес - жените.

Този форум ми даде силите и настройката за море, пикъп-и и момичета. Той ми вдъхна кураж и енергия да направя това, което ми идва от вътре - постоянни заигравания на жени, всеки един ден на среща с нови момичета и УСПЕХ.
На ден съм събирал по 3 телефонни номера на навити девойки, което никога не ми се беше случвало. Изобщо историйте и разказите ми от морето ще бъдат цяло денонощие .. А преди никога не съм могъл да се похваля с нещо значимо и толкова уплътняващо цялата ми ваканция.

В момента съм от 1 ден в София. Събрал съм около 30 номера на момичета, с които съм излизал, гушкал, набарвал, с някои целувал, ходил по барове по дискотеки и етс .. С някои от тях невероятно сме си подхождали и съм прекарвал с тях цялото време чак докато си заминат. Сега се чудя на коя от тях - (около 10-12 тел. номера на мацки, които наистина си заслужават и сме се допълвали) да звънна и да поканя на среща. Добре, че не всички момичета са от Сф та съвсем да се объркам.

Това е практическата полза от ФОРУМА и ПикЪп-а в него. Вижте мен .. мога да разкавам толкова много за морето, ... а и не мисля да спирам дотук - Живота в София тепърва ме зове! И повярвайте ми - НЕ СЕ ХВАЛЯ. :P

Edited by Don Juan DeMarco, 31 August 2007 - 12:59 PM.


#25 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 20 September 2007 - 08:02 PM

При мене има ефект, но аз понякога импровизирам с техниките.

#26 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 20 September 2007 - 11:50 PM

Моя живот го промени ДЖ Библията. Това мога да твърдя със сигурност.

Преди време осъзнах че съм смотан. Като казвам осъзнах имам точно това впредвид. Бях се залостил в интернет да търся курсове как да стана добър сваляч и попаднах на ДЖ Библията. Изчетох я на един дъх. След прочитането ако ме бе попитал човек дали съм се променил бих казал "малко" и още твърдя това. ДЖ не се ражда ДЖ- той израства. На мен лично ми даде посока накъде искам да раста. Това е.

А осъзнах и че бях типичното добро момче- целта беше да израстна до лошо. И го направих.
Като израстнах до лошо момче разбрах че има и по.... цели. Ще ги достигна.

Никой не може да налее нещо в главата на някой който не иска. Ако някой не иска да се развива, да израства нагоре си е негов проблем, не на този който му поднася стълбата.