Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ползата от този форум


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 SEHNSUCHT

SEHNSUCHT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 07 August 2006 - 07:37 PM

Здравейте :rolleyes: От доста време следя този форум,но отскоро пиша...Забелязах,че тук са се събрали най-големите специалисти по свалки,та да ви питам,господа...Има ли полза от всички тези писания?Вкарали ли сте в практиката нещо,което сте научили/наизустили от тези ДЖ форуми?Мисля,че целта им е била точно такава-да бъдем по-добри навън,а не да се надпреварваме в славословия на великите ни техники и т.н. На мен лично с нищо не са ми помогнали :) Не съм се променил и на сантиметър...
И друго :) Как е тоя клуб EXIT?Казаха ми,че празна вечер нямало,все се намирало по нещо.Качествено.Дали?

Edited by MysteryStyle, 20 August 2007 - 01:10 PM.


#2 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 08 August 2006 - 07:35 AM

Здравейте :rolleyes: От доста време следя този форум,но отскоро пиша...Забелязах,че тук са се събрали най-големите специалисти по свалки,та да ви питам,господа...Има ли полза от всички тези писания?Вкарали ли сте в практиката нещо,което сте научили/наизустили от тези ДЖ форуми?Мисля,че целта им е била точно такава-да бъдем по-добри навън,а не да се надпреварваме в славословия на великите ни техники и т.н. На мен лично с нищо не са ми помогнали :) Не съм се променил и на сантиметър...
И друго :) Как е тоя клуб EXIT?Казаха ми,че празна вечер нямало,все се намирало по нещо.Качествено.Дали?

<{POST_SNAPBACK}>




"има ли полза от всички тези писания?"
"на мен лично с нищо не са ми помогнали"

Ей, евала, намери се един човек който да мисли като мене в тоя форум...дано да е така....
Аз отдавна говоря за тва, че тия писания тука са абсолютно безполезни. А иначе си прав, че тука са най-големите "спецове" по всичко...ама само на думи. Относно EXIT искам да ти кажа, че има бая материал, и качествен и не чак толкова, абе повечето ку****ки, за веднъж стават, рядко ще ти откажат да ги почерпиш, така, че си приготви някой и друг лев и отивай да се забавляваш. На мене лично там ми е омръзнало да ходя, все едни и същи хора виждам...

Edited by miti, 08 August 2006 - 07:44 AM.


#3 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 08 August 2006 - 12:27 PM

Дори и да не ме е променило тотално това, което съм прочел в този форум и няколкото книги, съм убеден, че промяната все пак е започнала да се заражда в мен.

Първо, сега съм много по-уверен в се*е си. И не само спрямо момичетата (може би жените,не знам, за мен 20 години не са достатъчно, за да съзрее напълно човек, т.е. да се превърне в истински мъж или жена :rolleyes: )

И нещо друго, което не е за пренебрегване, заговарям непознати момичета, ей така от нищото, без никога преди това да съм ги виждал или да имаме общи познати. Без вече да ми дреме какво тя ще си помисли или как ще изглеждам в очите на тези около нас.

Така че определено не считам писанията тук за безполезни, макар и да съм съгласен, че не можеш да се оповаваш изцяло на тях.

Edited by eXTigyroue, 08 August 2006 - 12:34 PM.


#4 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 08 August 2006 - 04:17 PM

    Дори и да не ме е променило тотално това, което съм прочел в този форум и няколкото книги, съм убеден, че промяната все пак е започнала да се заражда в мен.
         
        Първо, сега съм много по-уверен в се*е си. И не само спрямо момичетата (може би жените,не знам, за мен 20 години не са достатъчно, за да съзрее напълно човек, т.е. да се превърне в истински мъж или жена :rolleyes: )
         
        И нещо друго, което не е за пренебрегване, заговарям непознати момичета, ей така от нищото, без никога преди това да съм ги виждал или да имаме общи познати. Без вече да ми дреме какво тя ще си помисли или как ще изглеждам в очите на тези около нас.
       
        Така че определено не считам писанията тук за безполезни, макар и да съм съгласен, че не можеш да се оповаваш изцяло на тях.

<{POST_SNAPBACK}>



Ти само на 20 години ли си бе пич? Много си зелен още, аз кога бях на 20 години.... отдавна беше....ех, спомени, спомени...

Запомни едно от мене - изобщо не трябва да ти пука от никой и от нищо. Прави това което сметнеш за добре, без значение какво ще кажат другите... Майната им, да вървят да се е**т... Заговаряй непознати пи**и, бъзикай се, забавлявай се, смей се, кефи се, сега е твойто време, после ще е късно...

Казвам ти го от опит. Прочетеното в тоя форум няма да ти помогне кой знае колко, разчитай на се*е си и на никой друг, бъди се*е си, импровизирай, ти си още много млад, тепърва трябва да гониш бройката... След 30-те човек вече е на друга вълна, мисли вече за сериозни неща, семейство...

Така, че сега ти е времето да живееш, използвай го както намериш за добре...

#5 hunter

hunter

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 15 August 2006 - 06:11 PM

Е и аз съм на мнение че не може веднага да се промениш каренно но лека по лека започвам да се чуствам като че не съм новак.
Преди като некоя мацка си играеше некакви женски номерца с мен се изнервях. А сега аз си играя с мацките, и ги карам да излизат от кожата си.
Абе най важно е да пробваш и ако стане стане, ако ли не пробваш друго.
А за това клубче ако може малко повече инфо??

#6 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 15 August 2006 - 06:34 PM

Е и аз съм на мнение че не може веднага да се промениш каренно но лека по лека започвам да се чуствам като че не съм новак.
Преди като некоя мацка си играеше некакви женски номерца с мен се изнервях. А сега аз си играя с мацките, и ги карам да излизат от кожата си.
Абе най важно е да пробваш и ако стане стане, ако ли не пробваш друго.
А за това клубче ако може малко повече инфо??

<{POST_SNAPBACK}>



Е, точно тва е истината - трябва да се пробва, експериментира, просто няма друг начин, не си ли упорит няма как да успееш... По-добре ти да се бъзикаш с една мацка, отколкото тя с те*е, нали? Кво точно те интересува за "EXIT"-а?

#7 SEHNSUCHT

SEHNSUCHT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 22 August 2006 - 07:55 PM

EXT ми го рекламираха като перфектно място за бързи свалки,знаеш как е.
Майната му на тва.
Една приятелка ми разказа една случка.
Случка,характеризираща мнозина от посетителите на този и подобните форуми.
Седяло си момичето в кафето пред работното и място.Най-обикновено кафе,а в него едно наистина красиво момиче.
По едно време към нея се приближил някакъв тип с думите: "Здрасти,сама ли си?"
На което тя отвърнала: "Да".
Отговорът бил:"Може ли да седна при теб?"
На което последвало:"Не".
А човекът:"Ама наистина ли не искаш?"Казано с наистина изумен поглед.
Ебати.
И вие ли сте такива ве,пичове?Подхождате с огромно самочувствие към жените и не се обезкуражавате от непрестанните загуби.Щото от тази и всички такива ситуации друг изход не може да има.
Знаете ли какво се означава с термина "наглост"?Ето този тип поведение.Ебати,колко отблъскващо е,направо неописуемо.Мислите ли,че тия "техники" работят?Да заговориш момиче на улицата и т.н.?
Жалко,братлета.Историята за този тип ми напомни за някои персонажи от форума,затова пиша това.Да ме извинят пичовете.
Жалко,отвратително,низко държане за един мъж.Ако си такъв случай-words are very unnessesary...

#8 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 23 August 2006 - 12:10 PM

SEHNSUCHT, този е бил некъв заблуден и със сигурност не от `нашите ... ;)
Защото `пикапьорът никога не би питал - Може ли блаблабла :rolleyes:, а щеше да направи така, че момичето самО да го покани ... :P

#9 SEHNSUCHT

SEHNSUCHT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 23 August 2006 - 08:31 PM

Ъхъ,сигурно.Най-вероятно някакъв фрийлансър...ама не.Виждал съм в какво може да се превърне един човек,когато започне да вярва в собствените си слабовати способности.Точно в такъв индивид.Това е мъжът,който обитава ДЖ и lоvestyle,който е много зле...Отвратителна работа...
"Здрасти,как си?"
С тези си думи пред непозната се дискредитираш.Преди да ги вкараш в употреба трябва да има поне една размяна на погледи и т.н.Но не.Истинският ДЖ вярва,че тази фраза му отваря всички врати.Ебати,как може...
Пичове,единственото спасение е да инвестирате в маркови дрехи и БМВ,че да ви даде Господ възможност да пипнете жена.
Заеби.

#10 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 23 August 2006 - 11:13 PM

Погледът е много важна част от всяко запознанство (не само с жени) и тук никой, никога не го е отричал. В DJ Библията, пък и във всяка книга, свързана с pick-up, си го пише.
П.С. "Пичове,единственото спасение е да инвестирате в маркови дрехи и БМВ" - ами A4 брои ли се, щото не ми е свършила много работа досега. :rolleyes:

#11 SEHNSUCHT

SEHNSUCHT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 24 August 2006 - 08:16 PM

Горе-долу всяка кола действа,братле,но ако с А4 не става-вече не е от моята компетенция :rolleyes:

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 24 August 2006 - 10:49 PM

Погледът е много важна част от всяко запознанство (не само с жени) и тук никой, никога не го е отричал. В DJ Библията, пък и във всяка книга, свързана с pick-up, си го пише.
    П.С. "Пичове,единственото спасение е да инвестирате в маркови дрехи и БМВ" - ами A4 брои ли се, щото не ми е свършила много работа досега.  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>


:P погледа ...ммм да

PS:номера с колата върви, но за определен тип жени /които смятам че не си търсил/ за това не работи ;)

ама много ви се моля, боклуци можете да си хванете и без особени проблеми т.е. мисля, че е ясно как

като цяло във форума има добри теми...зависи на какво ще обърнеш внимание и как ще го използваш ...
естествено има и излишни и изкривени /както и различни хора и интереси.../ та зависи кой какъв е и какво търси...

#13 Red Devil

Red Devil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 17 November 2006 - 06:22 PM

Пич, Ако не излезеш с приятел, ако не практикуваш, наистина няма смисъл да четеш писанията тук, но пък от друга гледна точка ако четенето може да ти вдъхне нови сили и с още по голяма настървеност да действаш, е тогава има полза. Търсят се мъже с характер! Не съм в България, но и тук в Canada има поле за изява. Имам приятели, с които излизама само за свалки и усъвършенстване.
Бодри поздрави,
Red Devil


Здравейте :) От доста време следя този форум,но отскоро пиша...Забелязах,че тук са се събрали най-големите специалисти по свалки,та да ви питам,господа...Има ли полза от всички тези писания?Вкарали ли сте в практиката нещо,което сте научили/наизустили от тези ДЖ форуми?Мисля,че целта им е била точно такава-да бъдем по-добри навън,а не да се надпреварваме в славословия на великите ни техники и т.н. На мен лично с нищо не са ми помогнали :huh: Не съм се променил и на сантиметър...
И друго :) Как е тоя клуб EXIT?Казаха ми,че празна вечер нямало,все се намирало по нещо.Качествено.Дали?

<{POST_SNAPBACK}>



#14 Lexmark

Lexmark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 20 August 2007 - 02:42 AM

Аз да...промених се, и то доста...
На мен тези "писания" доста ми помогнаха...
Съгласен съм с теб Sehnsucht за това, че без практика и воля НИЩО не може да се постигано, НО
не съм съгласен за това "че тре*е да се ИНВЕСТИРА в маркови дрехи и скъпи коли".
Вярно е че повече от половината(ако не и повече) от жените(момичета , девойки се в гЪз, как иска6 така ги нари4ай)
искат ЯКОТО КИНТИ, НО все още,ВСЕ оЩЕ Има и от тази вече рядка порода, дет е с теб не зарад кинтите ти, а зарад теб самия...Но това все пак е мое мнение, а и са се изписали доста редове по темата... :)

#15 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 20 August 2007 - 08:39 AM

Тая работа не е като оная...

За да свърши работа каквото и да е от този сайт, или от който и да е сайт за пикап, трябва МНОГО практика. Думите предават само 7% от комуникацията. Другите 93 са на езика на тялото и тона на гласа. Която и фраза да избереш, описана в някой сайт, няма да ти свърши работа, докато не я пробваш достатъчен брой пъти, така че да усъвършенстваш и езика на тялото, и тона на гласа.

93% - това е почти 100%. На практика точно какво казваш, няма почти никакво значение - важното е КАК го казваш. По-опитните могат да го потвърдят.

При всички случаи нещата, които са описани тук, работят за много хора. За тези, за които не работят, проблемът е следният:
- Някои хора прекарват 3 месеца в четене на форума, избират префектната фраза
- Отиват нервно при някое момиче, с треперещ глас й казват префектната фраза
- Тя, естествено, не им скача на врата и не им предлага да правят секс
- И съответните хора решават, че край - нищо няма значение, това са глупости, които не работят.

Ми да вземем един снайпер - специалист може да улучи от (примерно) 1 км. Ама като го дадеш на някой ляльо, ако ще и от 50 м да е, пак няма да улучи. Същата работа.

Така че вместо да се вайкате, че нещата не работят, отивайте и практикувайте.