Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Шаблони при запознанства


  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#16 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 02 August 2006 - 06:46 PM

лъска...

<{POST_SNAPBACK}>



Абе брато искам да те питам нещо, ти си готин тип и знам, че няма да излъжеш - кво ти е мнението за жените като цяло?

#17 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 August 2006 - 11:43 PM

абе далаверата е даге да си простак и да не ти пука за пу*ките е*еш и бегаш тряя да сме на принципа най обичам боба леба и да еба .. ясно е че жан клод ван дам или червената каска ше каат "ооо ти нищо не разбираш тряя си умен даге да си пич фафли фафли" ми ниная. просташката тактика винаги работи и винаги има секс. за връзка..тряя да си по приличен де признавам

<{POST_SNAPBACK}>


виж сега ...еби и бягай ако това е целта ти но не бъди простак и не заблуждавай жената до се*е си...
не знам колко работи тактиката ти но знам върху какъв тип жени работи /мен по скоро ме отблъсква/
не е номера само да я вкараш в леглото /тва не е трудно...жени за една вечер бол.../ трудното е да задържиш вниманието и

Като заговорихме за Жан Клод Ван Дам / или както аз обичам да го наричам Жан Клод Вандал, актьора, де / - къде изчезна той / този от форума /, някъде май се покри, няма го нещо...

<{POST_SNAPBACK}>


отчет ли трябва да ти дава? явно е зает ...леко ще те светна само че е много свестен /жалко че се подава на просташките провокации и ви отговаря по същия начин ...явно е разбрал че няма смисъл за което го поздравявам/

100 %

<{POST_SNAPBACK}>


лъска...айде няма да ти казвам обаче къде и коя :unsure:

сега ходи си гледай XXL там поне има кво да научиш :D пий един спрайт и не забравяй че той само утолява жаждата т.е. по умен от него няма да станеш :D :o

аа и още нещо...тва тука не е детска градина ...нито чат ...не сери всяка тема

#18 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 03 August 2006 - 12:02 AM

Прдлагам да дадете идеии за някви шаблони при запознанства на улицата.

<{POST_SNAPBACK}>


ще цитирам една мацка от друг форум която наистина ме накефи :unsure:

дам, спъвам хората и се усмихвам
питам /момчета!/ дали се казват боряна /това тръгна от един бъзик....дълга история/
спираш някого и му искаш от закуската

и някви такива... по-шантави...
определено имаш по-голям шанс изобщо да те запомни, пък ако те помисли за тъпак, значи не ВАЖИ!


определено не е сериозно /няма да работи при всички/ но е забавно :D

думите и обаче издават най важното ..изобщо не и пука тя просто се забавлява :D

#19 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 07:56 AM

Ами сигурно е така, незнам, може би е зает, знаеш ли колко ми пука. Благодаря, че ме светна, че е много свестен ... сигурно е минал и през твойто легло. Само не знам ти дали си добра там / в леглото /. Силно се съмнявам в тва.

лъска...айде няма да ти казвам обаче къде и коя :unsure:

Ако не те*е сигурно някоя надуваема кукла!!!!

аа и още нещо...тва тука не е детска градина ...нито чат ...не сери всяка тема
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right]
[/quote]

Тва е форум в който всеки може да си изкаже мнението, коя си ти бе, че да ми казваш кво да пиша, тоя форум да не е твой случайно, та ше казваш на хората кво да пишат, ще пиша квото си искам бе, а като не ти харесва тва, просто натискаш "излизане" и отиваш при Жан Клод да се забавлявате някъде. BITCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#20 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 03 August 2006 - 12:55 PM

Само не знам ти дали си добра там / в леглото /. Силно се съмнявам в тва.

Тва е форум в който всеки може да си изкаже мнението, коя си ти бе, че да ми казваш кво да пиша, тоя форум да не е твой случайно, та ше казваш на хората кво да пишат, ще пиша квото си искам бе, а като не ти харесва тва, просто натискаш "излизане" и отиваш при Жан Клод да се забавлявате някъде. BITCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>


B) личи че си ужасно незадоволен :D и си умираш да изпраскаш някоя :D добра съм да но ти никога няма да го разбереш /усетиш/ B) :o така че тази информация просто ти е излишна :unsure:

B) не спирай да се излагаш :D

PS: не ти казвам какво да пишеш а как има разлика ... т.е. да ти поясня защото съм сигурна че не разбираш ....не се дръж като селянин и абсолютен простак ...можеш да кажеш какво мислиш и без вулгарния прост език

Който не умее да владее се*е си, той е роб, па ако ще да е владетел на целия свят. Епиктет

Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина. Катон

Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.

Човек вижда толкова, колкото знае. Гьоте

Сееш мисъл и жънеш действие; сееш действие и жънеш навик; сееш навик и жънеш характер; сееш характер и жънеш съдба. Текери


#21 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 01:06 PM

B) личи че си ужасно незадоволен  :D и си умираш да изпраскаш някоя  :D добра съм да но ти никога няма да го разбереш /усетиш/  B)  :o така че тази информация просто ти е излишна  :unsure:

B) не спирай да се излагаш  :D

PS: не ти казвам какво да пишеш а как има разлика ... т.е. да ти поясня защото съм сигурна че не разбираш ....не се дръж като селянин и абсолютен простак ...можеш да кажеш какво мислиш и без вулгарния прост език

Който не умее да владее се*е си, той е роб, па ако ще да е владетел на целия свят.    Епиктет

Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.      Катон

Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.

Човек вижда толкова, колкото знае. Гьоте

Сееш мисъл и жънеш действие; сееш действие и жънеш навик; сееш навик и жънеш характер; сееш характер и жънеш съдба. Текери

<{POST_SNAPBACK}>



Ау колко интересно, сега нямам време, излизам по работа, но по-късно като се върна ще ти напиша нещо / специално за те*е /, така, че очаквай моя отговор...

#22 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 05:42 PM

B) личи че си ужасно незадоволен  :D и си умираш да изпраскаш някоя  :D добра съм да но ти никога няма да го разбереш /усетиш/  B)  :o така че тази информация просто ти е излишна  :unsure:

B) не спирай да се излагаш  :D

PS: не ти казвам какво да пишеш а как има разлика ... т.е. да ти поясня защото съм сигурна че не разбираш ....не се дръж като селянин и абсолютен простак ...можеш да кажеш какво мислиш и без вулгарния прост език

Който не умее да владее се*е си, той е роб, па ако ще да е владетел на целия свят.    Епиктет

Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.      Катон

Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.

Човек вижда толкова, колкото знае. Гьоте

Сееш мисъл и жънеш действие; сееш действие и жънеш навик; сееш навик и жънеш характер; сееш характер и жънеш съдба. Текери

<{POST_SNAPBACK}>




Да то човек като няма какво да каже използва разни цитати...лошо няма

789 мнения!!! Егати рекорда! И повечето от тях - помия, също като последното такова. Кой ли изобщо ги чете, сигурен съм, че повече биха навредили, отколкото помогнали...Има една стара поговорка която звучи с особена сила за те*е - "Този който много говори той нищо не казва". Как точно разбра, че съм "ужасно" незадоволен, много ми е интересно, и си умирам да "изпраскам" някоя...

"добра съм да но ти никога няма да го разбереш /усетиш/"

Ами аз и не искам, опазил ме Господ. Да не мислиш, че бих "изпраскал" всеки боклук който ми се предложи, съжалявам ама аз не съм помияр. Сигурен съм, че доста народ те е "изпраскал" те*е лично... Явно бая комплекси избиваш, сигурно си някоя застаряваща кака, която си плаче да бъде "изпраскана"...

"не спирай да се излагаш"

Не и повече от те*е, обещавам!

"не се дръж като селянин и абсолютен простак"

Без коментар, само ще отбележа, че съм от София!


"ПО ДОБРЕ ДА СИ В УСТИТЕ НА ХОРАТА, ОТКОЛКОТО В КРАКАТА ИМ"

#23 Ivan89

Ivan89

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 11:04 PM

Абе брато искам да те питам нещо, ти си готин тип и знам, че няма да излъжеш - кво ти е мнението за жените като цяло?

<{POST_SNAPBACK}>


абе.... чесно казано за повечето от жените се си мисла че дигат прекалено много краката от колкот е нужно .въпреки това от най големите курви стават най добри майки щот си са видели живота от сички страни даге и си стъпват на краката от рано. има нещо верно ф тфа коет каам не е предполагам баш така шот нит имам годините нит имам опита да го кажа тфа нещо но все пак според мене жените освен за секс за др нестават

#24 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 04 August 2006 - 07:46 AM

абе.... чесно казано за повечето от жените се си мисла че дигат прекалено много краката от колкот е нужно .въпреки това от най големите курви стават най добри майки щот си са видели живота от сички страни даге и си стъпват на краката от рано. има нещо верно ф тфа коет каам не е предполагам баш така шот нит имам годините нит имам опита да го кажа тфа нещо но все пак според мене жените освен за секс за др нестават

<{POST_SNAPBACK}>



Абе да ти кажа има някои които и за тва не стават, ама си абсолютно прав, че освен за секс за друго не можеш да ги използваш. Което си е абсолютна истина, въпреки, че ако питаш Жан Клод или Орхидеята те ще ти кажат, че си пълен загубеняк и, че не си наред. Но какво да се прави, винаги ще има хора които виждат не по-далече от носа си и както на тях им изнася. СЪДБА!!!

#25 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 04 August 2006 - 04:05 PM

Абе да ти кажа има някои които и за тва не стават, ама си абсолютно прав, че освен за секс за друго не можеш да ги използваш. Което си е абсолютна истина, въпреки, че ако питаш Жан Клод или Орхидеята те ще ти кажат, че си пълен загубеняк и, че не си наред. Но какво да се прави, винаги ще има хора които виждат не по-далече от носа си и както на тях им изнася. СЪДБА!!!

<{POST_SNAPBACK}>

И добре, че все още има "такива хора". Защо първо не разгледаш повечето темички във този форум, преди да отправяш обидни квалификации към хората, които дават едни от най-ценните и съдържателни съвети. :rolleyes:

#26 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 04 August 2006 - 06:32 PM

И добре, че все още има "такива хора". Защо първо не разгледаш повечето темички във този форум, преди да отправяш обидни квалификации към хората, които дават едни от най-ценните и съдържателни съвети.  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>



Абе каска ти пак се бъркаш там където не ти е работа, кво те засяга кво говоря и мисля за някои хора, а? Чети си там "най-ценните и съдържателни съвети" и ако няма кво интересно да кажеш не се меси. Има няколко "философа" в тоя форум които са го окупирали и само дават акъл на ляво и на дясно, ами нямат си хората друга работа и само приказват тука. Аз съм тука за да се забавлявам, да си правя кефа и да си пиша с някои готини хора като Ivan89 например - ЕВАЛА БАТЕ ИВАНЕ, ГОЛЯМ СИ!!! Не съм тука за да се изповядвам, да хленча като някоя недое***а пу**а и да се отегчавам като чета някои мнения на разни "философи".

#27 miho

miho

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 05 August 2006 - 09:57 AM

Аз съм тука за да се забавлявам, да си правя кефа и да си пиша с някои готини хора като Ivan89 например - ЕВАЛА БАТЕ ИВАНЕ, ГОЛЯМ СИ!!! Не съм тука за да се изповядвам, да хленча като някоя недое***а пу**а и да се отегчавам като чета някои мнения на разни "философи".

<{POST_SNAPBACK}>


О, да определено сте си лика прилика с "БАТЕ ИВАН", така като ви гледам постовете :rolleyes: . Вземете поне се научете да пишете правилно и след това тръгвайте да ръсите умнотиите си. И последно: КОЙ си ти, че да обиждаш хората от форума, които не познаваш? Айде бягай в детската обратно...

#28 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 05 August 2006 - 10:15 AM

О, да определено сте си лика прилика с "БАТЕ ИВАН", така като ви гледам постовете  :rolleyes: . Вземете поне се научете да пишете правилно и след това тръгвайте да ръсите умнотиите си. И последно: КОЙ си ти, че да обиждаш хората от форума, които не познаваш? Айде бягай в детската обратно...

<{POST_SNAPBACK}>





Благодаря за тва, че ми правиш реклама!

#29 ATAKA

ATAKA

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 06 August 2006 - 11:36 AM

B) личи че си ужасно незадоволен  B) и си умираш да изпраскаш някоя  B) добра съм да но ти никога няма да го разбереш /усетиш/  B)  :lol: така че тази информация просто ти е излишна  :)

B) не спирай да се излагаш  :P

PS: не ти казвам какво да пишеш а как има разлика ... т.е. да ти поясня защото съм сигурна че не разбираш ....не се дръж като селянин и абсолютен простак ...можеш да кажеш какво мислиш и без вулгарния прост език

Който не умее да владее се*е си, той е роб, па ако ще да е владетел на целия свят.    Епиктет

Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.      Катон

Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.

Човек вижда толкова, колкото знае. Гьоте

Сееш мисъл и жънеш действие; сееш действие и жънеш навик; сееш навик и жънеш характер; сееш характер и жънеш съдба. Текери

<{POST_SNAPBACK}>



Не че искам да застана на страната на "простака", но не мога да се въздържа да коментирам тази купчинка цитати... :rolleyes:
Хубаво е да си чел, разбрал и запомнил мислите на умни хора, но на изток цитирането се счита за признак на слабоумие и неспособност да предадеш мислите си по свой начин :D

И пак ще повторя - нямам желание да заставам на ничия страна, това си е между вас ;)

А иначе мога да ти препоръчам за твоята колекция още една мисъл в този дух, само дето не се сещам в момента чия е ;)
"Не спори с простака, възможно е хората да не забележат разликата между вас" :) :D

#30 atanassov

atanassov

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 07 August 2006 - 08:53 AM

Абе, хора. Вие тука да не сте се събрали във форума да се "джавкате"...Някои са се опитали да направят нещо интересно, а други се опитват да се "изсерат" върху всичко!Diva orhideq..изчетох ти всички мнения във форума и сега определено ми падна в очите..звучиш като умна жена , а му се връзваш на глупостите на тоя задръстеняк..Оставяй го да се звери, то явно не е виждал п.... наскоро.