Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Шаблони при запознанства


  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#1 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 30 July 2006 - 11:26 PM

Прдлагам да дадете идеии за някви шаблони при запознанства на улицата.

#2 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 30 July 2006 - 11:44 PM

" Извинявай, познаваме ли се (леко учуден), защото се чудех, дали и името ти е толкова красиво, колкото са очите ти. " :)

#3 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 01 August 2006 - 06:10 PM

Прдлагам да дадете идеии за някви шаблони при запознанства на улицата.

<{POST_SNAPBACK}>



Абе пич кви шаблони искаш, ти не можеш дори едно изречение да напишеш като хората без правописни грешки. Представям си кво ще стане ако заговориш някоя мацка на улицата и зациклиш като тука. Боже, не мога да повярвам, че има такива хора - да искаш шаблон за запознанство на улицата. Ти май си много зле, лелеееее. Ето ти един готин шаблон от мене - "Здрасти кукло, много си готина, кво ше кажеш да се изч****е някъде". Действа безотказно, пробвай......

#4 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 01 August 2006 - 06:24 PM

:D :D Не, не, той пича иска шаблони-неклишета :o Нещо като суха вода или черен сняг :unsure:

#5 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 01 August 2006 - 06:36 PM

" Извинявай, познаваме ли се (леко учуден), защото се чудех, дали и името ти е толкова красиво, колкото са очите ти. "  :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>



Може би като тоя по-горе. По тъп "шаблон" от тоя не съм чувал / или чел /. Вие от Селския / извинявам се, Студентския / град така ли сваляте п*****е, бе? То вярно, че там мацките са много кухи, ама чак пък толкова....

IS GOOD TO BE A KING, АМА ДА НЕ ТЕ ХВАНАТ!!!!!!!!!!

#6 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 01 August 2006 - 07:14 PM

Пуснах тази тема за да може да обмениме опит и този форум е за да се подобряваме. Никои не е роден научен. Иначе заговарям момичета на улицата и някои си дават телефоните. Просто питам за нещо по-интересно което дава добър резултат. и кво се захващаш за правописа. Написах го на бързо онова изречение.

#7 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 01 August 2006 - 07:24 PM

Пуснах тази тема за да може да обмениме опит и този форум е за да се подобряваме. Никои не е роден научен. Иначе заговарям момичета на улицата и някои си дават телефоните. Просто питам за нещо по-интересно което дава добър резултат. и кво се захващаш за правописа. Написах го на бързо онова изречение.

<{POST_SNAPBACK}>



Стига бе, наистина ли ги заговаряш на улицата, че те пък и телефоните си дават. Ау, я ни светни как го правиш това, кажи някой пиниз. Тва е много добре, но де да беше истина, иначе нямаше да искаш съвети тука.

#8 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 01 August 2006 - 08:25 PM

Можеш да започнеш със заучен материал, но имай нагласата че той ще ти служи само в началото докато започнеш редовно да вземаш телефони или да ескалираш на място. Вмъквай където можеш натурални неща, не се роботизирай. Първоначално ще имаш нужда да се научиш да си спокоен когато си в сет с момиче, първите пъти е голямо притеснение.
След време ще си толкова спокоен в сет, колкото и у вас пред компютъра, но все още няма да знаеш какво да казваш. След това използвай рутините си само когато зациклиш, а не като шаблонен план.

Намисли си 2-3 опенера. За сетовете с които се разминаваш на улицата избери нещо много неутрално, за да ги спреш (например "Как да стигна оттук до зала Триада?" "Къде тук се продават мъжки дрехи?". За седящи или стоящи сетове можеш да имаш opinion opener, искай мнението им за нещо. Ролята на опенера НЕ Е нещо с което я впечатляваш, или възбуждаш и т.н., с него единствено привличаш вниманието им. Не се престаравай с оригиналност.

Имай 2-3 истории. Една много кратка за около 20-30 сек, и другата (другите) по-дълги. Кратката можеш да я използваш след опенера, гледай да е нещо забавно, с "женски хумор" в него. В дългите вкарай нещо от характера си, DHV елементи, нещо което да й даде причина да иска да знае нещо повече за теб. ако и тя е забавна - чудесно.

Приготви си 2-3 negs. Използвай ги ако видиш че тя е студена в началото и има голям bitch shield. Това са изрази с които я смъкваш от пидестала на неземната хубавица. Вмъкни "Имаш нещо в окото", "Това естествения цвят на косата ли е? Не? Оу, ами... е... и така не изглежда зле."

Имай 1 или 2 "cold readings", характеризирай я някак. "Много хора те мислят за кучка нали, но мисля че си просто човек който не бърза за да види какво може да научи за другия, преди да покаже истинското си Аз."

Бъзикай я C&F където можеш. С времето ще ти дойде естествено.

Води интеракцията, и бъди конгруентен със се*е си и материала си. Най-лошото на заучения материал е, че жените много лесно виждат през него, и знаят че е нещо наизустено. Затова, разчупи материала си, разкажи историите си емоционално, изживей ги.

Не е необходимо да направиш всичко като някакъв план от А до Я, такъв план често се проваля. Калибрирай кога кое да използваш и кога да си просто социален с нея - vibing. Не показвай голям интерес към нея преди тя да покаже към теб. След което я квалифицирай, разбери това което те интересува за нея и я накарай да се почувства уникална за тези си качества които ще представи пред теб.

Оттук нататък хвърляш всички материали и ескалираш - телефон, или още естествен, нормален разговор, или кино ескалация.

Дано съм ти бил полезен. Питай.

#9 PRO

PRO

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 02 August 2006 - 01:56 AM

В тая тема повече се смях отколкото научих нещо полезно хахах но се пак е хубаво човек да се посмее :unsure:

#10 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 02 August 2006 - 11:31 AM

miti и аз не съм цвете, но радвам се, че ти ръсиш критика в изобилие и за двама ни, която съм безпощадно убеден, че е полезна за всички, които не я четат. :unsure:

#11 Ivan89

Ivan89

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 02 August 2006 - 01:21 PM

абе далаверата е даге да си простак и да не ти пука за пу*ките е*еш и бегаш тряя да сме на принципа най обичам боба леба и да еба .. ясно е че жан клод ван дам или червената каска ше каат "ооо ти нищо не разбираш тряя си умен даге да си пич фафли фафли" ми ниная. просташката тактика винаги работи и винаги има секс. за връзка..тряя да си по приличен де признавам

Edited by Ivan89, 02 August 2006 - 01:21 PM.


#12 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 02 August 2006 - 02:22 PM

miti и аз не съм цвете, но радвам се, че ти ръсиш критика в изобилие и за двама ни, която съм безпощадно убеден, че е полезна за всички, които не я четат.  :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>



Критиката полезна или не винаги я е имало и ще я има, а на те*е като не ти харесва никой не те кара да я четеш. Я виж кво е написал бат' Иван и кажи не е ли вярно - с жените трябва да си малко или много простак, да им въртиш същите курвенски номера както те на те*е... Чувал ли си израза: "Обичам курвите, но мразя курвенските номера"? Ако с жените се държиш културно и възпитано те ще те сложат на оная си работа...не е ли така? Ще се превърнеш в жалко нищожество в техните очи. Ние все пак сме мъже а не разни мухльовци.... Абе с една дума не тряя да ти пука от нищо... Прави всичко както на теб ти харесва, останалото да си е***а майката...

#13 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 02 August 2006 - 03:11 PM

абе далаверата е даге да си простак и да не ти пука за пу*ките е*еш и бегаш тряя да сме на принципа най обичам боба леба и да еба .. ясно е че жан клод ван дам или червената каска ше каат "ооо ти нищо не разбираш тряя си умен даге да си пич фафли фафли" ми ниная. просташката тактика винаги работи и винаги има секс. за връзка..тряя да си по приличен де признавам

<{POST_SNAPBACK}>



Като заговорихме за Жан Клод Ван Дам / или както аз обичам да го наричам Жан Клод Вандал, актьора, де / - къде изчезна той / този от форума /, някъде май се покри, няма го нещо...

#14 Ivan89

Ivan89

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 02 August 2006 - 06:26 PM

лъска...

#15 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 02 August 2006 - 06:31 PM

лъска...

<{POST_SNAPBACK}>



100 %