Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Един найстина добър вариант...


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#31 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 11:40 AM

Ама Вие жените ни задминавате по всички показатели. Във въртенето на мръсни номера просто нямате равни...

<{POST_SNAPBACK}>

Не си ли чувал за - каквото повикало, такова се обадило ...

#32 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 11:51 AM

Не си ли чувал за - каквото повикало, такова се обадило ...

<{POST_SNAPBACK}>



И добре да се държиш с една жена, рано или късно работата се прецаква, най-често не по вина на мъжа, така, че вината за тва си е ваша, тъй като жените просто не знаят какво искат, или ако изобщо искат нещо то е хем да си Брад Пит, хем да имаш 10-ина милиона в зелено в някоя швейцарска банка, хем да караш последен модел Ламборджини, хем да изглеждаш като Жан Клод примерно....е тва го има само във филмите, за съжаление. И аз искам да чу**м Анджелина Джоли ама не става.

#33 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 11:55 AM

И добре да се държиш с една жена, рано или късно работата се прецаква, най-често не по вина на мъжа, така, че вината за тва си е ваша, тъй като жените просто не знаят какво искат, или ако изобщо искат нещо то е хем да си Брад Пит, хем да имаш 10-ина милиона в зелено в някоя швейцарска банка, хем да караш последен модел Ламборджини, хем да изглеждаш като Жан Клод примерно....е тва го има само във филмите, за съжаление. И аз искам да чу**м Анджелина Джоли ама не става.

<{POST_SNAPBACK}>

Ми няма да я ч...ш докато си мислиш, че не става ... :D
Оф и що да не е по вина на мъжа? Бъди благодарен, че климатика ми не работи в момента и в тази горещина мисля за всичко друго, но не и за каквото трябва ... иначе щях да ти спретна един хубав монолог (явно щеше да се окаже) за това кой и защо прецаква нещата в една връзка ... :unsure:

Но запомни едно - жената иска Мъж, с главно М. И докато Ти си такъв, Тя ще е с теб!

#34 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 12:01 PM

Ми няма да я ч...ш докато си мислиш, че не става ...  :D
Оф и що да не е по вина на мъжа? Бъди благодарен, че климатика ми не работи в момента и в тази горещина мисля за всичко друго, но не и за каквото трябва ... иначе щях да ти спретна един хубав монолог (явно щеше да се окаже) за това кой и защо прецаква нещата в една връзка ...   :unsure:

Но запомни едно - жената иска Мъж, с главно М. И докато Ти си такъв, Тя ще е с теб!

<{POST_SNAPBACK}>


О, да напълно ти вярвам, докато не свърши парите...след тва кой откъде е....

Edited by miti, 03 August 2006 - 12:06 PM.


#35 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 12:09 PM

О, да напълно ти вярвам, дотогава докато свърши парите...след тва кой откъде е....

<{POST_SNAPBACK}>

Факт е, че има и такива жени ... но не трябва да слагаш всички под един знаменател ...
Свестните жени търсят и искат любов, страст, емоции, т.е. всичко това, което представлява мъжът ... къде видя тук пари?

хахахах, сега ще съм кучка - парите са само един хубав бонус :unsure:, така както и вие определяте красотата на жената като бонус, нали? :D
капиш?

Edited by Silia, 03 August 2006 - 12:12 PM.


#36 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 12:18 PM

Айде стига бе наистина ли са останали такива - свестни жени? За малко да ти повярвам, хахаха.... Трябва някой ден да опиша тука, в тоя форум моите истории с жени и тогава пак ще те питам дали си още на същото мнение.


Вие жените знаете само как да ги харчите парите за глупости, ама не знаете как се изкарват...

Edited by miti, 03 August 2006 - 12:20 PM.


#37 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 12:24 PM

Еми в такъв случай мога само да ти кажа, че си попадал на неподходящи досега ... :unsure:
Влез и в другия форум и си разкажи историите. Там, пък и тук все ще се намерят хора, които ще ти кажат къде бъркаш и какво можеш да подобриш откъм собствена нагласа и поведение спрямо жените ...

#38 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 12:38 PM

Еми в такъв случай мога само да ти кажа, че си попадал на неподходящи досега ...  :unsure:
Влез и в другия форум и си разкажи историите. Там, пък и тук все ще се намерят хора, които ще ти кажат къде бъркаш и какво можеш да подобриш откъм собствена нагласа и поведение спрямо жените ...

<{POST_SNAPBACK}>



Аз няма какво да подобрявам, компромиси със се*е си не правя, жените да се променят. Забелязал съм, че днешните жени в България / особено тези от провинцията / са с неоправдано голямо самочувствие за се*е си, все едно идват от Париж, Лондон или Ню Йорк, а не от тъпата провинция. Но в крайна сметка боклука си остава боклук, откъдето и да идва. Чат ли си?

#39 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 12:55 PM

Самочувствието е изключително важно качество (стига да не е сляпо). А и в крайна сметка не е ли за това този сайт - да ти покаже, че всеки има покритие, за да има и нужното самочувствие, ако дерзае достатъчно за своето социално шлифоване. :unsure:

#40 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 01:02 PM

Аз няма какво да подобрявам,

Във всеки един момент човек има какво още да учи, да подобрява.
Ама ти стой си на едно място и ритай в земята ... тя по-кръгла едва ли ще стане ... но пък знаеш ли ... може и да стане ...

компромиси със се*е си не правя

Никой не иска от теб да правиш компромиси със собствените си принципи и пр.
Тук говорим за разбиране, гъвкавост и развитие ... но защо ли се хабя повече ... :unsure:

Забелязал съм, че днешните жени в България / особено тези от провинцията / са с неоправдано голямо самочувствие за се*е си, все едно идват от Париж, Лондон или Ню Йорк, а не от тъпата провинция. Но в крайна сметка боклука си остава боклук, откъдето и да идва. Чат ли си?

<{POST_SNAPBACK}>

Точно така. На кладата - всички до една! :D
Я кажи сега - коя и защо те отсвири последния път?

#41 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 05:13 PM

Във всеки един момент човек има какво още да учи, да подобрява.
Ама ти стой си на едно място и ритай в земята ... тя по-кръгла едва ли ще стане ... но пък знаеш ли ... може и да стане ...
Никой не иска от теб да правиш компромиси със собствените си принципи и пр.
Тук говорим за разбиране, гъвкавост и развитие ... но защо ли се хабя повече ... :unsure:
Точно така. На кладата - всички до една!  :D
Я кажи сега - коя и защо те отсвири последния път?

<{POST_SNAPBACK}>



Ще ти кажа някой път, ама насаме!

Аз съм този който пръв отсвирва. ВИНАГИ!

#42 Ivan89

Ivan89

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 11:46 PM

абе дееееба фафлите му деба тфа с жена да прикааш за жени си е ебало майката. самочувствия стил красота ала бала бе беееееегай от тука ако имаш пари имаш кот си пожелайш вече в 99% от случайте и здраве се купува с пари така че ако некой ми кае че богаташите немогат да имат коят женъ си искат.. начи живеят ф неко друг свет и ПАК И ПАК кръшкат и прават проблеми инзевери и тн.. мъжете не са по назад обаче жените водат определено класациата за кур-капани

#43 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 04 August 2006 - 05:20 PM

абе дееееба фафлите му деба тфа с жена да прикааш за жени си е ебало майката.

самочувствия стил красота ала бала бе беееееегай от тука ако имаш пари имаш кот си пожелайш вече в 99% от случайте и здраве се купува с пари

така че ако некой ми кае че богаташите немогат да имат коят женъ си искат..
начи живеят ф неко друг свет

и ПАК И ПАК кръшкат и прават проблеми инзевери и тн..

мъжете не са по назад обаче жените водат определено класациата за кур-капани

<{POST_SNAPBACK}>


не ми харесва начина ти на изразяване ...знаеш го нали? добре айде сега ми кажи приятно ли ще е за теб ако ти кажа че си ***** ....та? какво мислиш по тоя въпрос ?
и като съм почнала да питам кажи моля те аз в графа фафли ли влизам?

писах ти за парите ...не всяка жена се купува...
здравето също...дори да имаш пари ако попаднеш на некадърен лекар или положението е неспасяемо...

ми аз ти го казвам /освен ако не я насили ...но това е друго нали?/

95% от хората изневеряват ...и за това ти писах

не зависи от пола а от възпитанието :rolleyes:
и от други неща но в основата е възпитанието

Edited by diva orxideia, 04 August 2006 - 05:21 PM.