Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Един найстина добър вариант...


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#16 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 28 July 2006 - 07:48 PM

Незнам кво става в тоя форум бе хора!!!!!!!

Всеки влиза, само чете и нищо не пише и не коментира!

Айде давайте по активно, да се получи някакав разговор / макар и виртуален / приятели. Дайте да обменим опит.

#17 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 28 July 2006 - 08:12 PM

Явно всички / или поне повечето / в тоя форум са пълни сдуханяци, само дето много говорят и се хвалят, ама като излязат навънка сигурно са / убеден съм в тва / са кръгли нули!!!!!!!!!!!

То като четеш разни мнения тука , повечето са на разни суполиви тийнейджър-чета, които се правят на МЪЖЕ ама само пред компютъра. Повечето от тях даже не са и е***ли, ама се имат за големите свалячи. Що не ходите да си догледате XXL-а бе пичове? Там поне има кво да научите! Тука само си губите времето!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Голяма скука е тука!

#18 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 28 July 2006 - 11:46 PM

:) Скука B) ... Според кого?

#19 Ivan89

Ivan89

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 01 August 2006 - 09:14 AM

според мен

#20 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 01 August 2006 - 10:18 AM

Тогава не влизай по двадесет пъти на ден. Пий синьото хапче и Asta la Vista! :unsure:

#21 Ivan89

Ivan89

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 01 August 2006 - 10:14 PM

хахаха ибаааа "Пий синьото хапче и Asta la Vista!" еййй ти си бил пълен с лафове кат говно с витамини бе ориенталски мола ти са даге кажи ми още неко лаф че кат излеза на улицата да са напраа на тарикат. и не влизам по амнайс пъти...влизам главно защото си пиша с някой хора от форума

#22 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 08:42 AM

хей ние не го отричаме романтизма, но има хора, които не могат да бъдат такива, а има хора , на които им идва от вътре. Аз също съм романтик, макар и в малки дози :unsure: ПЪк и кой не е писал стихотворения, когато е бил влюбен ?

<{POST_SNAPBACK}>



АЗ

#23 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 08:45 AM

като ти разбият един път сърцето на парченца, ще видим дали ще пишеш пак стихотворения

Хайде ето и едно мое произведение на изкуството :D

Тъжно в час седя сега,
и сърцето бие в мен.
Тъжно мисля за теб сега,
сещаш ли се ти за мен ?
Пиша този ред сега,
за да те впечатля.
Гледам лицето ти докато спя,
но ти не виждаш моите очи.
Искам да те докосна със ръка,
но далеч отлиташ ти.
И така минава си ноща,
птичките посрещат сутринта,
пеят омайни песни,
чуваш ли ги ти ?
за момичето с най-красивите очи,
защото цялото внимание заслужаваш ТИ!


ПП това да поясня, е първото стихче, което написах за нея :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>



Ох, направо ще се разплача, толкова е романтично...

#24 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 08:54 AM

А за разбиването на парченца на сърцето си абсолютно 100 % прав, лошото е че ми го разби чак след като бях изписал повече от 20 стихотворения. А бе май си беше ку**а (изневери с най-добрия ми приятел), ама не й се сърдя.  :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>



Е жалко, че толкова късно си го разбрал - че е ку**а. Ама да ти изневери с най-добрия ти приятел и да не и се сърдиш - е тва не мога да го разбера. Ако бях на твойто място първо ще я спукам от бой, после ще я нае*а поне 10 пъти където се сетя, а накрая ще го викна тоя "приятел" за да направиме една тройка...

#25 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 11:02 AM

:unsure: Този път критиката ти е съвсем на място :D :o :D Само че едва ли е необходимо, да си хабя нервите заради нея. Както често казва electric - СЛЕДВАЩАТА ! :D

Edited by eXTigyroue, 03 August 2006 - 11:13 AM.


#26 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 11:12 AM

Е жалко, че толкова късно си го разбрал - че е ку**а.  Ама да ти изневери с най-добрия ти приятел и да не и се сърдиш - е тва не мога да го разбера. Ако бях на твойто място първо ще я спукам от бой, после ще я нае*а поне 10 пъти където се сетя, а накрая ще го викна тоя "приятел" за да направиме една тройка...

<{POST_SNAPBACK}>


Офф аман от малоумни шовинистични ... (не се чете)
А ти откъде си сигурен, че той, а не тя е виновна за така създалата се ситуация? А?
Такива прибързани изводи можеш да правиш само ако си наясно с всички обстоятелства по дадена ситуация. Сещаш ли се защо?

Ай си мери вече приказките тук, че точно заради такива като теб форумът ви остана без администратори и хората, които имаха желанието и възможността да помагат с адекватни съвети вече не го отварят, а малкото, които все още го правят ще спрат и те ...

#27 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 11:24 AM

Офф аман от малоумни шовинистични ... (не се чете)
А ти откъде си сигурен, че той, а не тя е виновна за така създалата се ситуация? А?
Такива прибързани изводи можеш да правиш само ако си наясно с всички обстоятелства по дадена ситуация. Сещаш ли се защо?

Ай си мери вече приказките тук, че точно заради такива като теб форумът ви остана без администратори и хората, които имаха желанието и възможността да помагат с адекватни съвети вече не го отварят, а малкото, които все още го правят ще спрат и те ...

<{POST_SNAPBACK}>



Откъде знам ли? Ами само жена може да ти извърти такива мръсни номера. Офф аман от тъпи пу**и!!!!!!!!!!!!!!

#28 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 11:36 AM

Откъде знам ли? Ами само жена може да ти извърти такива мръсни номера. Офф аман от тъпи пу**и!!!!!!!!!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Ама и вие, мъжете не сте по-горе от нас ... И вие сте същите ... Такива к....ски (самоцензурирам се) номера правите, че ...

Edited by Silia, 03 August 2006 - 11:39 AM.


#29 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 11:36 AM

:unsure: Този път критиката ти е съвсем на място  :D  :o  :D Само че едва ли е необходимо, да си хабя нервите заради нея. Както често казва electric - СЛЕДВАЩАТА !  :D

<{POST_SNAPBACK}>



Ето виждаш ли, че не говоря само празни приказки! И аз съм минал по тоя път, и трябва да ти кажа, че от всичките жени с които съм имал някакви отношения 90 % се оказаха мръсни малки ку****ки. Въпрос на възпитание и ценности. И кой да ги научи на нещо друго освен тва да са такива кучки - майките им които са същите ку**и или бащите им алкохолици? Няма как да стане.

Ами ако и следващата е същата ку**а? Тогава кво правиме?

#30 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 03 August 2006 - 11:39 AM

Ама и вие, мъжете не сте по-горе от нас ... И вие сте същите ... Такива курвенски номера правите, че ...

<{POST_SNAPBACK}>



Ама Вие жените ни задминавате по всички показатели. Във въртенето на мръсни номера просто нямате равни...