Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Един найстина добър вариант...


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 wolfvalley

wolfvalley

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 19 July 2006 - 09:51 AM

Та така парво да Ви кажа ЗДРАВЕИТЕ на всички понеже сам нов снощти разгледах темичките във форума Ви набързо и останах впечатлен и много разочарован от начина Ви на мислене на всички ДЖ. Сега първо да ви питам колко от вас са чели нещо за ИСТИНСКИЯТ Дон Жуан ? мхм никои или само 1-2-ма. Браво до тук вече испадате от графата ТОП 3 за едно момиче. Сега нека ви дам аз един съвет опитаите го варху някое момиче и кажете какво мислите.
Мисля, че във форума има и момичета нека ги чуем и тях.

1-во мацка, пичка, пу*ка, слива, корабия и всички останали изрази който са нарекателни за едно момиче трябва да изчезнат от речникът Ви. Преди да кажете за някое прекрасно саздание от женски пол " ЕИ ТАЯ ВИШ КВА ПУ*КА Е, МАЛЕ ШЕ Я СКЪСАМ" поставете се на нейно място и вище дали на Вас ви харесва. Сигурен съм, че отговора Ви е НЕ. мога да пиша още поне 30 минути и да ви обеждавам върхо теорията ми но приятели неискам да говоря напразно и затова ви давам найстина нормални саветая ти за да бъдете не ДЖ а просто момчето което може да бъде със 89% от момичетата които си е харесал.

2-ро както понагоре споменах жените за НЕЖНАТА половинка на земята затова се отнасяите с тях като с истински ПРИНЦЕСИ. ето и някои сетуации в които можете да испакнете пред момичето и тя да Ви хареса без значение дали сте с "обувки за 1800" или за 10 лева. :huh: Та тъка ето и някои ситуации:
1- Отваряйте вратата на дамата с вас било то на кафе или другаде но не прекаляваите и не ставаите наглия натискач (предлагам 2-3 пъти на вечер) не повече защото дамата ще си помисли, че сте и вече варзан в карпа и ще ви отхварли.
2- ВАЖНО - Никога не говорете за момичета по начина с нарицанията (по горе 1-во)
3- ако сте сами с момичето накараите я да заговори за любов (все пак там е силната страна на всеки един ДЖ)
4-то МНОГО ВАЖНО >>> Научете поне 5 стихотворения които можете тихо (след като сте заговорили на тема любов) да се наведете и да Й прошепнете на ухо, но не прибарзвайте винаги я оставете тя да иска още. ЕТО ВИ И НЯКОИ ОТ МОИТЕ СТИХОВЕ:

Когато съм сам и забравен от всички,
когато на тарся от никого нищо,
мигът се явява без капчица слава
и нежно започва любов да дарява.

Нечакана нежност и вятърни мелници,
омайни мъгли и вълшебни стрели,
пробуждат ме тихо от сладкия сън
в който ти си притихнала вън.

Плачи, крещи ако искаш дори
и всичко от теб ще дарява звезди.
(create by [wolf_valley])

ЗА ПОВЕЧЕ НЕЩА ПИТАЙТЕ МЕ ЕТО КАК ТРЯБВА ДА ГОВОРИТЕ С ЕДНО МОМИЧЕ. ОСТАВЕТЕ ПРОСТОТИИТЕ. ЕТО ВИ И ЕДНО САЙТЧЕ ДА СЕ УЧИТЕ.
I lоve YOU


мога още много да Ви пиша ама взе да ми огладнява коремчето накои друг пат пак. ;)

#2 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 19 July 2006 - 01:49 PM

1.Къде из целия форум видя някъде да пише ,че трябва да наричаме жените с по-горе изброените изрази ? Никой не е давал такъв съвет.

2.Да това е просто добавка....трябва да бъдеш кавалер. А съветите ти за стиховете важат само за хора, които са романтици. Да не говорим , че има жени, които не обичат романтици. Аз лично познавам такива.

3. Не, че искам да се заяждам, но искам да ти дам един съвет на теб : Научи се да пишеш грамотно, много жени държат на това. Познавам и такива :huh:

#3 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 19 July 2006 - 03:35 PM

wolfvalley,не си разбрал целта на форума добре.Романтиката идва в по-късен етап на взаимоотношенията между момичето и момчето.Със стихове,цветя и бонбони трудничко ще спечелиш съвременното момиче.Прочети ДЖ библията да ти се изяснят някои неща.
А че трябва да сме кавалери съм съгласен.

Относно нарицанията,които изброи,electric вече изясни как стоят нещата.А на теб какво не ти харесва в думата "мацка".Нищо лошо не виждам в използването на тези "нарицания",когато примерно съм с приятели на по биричка и сме на вълна момичета.Ти какво предлагаш - когато покрай
нас мине красиво момиче да възкликнем "Какво божестено създание","Чудо на природата" или нещо подобно?

И недей да казваш,че било просташко и некултурно,няма да се съглася.Това е естественото поведение на едно нормално момче.

wolfvalley, иначе стихотворението ти е хубаво.Поздравления.Може някога да го изрицитирам на жена си за сребърната сватба :huh: .

П.С.Може да е от бързане,но поет и романтик като теб би трябвало да обърне повечко внимание на правописа.Не се обиждай.Просто съвет.

#4 wolfvalley

wolfvalley

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 19 July 2006 - 10:40 PM

П.С.Може да е от бързане,но поет и романтик като теб би трябвало да обърне повечко внимание на правописа.Не се обиждай.Просто съвет.

<{POST_SNAPBACK}>



хм, мерси за савета не ми се занимава да пиша правилно. точно във всички форуми. този е добър признавам си :huh: но просто нямам и кои знае колко време затова на фонетичния балгарси нали знаете как е сас черните буквички ;) пак и кои в нета се стреми да пише правилно? аз го правя ама само на English защото е по лесно.


Мерси за стихчето ако искате мога да ви драсна още някое B)

#5 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 20 July 2006 - 12:16 AM

1.ами пич да ти кажа, човек може да разбере много за другия, само по начина му на писане.
2. Изглежда много грозно като в 1 изречение правиш по 3-5 правописни грешки

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 July 2006 - 11:01 PM

почти бях убедена че това ще е реакцията спрямо новия член ...някак трудно се вписва в картинката...толкова романтичен... повечето от вас бягат умишлено точно от това /често с право...всяко нещо с времето си/

момчета нека не се дебнем за да не се хващаме B) не казвам че не сте прави но всеки греши и ако всеки път си правим забележки вместо да "чуем" посланието на поста ...


PS:към мен също са отправяли забележки за правописа ...един пич преди време само за това се регна... най вече за липсата на запетая и точка :huh:

wolfvalley стихотворението ми харесва може ли още ;)

#7 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 22 July 2006 - 01:38 PM

хей ние не го отричаме романтизма, но има хора, които не могат да бъдат такива, а има хора , на които им идва от вътре. Аз също съм романтик, макар и в малки дози :huh: ПЪк и кой не е писал стихотворения, когато е бил влюбен ?

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 24 July 2006 - 10:44 AM

ПЪк и кой не е писал стихотворения, когато е бил влюбен ?

<{POST_SNAPBACK}>


:) Изображение

#9 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 25 July 2006 - 10:57 PM

Bez teb ne iskam i da moga da jiveq,
za teb v mislite si neprestanno az kopneq,
za iskrq6toto milo li4ice,
pitaiki se kak da stoplq lyubimoto syrce!

Sobstveno proizvodstvo ot vtorata mi golqqqqma lyubov!

Edited by eXTigyroue, 25 July 2006 - 11:04 PM.


#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 July 2006 - 01:24 AM

Bez teb ne iskam i da moga da jiveq,
za teb v mislite si neprestanno az kopneq,
za iskrq6toto milo li4ice,
pitaiki se kak da stoplq lyubimoto syrce!

      Sobstveno proizvodstvo ot vtorata mi golqqqqma lyubov!

<{POST_SNAPBACK}>


:)

#11 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 26 July 2006 - 11:28 AM

като ти разбият един път сърцето на парченца, ще видим дали ще пишеш пак стихотворения

Хайде ето и едно мое произведение на изкуството B)

Тъжно в час седя сега,
и сърцето бие в мен.
Тъжно мисля за теб сега,
сещаш ли се ти за мен ?
Пиша този ред сега,
за да те впечатля.
Гледам лицето ти докато спя,
но ти не виждаш моите очи.
Искам да те докосна със ръка,
но далеч отлиташ ти.
И така минава си ноща,
птичките посрещат сутринта,
пеят омайни песни,
чуваш ли ги ти ?
за момичето с най-красивите очи,
защото цялото внимание заслужаваш ТИ!


ПП това да поясня, е първото стихче, което написах за нея :)

Edited by electric, 26 July 2006 - 11:29 AM.


#12 miti

miti

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 56 Мнения:

Posted 26 July 2006 - 12:23 PM

Искам да му кажа нещо на тоя пич Wolfvalley - абе брато ти в кой свят живееш? Ти знаеш ли какви са сегашните български жени - 90 % от тях са си чисти курви / извинявам се за израза / но тва е самата истина. Нека някой го отрече и опровергае. Да не си мислиш, че днешните жени в България / за другите държави незнам как е / се впечатляват от тия неща за които пишеш. Те наистина са хубави, романтични, но жените не ги разбират и знаеш ли защо - защото те / жените / са много прости и кухи - тяхния мозък е колкото яйце. Те се впечатляват единствено от разни напомпани празноглавци / като тях самите /, които между другото ги употребяват сексуално и после ги изхвърлят като използван презерватив. Това е самата истина, няма какво да се лъжем. И това ги прави това което са всъщност - долнопробни к...и, без морал, ценности и т.н. Така, че приятелю свиквай - добре дошъл в реалния свят.

#13 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 27 July 2006 - 12:35 AM

А за разбиването на парченца на сърцето си абсолютно 100 % прав, лошото е че ми го разби чак след като бях изписал повече от 20 стихотворения. А бе май си беше ку**а (изневери с най-добрия ми приятел), ама не й се сърдя. :)

#14 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 July 2006 - 03:15 PM

като ти разбият един път сърцето на парченца, ще видим дали ще пишеш пак стихотворения

Хайде ето и едно мое произведение на изкуството ;)

ПП това да поясня, е първото стихче, което написах за нея :)

<{POST_SNAPBACK}>


аз съм чела едно твое още по добро... B)

#15 SEHNSUCHT

SEHNSUCHT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 28 July 2006 - 06:50 PM

Оттук ще излезе съвременният Яворов,а аз ще бъда горд,че съм станал на първите изяви на таланта му пред широката публика.Усещам,че всички ще си кажете какви сте котенца :)