Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Жените избират красивите


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#31 WaNTeD

WaNTeD

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 10 January 2009 - 08:36 PM

Спуках се от смях :) <_< :blink: Мартинчо за да разбия мнението ти и всичко което твърдиш - ще ти кажа аз съм съм РУСЕНЕЦ B) В града като имаш уменията и подхода си всичко е на 6 ноо - както казват колегите и приятелите от форума може и да имаш някои черти които да ти вършат работа ОК, ноо ела на морето във Варна за чаша бира и после да действаме да видим аз какво ще направя със тези "глупости" и ти какво ще направиш на улицата на денса и на плажа...

П.С. Недей се излага нито града ни ;)

както казваш :P очаквам мнението ти ;) :P

#32 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 28 January 2009 - 03:17 PM

Темата е много стара, автора вероятно го няма... И все пак ще напиша нещо за тези който четат все още и се питат дали наистина "Жените избират красивите"

Да така е. Жените избират красивите, но (не го забравяйте "Но"-то) причината се крие в нещо друго. В това, че такива хора се харесват, в това че не играят роли и не се правят на велики. Те просто са се*е си. Разберете, че за да ви харесат другите първо вие трябва да се харесвате. Жените много бързо надушват, когато не е така. Комплекси, притеснения или каквото и да е друго... Те имат вграден детектор за това независимо дали са на 15, 18 или 22... Така, че дори Notie by nature :) има своите шансове.

Относно парите нещата стоят по друг начин. Парите са фактор в живота на хората. Кой го отрича? Какво не мога да си купя с пари? Когато се разболея в болницата и в аптеката ми искат пари? Здравето е безплатно? Или когато си купуваме евтини боклуци не вредим на здравето си? Или не можем да си купим приятели с пари? Оххх това е жестоко, но е така. И при любовта не е много по-различно. Просто парите са толкова голяма част от живота на хората... Дори нормалното раждане струва пари... да умреш струва пари по дяволите. Да правиш безопасен секс струва пари... (пример: циганите... много бедните нации и спина). Да си образован струва пари. И все пак живота не е пари. Живота е мигове, усмивки, случки, тръпка. Истината е, че дори щастие можеш да си купиш с пари... Нима когато си купиш нова кола на си щастлив? Или направиш резервация за невероятно пътешествие? Слава богу можеш да бъдеш щастлив и без да имаш много пари, но е мит че богатите хора са нещастни. Любовта понякога също струва пари. Пример: Имаш среща с невероятно красива жена, тя се облича много стилно: рокля, висок ток. Би било много жалко да я заведеш до където си решил да ходите с трамвая. Би било жалко да я изпратиш до тях в 11 часа, защото след това няма градски транспорт, а таксито до тях и обратно ще струва 20 лева, колкото цялата вечеря. Това от твоя гледна точка, а от нейна? Как ще се чуства тя? Какъв мъж ще си в очите й... Това е жестоката истина.

И все пак не ме разбирайте погрешно, не казвам че за да излизаш с красиви жени трябва да си милионер, да караш S класа и да имаш платинена кредитна карта. Просто трябва да имаш поне нормален стандарт на живот. И дори, когато имаш нормален стандарт да не се отказваш и да се бориш за повече. Трябва да си амбициозен, мотивиран и да вярваш в се*е си. В общи линии това го пише и в библията и аз просто го повторих за да може да бъде още малко по-ясно и разбираемо.

#33 Sektor2006

Sektor2006

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 29 January 2009 - 11:33 PM

Аз пък изобщо не съм на мнение, че жените избират хубавите мъже, даже напротив, мисля, че повечето хубави момичета излизат с грозновати момчета. Само се разходете по главната улица някой хубав слънчев ден и ще видите. Знам за какво говоря - и аз съм от Русе.
Съдя и по се*е си - висок съм, със римски черти (според разни приятели), минавам за уж красив мъж, спортувам редовно и изградих прилично тяло, имам пари, две висши и какво от това? Жените покрай мен не се впечатляват от тези факти. Днес видях поредното доказателство за това. Явно наистина подходът е най-важен.

#34 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 30 January 2009 - 08:18 PM

Зависи от мъжа, ако е хубав пък някой темерут ще го отсвиря завинаги, а и да не е някой безумно красив пък мноо як-да идва!

#35 Sektor2006

Sektor2006

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 31 January 2009 - 12:48 AM

Дефинирай "хубав" и "мноо як".

#36 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 31 January 2009 - 12:19 PM

Еми много як човек е човек печен, готин по характер, с които може винаги да ти е весело, а хубав е само външно ;)

#37 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 02 February 2009 - 06:00 PM

Еми много як човек е човек печен, готин по характер, с които може винаги да ти е весело, а хубав е само външно :huh:

Много куул думички си научила. Айде няма да се заяждам с теб. Лека.

#38 WaNTeD

WaNTeD

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 09 February 2009 - 12:07 PM

[quote name='Sektor2006' date='29.01.2009 - 23:33' post='24918']
Аз пък изобщо не съм на мнение, че жените избират хубавите мъже, даже напротив, мисля, че повечето хубави момичета излизат с грозновати момчета. Само се разходете по главната улица някой хубав слънчев ден и ще видите. Знам за какво говоря - и аз съм от Русе.
Съдя и по се*е си - висок съм, със римски черти (според разни приятели), минавам за уж красив мъж, спортувам редовно и изградих прилично тяло, имам пари, две висши и какво от това? Жените покрай мен не се впечатляват от тези факти. Днес видях поредното доказателство за това. Явно наистина подходът е най-важен.


Хей, градски студент ли си ?

#39 Sektor2006

Sektor2006

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 16 February 2009 - 12:31 AM

Бях допреди няколко години, сега вече не. Защо?

#40 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 16 February 2009 - 07:25 PM

Cmacu - всичко ОК, няма нищо лошо (естествено), в това да правиш много пари. Въпроса е да не започнеш да се идентифизираш с тия пари. Ти си си ти, независимо дали правиш 500лв. на месец или 5000. Парите помагат навсякъде, по това спор няма, но когато започнеш да се олицетворяваш с нещата, които притежаваш работата не е на добре.

You are not what you earn, you are not what you possess.
Fight Club.

Edited by x3m, 16 February 2009 - 07:25 PM.


#41 Ани

Ани

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 26 February 2009 - 12:08 AM

Е, кой твърди, че жените избирали красивите? Какво значи красив? Външно може да е, ама когато опознаеш някой повече отколкото трябва и се чудиш, как изобщо си се хванал на тази въдица. Всеки може да се прецака, в това число и красивия, но защо да е. Красивите винаги са с предимство, но от друга страна, има случаи при които си патят. Не си падам много по чалгата, но има една песен "Имаш ли приятели" или нещо подобно беше. Богат бизнесмен с много пари винаги има приятели и всеки би му се хвърлил на врата, но когато го настигне бедата или представете си, че стане фалит или нещо се случи с лицето на красивия? Тогава??? Кой ли остава до него???

#42 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 27 February 2009 - 12:00 PM

Аз пък изобщо не съм на мнение, че жените избират хубавите мъже, даже напротив, мисля, че повечето хубави момичета излизат с грозновати момчета. Само се разходете по главната улица някой хубав слънчев ден и ще видите. Знам за какво говоря - и аз съм от Русе.
Съдя и по се*е си - висок съм, със римски черти (според разни приятели), минавам за уж красив мъж, спортувам редовно и изградих прилично тяло, имам пари, две висши и какво от това? Жените покрай мен не се впечатляват от тези факти. Днес видях поредното доказателство за това. Явно наистина подходът е най-важен.


Как ти определяш кой мъж е грозноват и кой е красив? И все пак не можеш да определиш се*е си... Разбирам. Сигурен ли си, че знаеш и разбираш от какво се впечатляват жените и от какво не се впечатляват? Ако беше така, вярвай ми нямаше да имаш проблеми с тях и въобще нямаше да ти пука кой с кого се разхожда по "главната" както и нямаше да мислиш толкова много за това как изглеждаш ти.

Cmacu - всичко ОК, няма нищо лошо (естествено), в това да правиш много пари. Въпроса е да не започнеш да се идентифизираш с тия пари. Ти си си ти, независимо дали правиш 500лв. на месец или 5000. Парите помагат навсякъде, по това спор няма, но когато започнеш да се олицетворяваш с нещата, които притежаваш работата не е на добре.

You are not what you earn, you are not what you possess.
Fight Club.


ОК според твоят коментар парите не променят човека? Замисли се над това. Не е върпроса в това да се олицетворяваш с това, което притежаваш. Въпроса е в това, че има неща които ти дават самочуствие, които ти помагат и те правят по-привлекателен, подходящ. А някой от тези неща струват пари.


Е, кой твърди, че жените избирали красивите? Какво значи красив? Външно може да е, ама когато опознаеш някой повече отколкото трябва и се чудиш, как изобщо си се хванал на тази въдица. Всеки може да се прецака, в това число и красивия, но защо да е. Красивите винаги са с предимство, но от друга страна, има случаи при които си патят. Не си падам много по чалгата, но има една песен "Имаш ли приятели" или нещо подобно беше. Богат бизнесмен с много пари винаги има приятели и всеки би му се хвърлил на врата, но когато го настигне бедата или представете си, че стане фалит или нещо се случи с лицето на красивия? Тогава??? Кой ли остава до него???


Ето ти въпрос: Имаш трима мъже- и тримата са с абсолютно едни и същи качества, характери, начин на мислене и чуства към теб. Първия изглежда нормално, втория е леко грозноват, а третия е красив... Кого ще избереш?
В този въпрос можеш да замениш параметрите за красотата с тези за парите и пак да си дадеш отговор. По принцип това са риторични въпроси, но ако някои, не знае отговорите на двата въпроса можеш да му отговориш.
А относно приятелството... Тук характера на човека е най-важната опорна точка. Но надявам се разбирате, че човек с власт, пари, връзки и знания може да бъде много по-полезен и да помогне много повече отколкото който няма нищо. И кога хората ще спрат да тълкуват поговорката "Приятел в нужда се познава" буквално. Тук не визирам теб.



При хората има разделение... Всички го забелязваме. Има богати и бедни, и средни. Има красиви, грозни и обикновенни. Но всички сме хора... И веднага тези, който имат предимство се поставят в някакви гадни ситиации, бързаме да им сложим маски, да отречем, че имат каквото и да е по-добро от нас. Света е такъв... Жалко

#43 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 27 February 2009 - 03:46 PM

Много ясно че жените избират красивите...
Обаче толкова ли е трудно да си красив?
Пак опира до пари но не е чак такава фрапираща сума която да не може да се прежали от средностатистически мъж...
За да си хубав кво е важното..?
Хигиена - винаги ако си чист и ухаеш на хубав парфюм....ии разкараш всичките следи от пубертедско акне по лицето
Прическа...отиваш в луксозен фризиорски салон и казваш да ти изберат квото би ти отивало най-много (ако незнаеш как искаш да си)
И след това пак можеш да караш обичаината ти фризиорка да те прави по същия начин
Брада мустаци и т.н...ако са добре направени изглеждат мн добре
Хубави дрешки...даже не трябва да се маркови за да дадеш всичките си кинти...просто харесаи от хубавите магазини и после ги намери някъде другате..в България сме все пак :)
А тялото няма да го споменаваме даже...това е най-лесната част стига да искаш
Ето с 1 ден работа и капитал колкото 2 бутилки уиски и вече си красив..
Просто някои хора им трябва повече подръжка за да са красиви от други... :P
Та ако мислите че жените не ви връзват само защото не сте красиви...мии станате и пробвайте тогава :P

#44 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 27 February 2009 - 04:11 PM

Много ясно че жените избират красивите...
Обаче толкова ли е трудно да си красив?
Пак опира до пари но не е чак такава фрапираща сума която да не може да се прежали от средностатистически мъж...
За да си хубав кво е важното..?
Хигиена - винаги ако си чист и ухаеш на хубав парфюм....ии разкараш всичките следи от пубертедско акне по лицето
Прическа...отиваш в луксозен фризиорски салон и казваш да ти изберат квото би ти отивало най-много (ако незнаеш как искаш да си)
И след това пак можеш да караш обичаината ти фризиорка да те прави по същия начин
Брада мустаци и т.н...ако са добре направени изглеждат мн добре
Хубави дрешки...даже не трябва да се маркови за да дадеш всичките си кинти...просто харесаи от хубавите магазини и после ги намери някъде другате..в България сме все пак :P
А тялото няма да го споменаваме даже...това е най-лесната част стига да искаш
Ето с 1 ден работа и капитал колкото 2 бутилки уиски и вече си красив..
Просто някои хора им трябва повече подръжка за да са красиви от други... :P
Та ако мислите че жените не ви връзват само защото не сте красиви...мии станате и пробвайте тогава :P


Някои неща са верни но за други не си прав... :) Това не е добър съвет...

#45 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 28 February 2009 - 01:41 AM

С външността си можеш да привлечеш дадено момиче и в следващия момент, когато отидеш да се запознаеш с нея да се чуди изобщо защо те е погледнала и защо е имала интерес към те*е. Да си красив е един +, но това е много повърхностно. В тоя сайт има много по темата какво харесват жените, а на първо място не е външния вид. Аз само ще кажа че харесват МЪЖЕ - какво означава това - пише го на доста места.

При хората има разделение... Всички го забелязваме. Има богати и бедни, и средни. Има красиви, грозни и обикновенни. Но всички сме хора... И веднага тези, който имат предимство се поставят в някакви гадни ситиации, бързаме да им сложим маски, да отречем, че имат каквото и да е по-добро от нас. Света е такъв... Жалко


Това наистина е жалко. И с доста хора по този начин не можеш да се имаш, но в крайна сметка те губят...