Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Жените избират красивите


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#16 ekim

ekim

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 15 July 2006 - 09:06 AM

Сигурен съм Мартин4о,4е още доста трябва да про4етеш по темата за атракшъна и пикапа,защото не вси4ки хубави жени си лягат с непременно красиви па и богати мъже даже въобще не е така както си открил в твоята гимназия :huh:


Мога да се сетя за доста не до там хубави дори въобще мъже които дори не са богати,а със среден стандарт,но имат подход и го играят алфа и имат доста ма доста сериозни успехи
Това не зна4и 4е външния вид няма зна4ение или 4е парите като такива същто не са от важност, но това не е основата на пикапа
Пикапа или атракшъна може да ти се струват сложни думи но те пове4е са свързани с ПСИХОЛОГИЯТА а не с фактите


Това го про4ети няколко пъти B)

п.с. И не се стреми към парите и жените на всяка цена и сте ги имаш по 4есто ОБЕЩАВАМ ТИ!!!! ;)

#17 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 15 July 2006 - 09:21 AM

Сигурен съм Мартин4о,4е още доста трябва да про4етеш по темата за атракшъна и пикапа,защото не вси4ки хубави жени си лягат с непременно красиви па и богати мъже даже въобще не е така както си открил в твоята гимназия :huh:
 

<{POST_SNAPBACK}>

Абе какво е открил тоя бе ? Тоя е на 16 годинки, още нищо не е открил , жълтото по устата още му седи

#18 MapTuHcho

MapTuHcho

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 25 Мнения:

Posted 15 July 2006 - 10:16 AM

Електрик отново се обаждаш неподготвен

#19 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 15 July 2006 - 01:12 PM

Електрик отново се обаждаш неподготвен

<{POST_SNAPBACK}>


напротив винаги съм готов.....

#20 MapTuHcho

MapTuHcho

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 25 Мнения:

Posted 15 July 2006 - 08:01 PM

напротив винаги съм готов.....

<{POST_SNAPBACK}>

брей я ме научи тогаз на нещо ново

#21 SEHNSUCHT

SEHNSUCHT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 15 July 2006 - 08:12 PM

това не се учи,мартинчо :Р

#22 MapTuHcho

MapTuHcho

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 25 Мнения:

Posted 15 July 2006 - 09:20 PM

това не се учи,мартинчо :Р

<{POST_SNAPBACK}>

Прав си.Или го имаш или го нямаш

#23 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 16 July 2006 - 10:06 AM

брей я ме научи тогаз на нещо ново

<{POST_SNAPBACK}>


няма, в другия форум нали се правеше на големия дупар

#24 whocares

whocares

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 19 July 2006 - 09:34 PM

мартинчо, мартинчо ....

ако си убеден че парите и външността са ключа -> действай

аз за външността си нищо няма да споменавам, но пари изкарвам доста над средното и мога да си позволя да водя жени на вечери да им купувам подаръци и т.н. ... обаче никога, НИКОГА не го правя ... познай защо:

вариант 1. - поддаваш се и вадиш кредитната карта -> резултат: жената става по-недостъпна, иска повече (пари) и дава по-малко (секс, близост и т.н.), защото си изиграл всичките си козове и си и показал, че тя води играта, а ти си някаква богата утрепка в краката и - е може и да ти пусне, може и повече от веднъж обаче ти ще си потрошил сума пари - ако ще е така има и почасово, по евтино ще ти е.

вариант 2. - държиш си кредитната карта на сигурно в портфейла и ако мога така да се изразя - действаш по донжуановски ... резултат: жената иска повече (секс, близост) и дава повече (секс, близост) ...

и изобщо не си мисли че Русе е различно, не не е ... сериозно. И аз да бях жена и да трябваше да избирам между АЦФ като теб и някой красив галош с пари и тунингован голф, щях да избера парите - без майтап

ама има и един друг тип мъже, които жените не ги избират ... защото този тип избира жените.

ти решаваш от кои искаш да си.

като за финал ... един цитат:
"...It's not your fault that you're always wrong,
the weak ones are there to justify the strong..."

#25 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 20 July 2006 - 03:40 PM

Здравейте от Варна, и аз реших да се включа. Мартин4о може би има предвид че прекаленото шаблонизиране е вредно - дотук съм съгласен. Мен този сайт ме научи на следното - да опитвам винаги, и да имам винаги много резервни момичета. Сега си имам приятелка и не пикапя, но не бих възразил на някой който смята че знанията оттук не са ми помогнали да я спе4еля.. За Мартин4о - ако естествен се чувстваш задоволен от моми4етата които искаш, никога не учи правилата. И още нещо с което ще завърша - можете да използвате Библията на ДЖ за кофти цели - и тя ще проработи. А можете и да станете по-добър мъж и знам че никога няма да сте сами. Чао!

#26 summerrr

summerrr

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 07 January 2009 - 05:24 PM

Мнението е изтрито. Пиши на кирилица.

Edited by NRG, 07 January 2009 - 06:50 PM.


#27 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 07 January 2009 - 08:37 PM

Силиа-за оригинална ли се вземаш?Ще ти разбия мечтите-не си такава!Електрик ти ли си големия сваляч,след като не съм аз?Давай докажи ми,че си по-голям сваляч-стига дрънканици и празни приказки!Едва ли някога ти се е случвало,някое яко маце да те спре на улицата и да иска да се запознаете и да ти вземе телефона-е на мене ми се е случвало и не 1 или 2 пъти,ей така просто си вървях за даскало и ме спряха.Когато това ти се случи-ела и ми се обади.Аз нямам защо да съм ебати сваляча,щото мацките сами си идват.Ако не ми вярвате-просто го духайте,това се отнася специално за теб Силиа!


Хаха просто след това мнение няма как да не се намеся ... Значи ти си някъв с голямо самочувствие, щом те идват да се запознават с теб значи си готин ? Айде и аз ще ти разбия мечтите. Разни хора-разни идеали това е така. Сега примерно да дойдат 5-6 момичета с коефициент 2-3 да се запознаят с теб, е супер си е. Номер едно според мен :P след като си толкова красив и момичетата идват сами - какво по-дяволите правиш тука тогава.

От поста ти се разбира, че си огорчен, че красивите девойки си падат по красиви момчета, следователно ти не си от тях, щом се оплакваш. Просто нямам повече думи...

П.П. - следващия път измисли по-добра лъжа :)

#28 tinkarsuN

tinkarsuN

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 08 January 2009 - 01:44 PM

Да , може би в днешно време е така , не съм много голям и немога да кажа как е било преди обаче ми прави голямо впечатление че кучките отивам при тоя които има кола , които има пари . Обаче това зависи изцяло от човека може да си красив да имаш пари като си цапнат в устата ше дойдат ли при теб ?! Путките отивам при тоя които и прави кефа независимо с пари или с квото и да е било , ето whocares каза напреди .

P.С. елфиш изкефи ме максимално :P

Edited by tinkarsuN, 08 January 2009 - 01:45 PM.


#29 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 08 January 2009 - 05:32 PM

Путките отивам при тоя които и прави кефа независимо с пари или с квото и да е било

Говориш за 15-22 годишните момичета нали. Е след това да знаеш какво меле става, не е много приятно.

#30 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 10 January 2009 - 07:57 PM

Така пичове и пички от доста време чета коментарите по темите и мисля,че дойде време да изкажа мнение по една тема.Темата се състои в това,че според мен момичетата гледат на ПЪРВО място външния вид на едно момче или поне в града,в който аз живея-Русе,са такива момичетата.Уча в Гимназия по облекло-може би сами се досещате,че момичетата са 90% от всички ученици :P .Тоест искам да кажа,че имам наблюдения и долу-горе усещам накъде духа вятъра B) .Забелязал съм,че хубавите момичета търсят хубави момчета(по външност имам предвид),а пък грозните момичета не ги интересува кой знай колко изглежда момчето.А пък най-най хубавите момичета,харесват момчета,които са красиви и които имат пари.Това е моето мнение.Не разбирам за кви пикапи става дума,за кви атракшъни,за кви рапорти <_< ,за кви сетове.Абе вие луди ли сте бе?За какво ги използвате тия сложни думички,хал хабер си нямам :blink: Та момчета мисълта ми е,никоя яка мацка няма си легне с някакъв грозник.Света вече не е същия-жената вече може да избира с кой мъж иска да бъде и естествено тя ще избере този,който е по-красив.Това е природен закон-и при животните е същата работа. Чакам мненията Ви!

Мнението ми е,че си кръгъл идиот!"За к'ви атракшъни става дума..?".За такива,че бившата ми приятелка,на която разбих сърцето е манекенка и с парите,които и даваха за закуска,си купуваше дрехи,докато на мен ми се налагаше да работя за да помагам на майка ми.За такива атракшъни ти говоря.Беше ми толкова зарибена,че се скара с най-добрата си приятелка,защото оная и казала,че съм готин,ама прекалено много си налагам мнението и съм прекалено арогантен(не че не е вярно,де).Други пък са отказвали цигарите и куп други неща заради мен.За такива атракшъни ти говоря.Не съм кой знае какъв хубавец,но това на ми пречи да свалям 7-ци и 8-ци,дори и какички(аз съм на 17).Пари нямам.Единственото,с което разполагам е интелекта.И усвоените техники със сложни термини.Не мога да разбера,обаче,какво търсиш ти в тоя форум..? :)

Говориш за 15-22 годишните момичета нали. Е след това да знаеш какво меле става, не е много приятно.

След това може да става много голямо меле,но в момента ни интересуват момичетата от този възрастов диапазон. :P