Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

И за мене един съвет


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 29 June 2006 - 03:05 PM

Здравейте. Една ситуация,която може да ви се стори като другите, но е малко по-различна. Тя е от моето училище.Миналата годин много си падах по нея (бяхме приятели, ама не толкова близки) И и се обадих няколко пати за кафе.Първия път бяхме двамта.Втория път дойде с приятелки,другия път забрави и не доиде. Като се сетя колко бях глупав тогава.Въпреки че не дойде на срещата аз я возех с колелото до плажа, ходех с нея по дискотеките(аз я виках)ама само като приятели.Е аз се опитвах да я свалям ама тя сигурно се е правела че не разбира.Както и да е ,тая година особено втория срок пълен игнор от моя страна.Почти не си говоря с нея.Като ми пише по скайпа и отговарям с две думи и въобще не съм си мислил за нея.Тия последните дни цяла седмица ме извика да ходиме на плаж и на края отидох с нея.И като вляза във водата и отида при нея тя се хваща за мене, прегръща ме,аз си я хващам на всякъде и тя въобще не се дърпа. И сега след плажа ме вика всеки ден ама аз сам на тренировки и за това не ходя.А и също така последния месец я бъзикам се на сексуални теми и и правя някви намеци и тя се повтаря че сам бил много перверзен.
Тя ме изкефи доста на басейна. И питам дали имам някви шансове с нея.Като гледам като идва някои неин приятел също я хваща така във водата.давайте съвети.
или направо next.
P.S.
абе аз написах цял роман ебати.

#2 whocares

whocares

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 29 June 2006 - 10:10 PM

Здравейте. Една ситуация,която може да ви се стори като другите, но е малко по-различна. Тя е от моето училище.Миналата годин много си падах по нея (бяхме приятели, ама не толкова близки) И и се обадих няколко пати за кафе.Първия път бяхме двамта.Втория път дойде с приятелки,другия път забрави и не доиде. Като се сетя колко бях глупав тогава.Въпреки че не дойде на срещата аз я возех с колелото до плажа, ходех с нея по дискотеките(аз я виках)ама само като приятели.Е аз се опитвах да я свалям ама тя сигурно се е правела че не разбира.Както и да е ,тая година особено втория срок пълен игнор от моя страна.Почти не си говоря с нея.Като ми пише по скайпа и отговарям с две думи и въобще не съм си мислил за нея.Тия последните дни  цяла седмица ме извика да ходиме на плаж и на края отидох с нея.И като вляза във водата и отида при нея тя се хваща за мене, прегръща ме,аз си я хващам на всякъде и тя въобще не се дърпа. И сега след плажа ме вика всеки ден ама аз сам на тренировки и за това не ходя.А и също така последния месец я бъзикам се на сексуални теми и и правя някви намеци и тя се повтаря че сам бил много перверзен.
Тя ме изкефи доста на басейна. И питам дали имам някви шансове с нея.Като гледам като идва някои неин приятел също я хваща така във водата.давайте съвети.
или направо next.
P.S.
абе аз написах цял роман ебати.

<{POST_SNAPBACK}>



good job. още много малко и е готова

... после следващата ;-)

#3 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 29 June 2006 - 11:34 PM

Охоо мисля че тактиката при тази е яко перверзия от твоя страна,яко бъзици,гушкане,опипване... а след това отдръпване- тренировки,ала бала,жени,абе зает пич ;) с две думи. Явно се е зародил голям интерес към теб във нея.Просто се наслаждавай-тя сама ще ти се качи на кура :P (ех ,как обичам ей такива :) ;) ) И после да кажеш как е било :P Голяма ли тигрица е била,абе сичко ;)Айде със здраве ;)

#4 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 30 June 2006 - 10:22 AM

[/QUOTE]
дано да си прав.
тая вечер ще ходя на дискотека.и тя маи ще бъде там,а пък в събота ще ходиме да празнуваме от училище извън града в една хижа и ще бъдеме класа без учител.Да действам ли направо там или да не избързвам и да чакам още малко тя сама да си дойде?

#5 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 30 June 2006 - 10:42 AM

не отидвай с някакви намерения. Отиваш ако се получи получи. Покажи й че я искаш. Танцувай с нея, вдигайте си наздравица и я гледай в очите с поглед който да й подскаже че я искаш. Продължавай да си я подпипваш. Подушия по врата и кажи че харесваш парфюма й много и пак я подуши и този път с носле просто започни да я закачаш уж я душкаш :) и нататъка се сещаш за какво иде реч. ;) аре гледай колко готови жокера ти дадох са трябва само да я забиеш :P

Междодругото сега и аз правя игнор на една колежка, ма ще го направя огромен...цялото лято, е ще се видим няколко път през лятото колкото да не се забравим и следващия семестър.......мммм :P

#6 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 30 June 2006 - 08:37 PM

[quote name='Bobo_gr' date='30.06.2006 - 10:22']
[/QUOTE]
дано да си прав.
тая вечер ще ходя на дискотека.и тя маи ще бъде там,а пък в събота ще ходиме да празнуваме от училище извън града в една хижа и ще бъдеме класа без учител.Да действам ли направо там или да не избързвам и да чакам още малко тя сама да си дойде?
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right]
[/quote]
Е не -ти се бъзикаш с мен :) Същото се случи на един мега добър френд-и той е спортист,само че тренира друго ;) И пак така -хижата,без даскали ;) Момичето му скача.И знаеш ли какво е станало там- напил се е до козирката,мацката е легнала до него и преди да се усети вече щяла да му счупи кура :P ;) Братле, тая ти е в кърпа вързана - ;) готви се за голямото ебане :P Айде успех :D

#7 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 30 June 2006 - 09:35 PM

само не се напивай толкова, че от пиянски вечери хубави спомени няма. На сутринта ще се чудиш "Ебах ли или не?" :)

#8 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 02 July 2006 - 12:26 PM

:) :P Да ви разказвам.Абе с две думи нищо не стана. ;) Първо тя доиде малко по-късно и като доиде си говориха с една нейна приятелка около 2 часа само двете(изолирани).АЗ отидох няколко пъти при тях и те викат че еи сега идват само да се разберат нещо и така към 12 доидоха на масата. Танцувахме двамата с нея доста.Тя ме гледаше с някъв много секси поглед.Имаше постоянен контакт с очите. Тя седеше до мене и се базикахме на сексуални теми.Докосвах си я и се прегръщахме(тя започна първа да ме докосва).Подуших я по врата и и казах,че ми харесва парфюма и.И тъкмо си мислех че е моя (малко остана да я целуна) и тя вика да се качиме горе да видиме кво прави приятелката и.(и аз си мисля че иска да отидеме направо в стаята и), а то тя отива в коридора.там лежеше приятелката и на един диван,а тя лега на другия диван,където лежеше едно друго момче,което се опитва да я свали от доста време .после отидоха в стаята и и стояха там около час,ама само си бяха легнали двамата и си говореха.Не мога да разбера как стана това,ама още ме е яд.след като онова момче си тръгна тя и приятелката и доидоха в моята стая,ама като ми се прави на толкова оборотна аз им казах,че трябва да се преоблека и че сам изморен и си легнах.

#9 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 02 July 2006 - 04:04 PM

хубаво си направил брато, тя си праи квот знае и си ходи на ляво на дясно по мъже. Да не ти пука, квото станало станало. Не трябва да те е яд за нищо.
На колко години е това момиче щото по държанието й ми се струва че е на не повече от 17.

#10 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 02 July 2006 - 06:27 PM

Ще стане на 17 маи4е декември.А и не виждам никва грешка в мене.Може би ако е бях целунал малко по-рано.Ама нямах много време с нея и маи още не беше готова.Абе кво ми пука.Няма да и обръщам никво внимание.Само ако тя ме потърси тоава може да се видиме.Наи-много да и пиша някои пат нещо по скаипа.

#11 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 02 July 2006 - 06:33 PM

Абе момчета,вие ме учудвате.Че тя си е като всяко момиче ;) Нищо не е загубено-дискотека-дискотека,тя е за танци и за приятни мигове :) закачки и толкова ;) А хижата? За какво е хижата ако не за СЕКС :P .Спокойно,всичко е наред,просто не показвай че ти пука ;)Дори можеш да покажеш и малко загриженост,но не е задължително(Кво става със френдовете,бе ? :P )И така ;) няма се плуашиш,копеуе :D

#12 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 02 July 2006 - 06:57 PM

е да, той си преценява, ако си струва да опита още един път, но този път да е малко по-агресивен. А не така лекичко да го дава.
Ама иначе държанието й е точно като на 16-17 годишна, виж как познах. :)

#13 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 02 July 2006 - 07:20 PM

е да, той си преценява, ако си струва да опита още един път, но този път да е малко по-агресивен. А не така лекичко да го дава.
Ама иначе държанието й е точно като на 16-17 годишна, виж как познах. :P

<{POST_SNAPBACK}>

Бе братле ,то тва да бъдеш агресивен... как да кажа- то тва е много разтегливо понятие и не винаги е много хубаво да си много агресивен.Даже от тва което беше написал бобо,съдя че от сега е на прага да стане твърде агресивен(без да се обиждаш,братле)Щото все пак момичето е преживявало разни работи,все пак и тя е човек,пък нашия си е мислел все за него и за неговия кеф :) Което не е и лошо-само егоистите успяват.Но,братле ,гледай да не я отблъснеш.Жените харесват коравите копелета,само че не и роботите.Тоест,покажи че можеш да бъдеш и разбиращ-това е много важно(стига да не се прекалява)но мисля че в твоя случай няма такава опасност ;)

#14 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 02 July 2006 - 11:38 PM

абе животинска агресия да има ;) животноооооооо :) хахаха
до сега е действал лекичко и както виждаш няма особен ефект. Аз му препоръчвам да го дава малко по-кораво. Разбира се,че ще показва и разбиране :P

#15 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 03 July 2006 - 10:30 AM

Ще се пробвам. И според мен в така.Колкото по агресивен си, толкова по-добре. Ама като изляза с нея екшън среща ли да бъде или на кафе и на разходка? Ще бъде ли добре да излеземе на кафе и там да си поговориме, да я излушам да ми разкаже за проблемите си, да и покажа че мога да бъда и разбиращ и в същото време да я докосвам, да се базикаме нещо. И направо да я целуна.Ама ще изчакам.Ще и се обадя след 4-5 дена.Ако е хубаво времето може направо на плаж да отидеме вместо кафе.