Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

виртуална любов


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#16 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 10 January 2008 - 01:11 AM

http://vbox7.com/play:8ec3a225

#17 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 January 2008 - 01:18 AM

Оставете човека бе, нека си се пържи в собствен сос... Решил е че е "Единствената" всички знаем за какво става дума. Сега като не може да разбере че единствена и незаменима НЯМА негов си проблема.Odyssey ключовата дума е ПРИЯТЕЛЧЕ, какво мислиш че означава?! Да не мислиш че като ти каже: "Много си мил..." ти прави комплимент? Помисли си какво означава това. Повтарям постовете преди мен ама прочети внимателно ДЖ библията, дори и да не я приемаш просто помисли сам върху написаното там.
А това че имаш чертите на типа който тя харесва нищо не означава, сигурен съм че има куп жени, момичета както искаш, с черти като нейните... Защо тогава именно тя? Схващаш ли ми мисълта... Прочети библията, ако не щеш порови в нета все едно.
По принцип твойто е загубена кауза, отсвирвай я докато е време, няма незаменими хора, има незаменени хора... Ама ако си решил да си чупиш главата, твоя воля, но не се заяждай с колегите и не се опитвай да убедиш всичко живо че ти си прав, а всички останали грешат.


:) не съм очаквала точно ти да го кажеш....хубаво би било и ти да го приложиш

PS: ТЕМАТА Е ОТ 06.2006 не е лошо да гледате датите преди да пишете

ПС: принципно има незаменими хора, но тва е многоооооо дълга тема...за повечето влизащи тук препоръчвам да си живеят живота т.е. да заменят за да намерят това което търсят ....

Edited by diva orxideia, 10 January 2008 - 01:21 AM.


#18 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 11 January 2008 - 06:10 PM

:) не съм очаквала точно ти да го кажеш....хубаво би било и ти да го приложиш

PS: ТЕМАТА Е ОТ 06.2006 не е лошо да гледате датите преди да пишете

ПС: принципно има незаменими хора, но тва е многоооооо дълга тема...за повечето влизащи тук препоръчвам да си живеят живота т.е. да заменят за да намерят това което търсят ....



Да, да... Абсолютно права си Орхидейче... Както обикновенно..

Ама нали знаеш аз съм тежък случай :)
Почти непоправим... Кво да праиш влубих са и в момента съм "Out of the game"

Ще ми мине... Някой ден...

Сори за датата ма си ровех от тел-а и бях на Олекотената версия :)