Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

виртуална любов


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Odyssey

Odyssey

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 10:49 AM

Здравейте! Сравнително скоро разбрах за форума, струва ми се доста интересен и полезен ;)
Да ви разкажа положението си...преди няколко месеца се запознах в mIRC с едно момиче. Тя е много сладка и се разбираме чудесно с нея. От тогава почти всяка вечер си пишем в SKYPE. Дори се видяхме няколко пъти ;) Тя иска да учи в моя университет и може би от там идват повечето ни интереси. Има обаче един проблем - тя е от Плевен, а аз от София. Ако есента дойде тук, това ще е чудесно, но ако не я приемат направо не знам как ще я карам без нея. Много е добра и сладка и какво ли още не, но някак си избягва близост с мен. Не знам по каква причина ;) Нито съм някой нагъл тип, нито пък съм някой грозен смотаняк :angry: Не съм сигурен какво точно изпитвам към нея обаче сега тя отиде да работи на морето за няколко месеца и аз се спуках да рева за нея. Казва, че сме си приятелчета, хубаво ама като съм с нея, тя непрекъснато звъни на приятелите си, а на мен изобщо не ми звънна като отиде на морето, а ми липсва страшно много. Чак на втория ден ми изпрати един майл, пак е нещо, а и аз се радвах като дете. Просто не съм някой досадник като другите, да и звъня непрекъснато и разни такива. Тя казва, че вече не и се занимавало с момчета, защото е имала няколко краткотрайни връзки и нищо, иска да си намери някой, който да се грижи за нея, да и обръща внимание и прочие. Най-странното е, че и аз искам същото. Правя и комплименти, пратих и картичка и тя се зарадва много, но изобщо не ме възприема като евентуален партньор. Дори имам чувството, че и като приятел не ме възприема, въпреки че всеки път като се видим е много готино, разхождаме се, говорим си по телефона, смс-и и такива разни. Може би ще ходя на море и ще се видим, дано е сама в този момент, а приятелите и да са идвали вече. Така ще се радвам на повече внимание от нейна страна. Въпроса е какво да направя, как да се държа с нея, беден съм откъм идеи, а и да си кажа не съм и опитен ;) Прости искам да и покажа, че не е само приятелка за мен и я ценя много, може и до нещо по-сериозно да се стигне, но със сигурност избора ще ми е добър, защото ще съм сигурен, че не е някоя която ще тръгне да се заглежда по други. Много съм объркан, но мисля ако се срещнем на морето да направя нещо по въпроса. Не искам да спя с нея и разни такива, просто искам да осъзнае, че съм различен, тя го вижда, но нещо имам чувството, че и се губи интереса....

#2 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 11:56 AM

хайде да прочетеш Дон Жуан Библията и тогава да си редактираш мнението да видим дали въобще е имало нужда да пускаш тема. В правилата на форуам пише първо да се мине през библията ма който не чете...аман от поредните неориентирани АФЦ-та :angry:

#3 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 12:16 PM

Odyssey,
Виж, mha има право да е малко ядосан на поста ти.
Няма да ти казвам къде си сбъркал дотук, защото си сбъркал навсякъде. Няма и да ти кажа какво е трябвало и не трябвало да правиш, защото ще ми отнеме много време и няма да ме разбереш така или иначе.
Ти си много труден случай.
Направи ето това:

1. Зарежи я. Не говори с нея, било по чат, skype, mail, телефон, пощенски гълъби... въобще не комуникирай с нея.
2. Забрави я. И не въобносявай контакт с нея. По никакъв начин. Next.
3. Прочети Библията, която ще намериш в сайта. Няколко пъти.
4. Работи върху се*е си.

Но защо ли си мисля че няма да направиш което и да е от тези 4 неща.
Все пак - успех.

#4 Odyssey

Odyssey

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 12:29 PM

хайде да прочетеш Дон Жуан Библията и тогава да си редактираш мнението да видим дали въобще е имало нужда да пускаш тема. В правилата на форуам пише първо да се мине през библията ма който не чете...аман от поредните неориентирани АФЦ-та :angry:

<{POST_SNAPBACK}>


Абе смотаняк, mha ли си к'во си....що винаги ги има такива досади като теб?!! Четох
Библията и не можах да разбера къде бъркам!!! Чат ли си или да го обясна по-просто, така, че дори и ти да разбереш!!! ;) Защо се обаждаш като не знаеш за какво става дума?

#5 Odyssey

Odyssey

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 12:34 PM

Odyssey,
Виж, mha има право да е малко ядосан на поста ти.
Няма да ти казвам къде си сбъркал дотук, защото си сбъркал навсякъде. Няма и да ти кажа какво е трябвало и не трябвало да правиш, защото ще ми отнеме много време и няма да ме разбереш така или иначе.
Ти си много труден случай.
Направи ето това:

1. Зарежи я. Не говори с нея, било по чат, skype, mail, телефон, пощенски гълъби... въобще не комуникирай с нея.
2. Забрави я. И не въобносявай контакт с нея. По никакъв начин. Next.
3. Прочети Библията, която ще намериш в сайта. Няколко пъти.
4. Работи върху се*е си.

Но защо ли си мисля че няма да направиш което и да е от тези 4 неща.
Все пак - успех.

<{POST_SNAPBACK}>


Признавам, че съм труден случай ;) Аз затова писах. Явно е, че няма да ми обърнете внимание. Както казах, вече четох Библията и нищо. Както и да е. Щом мислиш, че няма да те разбера..хубаво...ти си шефа, а между другото поне за едно си прав....вече започнах работа по 4-тата точка :angry:

#6 Slayer

Slayer

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 01:06 PM

Прочети историите тук:

http://www.lоvestyle...hread.php?t=869

/едната е директно в пост а към другата съм дал линк малко по-долу/

и се опитай да откриеш десетте разлики с твоя случай :angry:

- SL


#7 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 02:12 PM

Odyssey
Днес е непоносима жега, и имам време да кисна по форуми, вместо да играя някъде по центъра и да вземам телефони на хубавици :angry: Затова ще напиша още някои неща.

Всеки е имал такъв проблем. Някои са го имали много пъти. Затова съм някак съпричастен.

Иди тук:
http://donjuan.cobra...php?showtopic=2
Това е глава от Библията, ще ти цитирам някои неща от тук, и ще ги напиша в italic

Единственият начин да разбереш колко тя се интересува от теб е да направиш ход (да и поискаш телефона, да я поканиш на среща, целувка и т.н.). Гледай реакцията й. Ако ходът е неуспешен първия път, опитай след известно време още един път. Ако и вторият път е неуспешен, зарежи я и продължи нататък... с други думи... СЛЕДВАЩАТА...

-> Ти си чакал адски много за сериозен ход. И когато си направил такъв, си продължиш да комуникираш с нея, вместо да я зарежеш. Ако тя наистина те е ценяла, без значение дали като приятел или нещо повече, щеше да те потърси...

Трябва да си предизвикателство, за да може тя да разбере, че си струва да се бори за теб.

-> Тя ЗНАЕ отрано че я харесваш адски много. Дори да не си й го казал в прав текст, довери ми се - жените имат толкова добре развито чувство за това. Не си бил никакво предизвикателство. Бил си на разположение всеки път когато тя е поискала.

Ако целта ти е да впечатлиш момичето или да спечелиш нейното одобрение, никога няма да я впечатлиш

-> Ти каза че искаш да й покажеш колко си различен, да осъзнае някои неща и т.н. Няма какво да й доказваш. Колкото повече се опитваш да я впечатлиш, толкова повече тя ще се отдръпва. Всеки иска най-силно това, което не може (или което много трудно може) да има.

Жените се правят а недостъпни за да тестват твоето постоянство. Ако не си постиянен, ще се провалиш. Ако си прекалена лепка, ще се провалиш.

-> Ти си във втория случай.

ЛЕПКАТА/ПРЕКАЛЕНО НУЖДАЕЩИЯТ СЕ преследва момичето дори когато няма никакъв шанс между тях да стане нещо. Тя може да си има приятел или може д ати е казала, че не иска да й досаждаш повече. ЛЕПКАТА е пълен с несигурност. ПРЕКАЛЕНО НУЖДАЕЩИЯТ СЕ може да ревнува от това, че тя не му връща обажданията. Той може да се разстрои или да ревнува, когато тя обърне внимание на друг мъж, а не на него. Момичето се чувства прекалено преследвано.

-> Има ли нужда от коментар?
Ти си разтроен много от нейната липса на внимание. master_dj е писал това за теб.

Комплиментите губят силата си при всеки следващ

-> Ти си я засипвал с комплименти казваш...

Повечето момчета затрудняват нещата, защото толкова се опитват да не я разстроят, че забравят да се забавляват. Повечето момчета се концентрират върху прекалено много върху това да се опитват да я накарат да ги харесва, вместо да се забавляват с нея

-> Ти си от тези "повечето момчета". Абстрахирай се от чувствата си към нея, приеми я като малката ти разглезена сестричка и се шегувай с нея. Забавлявай се. Тя ще усети че си забавен по начин, който не цели да я впечатлява.



Наистина прочети това което slayer ти е написал, и темите в които те е упътил. Виж сходните подходи с твоя, и виж че не са имали резултат.

НИКОГА не й давай да разбере че я смяташ за нещо повече от теб. За да има интерес към теб, трябва да й покажеш че можеш да си с много други момичета, но си избрал нея (а не тя теб). Ти избираш, ти решаваш отношенията между вас. Действаш бързо, не търсиш позволението й, водиш я през нещата с хумор, безгрижие и емоция. Не се афектираш от нейните малки тестове или нейните емоционални избухвания.

Бтв, не си мисли че тя няма да се заглежда по други ;) Жената не е ангел.

Мога да напиша поне 10 страници и да навляза дълбоко в нещата, но виж, промяната е твой избор, и твоя отговорност. Приеми че тази ситуация е изгубена. Промени убежденията си както е написано в библията. Запознавай се със случайни девойки където излизаш. Практикувай. Забавлявай се.

И наистина прочети Библията, вниквай в нещата, там пише всичко за грешките ти.

Отново - успех.

#8 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 11:10 PM

Мога да напиша поне 10 страници и да навляза дълбоко в нещата, но виж, промяната е твой избор, и твоя отговорност. Приеми че тази ситуация е изгубена. Промени убежденията си както е написано в библията. Запознавай се със случайни девойки където излизаш. Практикувай. Забавлявай се.

И наистина прочети Библията, вниквай в нещата, там пише всичко за грешките ти.

Отново - успех.

<{POST_SNAPBACK}>



paradox го е казал чудесно. Точност на цитати с коментар по тях. Вече видя какво имах предвид като ти каза не си чел Библията. Може и да си я минал по диагонала. Аз просто нямах време да отделя колкото е направил paradox. Сега наистина си прочети Библията и ако се чудиш какво да правиш, я прочети още един път. Пиши че си готов след това и си задай конкретния въпрос ако има такъв. Обещавам ще помагам с каквото мога, а тук има много по-опитни и услужливи(услужливи не де ама търпеливи) хора от мен, така че попаднал си на правилното място. Е няма да забравя как на последната ми тема малко тъпи им бяха съветите и тъпо се отнасяха акто цяло, ма то явно ситуацията си е била тежка и трудна за обясняване така че вината при мен както и в твоя случай си е изцяло наша :angry:

#9 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 29 June 2006 - 12:03 AM

Само мога да кажа една стара мъдрост-''Единствено любовта може да направи от гения-кръгъл глупак и от кръглия глупак-гений''.Може да ти се струва,че това което ти се случва е уникално,обаче ти си просто поредния...поредната жертва...поредното заблудено момче.Виждаш какво е станало с онова момче.
Но аз те разбирам-тук съм един от най-малките,но съм бил в това положение повече от няколко пъти.И неуспехите ме научиха,че смисълът е да бъдеш винаги шефа и да държиш нещата под контрол,каквото и да чувстваш.Влюбен си-ок.Тогава,подяволите,не го показвай-искаш да я отблъснеш ли?Бъди винаги готиния пич,който ще я изслуша и ще я разсмее,който във същото време никога не я търси,тъй като е прекалено зает,а когато тя му се обади я изслушва търпеливо и предлага да се видят.Мъжът, по който във същото това време припадат хиляди други жени!
И докога така?Докато не изперка тотално и не ти признае чувствата си или не ти скочи на врата!А после- да я направиш най-щастливата жена на света!
А дотогава какво? Ми живей си живота бе!Дори да полудяваш-така се прави.Дали ти харесва или не-дълбоко в се*е си знаеш че тва е начина.Тва е любовта- просто една голяма игра на надлъгване.Стягай се-тва състояние не е полезно!Казвам го от личен опит :angry:

#10 Odyssey

Odyssey

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 29 June 2006 - 03:30 PM

Значи хора...явно проблема е в мен, може би не мога да обясня правилно или не се изразявам правилно, но така да го наречен ние с въпросното момиче сме приятели. Аз и имам телефона, майла, icq-то и каквото още се сетите от самото начало. Запознахме се чрез нета и от тогава всяка вечер си пишем. Ако трябва да съм честен, в повечето случаи тя ме намира. Не съм чакал с нищо, просто до този момент не съм я гледал по този начин, а просто като приятелка. С нея си лафим за абсолютно всичко което можете да се сетите, а също така знам доста неща за нея, както и тя за мен. Представете си сега приятели, но разделени на малко повечко километри. Проблема е може би в това, че тя си говореше с едно момче също от София, което твърдеше, че много я обича и не знам си там какво още. Те се скараха, винаги се караха, но доколкото знам не са се и виждали. Когато я видях за първи път, тя предпочете да се види с мен вместо с него. Сега както тя каза "всичко свърши, а и нищо не е имало", но той щял да ходи на морето да се видят и не знам си там какво...не знам по какъв начин ще реагира тя, може би ще го отреже, но все пак....
Изпълнил съм всичко според Библията, пускам лафове, изслушвам я, обръщам и внимание, но може би не е достатъчно. Тя каза, че много се кефи на поведението на някакъв неин приятел, който се държал много готино с приятелката си, нали знаете..подаръчета, картички по нета, едни такива Power Point смехориики и други. Е аз също и пращам такива, даже не веднъж съм и казвал, че е много печена и има супер характер и какво ли не и бих искал и аз момиче като нея, а тя все ми вика, че в действителност не било така, тя била "лоша" и не знам си какво там. Обаче аз никога не съм се карал с нея и мисля, че и не бих могъл. Супер си се разбираме. И така, всичко е наред, но тя ме възприема само като приятел.
Та мисълта ми беше такава, че просто искам съвети как да се сближим малко повече, тя е романтична, аз също, изобщо много общи неща имаме. Не и досаждам, сега и пиша от време на време и това е, ама въпроса е как тя да разбере, че чувствам нещо към нея, защото аз имам чертите на харесваните от нея момчета, но явно не ме забелязва.
Няма смисъм пак да ме хокате за Библията, аз съм я чел и в друг сайт ;) даже изпращах на момичето оная част в която се казва да не приемаме съвети от жени за жени и това, че те самите не знаели какво искат, тя малко се натъжи и вика "тия мъже все си мислят, че знаят какво искаме! Аз искам внимание и нищо друго! Не искам пари или нещо друго, просто внимание!!! Парите не ме интересуват!" И така, от мен получава внимание, но не ме забелязва, какво да правя? :angry:

#11 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 29 June 2006 - 06:48 PM

Отново виртуална любов ... :angry:
Хора, спрете се ... и живейте в реалния свят.

Прочети тази тема.
Решението е real, real, real, real и отново real!
Как да те приема това момиче като присъстваш в нейния живот само чрез кю и мейл?!
Каквото и да й пишеш - това са само писаници, нищо повече.
Ок, знаете много неща един за друг, обаче това не е достатъчно, за да я има истински тръпката.
Нещата се получават, ако се срещате на живо! (да се чуди човек, че е толко просто, обаче това е действителността ;) )

Edited by Silia, 29 June 2006 - 06:52 PM.


#12 whocares

whocares

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 29 June 2006 - 10:17 PM

одисей, не се обиждай, ама .... прочети пак библията и пак и пак ...

ще ти преведа какво казваш ти:

"пичове, четох библията, и нищо, ама нищо не правя като хората и представяте ли си тя ме възприема само като приятел ..."

и един допълнителен съвет ... една жена може много да ти казва как иска да се държат мило с нея, да и правят подаръци, комплименти и т.н. ... е .. не им вярвай ;-)

#13 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 02 August 2007 - 04:07 PM

Хм, това мога да го слея с темата "Изповедта на едно добро момче"...

#14 Chas3r

Chas3r

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 11 December 2007 - 12:35 PM

Нямам мн време да пиша, че тряя заминавам на даскало обаче не му вярвам на тоя дето прочел библията ..или си мн тъп и не може да вникнеш или и аз нз кво... проблема ти е, че ти не искаш да се промениш наистина.. искаш да си си пак добро момче, дето умее да изслушва и да разбира и да прави подаръци и .. аве тоз плаче някоя да го зареже брутално за да се усазнае, защото още не знае за кво става дума и да ти давам савети няя да има резултат с тва мислене ..промени си мисленето, ама и тва е малко вероятно да стане..

#15 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 09 January 2008 - 11:35 PM

Оставете човека бе, нека си се пържи в собствен сос... Решил е че е "Единствената" всички знаем за какво става дума. Сега като не може да разбере че единствена и незаменима НЯМА негов си проблема.
Odyssey ключовата дума е ПРИЯТЕЛЧЕ, какво мислиш че означава?! Да не мислиш че като ти каже: "Много си мил..." ти прави комплимент? Помисли си какво означава това. Повтарям постовете преди мен ама прочети внимателно ДЖ библията, дори и да не я приемаш просто помисли сам върху написаното там.
А това че имаш чертите на типа който тя харесва нищо не означава, сигурен съм че има куп жени, момичета както искаш, с черти като нейните... Защо тогава именно тя? Схващаш ли ми мисълта... Прочети библията, ако не щеш порови в нета все едно.
По принцип твойто е загубена кауза, отсвирвай я докато е време, няма незаменими хора, има незаменени хора... Ама ако си решил да си чупиш главата, твоя воля, но не се заяждай с колегите и не се опитвай да убедиш всичко живо че ти си прав, а всички останали грешат.