Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Теорията за доброто момче...


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 lestat88

lestat88

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 12 December 2008 - 02:50 PM

Здравейте, уважаеми мъже! От доста време с интерес чета вашия форум, защото обичам да се поставям на мястото на хората, с които флиртувам/излизам/започвам връзка, и да виждам света през техните очи.

И знаете ли, макар да съм напълно наясно с повечето теории и стратегии в Библията, всеки път, когато един уверен Алфа мъж ми ги приложи качествено, аз се заинтригувам от него. Но днес искам да споделя за обратния случай, описан не на едно и две места по форума - доброто момче.

От около половин година излизам с мъж, който като външен вид се доближава максимално до идеала ми. На всичкото отгоре е добър в леглото, мил, с интереси, сходни на моите, а и постоянно се грижи за мен, споделя ми, вярва ми и пр. За съжаление обаче, той....хлътна и тотално си изгуби ума - звъни ми през 1-2 часа, депресира се, когато не съм до него, и постоянно ми повтаря че аз съм смисълът на живота му. Подарява ми непрекъснато някакви неща, които аз вече просто спрях да приемам. :) Първоначално си помислих, че е възможно да ми е изневерил и да се чувства гузен, но вече два месеца и нещо всеки божи ден ми се обяснява в любов, а и с това непрекъснато звънене по телефона + смс-и + Скайп когато не сме заедно, изобщо не виждам кога би имал време за контакт с друго човешко същество, та камо ли с жена. :lol:

Да, в началото ми галеше самочувствието - признавам. Бях щастлива и удовлетворена, но в един момент започнах да забелязвам недостатъците му. Даде ми цялата власт в нашата връзка, и изведнъж аз го видях като един слабохарактерен индивид, обсебен от страх да не бъде зарязан. Започнах да се дразня от провинциалния му акцент, почувствах се по-интелигентна от него, сърцето ми спря да подскача, като го видя. С две думи, бях тотално ОТЕГЧЕНА.

И тогава, той замина извън града за няколко дни. Нужно ли е да казвам, че имах нужда от глътка чист въздух и не се страхувах да я вдишам свободно...Отидох на купон с ясната идея да пофлиртувам и да се почувствам отново необвързана, макар и само за една вечер. А там, там беше и Алфа-мъжът. Като външност - определено по-невзрачна от приятеля ми, но с поведение на човек, който знае какво иска и знае как да го поиска. Успя да ми влезе под кожата и изкарахме една невероятна нощ заедно. На другата сутрин ме погледна в очите, усмихна ми се и заяви директно, че не търси връзка, а само, цитирам, "fuck buddy". И ето тук идва ключът към всичко - ужасена и препатила от обвързването, започнах авантюра с този човек. Без никакви задръжки. Забавлявах се и продължавам да се забавлявам. Имам страхотен секс, никакви задължения, никакви чувства освен привличане, разнообразие, не съм натоварвана с проблемите му, както и той с моите.

Сега се мъча по някаквъв начин да се разделя с приятеля ми безболезнено, но той изпада в някаква луда паника само като отворя темата. Не съм чудовище, болно ми е, че наранявам човек, който ме обича. Ако узнае, че му изневерявам, ще откачи. Освен съжаление обаче, към него не изпитвам нищо.


Мили мъже, спрете да се унижавате и да се държите като парцали. Не искаме роби, не искаме поклонници. Оценявайте ни, когато ни имате, както и ние ще ви оценяваме. Това е всичко. Не погубвайте достойнството си. Защото така ни карате да се отвратим от моногамните връзки.


#2 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 12 December 2008 - 03:37 PM

Няма правилен начин да се разделиш с някого. При всички положения ще го боли. Разговор. Честен, открит... ще трябва да го приеме... но никога не му казвай за другия, ще го съсипеш.
Кофти ситуация :)

#3 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 12 December 2008 - 04:06 PM

Хей хей първо потърси вината в се*е си и после подскачай като настъпана котка.

"И знаете ли, макар да съм напълно наясно с повечето теории и стратегии в Библията, всеки път, когато един уверен Алфа мъж ми ги приложи качествено, аз се заинтригувам от него."

"излизам с мъж, който като външен вид се доближава максимално до идеала ми"

"Да, в началото ми галеше самочувствието - признавам. Бях щастлива и удовлетворена, но в един момент започнах да забелязвам недостатъците му."

"...изведнъж аз го видях като един слабохарактерен индивид, обсебен от страх да не бъде зарязан"

"...продължавам да се забавлявам. Имам страхотен секс, никакви задължения, никакви чувства освен привличане, разнообразие, не съм натоварвана с проблемите му, както и той с моите."

Ти доколкото съм разбрал си далеч от теорията за моногамните връзи.Cause You Are Young

Edited by mugen, 12 December 2008 - 04:11 PM.


#4 Ph0en1x

Ph0en1x

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 37 Мнения:

Posted 12 December 2008 - 04:08 PM

Сядате и се изяснявате. Той ще иска "втори шанс", да започнете "от начало" и т.н. Щом не изпитваш вече нищо към него - остави го. Изпрати го тук :lol: Да дойде да почете малко и да се усети къде му е грешката. :)

Успех !

ПП: Дано има и добри приятели. В такива моменти те са тези, които ще му помогнат : )

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 December 2008 - 04:13 PM

Сядате и се изяснявате. Той ще иска "втори шанс", да започнете "от начало" и т.н. Щом не изпитваш вече нищо към него - остави го. Изпрати го тук :lol: Да дойде да почете малко и да се усети къде му е грешката. :)

Успех !

ПП: Дано има и добри приятели. В такива моменти те са тези, които ще му помогнат : )


аре по-добре не го изпращай точно тук... или му кажи да си направи харакири и му дай линк към темата :lol:

погледнете от добрата страна и го приемете за опит в живота... продължете напред!

няма грешки... само опит! и изводи :rolleyes:

#6 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 12 December 2008 - 04:16 PM

Има грешки --->изводи--->опит :)

#7 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 13 December 2008 - 04:09 PM

Евала мацка...
Много впечатлен сам от твоето "признание". И да ти кажа съчуствам му на приятеля ти...Имал съм подобен случай но при мен нещата се обърнаха...
А колкото до късането...няма лесен начин...зависи от момчето..най-кофти ще е ако се разплаче обаче...бъди твърда...поставяй се*е си пред другите...за кво да се мъчиш с него като не ти е интересно и можеш това време да го влагаш в много по-ползотворни неща...

#8 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 13 December 2008 - 06:16 PM

Кажи му го директно, ще му направиш услуга голяма.

#9 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 15 December 2008 - 02:25 PM

Някои от форума са си помислили, че имаш нужда от съвет. Забавно.
Мацката няма нужда от съвет, истинският консуматор на тази тема са желаещите да бъдат Дон Жуан, а не ТЯ. ТЯ сама ще си намери пътя как да раздели двата пътя- нейния и неговия.
@lestat88, благодаря ти за това, което си написала. Наистина добър шамар за този, който е готов да го понесе и го търси.
Аз лично ще се радвам занапред да прочета и други неща от теб.

#10 JinRaN

JinRaN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 22 December 2008 - 12:55 AM

Виж според мен тряя да ми кажеш всико както си е. Смисъл, че те дразни това педалско поведение и затова не те кефи повече. Поне ще има едно на ум преди да почне да се мазни на следващата и може би ще стане алфа някой ден :P

#11 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 22 December 2008 - 10:09 AM

Нещо гледам няма развитие с тая темичка.... Ще бъде интересно да разберем как свършва твоята история :P Не се срамувай да напишеш продължението.

#12 digger

digger

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 22 December 2008 - 11:25 AM

lestat88 Поздравление за качествената тема.

#13 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 23 December 2008 - 06:57 PM

Първоначално си помислих, че е възможно да ми е изневерил и да се чувства гузен, но вече два месеца и нещо всеки божи ден ми се обяснява в любов...

Е може да ти изневерява в продължение на 2-3 месеца :lol: :lol: ;)

Така,сега сериозно.И аз ще те посъветвам,като другите-бърз откровен разговор.Можеш,даже да му кажеш къде е згрешил. Аиде и после да разкажеш какво е станало. :P

EF

Edited by ~*FreeStyl3 Elit Force*~, 23 December 2008 - 06:58 PM.


#14 lestat88

lestat88

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 26 December 2008 - 03:11 AM

Благодаря на всички за мненията, но все пак exort е прав - темата е насочена към онези мъже, които си позволяват да хлътнат до уши и да го демострират на "възлюбената си" до втръсване. И тъй като няколко души ме попитаха онзи така любим въпрос на всички жени, а именно на колко години съм, отговарям - на 21.

Както и да е, ето какво стана, щом поговорих с приятеля ми - в началото той започна да ми обяснява как, видиш ли, просто така обичал да си говори силни приказки т.е. чувствата му не били чак толкова дълбоки, колкото сам ги изкарвал. Аз само кимах учтиво с глава на този нескопосан опит да спаси достойнството си и да накърни моето, знаейки че той вътрешно е рухнал психически. После му споделих подробно как точно се чувствам спрямо него, а той просто седеше и ме гледаше все едно говоря на юпитерски. Изведнъж започна да трепери и да гледа в една точка. Дожаля ми, все пак с този човек съм споделила прекрасни моменти - спестих му изневярата, но натъртих, че никак не държа на дългите, задушаващи връзки, и предпочитам да поддържам on-off отношения с различни хора.

Тъй като така и така ни предстоеше временна раздяла (той е от провинцията и си замина за празниците), аз го помолих да се дистанцираме един от друг и да не си звъним по телефона. Обясних му, че както аз се нуждая от почивка от него, така и той има нужда от малко време да осмисли казаното от мен и да се успокои. Пък когато се завърне в София през януари, ще седнем като бели хора и ще поговорим отново. Той се съгласи...

...само че забелязвам, че дистанцирането нещо не му се отдава. За 2-та дни, откак е заминал, вече имам 26 (!) пропуснати повиквания от него на телефона си. Пратих му един смс за Коледа, в който му напомних за нашата уговорка. Последва един километричен отговор с коледни пожелания и нова серия от настойчиви опити да се свърже с мен. Абсолютна досада. Бих си изключила телефона, но съм на средата на една доста пикантна смс-кореспонденция с един Алфа...ако ме разбирате.

Толкова ли не може да схване, че ме задушава, при все че му го казах в ПРАВ ТЕКСТ?! :) Ако ми звънне още веднъж, не отговарям за действията си, кълна се.

#15 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 26 December 2008 - 11:20 AM

Гади ми се от такива мъже,това не са мъже,а П*ТЬОВЦИ!!!

темата е насочена към онези мъже, които си позволяват да хлътнат до уши и да го демострират на "възлюбената си" до втръсване.

Жалко,че всеки такъв мъж не може да прочете,написаното в тази тема!!!
Не знам как може да има такива мъже.Нали са мъже. :) Аиде и аз съм ги правил тези неща осми клас,но предполагам, че той не е толкова малък. :)

Ами "lestat88" , явно има и такива мъже-трябва да го приемеш.Аз лично имам много такива приятели и ми е жал за тях,но когато им обеснявам нещата все едно им говоря на китайски.

Ако ми звънне още веднъж, не отговарям за действията си, кълна се.

:) :( :blink:
Права си,освен да те тикнат в затвора за убииство :blink: има и по-лесен начинза,да се откаже от теб,само трябва да те види с друг.

EF

Edited by ~*FreeStyl3 Elit Force*~, 26 December 2008 - 11:23 AM.