Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

е това ако не е повод за дискусия


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 |energizer|

|energizer|

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 01:55 PM

Ситуация .... рекламата на спрайт

изход от полжението има ли или няма ?

#2 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 02:21 PM

Е не братле- всички са девствени и бебета се раждат само от епруветка вече ;).
Всеки мъж се е чувствал като в рекламата на спрайт някога-дали за миг или за неопределен период от време,в който е в депресия :angry: ;) Просто самочувствието е едно от нещата,които растат най-бавно.Дори и да иска,човек не може да си каже ''от утре съм най-големия пич'',тъй като тва самочувствие ще рухне ;) Трябва смело да се влиза в боя-човек много пъти се пари и така трябва да е,иначе живота щеше да е твърде скучен ;)

#3 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 02:34 PM

Всъщност какъв ти е въпроса?
Каква ти е ситуацията?
Каква ти е целта?

#4 |energizer|

|energizer|

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 03:33 PM

евала момчета вие май сериозно ще ми дадете съвет :angry:

ситуацията е следната :

аз съм набор 87 тя също от 1ви до 7ми клас бяхме в едно училище
сега случайно отново се изнамерихме първите срещи бяха ей така от любопитство как са и се развили нещата в последствие станахме близко почнахме да си споделяме, да си чатим аз бях лапнал тогава по едно друго момиче споделих и тя ми помогна тя също имаше проблеми в тая сфера аз също и давах съвети разни такива вече се виждаме почти всеки ден на кафе ... разходки из горите като се видим се смеем нон стоп наскоро осъзнах че освен каквото и да е било ми тя ми стана много близка приятелка говоря си с нея както с момчетата от "глутницата" е не точно нали все пак тя е момиче ;)

вобще изкарваме си екстра само дето аз почнах да имам някви мераци към нея ;)

това което най много искам относно нея е някак си хем да си останем пак толкова близки да се смеем и да си споделяме хем да имаме и интимни отношения..

наскоро се случи нещо интересно отивахме на кафе тя искаше да я изчакам пред кафето за да влезнем заедно (женски глупости преди срещатата я питах защо тя каза че ако евентуално съм закаснеел да не ме чакала вътре сама.. това няма значение) видяхме се аз посегнах да я целуна по бузата като приятел а тя се "насочи" с устни към мен (мисля че го направи неволно) след като и двамата преценихме ситуацията се отдръпнахме и с малко шегички относно случката продължихме по старо му

тъп ли съм че изпуснах момента или какво ... все пак аз неискам да сме гаджета ами да смееее .... приятели с интимни отношения

сега всичко збито и директно как да вкараш най добрата си приятелка в леглото и след това пак да сте си приятели

#5 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 05:38 PM

Еее брато,тва да ти е проблема ;)
Значи тя е искала целувка не по бузата :angry:Тва е супер.Просто я попитай''абе ,какво всъщност беше онова,вчера,с целувката'' ;) пък квото стане ;) Айде успех ;)

#6 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 06:28 PM

Доколкото разбрах |energizer| смята това с целувката за недоразумение и че не го е направила умишлено. Напротив - направила го е напълно съзнателно,но тъй като ти си изпуснал момента, сте го обърнали на майтап. Но не се коси - пак можете да стигнете до такъв момент,но този път инициативата трябва да я поемеш ти.

Аз мисля,че не трябва да я питаш за целувката,а просто да усетиш момента (след като сте пофлиртували и скъсили дистанцията до макс), в който да я награбиш.

Направо ме застреля с това,че не искаш да сте гаджета, а приятели с интимни отношения :angry: .
Та то най-приятните връзки са тези,в които си приятел с човека,с когото имаш интимни отношения.

#7 whocares

whocares

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 08:15 PM

целувай я преди да е пораснала и да се е усетила ;-)

#8 |energizer|

|energizer|

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 11:30 AM

еее сериозно ли е така мислите ... това много обнадеждава още тая сутрин се чухме по тела понеже нещо ми секна нета след бля бля и това и онова ме викна да съм бил ходел на пазар за чанта с нея любезно и отказах и я помолих да ми звънне като се освободи тя се съгласи :angry: и я чакам днеска в късният следобяд може да подпуснете някои идея за действие в очертаващата се ситуация



offtopic: ТОЯ ФОРУМ Е МЕГА женичките си имат разни срещички и е такива да ни обсъждат а ние мъжете рядко обсъждаме неща по различни от женските тела или нещо такова трябва да се говори и за поведението на жените и за всички тея неща за които става вапрос във форума

#9 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 02:07 PM

Може да я поканиш във вас и да гледате някои романтичен филм. И по време на филма да я целунеш, ама само с устни без език и се одръпни да видиш реакцията и. Ако е положителна действай!

P.S.
Ама незнам дали така няма да избързаш много.

#10 |energizer|

|energizer|

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 04:42 PM

да избъразм ли ... мислите че трябва да се мине още време ... ?

#11 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 09:14 PM

Абе давай смело. :angry: Само едно съветче от старото куче- малко преди да тръгнеш да я целуваш,просто търси контакт с очите. ;) Вече виждам как сте гушнати във вас и точно със погледа създаваш момента и...воала ;) айде успех ;)

Edited by Al`, 28 June 2006 - 09:15 PM.


#12 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 28 June 2006 - 11:04 PM

Абе давай смело.  ;)  Само едно съветче от старото куче- малко преди да тръгнеш да я целуваш,просто търси контакт с очите. ;) Вече виждам как сте гушнати във вас и точно със погледа създаваш момента и...воала ;) айде успех  ;)

<{POST_SNAPBACK}>



да-това с очите е важно. аз преди време много се страхувах от първата целувка но е готино и както пише в Дон Жуан библията не преминавай към целувката преди да ви е удобно във фазата на докосването...нека всичко си върви плавно и постепенно както вода в някое ручейче(ех че съм поетичен тази нощ :angry: )

#13 .:TC:.

.:TC:.

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 04 July 2006 - 03:42 PM

Според мене щом се познавате от толкова дълго време и сте станали много близки ПРИЯТЕЛИ едва ли през главата и минават тея мисли които си излял тука :rolleyes: , всъшност минавали са 100 % но не повече от колкото на те*е. За нея предполагам си човека от противоположния пол, от който може да чуе различната гледна точка на нещата. Шансовете ти да я вкараш в леглото са 60 % да НЕ я вкараш (пак според мене), защото до колкото знам за жените нещата не са толкова прости колкото за нас, те си вкарват някви филми в главиците, че щом някой прави любов с тях то той трябва да е изцяло техен.
Та, ако искаш да си разясните нещата дали ше сте само приятели или приятели+още малко, влезни тука

http://rack5.free.ev.../free1/lounge1/

, изтегли си предпоследните два албума (и което ти хареса още :lol: ), предложи й да дойде у вас на кафенце (понеже предполагам там най- ще си спокоен и отпуснат) и като послушате малко от тея песни няма начин да не заговорите за любов. Изиграваш си картите като хората и я оставяш валад, ако и хареса после сама ше те потърси и ти определяш правилата на играта.
С мене проработи, но аз го пробвах с братовчетка на една от най-добрите ми приятелки и сега и двете искат нещо от мене. Какво ли ше да е :lol: ?

УСПЕХ :huh: , надявам се помогнах :unsure:

#14 kambera

kambera

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 04 July 2006 - 04:02 PM

Е ама много телевизия гледате........... :unsure:
Ето тази реклама съм я споменавал като продукт на социалното програмиране от рода на:
"Така и така не ставаш за нищо, ако нямаш визията на Брат Пит и кинтите на Рокфелер, не си губи времето а пий поне един спрайт"
Момчета, няма такива филми, вие не сте виновни че цялата система работи на подобни принципи!!!
Както и да е, сега по същество......


Мдааааа, понякога така се получава...
Започваш да чувстваш привличане към момичето с което си "просто приятел"...
Няма такава фраза "просто приятел" рано или късно припламва нещо повечко и желанието за интимна близост надделява в единия от двамата.
Проблема е че жените са логикал и трябва да я барнеш на емоционално ниво за да преминете границата.И то трябва да уцелиш правилния момент,който понякога е единствен... :rolleyes: .
Като за начало си определи ясни цели относно въпросното девойче.
Приеми и факта че това може да бъде края на едно добро приятелство(става въпрос ако целите ти са "само чук, чук")
И действай смело и уверено, покажи и че си наясно със се*е си и можеш да поемаш отговорности.Искаш да я целунеш, правиш го! Не бива да се колебаеш и да слушаш вътрешния си глас....
Абе с две думи бъди пич.... :lol:

И още един съвет, не прекалявай с играта на Дон Жуан, изживей пълноценно поне първата си истинска връзка, не взимай нещата от тези форуми като нещо безценно. :lol:

Edited by kambera, 04 July 2006 - 04:13 PM.


#15 Daksy

Daksy

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 11 August 2006 - 09:55 PM

Е не братле- всички са девствени и бебета се раждат само от епруветка вече ;).
Всеки мъж се е чувствал като в рекламата на спрайт някога-дали за миг или за неопределен период от време,в който е в депресия  :rolleyes:  :P Просто самочувствието е едно от нещата,които растат най-бавно.Дори и да иска,човек не може да си каже ''от утре съм най-големия пич'',тъй като тва самочувствие ще рухне  ;) Трябва смело да се влиза в боя-човек много пъти се пари и така трябва да е,иначе живота щеше да е твърде скучен ;)

<{POST_SNAPBACK}>



Да, със сигорност 99 от 100 момчета се сещат за себеси когато гледат рекламата, но при едни е наистина, а при други (повечето) просто страх без аргументи за притеснение.