Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дайте малко съвети за фитнес...


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#16 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 26 June 2006 - 07:52 PM

абе да си прекалено здрав не е чак толкова готино според мен.добре е да си релефен, а не като ония супер напомпаните от списанията за културисти.Това е мое мнение.

#17 samotoka

samotoka

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 08:20 AM

абе да си прекалено здрав не е чак толкова готино според мен.добре е да си релефен, а не като ония супер напомпаните от списанията за културисти.Това е мое мнение.

<{POST_SNAPBACK}>


Не се страхуваи - ТИ НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕШ ТАКЪВ НАПОМПАН КАТО ОТ СПИСАНИЯТА !!!

тренираи ...

#18 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 08:51 AM

Не се страхуваи - ТИ НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕШ ТАКЪВ НАПОМПАН КАТО ОТ СПИСАНИЯТА !!!

тренираи ...

<{POST_SNAPBACK}>


много правилно :)

#19 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 10:08 AM

Ахахха дам верно е.Аз много се смея като някое момиче ми каже ''не искам да ходя на фитнес,щото не искам да направя някакъв широк гръб и да стана мускулеста и грозна'' :) Абе те хората пият добавки,харчат си парите и времето само и само да натрупат некое мускулче лекинко така :o па някои и не успяват, а тя не искала че щяла да стане грозна :blink: Как го реши така- не ми е ясно. :o
Тъй че помпай смело и успоредно другия спорт за да станеш ЖУВОТНУ :o

#20 samotoka

samotoka

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 10:45 AM

@ AI`
- нямаш си представа колко си прав - тренирам си аз в джим-а гледам един AFC взел едни малки дъмбелчета от по 1,5 кг - аз му казвам: Пич тия са мноо леки вземи
онези от 8 кг. - а АФЦ казва аааааа неща - не искам да стана като онези от списанията .... /смях от моя страна - буааааааааааааааааааааааааааахахахахаха/
аз: Небойсе няма никога да станеш такъв /смях от моя страна - буааааааааааааааааааааааааааахахахахаха/ -

такива идват в годината двама - трима -

за мадамите - същото - неща да тренирам за маса щот ше стана мноо мускулеста /-смях от моя страна - буааааааааааааааааааааааааааахахахахаха/ обяснявам че за тоя работа трябва тестостерон - че няма да стане мускулеста - ама невярват

#21 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 10:58 AM

истината е ,че има много заблудени хора, но това са тези които почти никога не са тренирали и не са наясно с нещата. Не трябва да им се смееме, БУУУУАААХАХАХАХАХАХАХАХА :blink: , на мен ми втръснало да им обяснявам на жените ,че тестостерона играе мн важна роля в изграждането на мускулите. И вече като ме питат и полудявам и после ми се сърдят ... :) хихих

#22 samotoka

samotoka

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 11:10 AM

повечето не четат, не питат, изпълняват упражненията погрешно а като направиш забележка на 8-9-10тка па се и сърдат

аз акъл не давам докато го не поискат - ама в много случай голям смях /от типа на БУАААААААААААААААААХАХАХАХА/ пада като гледам как некой АФЦ прави придърпване за гръб зад врат на горен скрипец или милитъри изтласкване със лост зад врат за рамо - а пък при мъртвата тяга е ужас

не четат- не питат и се излагат съответно

друго - показвам аз на една 8-ца упражнение Флаис със дамбели на хоризонтална лежанка - и тя го направи два пъти стана и се раззсърди че и го показвам само за да може да гледаме всички как и се разтръскват гърдите и да я излагам.

Edited by samotoka, 27 June 2006 - 11:15 AM.


#23 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 11:29 AM

друго - показвам аз на една 8-ца упражнение Флаис със дамбели на хоризонтална лежанка - и тя го направи два пъти стана и се раззсърди че и го показвам само за да може да гледаме всички как и се разтръскват гърдите и да я излагам.

<{POST_SNAPBACK}>


хахахахахаахахахах... БУУУАААААХАХАХАХАХ :o еее не, утрепа ме

мен най-смешни са ми като правят издърпване на хоризонтален скрипец за гръба.....правят го все едно са на състезание по гребане :)


айде стига сме оффтопикали :blink: че ще ни се карат :o

#24 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 12:05 PM

:) :o :blink: Правилно :D
Но нека поне да кажа :
БУУХААААААХАХАХААХАХАХХА :o :o

#25 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 01:57 PM

Абе, вие ме затапихте от всякаде. :angry:
Аз тренирам и имам добра мускулна маса.Ама имах друго впредвид: че няма смисъл да се тъпчеш с някви стероиди и подобни неща, за да станеш няква грамада от мускули.
И само не намекваи,че сам жена или нещо такова, samatok,защото започваш да ме дразниш.
искам и аз да го кажа:
БУУХААААААХАХАХААХАХАХХА

#26 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 02:14 PM

Абе, вие ме затапихте от всякаде. :angry:
Аз тренирам и имам добра мускулна маса.Ама имах друго впредвид: че няма смисъл да се тъпчеш с някви стероиди и подобни неща, за да станеш няква грамада от мускули.
И само не намекваи,че сам жена или нещо такова, samatok,защото започваш да ме дразниш.
искам и аз да го кажа:
БУУХААААААХАХАХААХАХАХХА

<{POST_SNAPBACK}>

Е не,глупости-аз поне не съм се опитвал нещо да те затапвам, ;) аз самия не съм кой знае колко як.Ти си френдче ;) а и си прав за тва.Може да се пийнат малко белтъчини аминокиселини креатини,макар че аз не съм пил ;)

#27 samotoka

samotoka

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 02:36 PM

PEACE -

просто споделих малко личен опит ...
electric и AI` споделиха също - посмяхме се
нищо лично

#28 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 02:44 PM

ok,Няма проблеми
PEACE

Отколко години тренираш?

#29 samotoka

samotoka

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 02:45 PM

ok,Няма проблеми
PEACE

Отколко години тренираш?

<{POST_SNAPBACK}>



7 год. - множко са - ама и аз не съм 86 набор

оффтопикваме топика и наистина ще ни се скарат

Edited by samotoka, 27 June 2006 - 02:46 PM.


#30 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 27 June 2006 - 02:46 PM

Аз сам набор 89 и тренирам от 4 години всеки ден без събота.