Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дайте малко съвети за фитнес...


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#1 localhost

localhost

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 28 May 2006 - 08:46 PM

Здравейте! От 1-2 седмици ходя на фитнес (3 пъти седмично). Висок съм около 175-185 см (приблизително, не съм се мерил скоро). Тежа 65-66 кг. Пия креатин (някъв немски, непомня точно името и в момента не ми е под ръка, за да видя) и глюкоза. Ходя на фитнес предимно, защото искам да натрупам малко мускулна маса. За времето, което ходя съм качил горе долу 3 кг. Ефект (видим) има, но каточе повече аз си въобразявам отколкото да има такъв, особено мускулите на ръцете. Искам да попитам има още нещо, което трябва да правя, за да направя тренировката си (във фитнеса) по-ползотворна така да се каже ? И ще ме посъветвате ли нещо ? Да пия някакви други добавки или нещо друго ?

И още нещо... В каква дозировка е най-правилно да пия креатина и глюкозата ? До сега съм ги пил така (както ми каза човека когато ходих да си купувам креатина) всеки ден по 5 грама креатин (приблизително 1 чаена/кафена лъжичка) заедно с 1 супена лъжица глукоза. Така всеки денм независимо дали съм на фитнес или не. Ефекта на креатина във фитнеса се усеща като разгрея малко, мускулите ми започват да става по-твърди, а вече в края на тренировката леко се отпускат.

Това е общо взето. Нека по запознатите да пишат.

#2 whocares

whocares

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 28 May 2006 - 09:12 PM

яж като мъж и спортувай, това фитнеса особено с добавки не е най-доброто нещо което може да правиш. 3 пъти седмично викаш ... по 2 часа ... за това време можеш да направиш много по-хубава фигура спортувайки НЕ фитнес.

пич, личи си кога мускулите са правени в зала с добавки, и кога са правени примерно в планината или на катерачната стена. Едното казва "аз съм комплексар" другото казва "не си губя времето и се забавлявам"

ти избираш

#3 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 28 May 2006 - 10:25 PM

Здрасти!
Whocares Е много прав,точно тва се опитвам да втълпя на всичките си приятели!!! ;) Ако искаш да направиш хубаво тяло,по-добре плувай!Това е най-най доброто което можеш да направиш за се*е си.Така се изгражда хармонично тяло.Единствено плуването е спорта,който развива всички видове мускули.
Съгласен съм,че има някои мускули,за които си трябва фитнес.Има и различни типове хора-едни са по-пълнички(имат повечко маса)други по-слаби(повече релеф,по-малко маса)Най-важното е да комбинираш фитнес със нещо друго(тичане,плуване,танци).Тва е моето скромно мнение :blink:

#4 localhost

localhost

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 29 May 2006 - 03:12 PM

Мисля да го комбинирам с плуване, пък и времето е хубаво. :blink:

#5 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 29 May 2006 - 04:53 PM

Единствено плуването е спорта,който развива всички видове мускули.

<{POST_SNAPBACK}>


Има и други спортове,които развиват всички мускули.Например кану-каяка.

#6 whocares

whocares

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 29 May 2006 - 09:27 PM

вариантите са наистина много:

плуване, гребане, МТБ, тенис, катерене и т.н. ... и всичките са по-интересни от фитнеса.

с две ръце мога да ти се подпиша че над 50% от пичовете по фитнес залите виждат голи жени само късно вечер по телевизията, а хората които спортуват активно се чудят как да им смогват на жените ;-)

причината е една: фитнеса е скучен и грозен.

#7 ridddick

ridddick

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 30 May 2006 - 12:24 PM

вариантите са наистина много:

плуване, гребане, МТБ, тенис, катерене и т.н. ... и всичките са по-интересни от фитнеса.

с две ръце мога да ти се подпиша че над 50% от пичовете по фитнес залите виждат голи жени само късно вечер по телевизията, а хората които спортуват активно се чудят как да им смогват на жените ;-)

причината е една: фитнеса е скучен и грозен.

<{POST_SNAPBACK}>


ако обичаш недей да пишеш простотии!Това че на теб фитнеса не ти харесва това не важи за другите.Не отричам че и другите спортове развиват много тялото.Много обичам футбола и карането на колело и другите изброени от теб и ги практикувам доста често.А за мнението ти че 50% от пичовете в залите виждат жени само след 12ч-мога да ти кажа че навсякъде е така.За това отново-недей да пишеш простотии

#8 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 30 May 2006 - 02:13 PM

вариантите са наистина много:

плуване, гребане, МТБ, тенис, катерене и т.н. ... и всичките са по-интересни от фитнеса.

с две ръце мога да ти се подпиша че над 50% от пичовете по фитнес залите виждат голи жени само късно вечер по телевизията, а хората които спортуват активно се чудят как да им смогват на жените ;-)

причината е една: фитнеса е скучен и грозен.

<{POST_SNAPBACK}>

Да бе,верно си е .Аз гледам да си развивам и мозъка по някакъв начин-с футбол най-често.Избери си спорт,чрез който ще се забавляваш и ще правиш фигура :blink: Иначе се затъпява ;)

#9 whocares

whocares

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 30 May 2006 - 08:16 PM

ако обичаш недей да пишеш простотии!Това че на теб фитнеса не ти харесва това не важи за другите.Не отричам че и другите спортове развиват много тялото.Много обичам футбола и карането на колело и другите изброени от теб и ги практикувам доста често.А за мнението ти че 50% от пичовете в залите виждат жени само след 12ч-мога да ти кажа че навсякъде е така.За това отново-недей да пишеш простотии

<{POST_SNAPBACK}>


аз написах моето мнение, ти написа своето. пича може да си избере кое повече му харесва.

и ако обичаш отговаряй с аргументи, а не с нападане, че били простотии.

айде, че ме чака жена на легло :blink:

#10 samotoka

samotoka

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 22 June 2006 - 10:03 AM

Пич - фитнеса му е мамата - с бецепс 51 см /като моите - хихихихи / и гръб 136 - мадамите сами се лепят - личен опит - инстинктивно мадамите харесват ПО-ЗДРАВИ И СИЛНИ ЕКЗЕМПЛЯРИ за секс евентуално размножаване /естествен подбор - Дарвин - еволюция/.

За Фитнеса /бодибилдинг по - добре/ - умерени занимания с разумни тежести и правилни програми.
За добавките - креатин, геинер, протеин - може -- стероиди и хормони - НЕ

"Колкото повече - толкова повече !!!"
Печо Пух

#11 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 22 June 2006 - 10:31 AM

Пич - фитнеса му е мамата - с бецепс 51 см /като моите - хихихихи / и гръб 136 - мадамите сами се лепят - личен опит

<{POST_SNAPBACK}>


;) :blink: ;)

#12 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 22 June 2006 - 10:42 AM

Пич - фитнеса му е мамата - с бецепс 51 см /като моите - хихихихи / и гръб 136 - мадамите сами се лепят - личен опит - инстинктивно мадамите харесват ПО-ЗДРАВИ И СИЛНИ ЕКЗЕМПЛЯРИ за секс евентуално размножаване /естествен подбор - Дарвин - еволюция/.

За Фитнеса /бодибилдинг по - добре/ - умерени занимания с разумни тежести и правилни програми.
За добавките - креатин, геинер, протеин - може -- стероиди и хормони - НЕ

"Колкото повече - толкова повече !!!"
Печо Пух

<{POST_SNAPBACK}>



как измери само гърба ми е интересно ? ;)

#13 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 22 June 2006 - 12:02 PM

как измери само гърба ми е интересно ?  ;)

<{POST_SNAPBACK}>



има предвид гръдна обиколка. стяга перките вдига ръцете леко и му слагат метъра

#14 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 22 June 2006 - 01:56 PM

Пич - фитнеса му е мамата - с бецепс 51 см /като моите - хихихихи / и гръб 136 - мадамите сами се лепят - личен опит - инстинктивно мадамите харесват ПО-ЗДРАВИ И СИЛНИ ЕКЗЕМПЛЯРИ за секс евентуално размножаване /естествен подбор - Дарвин - еволюция/.

За Фитнеса /бодибилдинг по - добре/ - умерени занимания с разумни тежести и правилни програми.
За добавките - креатин, геинер, протеин - може -- стероиди и хормони - НЕ

"Колкото повече - толкова повече !!!"
Печо Пух

<{POST_SNAPBACK}>

Ебати гадовете сте :blink: ;) ;) ;)

#15 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 22 June 2006 - 04:59 PM

има предвид гръдна обиколка. стяга перките вдига ръцете леко и му слагат метъра

<{POST_SNAPBACK}>



знам....но нарочно му зададох така въпроса ;)