Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Я и за мене един!


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#16 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 24 May 2006 - 08:03 PM

По-добре сега да изядеш меда, иначе Мечо пух завинаги ще дружи с Прасчо и тогава костенурката никога няма да надбяга заека.
Не знам дали схвана метафората :) (щото и аз не я схванах)

Тези метафори някаква мода ли са? ;)

Ок, по-сериозно...

jerry_pich
Първо на първо, тук някой ти беше дал идейка да отидеш и да й кажеш в очите какво чувстваш към нея. Не го прави, много е слабо. Едно от основните неща в пикапа е да имаш по-висок ранг от нейния. Няма нищо по занижаващо ранга от това да й признаваш чувствата си. And it's creepy :D

Да, можеш да я изгубиш като приятелка, но жените харесват смели мъже... дори да се провалиш (което мисля че е МНОГО вероятно), куража ти ще бъде забелязан и оценен. Е, не със секс B)

Всъщност, мисля че най-голямата грешка която можеш да направиш е да не правиш нищо. (надявам се че схвана метафората). Опитвай и се учи.

Ето ти нещо забавно ;)... преди няколко години и просто реших, отидох при едно момиче което харесвах, пусна ме у тях, седнах срещу нея и си изпях всичко което имах да казвам, че я харесвам и бла бла... Реакцията беше, че тя се правеше на ударена 1-2 минути все едно не зацепва за какво иде реч, и когато тръгнах да я целувам, тя скри лицето си, и извика: "Не! Сядай където беше! Веднага!"

Не ми беше смешно много тогава, ама сега някак се превивам от смях докато си спомням и пиша това. Та, не се страхувай да правиш грешки, това е единствения начин да се научиш.

Но всъщност след като си толкова твърдоглав че все пак си пуснал анонимката в чантата й - мисля че си хабя думите на вятъра. (надявам се че си схванал метафората) :D

За да не повтарям мнения - прочети пак поста на Silia, адски е права. Може да ти отвори очите (надявам се схващаш метафората).

Да бе, това с метафорите верно е забавно. :D

#17 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 24 May 2006 - 09:43 PM

paradox аз му дадох тоя съвет на момчето,тъй като в началото,честно казано всички се уаквамеее.С някои много малки изключения.Но като му гледам акъла на момчето още много има да пати,докато му дойде ред да си чупне от питата :D :D Мисля че разбираш за кво говоря ;) B) Но със всички е така :) (А аз съм кралят на метафорите ;) ;) :D )

Edited by Al`, 24 May 2006 - 09:47 PM.


#18 whocares

whocares

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 27 May 2006 - 10:46 AM

ако я загубиш като приятелка, значи не е била приятелка и преди това ;-)

не мисли, а говори и действай. ако мога да перифразирам една пичка от американски пай:

... това е свалка с момиче бе, няма да изстрелваш космическа совалка ...

и сега малко по-директно. Пич разкопчей си дънките и надникни там, ако има нещо искам следващото ти писане във форума да е за това как сте се натискали в коридора.

#19 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 04 June 2006 - 03:41 PM

electric иам впредвит че ме е страх да нея загубя като приятел ао каже НЕ.

Ако ще я губиш като приятелка, то каква е разликата да й покажеш чувствата си чрез бележка или директно?! :) И в двата случая е възможно да ти каже "не" и е възможно да я "загубиш като приятелка".

Освен това, за къв Х*Й искаш съвети при положенеи, че всички ти казват ЕДНО И СЪЩО и ти пак си правиш това, което си намислил?!?! ;)

Просто неможах да се здържа и и го сложих в тетрадката по български понеже само тогава седим заедно.

;)

Това е все едно да питаш "Абе дали ще се преч**ам ако скоча от десетия етаж?" и всички да ти разправят, че ще се преч**аш и да не го правиш и ти пак да скочиш щото не можеш да се здържиш. :huh: (надявам се схвана метафората ;) :D )


Какво да правиш от тук нататък - гледай рекламата на Спрайт. ;)


Малко по-сериозно: хвани прочети малко от многото материали тук, разните му теми и дискусии преди да питаш за "универсалната формула"!