Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Я и за мене един!


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 jerry_pich

jerry_pich

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 19 May 2006 - 10:31 PM

"wHEN YOU lоve SOMETING, IT FEELS SO RIGHT, SO WARM AND TRUE, I NEED TO KNOW IF YOU FEEL IT TO MAYBE I'M COMING ON TOO STRONG. THIS HEAR OF MINE HAS BEEN HURT BEFORE, THIS TIME I WANNA BE SURE.
IT'S MORE THAN A TOUCH OR A WARD CAN SAY ONLY IN DREAMS COULD IT BE THIS WAY.
I'VE BEEN WAITING FOR A GIRL LIKE YOU TO CAME INTO MY LIFE, YOUR LOVING WILL SURVIVE I'VE BEEN WAITING FOR SOMETING NEW TO MAKE ME FFEEL A LIVE.
WON'T YOU COME INTO MY LIFE?"

Смятам да го пъхна в чантата или да го сложа в кутия със следващия фил които ще и дам(тъи като много често и давам филми) на едно момиче от класа дето съм :lol: в нея, но незнам какво да правя по нататак.

pls. даите съвет какво да правя по нататък :lol:

#2 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 20 May 2006 - 11:10 AM

Господи, пич, не го прави...
Ако толкова те интересува защо, пиши един пост тука, или едно ЛС, и ще ти кажа малко по-детайлно.

Събери си куража и върви да поговориш с нея :lol:. Жените не са Цербери и не хапят. (а и дори когато хапят е приятно:lol:) Не е особено мъжкарско мятането на полу-анонимки бележки...

#3 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 20 May 2006 - 02:09 PM

Не го прави-неищо няма да излезне :lol: :lol: :lol:

#4 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 20 May 2006 - 09:12 PM

Определено НЕ ! Tова е почти като да напишеш бележка "Искаш ли да си станем гаджета?" и да и я подадеш :lol:

Edited by electric, 20 May 2006 - 09:12 PM.


#5 jerry_pich

jerry_pich

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 21 May 2006 - 11:19 PM

Просто немога да и го пража в очите (страх ме е) ;)

#6 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 22 May 2006 - 08:58 AM

Просто немога да и го пража в очите (страх ме е) ;)

<{POST_SNAPBACK}>


просто си остани наудачник тогава...... ;)
пич стегни се, ти си мъж бе брато. Кво ти пука, и да те резне, следващата, после ще съжалява

#7 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 22 May 2006 - 09:28 AM

ся форума се запълни и с пикльовци от 8ми клас...смятай

#8 jerry_pich

jerry_pich

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 22 May 2006 - 05:19 PM

electric иам впредвит че ме е страх да нея загубя като приятел ао каже НЕ.
в класа сега са ми единствените приятели и за това така... ;) ;) а и без това все още немога да говоря нормално с момичетата имам чувството че ще се издъня. ;)

Edited by jerry_pich, 22 May 2006 - 05:22 PM.


#9 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 23 May 2006 - 09:05 AM

а и без това все още немога да говоря нормално с  момичетата  имам чувството че ще се издъня. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Работи върху самоувереността си!
Ето ти си направил първата крачка, като си открил причината, поради която не можеш да говориш нормално с момичетата - страх те е, че ще се издъниш.
Сега трябва да преодолееш този страх, а това става като анализираш първоизточника му и последиците от евентуално "издънване". ;)
И като осмислиш за се*е си, че нищо не е толкова лошо в действителност, колкото ти го правиш в главата си, ще установиш колко положителни емоции може да ти донесе едно общуване с всяко момиче.
Първо, момичетата и те са хора, като теб. И те си имат своите страхове. ;)
Второ, какво те интересува какво би си помислило някое момиче? Не е възможно всички да мислят еднакво. Така че, винаги ще има някой, който да не те харесва. И какво от това? ;)
Трето, Забавлявай се! Нямаш представа един позитивно настроен човек колко е заразителен и привлекателен за околните!
Четвърто, Развивай се! Чети и се интересувай от всичко. B)

Edited by Silia, 23 May 2006 - 09:09 AM.


#10 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 23 May 2006 - 04:46 PM

Аз мисля че съветът за този случай е:Кажи и в очите какво искаш и чувстваш.Сега сигурно много хора няма да са съгласни с мен,само дето има някои работи,някои уроци,на които само животът може да ни научи.По-лошото е че тези уроци са неизбежни и колкото по-рано ги вземем-толкова по-добре.
И аз съм бил влюбен като малък в момиче и даже събрах смелост тогава да и се обадя по тел-а и да и кажа ''ами аз май те харесвам,не знаех как да ти го кажа''...разбира се,това в началото води до самобичуване и до мисли ''аз съм голям балък''.Но никога не съм съжалявал ,защото още тогава съм предизвикал се*е си и съм се самонадвил,а като чели най-трудно е да надвиеш се*е си и тази борба продължава цял живот-борбата със собствените страхове.Тъй че кажи и го,пък квото стане,ако те отреже-много и здраве.Тва е начина да се самоусъвършенстваш,винаги ще има хора,които да са против теб,да не те харесваш,но най важно е как се чувстваш ти,нали ;) А чувството от един преодолян страх е много яко ;) Не казвам че аз съм някакъв безстрашен или нещо такова,и мен ме хваща шубето,особенно като стане меле бегам най-надалече ;) важното е да се самопредизвикваш всеки божи ден и така ще успееш в живота B)

#11 jerry_pich

jerry_pich

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 23 May 2006 - 10:13 PM

Просто неможах да се здържа и и го сложих в тетрадката по български понеже само тогава седим заедно. Тя го идя и си помисли че една от класа го е сложила. Но рано или късно ще разбере че нее тя. И аиде ако някои има идея какво да правя сега да даде моляви.

#12 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 23 May 2006 - 10:22 PM

глей са пич,само не почвай да досаждаш...влизаме ти в положението и ние сме били малки ама стегни се малко-виж хората за кво говорят,виж ти.Незнам кой клас си ама като се явне модератора и ше те нахрани и ше ти затворят темата ;) Тука не е изповедалнята на бай брадър.
И какъв е смисъла да ти казваме какво да правиш,като не ни слушаш,а си знаеш своето.На те*е никви съвети не тряя да ти се дават,щото ти яката злоупотребяваш и ни вземаш тука за някви другарчета от прогимназията.Осъзнай се,давай мъжката,не женската и не се обиждай. ;)

#13 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 24 May 2006 - 08:35 AM

Просто неможах да се здържа и и го сложих в тетрадката по български понеже само тогава седим заедно. Тя го идя и си помисли че една от класа го е сложила. Но рано или късно ще разбере че нее тя. И аиде ако някои има идея какво да правя сега да даде моляви.

<{POST_SNAPBACK}>

И като разбере, че не е тя, какво?
Ще ти кажа какво ще стане - НИЩО.
И откъде знам ли? От личен опит, хахах.
И аз още от 5-ти клас съм получавала такива "уж" анонимни бележки с обяснения в любов. ;)
В 7-ми получих една наистина "спираща дъха" ;). И знаеш ли какво стана? Естествено, нищо, въпреки, че знаех кой е авторът. ;)
Ако очакваш момичето да има прозрения кой я е писал - лъжеш се. Дори и да се "сети" какво очакваш да направи? Да изпадне във възторг и умиление ли? B) И да ти се хвърли на врата за изпепеляваща целувка, само защото си й писал? ;)
Колко сте годишни всъщност?

Ок, поиграл си си на дечко. ;)
Сега трябва да вкараш в действие "личния контакт".


И да допълня - от подобен род "лично творчество" във вид на стихчета, метафорки и пр. има смисъл, ако е налице определено ниво на интерес от страна на момичето към теб, което означава, че преди това си "поработил" върху неговото евентуално създаване и тогава това с "творчеството" се прави с "цел" неговото повишаване ((евентуално), след като си преценил, че ще има ефект върху нея), но не и като анонимно-подхвърлени бележчици на дадена съученичка, която сигурно и представа си няма, че съществуваш. Естествено, метафорично го казвам, надявам се да ме разбереш. B)

Edited by Silia, 24 May 2006 - 08:52 AM.


#14 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 24 May 2006 - 08:43 AM

ахаха а аз към 4-5 пит клас....имаше една от моя клас където по време на час ми пишеше бележки на големи листа с още по-големи букчи,че ме обича и такива и направо ми ги даваше на мен....а тя беше грознааа....та грознаа.ааа....целия клас се смееше, пък на мен ми беше кофти....голям тормоз общо взето. ама са като се сетих СМЯХ

#15 ekim

ekim

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 24 May 2006 - 03:35 PM

Няма нищо по лесно от това да ти се върже ученичка :)
Виж сега пробвай и да не ти пука щото ако не го направиш сега сте си останеш 18 писта во веки Мини през центъра ,а не по околовръса че там минават само товарни МПС-та(не знам дали схвана метафората)

аре чао ;)