Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Летен фитнес


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 13 May 2006 - 02:52 PM

През идната седмица започвам да ходя на фитнес отново(все пак идва лятото,морето,плажовете...) :angry: .Не съм съвсем начинаещ,не съм и от напредналите фитнес-маниаци.Миналото лято ходех редовно на фитнес,след това от дъжд на вятър.
Тялото ми е релефно и оформено,щото спортувам много(най-вече футбол),но искам да кача някой и друг килограм.Това обаче е доста трудно през лятото,затова въпросът ми е какви хранителни добавки ще бъдат най-подходящи за мен?

Доколкото знам аминокиселините и всякакви други протеини са най-добрият вариант.Който е по-добре запознат, да сподели :rolleyes: .

#2 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 13 May 2006 - 03:14 PM

ако искаш да качиш бързо някое килце лятото си вземи гейнер.
препоръчвам ти на Universal GAIN FAST , този е последния който взех и съм адски доволен. На него ти е изписана и диетка, която ако спазваш, просто неминуемо ще има резултат. На кутията пише да се взимат 4-5 мерителни лъжици. Но не е необходимо толкова, аз взимах 2-3 на ден, струва 42 лева за 1кг. Ще ти стигне за към 2 седмици, ако ти е скъп избери по-евтин, но да е Гейнер, т.е. съдържанието на въглехидрати да е равно или по-голямо с това на протеина.


ПП : Но колкото и да приемате добавки , не се ли храните правилно.... ефекта няма да е толкова добър :rolleyes:

#3 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 13 May 2006 - 04:57 PM

ако искаш да качиш бързо някое килце лятото си вземи гейнер.
препоръчвам ти на Universal GAIN FAST , този е последния който взех и съм адски доволен. На него ти е изписана и диетка, която ако спазваш, просто неминуемо ще има резултат. На кутията пише да се взимат 4-5 мерителни лъжици. Но не е необходимо толкова, аз взимах 2-3 на ден, струва 42 лева за 1кг. Ще ти стигне за към 2 седмици, ако ти е скъп избери по-евтин, но да е Гейнер, т.е. съдържанието на въглехидрати да е равно или по-голямо с това на протеина.
ПП : Но колкото и да приемате добавки , не се ли храните правилно.... ефекта няма да е толкова добър :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>


Благодаря electric, ще се поинтересувам от гейнер.Но да ти кажа не съм чак толкова амбициозен,че да дам 42лв за 2 седмици.Ще пробвам да мина по-тънко.
Колкото до яденето,знам,че трябва да ям по-често,знам и кога какво да хапвам.
А как мислите хора,каква програма е по-подходяща - 3-дневен или 4-дневен тренировъчен сплит?Аз мисля да ходя по 3 пъти на седмица,за да давам достатъчно време на мускулите да се възстановяват.

#4 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 13 May 2006 - 05:01 PM

ами ти си определи, зависи от твоите мускули, как те възприемат натоварването което им прилагаш. Зависи и от интензивноста на тренировката. На един мускул му трябват минимум 48 часа почивка.
По евтин гейнер може да си вземеш на Universal MEGA MASS за 30 лева.... отиваш в някой магазин напаво и казваш че искаш гейнер.
Но избягвай българските, също така трябва да знаеш че тези на JC nutrition не са много качествени.

Айде УСПЕХ :rolleyes:

#5 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 14 May 2006 - 11:23 AM

Аз пък съм на другия полюс- винаги съм имал маса(даже преди време повече отколкото трябваше :rolleyes: )релефа ми е проблема.Затова вече не ям след 6 и от понеделник почвам да ходя на плуване и да ставам ЖУВОТНУ :angry: :P

#6 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 14 May 2006 - 12:21 PM

@electric
кой според теб е по-добрия гейнър -gain fast или mega mass 3000
аз сега пия мега мас-а но скоро ще свърши и се чудя какво да вземам

#7 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 14 May 2006 - 12:30 PM

@electric
кой според теб е по-добрия гейнър -gain fast или mega mass 3000
аз сега пия мега мас-а но скоро ще свърши и се чудя какво да вземам

<{POST_SNAPBACK}>


ооо за сравнение и дума неможе да става...GAIN FAST е много добър. Аз си взех само 1 кутия + хубавата ми хран. диета ...преди да си го взема бях отслабнал малко.....за около 5 дни си възстанових килограмите и качих и отгоре малко....значи към 2,5 кг качих. Аз мисля че е много добър. Ако имах пари, само него щях да си взимам

#8 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 14 May 2006 - 01:49 PM

ооо за сравнение и дума неможе да става...GAIN FAST е много добър. Аз си взех само 1 кутия + хубавата ми хран. диета ...преди да си го взема бях отслабнал малко.....за около 5 дни си възстанових килограмите и качих и отгоре малко....значи към 2,5 кг качих. Аз мисля че е много добър. Ако имах пари, само него щях да си взимам

<{POST_SNAPBACK}>



мерси значи него ще си взема...а каква е хубавата ти диета...мазнинки и много въглехидрати или нещо друго и по колко грама на ден от гайн фаст пиеше?

#9 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 14 May 2006 - 02:23 PM

мазнинки почти никакви. Приемам повече въглехидрати и протеин.
иначе ето каква е диетката която я пиша на GAIN FAST

2 quarts of skim milk
6 scoops of GAIN FAST
3 eggs whites
1 pint of your favourite low-fat ice cream
4 tablespoons of malted milk power
5 tablespoons of honey
2 bananas
1 cup of berries

значи, това ядене ако го изядеш , ще си набавиш 150гр протеин, 596гр въглехидрати, 15гр мазнини....
но кутията ще ти стигне за 4 пъти :rolleyes: за това аз вземам само по 2-3 мерителни лъжици вместо 6 на ден

значи, аз обаче пропускам малините/капините :unsure: и вместо 6 мерителни лъжици от GAIN FAST вземах по 2.
това е само за 1-то ядене

общо взето през деня най-вече ям тези неща изброени горе и също овесени ядки, варен ориз, някаква вечеря (немога аз да си избирам какво да ям за се*е си на вечеря тъй като трябва да се съобразявам с останалите в семейството) и на обяд или след обяд и преди да си легна хапрвам по 200 грама пуешко или пилешко филе.

горе-долу тва е.... не е съвършенна, но аз си я харесвам :D

Edited by electric, 14 May 2006 - 02:26 PM.


#10 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 15 August 2006 - 12:55 PM

ами ти си определи, зависи от твоите мускули, как те възприемат натоварването което им прилагаш. Зависи и от интензивноста на тренировката. На един мускул му трябват минимум 48 часа почивка.
По евтин гейнер може да си вземеш на Universal MEGA MASS за 30 лева.... отиваш в някой магазин напаво и казваш че искаш гейнер.
Но избягвай българските, също така трябва да знаеш че тези на JC nutrition не са много качествени.

Айде УСПЕХ :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

electric, защо смяташ, че на nutrition (става въпрос за Ultimate Nutrition, нали?) не са много качествени? Не твърдя обратното, просто питам? :P

Edited by eXTigyroue, 15 August 2006 - 12:56 PM.