Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

вечната война между половете


  • Заключена тема This topic is locked
39 replies to this topic

#1 nadi_myc

nadi_myc

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 12:27 AM

вечната война между мъжете и жените...напълно излишна ли е или ни прави живота по-интересен,по-вълнуващ,или пък е просто начин самите ние да останем невинни,хвърляйки вината на противоположния пол?
дали всъщност не ни е страх да приемем,че и ние-жените имаме своите недостатъци,както и вие-мъжете!нормално е...все пак сме хора!
искаме или не- не можем сами,не можем едни без други... :D това е положението...
:lol: та... :) прекратяваме ли войната или ще си играем партията шах до края???

Edited by nadi_myc, 29 April 2006 - 12:28 AM.


#2 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 08:23 AM

Аз не виждам никаква война. Само знам че ние мъжете сме много по-добри от вас във всяко едно отношение. Вие ставате само за секс. Малко от вас жените могат да допринесат с нещо в живота ни. Даже и за приятелки малко стават защото мислят само за се*е си. Трябва да се радвате че ви даваме шанс да ни правите щастливи като ви каним на среши и т.н. и ако не успеет нали знаете какво следва - СЛЕДВАЩАТА :lol: :)

#3 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 09:44 AM

Аз не виждам никаква война. Само знам че ние мъжете сме много по-добри от вас във всяко едно отношение. Вие ставате само за секс. Малко от вас жените могат да допринесат с нещо в живота ни. Даже и за приятелки малко стават защото мислят само за се*е си. Трябва да се радвате че ви даваме шанс да ни правите щастливи като ви каним на среши и т.н. и ако не успеет нали знаете какво следва - СЛЕДВАЩАТА  :lol:  ;)

<{POST_SNAPBACK}>


ХАХАХАХАХХАХАХА :D :) :D :D :D :D :D :( :D :D ;) уникално... хахахах....леле направо ще падна от стола.

Ама щом почваме грубо, според мен mha е изпуснал ,че жените стават и за други неща....готвене и чистене.... :P

А сега сериозно....
Според мен война нямаше, докато всеки си знаеше мястото. В последно време забелязвам,че жените се врът на всякъде, опитват се да покажат , че й те стават за мъжка работа, че могат да вършат същите неща като нас, че даже се опитват да ни надминат. ("Аре пренеси тия греди от тук до там а ?"..... "А няма немога, хайде, нали се борите за равенство") За това те си мислят ,че са във война с нас.

#4 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 10:39 AM

Абе не знам кво ама ей я е Кондолиза,наследничката на Маргарет Тачър ако не се лъжа...абе тряя се стягаме. :lol: Ххаххахаха ''тея греди'' а лелелеле ще се напикая покрай тея постове :D :)
Абе най-силното оръжие на жените е тва че изглеждат невинни и съвсем не в час,само детооо... ВСИЧКИ ДО ЕДНА СА ХИЕНИ :( и с това могат да победят във войната ако въобще има такава. ;)
Иначе мога да ви кажа една сфера,в която напълно властват жени-това е БЪЛГАРСКИЯТ ПОП-ФОЛК :D :D
Само дето не съм наясно много кой им пише музиките и текстовете,но сигурно и там са жени :P

#5 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 10:47 AM

хаха :lol:
ЕЙ ЖЕНИ....спрете да четете "Cosmopolitan" , "ELLE" , "Eva" , "Грация"
тея списания само ви увреждат мозъка.
Хващам аз един брой на Космополитан и вътре има една статия за жените шофьорки. Разбира се автора е жена. И в статията "чета и не вярвам на ушите си" Авторката убеждаваше жените ,че едва ли не са ПО-добри от мъжете в карането.....
Та мисълта ми беше , че от тези списания почва така наречената "война м/у половете"

#6 nadi_myc

nadi_myc

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 10:52 AM

напълно съгласна съм(искам да отбележа ,че ми е доста гадно да напиша следните редове),че повечето жени ДНЕС стават само за секс,тъй като просто търсят богат чичко,който да им дава кеш.за какво им е да мислят при положение,че не им трябва,че красотата им им донася повече,отколкото би донесъл разума им?НО ВСЕ ПАК...НЕ ВСИЧКИ СМЕ ТАКИВА!!!според мен нито ние,нито вие трябва да слагаме противоположния пол под общ знаменател...ВСЕ ПАК ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВАТ ПРИЯТНИ ИЗКЛЮЧЕНИЯ... Именно те правят живота ни сладък и интересен:lol:
Electric-съгласна съм донякъде и с теб...Но мисля че вие прекалено много ни подценявате...Допреди години началническите постове са били заемани само от мъже,а сега има жени,които се справят повече от отлично в тази област.Колкото до физическата работа...Естествено,че винаги ще ни биете по ПОЧТИ всички параграфи,но само и единствено,защото вашата мускулатура е по-добре устроена от нашата.Но именно подценяването на малко диване като мен,което знае как и къде да удря(НЕ ГОВОРЯ ЗА СЛАБИНИТЕ!НИКОГА НЕ УДРЯМ ТАМ!!!)може да доведе някой мъжага до пода,свивайки се от раздираща болка...Да кажем едно ЛЕКО изкарване на въздуха по възможно най-гадния начин :)

#7 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 10:56 AM

хахаах ами разглеждаме се под общ знаменател, защото ако го правим в частност, никога няма да можем да обсъдим всеки.
Разбира се , че има редки изключения. Не съм твърдял обратното.




ПП: Абе мъж пребит от жена, мъж ли е ? :lol:

#8 nadi_myc

nadi_myc

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 10:58 AM

за шофирането-няма спор,че вие сте по-добри :lol: ПАК ОТБЕЛЯЗВАМ,ЧЕ СЪМ ЖЕНА И СИ ПРИЗНАВАМ КЪДЕ СТЕ ПО-ДОБРИ!!!Кажете нещо хубаво и зан МЕН де!!! :)

#9 nadi_myc

nadi_myc

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 10:59 AM

добре,electric,по това,което виждаш.че пиша изглеждам ли ти като тъпо патенце?*?много ми е интересно? :lol:

#10 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 11:00 AM

Йеееееее приемаме те в нашия отбор :lol:
Поне една жена си призна. Много ти се радвам :)
Хубаво е , че си честна :D

#11 nadi_myc

nadi_myc

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 11:07 AM

:D еми,такава съм си...какво да ме прави човек:)

#12 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 01:26 PM

донесъл разума им?НО ВСЕ ПАК...НЕ ВСИЧКИ СМЕ ТАКИВА!!!според мен нито ние,нито вие трябва да слагаме противоположния пол под общ знаменател...ВСЕ ПАК ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВАТ ПРИЯТНИ ИЗКЛЮЧЕНИЯ... Именно те правят живота ни сладък и интересен:D
Electric-съгласна съм донякъде и с теб...Но мисля че вие прекалено много ни подценявате...
Но именно подценяването на малко диване като мен,което знае как и къде да удря(НЕ ГОВОРЯ ЗА СЛАБИНИТЕ!НИКОГА НЕ УДРЯМ ТАМ!!!)може да доведе някой мъжага до пода,свивайки се от раздираща болка...Да кажем едно ЛЕКО изкарване на въздуха по възможно най-гадния начин :wacko:

<{POST_SNAPBACK}>



май ти умря циганина и взе сама да се рекламираш а :)

#13 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 03:34 PM

напълно съгласна съм(искам да отбележа ,че ми е доста гадно да напиша следните редове),че повечето жени ДНЕС стават само за секс,тъй като просто търсят богат чичко,който да им дава кеш.за какво им е да мислят при положение,че не им трябва,че красотата им им донася повече,отколкото би донесъл разума им?НО ВСЕ ПАК...НЕ ВСИЧКИ СМЕ ТАКИВА!!!според мен нито ние,нито вие трябва да слагаме противоположния пол под общ знаменател...ВСЕ ПАК ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВАТ ПРИЯТНИ ИЗКЛЮЧЕНИЯ... Именно те правят живота ни сладък и интересен:)
Electric-съгласна съм донякъде и с теб...Но мисля че вие прекалено много ни подценявате...Допреди години началническите постове са били заемани само от мъже,а сега има жени,които се справят повече от отлично в тази област.Колкото до физическата работа...Естествено,че винаги ще ни биете по ПОЧТИ всички параграфи,но само и единствено,защото вашата мускулатура е по-добре устроена от нашата.Но именно подценяването на малко диване като мен,което знае как и къде да удря(НЕ ГОВОРЯ ЗА СЛАБИНИТЕ!НИКОГА НЕ УДРЯМ ТАМ!!!)може да доведе някой мъжага до пода,свивайки се от раздираща болка...Да кажем едно ЛЕКО изкарване на въздуха по възможно най-гадния начин :D

<{POST_SNAPBACK}>

Ем-първата част съм много съгласен,ама жена да бие мъж-за тва трябва или жената да не е жена ,или мъжа да не е мъж,или от двете по много :wacko: Много се фантазираш,освен ако не си над 100 кила :P

#14 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 07:29 PM

вечната война между мъжете и жените...

Изкуствено се създава тази война и то тогава, когато някой (дали мъжа, дали жената) е бил "нокаутиран" от другия по някакъв повод, независимо какъв ...

Кой "воюва" с жените - този, който е бил нараняван от жена и то тогава, когато е наранен ... а през другото време се радва на женското присъствие.
Кой "воюва" с мъжете - тази, която е била наранена от мъж и то тогава, когато е наранена ... а през другото време се радва на мъжкото присъствие.

Кой е поставил началото на феминистките организации - сигурно жена, която не е била назначена на пост, само поради факта, че е жена и от там се е тръгнало ...

Началото си еманципацията сигурно води от тогава, когато жената е забила един гвоздей и е разбрала, че и сама може да се справя с доста от уж мъжките задължения ...


Но като се вземе предвид, че доказването, независимо пред кого (дали пред се*е си, дали пред някой друг), само по се*е си, е акт на развитие, усъвършенстване, може да се приеме, че тази "война" действа "плодотворно" в повечето случаи. :)

Edited by Silia, 29 April 2006 - 07:31 PM.


#15 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 30 April 2006 - 11:51 AM

а ? :)