Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Хранителните добавки


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#31 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 22 May 2006 - 09:59 PM

Започнал сам да пия креатин от 1 седмица и искам да питам,дали трябва да се пие и когато не трнирам?

#32 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 22 May 2006 - 11:39 PM

Започнал сам да пия креатин от 1 седмица и искам да питам,дали трябва да се пие и когато не трнирам?

<{POST_SNAPBACK}>



да по възможност с пвоече въглехидрати

#33 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 23 May 2006 - 08:29 AM

глутамина е аминокиселина и за да има ефект от него трябва да се комбинира с нещо:най-често с креатин

<{POST_SNAPBACK}>

Глупости! Ще ми кажеш,че ако не го комбинирам с нещо няма да има никакъв ефект ?

#34 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 23 May 2006 - 09:31 AM

Глупости! Ще ми кажеш,че ако не го комбинирам с нещо няма да има никакъв ефект ?

<{POST_SNAPBACK}>



при мен имаше. само дето глутамина ми е последната хранителна добавка в списака и я взимам само ако съм добре с парите. инак добре ми се отразяваше както когато я комбинирах така и когато за около месец месец и нещо я пиех самостоятелно. ефекта при мен беше че така ми помогна с възстановяването че имунната ми система се усили многократно

#35 ridddick

ridddick

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 23 May 2006 - 12:16 PM

Глупости! Ще ми кажеш,че ако не го комбинирам с нещо няма да има никакъв ефект ?

<{POST_SNAPBACK}>


Не.Ефект пак ще има но той ще се увеличи ако заедно с глутамина вземаш и още нещо ;)

#36 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 23 May 2006 - 03:00 PM

Не.Ефект пак ще има но той ще се увеличи ако заедно с глутамина вземаш и още нещо ;)

<{POST_SNAPBACK}>

ехехе естествено..... ;)

#37 samotoka

samotoka

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 22 June 2006 - 10:12 AM

Пазете се от ментета - виждал съм ментета на Юниърсъл
на биогеим пък са ефтини и подходящи за средно напреднали
аминокиселините на Юниърсъл са мноо добри щото вече ги няма MLO

#38 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 04 July 2006 - 10:31 AM

Здравейте! Напоследък много трудно се възстановявам и трябва да взимам нещо за възстановяване. Дайте съвети кое е най-доброто средство. Аз съм пил isostar, isoray,sargenor.Пиеми се isostar, ама не мога да намеря по аптеките.

#39 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 04 July 2006 - 11:04 AM

Здравейте! Напоследък много трудно се възстановявам и трябва да взимам нещо за възстановяване. Дайте съвети кое е най-доброто средство. Аз съм пил isostar, isoray,sargenor.Пиеми се  isostar, ама не мога да намеря по аптеките.

<{POST_SNAPBACK}>



креатин пиеш ли? Пробвал ли си Л-глутамин? Нищо българско не си купувай...друго друго...виж си храненията и почвай да пиеш кисело мляко. Също така ти трябва и вода...по 3 литра на ден е добре. Ако спазваш правилото с 2 гр протеин на килограм тегло няма да имаш проблем с възстановяването и няма да ти трябва изостар

#40 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 04 July 2006 - 12:22 PM

Сега не пия креатин А протеина го свърших ония ден.Ама беше на нутриум и нямаше почти никакъв ефект.И не е ли много по 2г на кг. т.м.?

#41 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 04 July 2006 - 09:25 PM

Сега не пия креатин А протеина го свърших ония ден.Ама беше на нутриум и нямаше почти никакъв ефект.И не е ли много по 2г на кг. т.м.?

<{POST_SNAPBACK}>



ми Нутрим са ужасни. Има изследвания че Про 90 всъщност е Про 47.5 :rolleyes:
2,2 гр...половината трябва да идват от хранителни добавки другата половина от нормалан храна...какво още...за креатина направи почивка. За глутамин не трява такава. Ако се храниш хубаво основно трябва да са ти витамини и глутамин...креатина преди състезание и протеина в тежки моменти и не забравяй хидратирай се редовно

#42 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 04 July 2006 - 10:02 PM

Да на нутриум са много гадни.Последния път даже не можеше да се разрежда и оставаше на малки парченца протеина.От утре ще си взема гутамин.До сега не съм пил.А тои за какво по точно се използва?Сегя ям плодове и пия витамини центрум.А креатин не съм пил от миналото състязание( преди около месец)Ама след като го спрях бях като труп. Много ми падна силата. Сигурно, щото беше на musashy. И вода пия много.

#43 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 04 July 2006 - 11:23 PM

Да на нутриум са много гадни.Последния път даже не можеше да се разрежда и оставаше на малки парченца протеина.От утре ще си взема гутамин.До сега не съм пил.А тои за какво по точно се използва?Сегя ям плодове и пия витамини центрум.А креатин не съм пил от миналото състязание( преди около месец)Ама след като го спрях бях като труп. Много ми падна силата. Сигурно, щото беше на musashy. И вода пия много.

<{POST_SNAPBACK}>



и на мен първия ми креатин беше мусаши от на гроулинг дог серията. сега гледма мача и ще съм кратък. глутамина примерно като ти е отслабена имунната система я засилва. това е аминокиселината дето е в най голямо количество в организма но е и най нужна. не че другите не са важни да не давам поводо за заяждане просто се хаби в големи колчеиства и има нужда да се приема в такива. какво още...ако ще си взимаш гледай да е чуждо и вземай ако трябва по малки дози. ако се чувстваш добре хич не вземай и добавки. аз сега пия само едно за ставите и сухожилията и мсиял до лседващото състезанеи само а него да си карам. може и бирена мая да взема и така. на кое място стана на последното състезание?

#44 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 05 July 2006 - 09:07 AM

Преди състезанието се преуморих и не бях във форма на състезанието. :rolleyes: А и се набутах на едноместно, кадето са всички наи- силни. На 500м от 30 лодки съм 14 а на 1000м пак горе-долу от 30 съм 17. Ама имам състезание в началото на август и там ще гледам да съм в супер форма. И от три дисциплини целта ми е три медала. :unsure:
А сега сме започнали да тренираме двуразово и съм доста изтощен и покрай тия мачове си лягам много късно така че май ще трябва да си взема нещо.
За кои беше вчера на мача?аз бях за германия и как нелепо паднаха,ама признавам, че италия бяха по-добрия отбор.

#45 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 05 July 2006 - 10:51 AM

Преди състезанието се преуморих и не бях във форма на състезанието. :rolleyes: А и се набутах на едноместно, кадето са всички наи- силни. На 500м от 30 лодки съм 14 а на 1000м пак горе-долу от 30 съм 17. Ама имам състезание в началото на август и там ще гледам да съм в супер форма. И от три дисциплини целта ми е три медала. :unsure:
А сега сме започнали да тренираме двуразово и съм доста изтощен и покрай тия мачове си лягам много късно така че май ще трябва да си взема нещо.
За кои беше вчера на мача?аз бях за германия и как нелепо паднаха,ама признавам, че италия бяха по-добрия отбор.

<{POST_SNAPBACK}>



хранителните добавки не могат да заменят съня не се заблуждавай. Освен това трудно се носят няколко дини под една мишница. прецени къде си най-добър и тренирай за тази дисциплина. И аз бях за германия. Италия накрая се засилиха. както и да е. Сигурен съм че и те яко се наспиват освен правилния хранителен режим. Съня е много важен. Има едно правило '8+-1" това означава че всеки ден трябва да спиш осем часа плюс минус един в зависимост от това как се чувстваш