Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

тактиката "Здравей! Кажи ми телефона си"


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#46 kambera

kambera

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 04 July 2006 - 04:31 PM

Да бе бах тва НЛП,ше зема се запиша най-накрая. :rolleyes: Ем да-според мен се зачита :unsure: но нз по-добре експертите да се произнесат :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

А помниш ли като се присмиваше??? :lol:
Ама накрая смешен излезна ти...
Момчета, момчета, айде НА ПОЛЕВОЕ........



На 8-ми на акция


Иначе реакцията на девойките когато чуят за Лора..................ХАХАХ, НЕОПИСУЕМО Е

Edited by kambera, 04 July 2006 - 04:42 PM.


#47 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 05 July 2006 - 11:52 AM

А помниш ли като се присмиваше??? :unsure:
Ама накрая смешен излезна ти...
Момчета, момчета, айде НА ПОЛЕВОЕ........
На 8-ми на акция
Иначе реакцията на девойките когато чуят за Лора..................ХАХАХ, НЕОПИСУЕМО Е

<{POST_SNAPBACK}>

Я кажи за тая акция :lol: какво що някво инфо :rolleyes:

#48 kambera

kambera

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 05 July 2006 - 12:04 PM

Я кажи за тая акция  :unsure:  какво що някво инфо :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

Специално ти пък ако дойдеш на въпросната акция, определено ще си променя мнението за теб, което в момента е "палячо"

Акция на труда - Какво, къде, кога?

Абе мисълта ми беше че от писане и висене пред компа файда нема.
Играта се играе на полето..........

#49 Lexmark

Lexmark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 31 July 2007 - 06:13 PM

Преди да започна, да кажа че бях впечатлен от темата за "държание в дискотеката" Евалата.
Относно първите теми..."здравеи 6те даде6 ли телефона си?"...еми както казаха по горе "се някоя 6е ти се изкефи"
При мен историята бе6е подобна.
Отиваме си ние компания момчета на дискотека...и 1 момче(от на6та компания) почва да "дърпа" момичета и да ги заговаря(подход...) :)
почти си4ки се дърпаха и си продължаваха(ние бяхме "седнали на не6то като столове")
И ето поредното "дръпното" момиче , стори ми се симпатично...почнах да и пускам бъзици(на ухо мн ясно :) ) за "не6тата около врата им"(тия "ланци" много са ми сме6ни :) тези дето са с пластмаови фигурки дето моа се обеся на тях :) )
и по 1 време я питах: " Абе ти телефон има6 ли ?" Тя вика: Да ама не е в мен :) ... аз и викам номер бе?
Тя: да имам. В тоя момент си вадя Мобилния си, и й го подавам и й викам "айде пи6и, не се стискай" Тя : еми ок, и го написа, след като из4аках 4 дни(по учебник[dobre 4e e taq bibliq , ina4e nz...] :) ), обадих й се излязохме 1 път , 2-ри път, 1 купон и се праснахме... 1 седмица след това излязохме отново...
В крайна сметка тфа моми4е ходихме 2 месеца...

#50 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 31 July 2007 - 07:06 PM

Трябва да сте с нагласата, че й правите услуга. Когато например някоя мадама си върви и има опасност да я удари кола, да не би да се страхуваш какво ще стане, ако я хванете за ръка и я дръпнете. Не. Просто отиваш при нея и я заговаряш по най-естествения начин, все едно я познаваш отдавна, или пък все едно е сестра ти. Не е толкова трудно