Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

тактиката "Здравей! Кажи ми телефона си"


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#31 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 09 May 2006 - 08:00 PM

В духа на тази тема мисля че ето това може да ви помогне да си отговорите на много въпроси- http://lоvestyle.org...fm/kazanova.htm охх тва не беше за тука-можете да го изтриете :rolleyes:

Edited by Al`, 09 May 2006 - 08:03 PM.


#32 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 19 May 2006 - 10:32 PM

Сега покрай баловете, в моя град се събират много хора в центъра за да видят абитуриентите.В това число и много момичета.И е перфектно да заговориш някоя,щото имаш голям избор и дори някоя да не ти дад телефона и ти веднага можеш да отидеш при следващата.И искам да задам следния въпрос:Когато момичето е с някоя приятелка,как да я заговоря и имали смисъл да се запознавам и с приятелката и.

#33 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 20 May 2006 - 11:00 AM

ilian_790112, пич, ти ли беше онзи път с vbTheKing на НДК? :lol:

Поздрави за това че имаше смелост да излезеш и да направиш няколко "Здрасти"-та... и че ни изтърпя с Voyager & westwood. :lol: Ама защо напусна точно когато влязох на онези 2-те девойки и им свих номера, едната трябваше да е за те*е! :lol:

Anyway, наистина слушайте vbTheKing. Знам че е занимателно да се чете pick-up литература, чел съм с месеци, обаче ако някой иска наистина да промени успеха си с момичетата трябва да излезе навън и да практикува това умение. Можете да изчетете 101 книги за автомобили, но така няма да се научите да карате кола.

Al`, знам какво е да зацепиш и да не можеш да обелиш и думичка на момиче, с което се разминаваш на улицата :lol:. Не си го слагай толкова присърце и продължавай.

Дори и да не си в настроение, пак опитай да заговаряш момичетата около се*е си. Ще видиш че след 5-тата настроението ти вече ще се е подобрило, след 10-тата ще си пълен непукист и ще се забавляваш, а след 15-тата ще си "yo, i'm the fuckin man!" (не, не съм негър :lol: )

В рамките на последните 2-3 месеца съм правил около 30 подхода към момичета всяка седмица. Първото, което научих е че НА НИКОЙ НЕ МУ ПУКА какво правиш... всеки на улицата си гледа неговата си работа, момичето което заприказваш може би никога повече няма да видиш ако нещо се оплеска, просто няма какво да губиш.

Ще видиш, че постепенно ще получаваш все по-добри и по-добри реакции, ще завързваш интересен разговор с интересни момичета и всичко това ще ти дава увереност. Лично аз съм разговарял с 2 непознати момичета ей така, на улицата в продължение на половин час. И чак след това ще забележиш че някои от тях нямат нищо против да си дадат телефона и да излязат с теб някой път.

Идеята "Здравей, дай ми телефона си, искам да поговоря с теб" съвсем не смятам за лоша. Но ако нямаш ниакъв опит на "полето" и нямаш наистина добър bodylanguage, усмивка, спокоен но силен глас, е твърде малко вероятно някоя да ти даде телефонен номер.

Затова пичове, ние хубаво си говорим по форумите, обаче излезте и направете нещо. 1000 страници теория не може да замени един ден/вечер практика.

P.S. Bobo_gr, лесно. Разговаряй и с двете. Имай предвид че трябва да ангажираш (поне отначало) задължително и двете. Бил съм в много ситуации в които си приказвам добре с момиче, получава се някаква химия, готино ни е, и приятелката й, която съм игнорирал, я дръпва и зачезват.
Също така в началото говори повече с приятелката й, сякаш харесваш нея повече. Така ще спечелиш приятелката й на своя страна, а момичето което си си харесал ще бъде все по-заинтересована от теб и ще иска и тя малко внимание. :lol:

Edited by paradox, 20 May 2006 - 11:04 AM.


#34 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 20 May 2006 - 02:18 PM

Ам искам да кажа ,че имам голям напредък. :lol: Вече ми е много по-лесно да заговоря момиче.А и нещо друго-забелязах,че ако гледам момичето по-отдалеч,по продължително(което всъщност е доста трудно :lol: ) просто дори и дума да не обеля,момичето пак ще направи нещо-ще се усмихне най-малкото.Вчера даже както си вървях и не си отделях погледа от една мацка,дето беше доста далеч от мен и вървеше в друга посока,тя взе че ми изпрати въздушна целувка :lol:
И най хубавото-събота е и излизам на лов(превод''по любов :lol: :lol: )

#35 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 20 May 2006 - 09:11 PM

ilian_790112, пич, ти ли беше онзи път с vbTheKing на НДК?  )

<{POST_SNAPBACK}>

Аз ви благодаря за това, че ми показахте толкова неща и ми вдъхнахте увереност. Не трябваше да си отивам толкова внезапно, но възникна нещо спешно. :lol:
Между другото тази вечер излязох отново. След няколко "здрасти" - та реших да премина на нещо по-сериозно и започнах да питам как да стигна до еди къде си... Интересното е, че абсолютно всички мацки, които питах ме упътваха най - подробно. Проблемът беше, че по този начин не успявах да завържа разговор по други теми. След това попитах 2 момичета така: "Здравей! Може ли да те попитам нещо? Какъв цвят са очите на Лора Палмър?" Те се хванаха и двете и започнаха да предполагат, но не успях да завържа по - нататъшен разговор. Но вече знам, че съм на правилния път. Никога не съм се чувствувал така уверен в се*е си и във възможностите си.
Утре, т.е. неделя следобяд ще бъда отново на линия около НДК. Надявам се да ви срещна отново :lol:
На тези, които не са опитвали още искам да кажа едно: "Не се отказвайте! Тръпката си заслужава."

Edited by ilian_790112, 20 May 2006 - 09:13 PM.


#36 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 20 May 2006 - 09:42 PM

ilian_790112
Утре поне мен няма да ме видиш. И до 2-3 седмици едва ли, намалил съм Играта само до вече уговорени срещички :lol: Сесия бате...

Поздравления за амбицията! Малко хора правят дори това :lol:

И аз подхождам индиректно с упътване, информация, искане на огънче... докато ми се обяснява мълча и я гледам загадъчно с лека усмивка. Когато млъкне казвам сериозно и бавно "приличаш ми на..." (пауза), и изръсвам някой анимационен герой - Бъгс Бъни, някоя от powerpuff girls или каквато простотия намеря, пак със сериозен тон. Някак го намират за сладко и смешно. Ако зацепя влизам в DHV история...

Експериментирай, почти всяка седмица пробвам нов материал. Keep it up :lol:

Ако искаш подготви си някакъв лек материал, за да не зацепваш с думите отначало и да свикнеш да си в сет, в последствие ще го изхвърлиш :lol:

#37 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 20 May 2006 - 09:53 PM

ilian_790112
Утре поне мен няма да ме видиш. И до 2-3 седмици едва ли, намалил съм Играта само до вече уговорени срещички ;) Сесия бате...

Поздравления за амбицията! Малко хора правят дори това ;)

И аз подхождам индиректно с упътване, информация, искане на огънче... докато ми се обяснява мълча и я гледам загадъчно с лека усмивка. Когато млъкне казвам сериозно и бавно "приличаш ми на..." (пауза), и изръсвам някой анимационен герой - Бъгс Бъни, някоя от powerpuff girls или каквато простотия намеря, пак със сериозен тон. Някак го намират за сладко и смешно. Ако зацепя влизам в DHV история...

Експериментирай, почти всяка седмица пробвам нов материал. Keep it up  B)

Ако искаш подготви си някакъв лек материал, за да не зацепваш с думите отначало и да свикнеш да си в сет, в последствие ще го изхвърлиш ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Всъщност планирам утре когато пак някоя започне да гадае какви са очите на Лора Пълмър да кажа: "Всъщност очите на Лора Палмър много приличат на твоите. Ти имаш много хубави очи!" като смятам да наблегна на интонацията. Но мога да пробвам и това, че прилича на Бъгс Бъни, макар че не си обяснявам какво мога да кажа като ме пита "Защо?" Ако можеш дай някакъв отговор.

Edited by ilian_790112, 20 May 2006 - 10:01 PM.


#38 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 20 May 2006 - 10:14 PM

Да й влезеш с комплимент, особено толкова клиширан, си е самоубийство ;). При запознанството трябва да си леко арогантен, забавен, самоуверен, нахален... да си предизвикателство. Комплименти можеш да ръсиш чак когато вече минете атракшън фазата.

Но опитай все пак, сам намери какво работи за теб и какво не.

Примера беше просто пример, нещо за което я бъзикаш леко. Думите са 7% от интеракцията. Това което имах предвид е да имаш (ако искаш, ако не - не) нещо за което да говориш за да не забиваш откъм думи, а през това време да гледаш тона си, bodylanguage, изразителност и всичко друго. Това е важното. Дали ще говориш за зайчета, цветя, секс, напиване и т.н. е сравнително маловажно.

Тя няма да запомни точните ти думи, дори е малко вероятно да запомни за какво сте си говорили, тя ще си тръгне с едно общо впечатление то теб.

#39 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 20 May 2006 - 11:16 PM

Да й влезеш с комплимент, особено толкова клиширан, си е самоубийство ;). При запознанството трябва да си леко арогантен, забавен, самоуверен, нахален... да си предизвикателство. Комплименти можеш да ръсиш чак когато вече минете атракшън фазата.

<{POST_SNAPBACK}>

И аз подозирах, че нещо куца в подхода. Изглежда ще ми трябва доста практика, за да преодолея логическото си мислене и да заинтригувам емоционално. Но аз ще опитвам докато успея.

#40 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 22 May 2006 - 09:09 AM

"Всъщност очите на Лора Палмър много приличат на твоите. Ти имаш много хубави очи!"...

<{POST_SNAPBACK}>

Коя всъщност е Лора Палмър???

#41 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 22 May 2006 - 09:30 AM

Коя всъщност е Лора Палмър???

<{POST_SNAPBACK}>


http://www.google.bg...

#42 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 23 May 2006 - 08:36 AM

mha >>> Мерси!
Всъщност знаех коя е тя, обаче не намирах връзката между Лора Палмър и пикапа. Та, има ли такава връзка или не? ;)

#43 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 23 May 2006 - 09:40 AM

mha >>> Мерси!
Всъщност знаех коя е тя, обаче не намирах връзката между Лора Палмър и пикапа.  Та, има ли такава връзка или не?  ;)

<{POST_SNAPBACK}>



бе честно да ти кажа тук ме хвана малко натясно. имам некакви предположения че понеже мадамата е красива и правят комплимент. ма ако е така още от първия път като се видите да има комплимент...тей ставате като ония подмазвачи и нахални свалячи дето всякя яка мацка е отблъсквала с хиляди(така както геймърчетата отблъскват зергита на старкрафт ;) ) та сега сериозно...за бъгс бъни си беше яко така си забавен различен и т.н.
явно и за Лора Палмър има някаква уловка или е просто поредната грешка на начинаещия пикапьор...ей сега очаквам отговор и двамата (пък и другите дето четат) ще разберем истината ;)

#44 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 04 June 2006 - 02:21 PM

Връзката между пикапа и Лора Палмър е същата както и между пикапа и Елвис Пресли. ;)
Има едно такова упражнение - приближаваш се много близо до непозната девойка и почти шепнешком казваш "здравей, сега ще ти издам една тайна! Знаеш ли, че Елвис Пресли в действителност е бил блондин, но се е боядисвал в черно за да прилича на Рой Орбисън?!". :) :huh:
С Лора Палмър е нещо подобно.
Повече информация не давам. ;)

#45 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 04 June 2006 - 02:35 PM

vbTheKing >>> много мерси!
Сега вече ми е ясно. :huh:
Хахахах, ще ми е интресено да съм наблизо, когато някой каже подобно нещо на случайно срещнато момиче. :)
Реакциите сигурно не са за изпускане. ;)

Edited by Silia, 04 June 2006 - 02:36 PM.