Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

тактиката "Здравей! Кажи ми телефона си"


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 27 April 2006 - 08:00 PM

Искам да попитам нещо. Какво мислите за тактиката: Отиваш при едно момиче. Казваш "Здравей! Кажи ми телефона си" Пробвах го няколко пъти и все ме отрязват. Има ли смисъл да продължавам? Това ще повдигне ли самочувствието ми?

#2 stz

stz

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 27 April 2006 - 09:05 PM

[COLOR=red]няма да ти го вдигне !! :rolleyes:
ами прочети има доста материал тука в този форум и ако пак не си разбрал може да пробваш и в www.lоvestyle.org :P

#3 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 27 April 2006 - 09:31 PM

Първо ще кажа едно ЗДРАСТИ на всички посетители на форума.Досега не съм си позволявал да пиша каквото и да било,но мисля,че вече е назрял момента да го направя.

ilian_790112,принципно не е редно аз да ти давам съвет от гледна точка да това,че съм по-малък от теб,но все пак имам мнение по въпроса и ще го споделя.Мисля,че тоя подход е наистина твърде директен и плаши момичетата.Истина е,че те харесват нахакани самоуверени момчета,но все пак надали ще дават телефона си на всеки срещнат,който им го потърси(освен ако не е някъв красавец или момче с много голям социален статус,както казва kambera).
За съжаление повечето момичета не дават телефона си при едно "здрасти",иначе щеше да е доста по-лесно за нас.Доста често кратък разговор им помага да си създадат поне малка представа за теб и да дадат телефона си.Едно комплиментче или забавна закачка ги предразполага да бъдат по-доверчиви.

Разбира се тези мои много мъдри мисли не са в сила за всички мацки,но за повечето да.Виж примерно в дискотеката едно "здрасти",няколко усмивки и малко танци много често дават резултат.

#4 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 27 April 2006 - 09:41 PM

Отиваш при едно момиче. Казваш "Здравей! Кажи ми телефона си" Пробвах го няколко пъти и все ме отрязват.

<{POST_SNAPBACK}>

Явно си от Стара Загора братле. Познах ли? Те там са така :rolleyes:

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 April 2006 - 11:35 PM

Мисля,че тоя подход е наистина твърде директен и плаши момичетата.Истина е,че те харесват  нахакани самоуверени момчета,но все пак надали ще дават телефона си на всеки срещнат,който им го потърси(освен ако не е някъв красавец или момче с много голям социален статус,както казва kambera).
За съжаление повечето момичета не дават телефона си при едно "здрасти",иначе щеше да е доста по-лесно за нас.Доста често кратък разговор им помага да си създадат поне малка представа за теб и да дадат телефона си.Едно комплиментче или забавна закачка ги предразполага да бъдат по-доверчиви.

Разбира се тези мои много мъдри мисли не са в сила за всички мацки,но за повечето да.Виж примерно в дискотеката едно "здрасти",няколко усмивки и малко танци много често дават резултат.

<{POST_SNAPBACK}>


:rolleyes: точно така

PS:забелязах че влизаш честичко напоследък ...ще се радвам да чета повече такива съвети :P

#6 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 28 April 2006 - 12:02 PM

"Здравей! Кажи ми телефона си." е наистина прекалено директно. Няма да повдигне самочувствието ти, защото ще те режат всеки път. Все пак, този подход, въпреки своята директност, рано или късно ще даде резултат. Сиииигурен съм. Въпроса е да го използваш само на определени места, където момичетата са отишли да се забавляват (дискотеки и пр.)

Повечето момичета са лицемерни (имат социални маски), водят се по стереотипи и предрасъдъци, наложени от обществото. А според обществото, когато си дадеш телефона на момче, с което току-що си се запознала, колкото и да е привлекателен, значи си к*рва. :rolleyes: Не е ли така?! Ето ти най-простото обяснение защо постоянно те отрязват, когато се осмелиш да направиш нещо различно...

Така... един мааалко по-добър и не толкова директен вариант на подхода ти би бил:
"Здравей! (усмивка). Какво ще кажеш да отидем да хапнем по нещо... (пауза) преди да ми дадеш номера си? (пак усмивка)"

О, да! Сладко! Само погледни изражението им след тези твои думи! :P

P.S. Нали си знаеш, не приемай отказите лично, пази си сърцето и достойнството и най-важното... за-ба-вля-вай се!

#7 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 29 April 2006 - 03:46 PM

Аз мисля да добавя,че понякога не е достатъчно да вземеш телефона на едно момиче :o :wacko: за да го имаш.Тоест,това че тя ти е дала телефона си,не значи непременно че ще я имаш...честно казано,много пъти след като съм се забавлявал с дадено момиче,тя ми е давала телефона си,обаждал съм се нито рано,нито късно...въобще всичко си е било точно...и въпреки това доста пъти ми се е случвало повече да не се видим.С други думи-всичко,което НЕ се случва е по тяхна вина :P :) :D хахахаха.
Едно е сигурно,и това е че практиката прави хората съвършени,тъй че ,няма значение дали причината за това да не се получи зарибявката ,е била в теб или в нея :P важно е да продължаваш и да си убеден че вървиш по иначе трънливия ,но правилен път :P

#8 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 30 April 2006 - 11:46 AM

Искам да попитам нещо. Какво мислите за тактиката: Отиваш при едно момиче. Казваш "Здравей! Кажи ми телефона си" Пробвах го няколко пъти и все ме отрязват. Има ли смисъл да продължавам? Това ще повдигне ли самочувствието ми?

<{POST_SNAPBACK}>


няма смисъл да продължаваш по-този начин....щото "тактиката" ти ******** :)

Edited by electric, 30 April 2006 - 11:46 AM.


#9 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 30 April 2006 - 03:13 PM

ilian_790112 : Що не пробваш с "Здрасти, айде с мене у нас да те изкъртя от секс" или "Качвай се в колата бе парцал, ше одим у нас да те ч**ам"

:D :D :D :D :D :o :D :D :lol:



:P :P :P :huh: :o
За к'во говориме :) :D :wacko:

#10 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 01 May 2006 - 01:07 PM

Хехе... еми и тая става обаче вече не я практикувам,щото мноу безинтересно ми стана :) :D пък и нещо мноу рани получавам при такива актове ааахахах :wacko: (уж) :P

#11 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 03 May 2006 - 02:39 PM

Каквото и да кажеш, все ще се намери някоя, която да ти с еизкефи и да имаш успех - хора всякакви. Въпросът е каква е успеваемостта - колко % от заговорените момичета те отрязват и колко не.

Преди някоя девойка да си даде телефона и да е сконна да излезе с теб, ти трябва да я заинтригуваш по някакъв начин, да създедеш attraction!
Фразата, която си решил да използваш е прекалено директна и същевременно не заинтригува с нищо.
Факт е, че жените отдават доста по-малко важност на външния вид на мъжа, отколкото ние мъжете отдаваме на външността на жената. Предполагам, че не си някой секс-смвол на който се кефят 99% от девойките. Ето защо, трябва да я заинтригуваш с нещо друго, а именно с това КАКВО приказваш, КАК го приказваш, какъв body language имаш, какъв статус демонстрираш, каква енергия излъчваш и т.н.

(освен ако не е някъв красавец или момче с много голям социален статус,както казва kambera).

Така е. Фразата може да подейства, ако си красавец, богаташ, etc - просто момичето няма да се интересува какво приказваш, а ще бъде заинтригувана от другите ти качества. :D

#12 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 03 May 2006 - 06:51 PM

Каквото и да кажеш, все ще се намери някоя, която да ти с еизкефи и да имаш успех - хора всякакви. Въпросът е каква е успеваемостта - колко % от заговорените момичета те отрязват и колко не.

Преди някоя девойка да си даде телефона и да е сконна да излезе с теб, ти трябва да я заинтригуваш по някакъв начин, да създедеш attraction!
Фразата, която си решил да използваш е прекалено директна и същевременно не заинтригува с нищо.
Факт е, че жените отдават доста по-малко важност на външния вид на мъжа, отколкото ние мъжете отдаваме на външността на жената. Предполагам, че не си някой секс-смвол на който се кефят 99% от девойките. Ето защо, трябва да я заинтригуваш с нещо друго, а именно с това КАКВО приказваш, КАК го приказваш, какъв body language имаш, какъв статус демонстрираш, каква енергия излъчваш и т.н.
Така е. Фразата може да подейства, ако си красавец, богаташ, etc - просто момичето няма да се интересува какво приказваш, а ще бъде заинтригувана от другите ти качества.  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Да, прав си, че фразата е тъпа, но какво да правя като не зная какво друго да кажа. Не ми казвай да чета библията. Прочетох всички постове и не намерих начин как да ги приложа, особенно при запознанство. Въпроса е, че като приближа някое момиче, което ми харесва аз като че ли забравям всичко. Направо усещам, чувствувам, че няма какво толкова да кажа и, че ще бъда отблъснат. Някак си не мога да преодолея това социално програмиране.

#13 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 04 May 2006 - 09:38 AM

Не ми казвай да чета библията. Прочетох всички постове и не намерих начин как да ги приложа, особенно при запознанство. Въпроса е, че като приближа някое момиче, което ми харесва аз като че ли забравям всичко.

<{POST_SNAPBACK}>

Най-важното откъдето трябва да почнеш си самият ти. Твоето осъзнаване за това, че ти си ТИ и че можеш всичко, стига да го искаш и стига да работиш в посоката, в която искаш да се движиш. :D

#14 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 04 May 2006 - 12:19 PM

Silia, после да не ми искаш заплащане за рекламата? :huh: (плащам само в натура... но ти това си го знаеш де, не ти е за първи път... :lol: :D )

Въпросът е, че като приближа някое момиче, което ми харесва аз като че ли забравям всичко. Направо усещам, чувствувам, че няма какво толкова да кажа и, че ще бъда отблъснат. Някак си не мога да преодолея това социално програмиране.

<{POST_SNAPBACK}>

Да, знам. Разбирам те - началото винаги е трудно. Просто тренирай и ще видиш как постепенно ще започнеш да импровизираш, да ти идва от вътре какво да говориш и неусетно ще преодолееш всички тези страхове и задръжки, които имаш в момента. B) Между другото - поздравления за това, че си направил поне някакви подходи и дори да са те отсвирвали, ти пак си придобил опит! Продължавай все така! И запомни едно - НЯМА ПРОВАЛ! Има само положителна обратна връзка, която ти помага да разбереш какво в се*е си и подхода си да подобриш за да има още по-голяма успеваемост! След време дори ще ти се иска да те отсвирват и няма да можеш да ги накараш да го направят (това съвсем сериозно! на втори блок на тренинг-семинар "МЕС" има упражнение, в което трябва да направиш определен брой подходи и да се държиш по какъвто си искаш глупав начин с единствената цел да те разкарат максимално бързо! и знаеш ли... доста хора се провалят на това упражнение! :D и недоумяват как така преди известно време не са могли да задържат вниманието на момичето и са ги отсвирвали в огромен процент от подходите си, а сега не могат да постигнат този ефект. :angry: ) ПРосто продължавай да тренираш и ти гарантирам, че много скоро ще усетииш големи промени в се*е си... и ако наистина имаш желание да се развиваш и подобряваш - скоро и ти ще се проваляш на гореспоменатото упражнение! B)

За какво да говориш на девойката... това е един от най-задавани въпроси от начинаещите. Аз мога да ти кажа теми, заучени фрази и всякакви други шаблони, но това е абсолютно безмислено. Ще бъдеш като робот, девойката ще усети, че не си отпуснат и не ти идват от вътре тия неща и до тук. Ще ти дам обобщен отговор на въпроса "за какво да говорим" - ЗА НИЩО! Да, точно така. Разговор за нищо... B) Да, знам, че сега не можеш да разбереш какво точно имам предвид, но с практиката ще почне да ти идва отвътре и ще го разбереш. Както казва Морфеус на Нео:
"Unfortunately, no one can be told what the Matrix is. You have to see it for yourself." :P

Важното е да се забавляваш! Просто си представи, че всичко е игра. А и то всъщност си е точно това! :) Отиваш, заговаряш девойката.. каквото и да стане - не го приемай навътре! Усмихни се и се радвай на всичко, което става - радвай се, че придобиваш опит и се развиваш! :D

А, и друго - не се опитвай още от първите пъти да стигаш до леглото с девойката. Нека в началото целите ти бъдат по-малки, по-лесно достижими.

УСПЕХ! :D

EDIT:>>
>> BONUS FOR YOU!
Изкъпи се,среши се, направи се готин (но не натруфен и изгладен все едно ще се жениш - просто спретнат), облечи се добре, излез в един слънчев ден (ако ден не ти стигне - отдели си 2 или 3) по главните улици на града и направи следните упражнения.
1. Вървиш си спокойно, бодро, изправен, излъчваш весело настроение, висока енергия. Когато видиш девойка идваща срещу теб отдалеко я гледаш право в очите (но не втренчено и страшно като масов убиец, а лъчезарно) и в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ОТКЛОНЯВАШ ПОГЛЕД! Ако тя те погледне - супер. ЗАдържаш погледа докато се разминете. На достатъчно близо разстояние, че да те чуе (но не прекалено близо, за да има време да се осъзнае какво става до момента на разминаването... т.е. около 2 метра един от друг) казваш ясно и високо "Здравей!" и се усмихваш. Без да се спираш и т.н. просто казваш здравей, все едно се разминаваш със стара позната! :) Някои ще те гледат учудено, други ще ти отговарят, трети ще те спират да те питат дали се познавате... какво точно ще стане - няма значение! ;) Ти си правиш упражнение и това е всичко. Критерии за изпълнено упражнение: 50 девойки да ти отговорят с поздрав или да те спрат за разговор. Ако те подмине без да ти обърне внимание - не се зачита.
Просто го направи и ще усетиш нещо. :D Какво ли... Unfortunately, no one can be told... ;)
2. Същото като по-горе, но след като кажеш "Здравей" се спираш, чакаш да ти отговори и тя да се спре. След това питаш как да стигнеш до място/улица ХХХХ (нещо известно, което всички знаят). Това е. Без да обясянваш, че не си от там и не познаваш града или незнам си кви още ненужни неща. Питаш, изчакваш отговор. Опитваш се да комуникираш по-обстойно, да задаваш уточняващи въпроси и т.н. накрая благодариш и си тръгваш.
Критерии за изпълнение на упражнението: 20 пъти да те упътят правилно и обстойно да ти обяснят как да стигнеш до избраното място.

ДЕЙСТВАЙ!!!


Поздрави,
Владо


#15 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 04 May 2006 - 07:55 PM

[quote name='vbTheKing' date='04.05.2006 - 13:19']
Silia, после да не ми искаш заплащане за рекламата? :huh: (плащам само в натура... но ти това си го знаеш де, не ти е за първи път... :lol: :D )

Да, знам. Разбирам те - началото винаги е трудно. Просто тренирай и ще видиш как постепенно ще започнеш да импровизираш, да ти идва от вътре какво да говориш и неусетно ще преодолееш всички тези страхове и задръжки, които имаш в момента. B) Между другото - поздравления за това, че си направил поне някакви подходи и дори да са те отсвирвали, ти пак си придобил опит! Продължавай все така! И запомни едно - НЯМА ПРОВАЛ! Има само положителна обратна връзка, която ти помага да разбереш какво в се*е си и подхода си да подобриш за да има още по-голяма успеваемост! След време дори ще ти се иска да те отсвирват и няма да можеш да ги накараш да го направят (това съвсем сериозно! на втори блок на тренинг-семинар "МЕС" има упражнение, в което трябва да направиш определен брой подходи и да се държиш по какъвто си искаш глупав начин с единствената цел да те разкарат максимално бързо! и знаеш ли... доста хора се провалят на това упражнение! :D и недоумяват как така преди известно време не са могли да задържат вниманието на момичето и са ги отсвирвали в огромен процент от подходите си, а сега не могат да постигнат този ефект. :angry: ) ПРосто продължавай да тренираш и ти гарантирам, че много скоро ще усетииш големи промени в се*е си... и ако наистина имаш желание да се развиваш и подобряваш - скоро и ти ще се проваляш на гореспоменатото упражнение! B)

За какво да говориш на девойката... това е един от най-задавани въпроси от начинаещите. Аз мога да ти кажа теми, заучени фрази и всякакви други шаблони, но това е абсолютно безмислено. Ще бъдеш като робот, девойката ще усети, че не си отпуснат и не ти идват от вътре тия неща и до тук. Ще ти дам обобщен отговор на въпроса "за какво да говорим" - ЗА НИЩО! Да, точно така. Разговор за нищо... B) Да, знам, че сега не можеш да разбереш какво точно имам предвид, но с практиката ще почне да ти идва отвътре и ще го разбереш. Както казва Морфеус на Нео:
"Unfortunately, no one can be told what the Matrix is. You have to see it for yourself." :P

Важното е да се забавляваш! Просто си представи, че всичко е игра. А и то всъщност си е точно това! :) Отиваш, заговаряш девойката.. каквото и да стане - не го приемай навътре! Усмихни се и се радвай на всичко, което става - радвай се, че придобиваш опит и се развиваш! :D

А, и друго - не се опитвай още от първите пъти да стигаш до леглото с девойката. Нека в началото целите ти бъдат по-малки, по-лесно достижими.

УСПЕХ! :D

EDIT:>>
>> BONUS FOR YOU!
Изкъпи се,среши се, направи се готин (но не натруфен и изгладен все едно ще се жениш - просто спретнат), облечи се добре, излез в един слънчев ден (ако ден не ти стигне - отдели си 2 или 3) по главните улици на града и направи следните упражнения.
1. Вървиш си спокойно, бодро, изправен, излъчваш весело настроение, висока енергия. Когато видиш девойка идваща срещу теб отдалеко я гледаш право в очите (но не втренчено и страшно като масов убиец, а лъчезарно) и в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ОТКЛОНЯВАШ ПОГЛЕД! Ако тя те погледне - супер. ЗАдържаш погледа докато се разминете. На достатъчно близо разстояние, че да те чуе (но не прекалено близо, за да има време да се осъзнае какво става до момента на разминаването... т.е. около 2 метра един от друг) казваш ясно и високо "Здравей!" и се усмихваш. Без да се спираш и т.н. просто казваш здравей, все едно се разминаваш със стара позната! :) Някои ще те гледат учудено, други ще ти отговарят, трети ще те спират да те питат дали се познавате... какво точно ще стане - няма значение! ;) Ти си правиш упражнение и това е всичко. Критерии за изпълнено упражнение: 50 девойки да ти отговорят с поздрав или да те спрат за разговор. Ако те подмине без да ти обърне внимание - не се зачита.
Просто го направи и ще усетиш нещо. :D Какво ли... Unfortunately, no one can be told... ;)
2. Същото като по-горе, но след като кажеш "Здравей" се спираш, чакаш да ти отговори и тя да се спре. След това питаш как да стигнеш до място/улица ХХХХ (нещо известно, което всички знаят). Това е. Без да обясянваш, че не си от там и не познаваш града или незнам си кви още ненужни неща. Питаш, изчакваш отговор. Опитваш се да комуникираш по-обстойно, да задаваш уточняващи въпроси и т.н. накрая благодариш и си тръгваш.
Критерии за изпълнение на упражнението: 20 пъти да те упътят правилно и обстойно да ти обяснят как да стигнеш до избраното място.

[size=7]ДЕЙСТВАЙ!!![/size]
Поздрави,
Владо

[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right]

Много благодаря за насърчението и за дадените идеи. Смятам да ги изпробвам тази неделя. Бъди сигурен в едно: че няма да се откажа.