Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

тактиката "Здравей! Кажи ми телефона си"


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#16 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 04 May 2006 - 09:01 PM

То и аз така като се разминавам с някоя мацка я гледам в очите ,докато се разминеме, дори когато съм със слънчеви очила си ги свалям и я поглеждам.(Вече ще започна и да ги поздравявам.)Един път се разминавам с две и ги гледам и такмо като се разминахме,едната спира и казва:"Кво ме гледеш,ще ме е*еш ли?" и аз и отговорих "Сега? А защо не?" и и намигнах,ама тя се сдуха и си тръгна. :D

#17 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 06 May 2006 - 05:01 PM

Лелеее ;) сега ще ви кажа за горчивия си опит(без да ми се смеете).
Послушах съвета на vbTheKing и реших ей така да си излезна в центъра и да се тествам като казвам здравей(тва което той посъветва).Като тръгвах си мислех че ще спра поне 5-6 мацки,в главата ми даже се зароди диалога :
Аз:Здравей
Тя:Pприятно учудена)познаваме ли се
Аз:Ами не,аз не те познавам,ама понеже гледаше в мен и реших,че може да съм ти познат отнякъде.
Явно е много много по-трудно,когато не си в компания :P
И като се замислих,всичките пъти,в които преди съм заговарял момиче,са били в компания.
Много по-трудно е отколкото си мислех-гледам-хубави момичета колкото искаш.Дори си мислех-момичето ще е поласкано от моето внимание,аз ще си руша задръжките.Колкото до хората-те нямаше да забележат нищо.Това щеше да е просто едно здравей,на което никой нямаше да обърне внимание.Това е толкова безобидно в сравнение със нещата,които във lоvestyle.org пише че трябва да правиш,за да свикнеш съвсем да не ти пука-примерно да си пееш на глас и да вървиж,или да вървиж и да описваш на глас какво виждаш(бабичка с бастун си купува вестник,ония плешивец ме гледа учудено).С това ''здравей''никой нямаше дори да ми обърне внимание,освен момичето и пак се оказа толкова трудно.Ето виждам момиче-сладурана... а тая не става,има слушалки...зд...а не има очила...ей тая...ма тя не ме гледа...тая...ма тая не е готина :P Сърцето почва по-силно да тупка,дишането се учестява...и преди да се усетиш...хоп са те отминали.
Даже си помислих колко готино съм се чувствал,след като момичета нещо са ми подвиквали(ако щете вярвайте,но и това се е случвало 2-3 пъти)макар и да не съм го показвал.Ама и това не свърши работа.
Тъй че Иляне-поздравления за смелостта,която си проявил.
My score 4 2dae:0 ;)

#18 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 06 May 2006 - 08:14 PM

Лелеее  :P  сега ще ви кажа за горчивия си опит(без да ми се смеете).
Послушах съвета на vbTheKing и реших ей така да си излезна в центъра и да се тествам като казвам здравей(тва което той посъветва).Като тръгвах си мислех че ще спра поне 5-6 мацки,в главата ми даже се зароди диалога :
Аз:Здравей
Тя;)приятно учудена)познаваме ли се
Аз:Ами не,аз не те познавам,ама понеже гледаше в мен и реших,че може да съм ти познат отнякъде.
Явно е много много по-трудно,когато не си в компания :P
И като се замислих,всичките пъти,в които преди съм заговарял момиче,са били в компания.
Много по-трудно е отколкото си мислех-гледам-хубави момичета колкото искаш.Дори си мислех-момичето ще е поласкано от моето внимание,аз ще си руша задръжките.Колкото до хората-те нямаше да забележат нищо.Това щеше да е просто едно здравей,на което никой нямаше да обърне внимание.Това е толкова безобидно в сравнение със  нещата,които във lоvestyle.org пише че трябва да правиш,за да свикнеш съвсем да не ти пука-примерно да си пееш на глас и да вървиж,или да вървиж и да описваш на глас какво виждаш(бабичка с бастун си купува вестник,ония плешивец ме гледа учудено).С това ''здравей''никой нямаше дори да ми обърне внимание,освен момичето и пак се оказа толкова трудно.Ето виждам момиче-сладурана... а тая не става,има слушалки...зд...а не има очила...ей тая...ма тя не ме гледа...тая...ма тая не е готина ;) Сърцето почва по-силно да тупка,дишането се учестява...и преди да се усетиш...хоп са те отминали.
Даже си помислих колко готино съм се чувствал,след като момичета нещо са ми подвиквали(ако щете вярвайте,но и това се е случвало 2-3 пъти)макар и да не съм го показвал.Ама и това не свърши работа.
Тъй че Иляне-поздравления за смелостта,която си проявил.
My score 4 2dae:0  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Днес пробвах тактиката "Здравей". Поздравих някъде около 20 момичета, от които едва 2-3 ми отговориха нещо. Но по едно време се разминах с една мадама, която ми се усмихна, когато я поздравих. Имаше много чаровна усмивка. Сега си мисля, че ако не я бях поздравил никога нямаше да ми се усмихне така. Утре продължавам. Между другото - докато ми отговарят 50 момичета сигурно ще мине месец. :P

#19 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 06 May 2006 - 09:59 PM

Днес пробвах тактиката "Здравей". Поздравих някъде около 20 момичета, от които едва 2-3 ми отговориха нещо. Но по едно време се разминах с една мадама, която ми се усмихна, когато я поздравих. Имаше много чаровна усмивка. Сега си мисля, че ако не я бях поздравил никога нямаше да ми се усмихне така. Утре продължавам. Между другото - докато ми отговарят 50 момичета сигурно ще мине месец. ;)

<{POST_SNAPBACK}>


що ли имам чувство че точно съветите на vbking ще ни направят хора...това невро-лингвистично програмиринае и степента на която той го владее. проблема с поздравяването при мен е че града е малък и ако пзодравя някоя няма да е голяма работа щото дори и да не се познаваме сме ве виждали на някое купонче...не знам дали се брои това защото няма да е тей трудно като напълно непозната :P

#20 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 06 May 2006 - 11:00 PM

Да бе бах тва НЛП,ше зема се запиша най-накрая. :P Ем да-според мен се зачита ;) но нз по-добре експертите да се произнесат :P

#21 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 08 May 2006 - 01:40 AM

Лелеее сега ще ви кажа за горчивия си опит(без да ми се смеете).

Опитът не е горчив, а готин и ако някой ти се изсмее ще е пълен глупак, защото си направил нещо, което огромна част от посетителите на форума не могат - БРАВО! :P

Като тръгвах си мислех че ще спра поне 5-6 мацки,в главата ми даже се зароди диалога

Даа, докато четеш материалите по форумите и се надъхваш самичък, нещата изглеждат доста лесни... но когато си поставен в реална ситуация, всичко е малко по-различно. :P Точно затова ви дадох най-елементарното упражнение.

Много по-трудно е отколкото си мислех-гледам-хубави момичета колкото искаш.Дори си мислех-момичето ще е поласкано от моето внимание,аз ще си руша задръжките.Колкото до хората-те нямаше да забележат нищо.Това щеше да е просто едно здравей,на което никой нямаше да обърне внимание.

Сега, всеки, който си мисли, че е лесно, но не е правил упражнението - да прочете още веднъж горния цитат... и ако пак си мисли, че е лесно - ДА ГО НАПРАВИ!
Ако си мисли, че не е лесно - ДА НАПРАВИ ЦЯЛОТО УПРАЖНЕНИЕ 2 ПЪТИ! :D

Ето виждам момиче-сладурана... а тая не става,има слушалки...зд...а не има очила...ей тая...ма тя не ме гледа...тая...ма тая не е готина Сърцето почва по-силно да тупка,дишането се учестява...и преди да се усетиш...хоп са те отминали.

Това е готино! :) Усетил си тръпката! ;) Разбрал си също, че ако много мислиш, почваш да си намираш оправдания и всякакви причини, заради които да не кажеш "здрасти" на дадена девойка. Следващия път се опитай да спазваш "3s rule" - правилото на 3-те секунди, т.е. след като забележиш готина девойка имаш точно 3 секунди, през които трябва да си я заговорил (в случая казал "здрасти"). Ако вървиш по дълга улица и забелязваш девойките от 200 метра и няма как да спазиш правилото - ами гледай си в краката бре! Гледай по-близо пред теб! :) Просто правиш следното без да се замисляш за нищо - виждаш девойка, тръгваш към нея, през това време си броиш на ум "едноо, двее, триии", вече си близо до нея, усмивка и "здрасти!" B)
Отново поздравления за това, че поне си опитал! Няма значение какъв е резултатът. Простопродължавай да се развиваш, продължавай да правиш упражненията и скоро ще усетиш огромно подобрение! ;)

Имаше едно момче (22 г.), свърза се с мен чрез lоveStyle.org и се запознахме. Започнахме да се виждаме от време на време и да му показвам някои неща, да го карам да прави упражнения и т.н. - в началото изпитваше огромен страх и му трябваше доста време докато започне да влиза по-спокойно. При едно от упражненията трябваше просто да попита как да стигне от НДК до Попа. Опита се да спре и заговори повече от 10 девойки... само 1 му махна с ръка накъде да върви, някои просто го подминаваха, а имаше 2-3 които реално се изплашиха от него ;) и подскочиха назад! Не, той не е грозен, недъгав или нещо подобно... просто body language-а, подходът му, гласът му, физиономията бяха такива, че приличаше на наемен убиец от мафията! :P
Е, това е доста тежък случай и малко хора са чак така, но щом той можа да подобри всичко в се*е си и да стане наистина весел, забавен, привлекателен млад мъж, който в момента може да заговори без притеснения всяка и да свали почти всяка девойка, която си хареса, за около половин година, то всеки от вас може да постигне тези резултати... дори по-бързо! B)

Днес пробвах тактиката "Здравей".

Не тактика - просто упражнение за забавление. ;)

Поздравих някъде около 20 момичета, от които едва 2-3 ми отговориха нещо.

Един напълно нормален резултат на успеваемост от първия опит! БРАВО! :)

Но по едно време се разминах с една мадама, която ми се усмихна, когато я поздравих. Имаше много чаровна усмивка. Сега си мисля, че ако не я бях поздравил никога нямаше да ми се усмихне така.

Готино, нали? :P Е, сам виждаш, че от 3-4 момичета, които са ти отговорили ти вече имаш приятен спомен... помисли какво ще става по-нататък! ;)

Утре продължавам. Между другото - докато ми отговарят 50 момичета сигурно ще мине месец. :P

Само така - действай! Искаш ли да се обзаложим, че ако си поставиш за цел да направиш упражнението, ти можеш да постигнеш 50 бройки за 3 дни? B)

#22 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 08 May 2006 - 01:41 AM

(част II - нещо форума се сърди и не даде да е толко дълго)

що ли имам чувство че точно съветите на vbking ще ни направят хора...това невро-лингвистично програмиринае и степента на която той го владее.

Самите съвети - не. Само вие можете да решите дали да ме послушате или не, длаи да работите върху се*е си и да се развивате с всеки изминал ден или да циклите на едно ниво и да четете тонове литература на тема пикап... всичко е ПРАКТИКА - запомнете го!
Все пак се надявам, моите съвети, времето, което отделям да ги пиша, сайтът, който поддържам - всичко това да има някакъв смисъл и да реализира целта, която съм си поставил, а именно - да помагам на хора, които искат да се развиват в отношенията си с жените, да подобряват комуникационните си умения и социалните ис контакти... :P

проблема с поздравяването при мен е че града е малък и ако пзодравя някоя няма да е голяма работа щото дори и да не се познаваме сме ве виждали на някое купонче...не знам дали се брои това защото няма да е тей трудно като напълно непозната  :P

Може да не е трудно както при напълно непозната... може дори да е по-трудно! :P Просто казвай "здрасти!" на всяка девойка, която срещнеш и по принцип не би поздравил! Всеки път, когато някоя ти отговори (положително), се брои за 1 т. - направи 50 и печелиш... айде засега нема да ти казвам какво. ;)



Успех на всички! Чакам да разправяте нови ситуации, в които сте попаднали при изпълнението на упражненията! ;)

#23 TheBOSS

TheBOSS

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 08 May 2006 - 07:28 AM

Не, той не е грозен, недъгав или нещо подобно... просто body language-а, подходът му, гласът му, физиономията бяха такива, че приличаше на наемен убиец от мафията!

Аз какво не бих дал да изглеждам така...(сериозно)

#24 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 08 May 2006 - 03:22 PM

може би си представяме различни неща, когато говорим за "наемен убиец от мафията". Мисля, че си гледал много филми, в които главният герой е такъв и е супер пич и т.н... но в случая, хората се плашеха като тръгне към тях... не вярвам да искаш подобн онещо - или ако го искаш, то просто не знаеш какво е чувството да бягат от теб и да виждаш колко е неприятно на събеседника ти, с който току що си се запознал, да общува с теб...

#25 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 08 May 2006 - 04:29 PM

Ех мога да ви кажа,че днес,като се връщах от даскало видях едно момиче и и казах здравей... само дето не и привляках вниманието :P Важното е че го казах и си помислих ''е кфо,не е толкова трудно''.Друг е въпроса че можеше и по-добре да се справя,но все пак съм доволен от се*е си :P ;) .

#26 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 08 May 2006 - 06:29 PM

Ех мога да ви кажа,че днес,като се връщах от даскало видях едно момиче и и казах здравей... само дето не и привляках вниманието :P Важното е че го казах и си помислих ''е кфо,не е толкова трудно''.Друг е въпроса че можеше и по-добре да се справя,но все пак съм доволен от се*е си :rolleyes:  :lol: .

<{POST_SNAPBACK}>

Аз вчера поздравих няколко, но нито една не ми обърна внимание. Не знам дали трябва да поздравявам момичета, които не са ме погледнали. И без това няма да ми отговорят. Сега си давам сметка, че действах малко плахо и ги поздравявах твърде отблизо. Другия път ще бъда по-уверен. :) Все пак наистина е трудно.

#27 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 08 May 2006 - 09:22 PM

Аз мисля,че една прилепнала или прозрачна блузка би помогнала много за тва упражнение...друго си е вече да гледат в теб.Сега навярно ще кажете,че жените така и така трябва да гледат във нас,да бъдат привлечени от походката и погледа :rolleyes: но защо пък да не приложим максимум ефект,ако има кфо да се покаже :lol:

#28 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 08 May 2006 - 09:30 PM

Аз мисля,че една прилепнала или прозрачна блузка би помогнала много за тва упражнение...друго си е вече да гледат в теб.Сега навярно ще кажете,че жените така и така трябва да гледат във нас,да бъдат привлечени от походката и погледа  :rolleyes:  но защо пък да не приложим максимум ефект,ако има кфо да се покаже  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Блузката би помогнала евентуално,ако не си 60кг/180см :P ,а ги има и такива :)

#29 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 09 May 2006 - 02:40 AM

И без това няма да ми отговорят.

Нагласата, с която подхождаш, играе огромна роля за крайния резултат. Подхождай винаги весело, излъчвайки положителна енергия и с увереността, че със срещнатата девойка можеш веднага да отидеш към най-близкото усамотено местенце... :rolleyes:

Сега си давам сметка, че действах малко плахо и ги поздравявах твърде отблизо.

Мдаа, това също идва от нагласата... мислейки си, че изобщо няма да ти обърне внимание, още преди да сте се разминали и да си я поздравил автоматично смъква шансовете ти.
Повече увереност! :lol:

#30 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 09 May 2006 - 01:53 PM

Независимо от тва дали успяваме в упражнението или не,аз пак имам чувството че напредваме така да се каже.Аз поне се улавям че все по-малко си мисля как изглеждам.Все по-спокойно гледам във женските очи :lol: .Днес като си вървях с една приятелка,насреща ми идваха две момичета,доста сладки.Аз си говорех с нея,като във същото време гледах тях.Като отминаха,както и разказвах нещо,тя ме прекъсна и каза''Ама тея как те гледахааа :) ''Може би малко повече увереност от моя страна следващия път и ще си спечелят една среща с мен :rolleyes: