Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Искам по-хубава стойка!


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 25 April 2006 - 06:53 PM

Значи преди няколко дена се оглеждах и осъзнах ,че съм леко прегърбен.Освен това напоследък постоянно ми се иска да си изпъвам гърба назад.Явно съм се попрегърбил :P Намерих в нета едни упражнения за остеопороза,които засега дават голям резултат.Освен тва питах за разни изправителни упражнения мои близки и приятели и събрах още информация по темата.Можете ли да ми дадете още някой линк,ще ви бъда много благодарен :rolleyes:

#2 ridddick

ridddick

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 25 April 2006 - 10:15 PM

Значи преди няколко дена се оглеждах и осъзнах ,че съм леко прегърбен.Освен това напоследък постоянно ми се иска да си изпъвам гърба назад.Явно съм се попрегърбил :P Намерих в нета едни упражнения за остеопороза,които засега дават голям резултат.Освен тва питах за разни изправителни упражнения мои близки и приятели и събрах още информация по темата.Можете ли да ми дадете още някой линк,ще ви бъда много благодарен :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>



този линк мисля че ще ти свърши чудесна работа http://www.bb-team.o...pic.php?t=15518

#3 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 25 April 2006 - 10:51 PM

Еее супер :rolleyes: Мерси брат.С упражненията които вече знам вече мога книга да напиша :P

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 10 January 2007 - 12:51 AM

малко със закъснение, но Александровите техники са класиката за това:

http://www.alexandercenter.com/

потърси и друго сайтове по темата

#5 dzantara

dzantara

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 03 March 2007 - 02:16 PM

Чувал съм от хора,които се занимават с плуване,че плуването по гръб е много добро средство за коригиране на прегърбена стойка

#6 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 08 August 2007 - 06:00 AM

нз аз от фитнеса си оправих стойката. Всичко стана с времето си :P