Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Среща с момиче от Icq


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 20 April 2006 - 07:56 AM

Пред малко повеч от седмица се запознах с едно момиче от по ICQ. И двамата сме от един форум и се познаваме. Към края на миналата седмица аз хлътнах. Искам да попитам относно съветите за първата среща дали важат за човек, който познавам от интернет или тук трябва да се импровизира. Не съм и казал, не искам да прибързвам. Благодаря.

#2 tanek

tanek

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 20 April 2006 - 03:37 PM

Пред малко повеч от седмица се запознах с едно момиче от по ICQ. И двамата сме от един форум и се познаваме. Към края на миналата седмица аз хлътнах. Искам да попитам относно съветите за първата среща дали важат за човек, който познавам от интернет или тук трябва да се импровизира. Не съм и казал, не искам да прибързвам. Благодаря.

<{POST_SNAPBACK}>

Пич, дръж се като истенски мъж и ако трябва събери всичката сила на земята и го кажи право в очите какво искаш от нея. Жените обичат само силните мъже, тези които са наясно какво искат и не си губят времето с празни приказки. В такива моменти те са повече наясно и от мъжете, но искат да чуят че искаш и нея а не само секс. Направи го не губиш. Имаи на предвид в това отношение са по хитри от нас и затова нямай никаква милост инак падаш в класацията като закъсал. Айде успех :)

#3 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 22 April 2006 - 01:45 PM

събери всичката сила на земята и го кажи право в очите какво искаш от нея

Едва ли на първа среща тя ще се влюби в него и ще му се метне на врата с думите "да, ти си мъжа на живота ми" :)
Според мене трябва бавно да се постигне този резултат с помощта на следния примерен план :
Първа среща - забавен си, лафове, майтапи, комплименти, небрежни докосвания
Втора среща - докосвания, лафове, бъзици, целувки
Трета среща - целувки, интимни докосвания, сериозност, интелигентност, виждания за нещата, положение в обществото, убеждения, цели ... СЕКС
Четвърта, пета, шеста среща - ако не сте правили секс до този момент сам можеш да се отпишеш от графа "сексуални партньори" и да се сложиш на стълбата с "приятелите" ;)

Искам да попитам относно съветите за първата среща дали важат за човек, който познавам от интернет или тук трябва да се импровизира

Нали сам разбираш, че няма конкретен отговор или формула по този въпрос. Дръж се човешки, естествено, какво има толкова специално, това е просто една среща с някакво момиче от нета :D
Успех !! :D

#4 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 23 April 2006 - 12:50 AM

Едва ли на първа среща тя ще се влюби в него и ще му се метне на врата с думите "да, ти си мъжа на живота ми"  :)
Според мене трябва бавно да се постигне този резултат с помощта на следния примерен план :
Първа среща - забавен си, лафове, майтапи, комплименти, небрежни докосвания
Втора среща - докосвания, лафове, бъзици, целувки
Трета среща - целувки, интимни докосвания, сериозност, интелигентност, виждания за нещата, положение в обществото, убеждения, цели ... СЕКС
Четвърта, пета, шеста среща - ако не сте правили секс до този момент сам можеш да се отпишеш от графа "сексуални партньори" и да се сложиш на стълбата с "приятелите" :D

<{POST_SNAPBACK}>



напълно съгласен съм с товая с една малка уговорока или по-скоро въпрос към Shnureaga. та ако момичето е примерно малко...в 8ми клас моя случай третата среща (даже четвърта пета) не е ли твърде рано ;)

#5 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 23 April 2006 - 09:08 AM

Ти действай по тоя план и ще усетиш на коя среща ще е готова :)
А иначе осми клас си е туу литъл, трябва да е няква много осъзната, за да станат нещата ;)

#6 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 03 May 2006 - 11:36 AM

Щом е 8-ми клас, ако не е няква отворена на тема секс (повечето момичета а тая възраст не са и не искат да правят секс - не са готови), ще има да си почакаш около 2348 срещи, докато стане готова за секс... прадаоксът е в това, че тогава ще е прекалено късно... :D

#7 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 03 May 2006 - 01:09 PM

Щом е 8-ми клас, ако не е няква отворена на тема секс (повечето момичета а тая възраст не са и не искат да правят секс - не са готови), ще има да си почакаш около 2348 срещи, докато стане готова за секс... прадаоксът е в това, че тогава ще е прекалено късно... :D

<{POST_SNAPBACK}>



ммм стана инетресно и защо сле тия 2348 среши ще е късно?**? :huh: ( щото вече се целунах с тая осмокласничка и си излизаме редовно, но няма да я притискам много щото и без това си имам една само за секс тей че не съм и загорял)

#8 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 03 May 2006 - 03:00 PM

ммм стана инетресно и защо сле тия 2348 среши ще е късно?**? :D ( щото вече се целунах с тая осмокласничка и си излизаме редовно, но няма да я притискам много щото и без това си имам една само за секс тей че не съм и загорял)

<{POST_SNAPBACK}>

Имах предвид, че ако я сваляш толкова дълго и излизате уж на срещи, но се държите като приятели - в такъв случай ще е късно да си с нея, когато тя е готова за секс.

Обаче има един такъв момент - жените възприемат мъжете (най-обобщено) по 2 начина:
1. като сексуални обекти, мъже на живота си и т.н. (такива с които правят секс)
2. приятели (такива, с които не плравят секс, евентуално може да флиртуват за да поддържат сексуално напрежение и да "контролират" мъжа)

****** Тука бях написал 20 реда разсъждения оп темата, но нямам време да довърша, че излиза, а и ме мързи да филосовствам :lol: ******

Ще те оставя сам да помислиш върху това в коя категория си в момента и какво би станало, ако трябва да чакаш прекалено дълго докато тя стан готова... :huh:


Успех! B)

#9 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 03 May 2006 - 03:26 PM

Имах предвид, че ако я сваляш толкова дълго и излизате уж на срещи, но се държите като приятели - в такъв случай ще е късно да си с нея, когато тя е готова за секс.

Обаче има един такъв момент - жените възприемат мъжете (най-обобщено) по 2 начина:
1. като сексуални обекти, мъже на живота си и т.н. (такива с които правят секс)
2. приятели (такива, с които не плравят секс, евентуално може да флиртуват за да поддържат сексуално напрежение и да "контролират" мъжа)

****** Тука бях написал 20 реда разсъждения оп темата, но нямам време да довърша, че излиза, а и ме мързи  да филосовствам B) ******

Ще те оставя сам да помислиш върху това в коя категория си в момента и какво би станало, ако трябва да чакаш прекалено дълго докато тя стан готова... :lol:
Успех!  :angry:

<{POST_SNAPBACK}>



разбирам идеята и ми е ясно че при нормални момичета, които не са девствени не спим ли с тях на третата среща или максимум 5та 6та минаваме в графа приятели. Обаче тази много си я харесвам и искам ЛТР от нея. Секса е важен -да но какво да я правя да я изнасиля ли(това последното беше базик) като не е много отракано момичето :D :huh: идеята ми е че не мога да я притискам и колкото и да я съблазнявам първите 2 месеца тя ще се сдържа. ти си много по-опитен иобаче от мен така че поправи ме ако греша и ми дай съвет какво да направя в тази ситуация

#10 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 03 May 2006 - 06:40 PM

идеята ми е че не мога да я притискам и колкото и да я съблазнявам първите 2 месеца тя ще се сдържа.

Разбира се, че не трябва да я притискаш и никога не бих ти дал подобен съвет!
С горното исках просто да те предупредя, че все още е малка и не ги разбира тия неща, тъй че да не възлагаш големи надежди и да не си разочарован, ако нищо не стане. Просто е малка (верно, че има изключения, дето 15 годишни раждат, но това е друг въпрос и не вярвам да си тръгнал да се занимаваш с такава за ЛТР).

Съвет - мога да ти кажа единствено да изчакаш докато е готова (има начини да я прилъжеш да правите секс скоро, но за мен това не е морално и изобщо няма да говоря по въпроса), а същевременно да й покажеш, че си сериозен в отношенията си с нея (ако момичето е emotional това е абсолютно задължително!), а не някой батко, който просто чака секс. Не трябва да тичаш по нея и да я боготвориш и т.н. - по скоро трябва да направиш така, че да стане обратното - да я влюбиш в се*е си.

#11 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 03 May 2006 - 07:35 PM

Разбира се, че не трябва да я притискаш и никога не бих ти дал подобен съвет!
С горното исках просто да те предупредя, че все още е малка и не ги разбира тия неща, тъй че да не възлагаш големи надежди и да не си разочарован, ако нищо не стане. Просто е малка (верно, че има изключения, дето 15 годишни раждат, но това е друг въпрос и не вярвам да си тръгнал да се занимаваш с такава за ЛТР).

Съвет - мога да ти кажа единствено да изчакаш докато е готова (има начини да я прилъжеш да правите секс скоро, но за мен това не е морално и изобщо няма да говоря по въпроса), а същевременно да й покажеш, че си сериозен в отношенията си с нея (ако момичето е emotional това е абсолютно задължително!), а не някой батко, който просто чака секс. Не трябва да тичаш по нея и да я боготвориш и т.н. - по скоро трябва да направиш така, че да стане обратното - да я влюбиш в се*е си.

<{POST_SNAPBACK}>



и аз имах подобно виждане но твоя съвет дооформи мислите ми. Всъщност за да направя така че да влюби в мен гледам да използвам всичко, което съм прочел в ДЖ библията. на този етап тъй като не сме излизали много пъти наблягам на фактора мистерия и това да правя нещата тя да ме забавлява а не аз нея. Момента с докосването обаче усещам че буквално не е сигурна в се*е си и затоа много не връща или го прави еднотипно. Засега обаче всичко написано тук върши работа. Основния въпрос мисля че е свързан с идеята с 2-то месеца до каква степен да приложа... обаче усещам колко е тънък момента да не ме помисли от мистеризния и забавен пич с който излиза до "някой батко който просто чака секс". може и да не съм разбрал идеята на двато месеца и изчакването но аз каквото схванах е че чак след като минат почваме постепенно да се разкриваме, а на този етап единствено съм и показал най-външното и семплото в мен-сексуалността. И тей макар и да звучи объркано след като съм прочел ДЖ библията се чувствам по-уверен и ще гледам непрекъснато да пиша да информиран какво е станало пък барем и аз помогна на някой който ще познае подобна ситуация.

#12 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 04 May 2006 - 12:49 PM

Само не прекалявай с "мистериозността". По принцип тя е за фазата преди да сте се целунали и т.н. Сега вече трябва да изграждаш много близки, приятни и комфортни отнопения между двама ви.

P.S. И все пак, малко мистериозност трябва да има.. :D
Абе сма трябва да усетиш златната среда... нито много, нито изобщо...

#13 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 14 May 2006 - 12:27 PM

Само не прекалявай с "мистериозността". По принцип тя е за фазата преди да сте се целунали и т.н. Сега вече трябва да изграждаш много близки, приятни и комфортни отнопения между двама ви.

P.S. И все пак, малко мистериозност трябва да има..  :rolleyes:
Абе сма трябва да усетиш златната среда... нито много, нито изобщо...

<{POST_SNAPBACK}>



да допълня как вървят нещата. значи излизаме си всичко е точно целувки прегръдки обарвания до момента в който не тръгна да я галя около ...ся как да го кажа (то ми идва да кажа слива ма :D ) така сетихте се къде и тя все ми маха ръката което според мен значи че не е готова още. наистина е малка както го и очаквахме. кой знае колко време ще трябва да мине да стане и секса :unsure:

#14 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 14 May 2006 - 11:29 PM

Нормално - малка е... :rolleyes:

#15 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 05 June 2006 - 07:08 AM

Нормално - малка е... :huh:

<{POST_SNAPBACK}>



всичко е точно. вече не е девствена и не е и толкова малка ;)
тук е момента да кажа че дж библията за отрицателен период от време ми промени живота. благодаря на екипа на този сайт за това :)