Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да сваля момиче на работното място?


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#16 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 20 April 2006 - 09:11 PM

Щом не можеш да я отделиш от другите, направо отиди при другите(групичката,където е тя) и бъди cool.

<{POST_SNAPBACK}>

Е верно ще е много яко ...ама да идеш и да кажеш без да ти пука пред всички както по-филмите "Искам те" или може да се направиш на интересен след като я хванеш сама и кажи "Имам да ти кажа нещо много важно." и се правиш на притеснен " Снощи те сънувах....и искам отново да влезеш в съня ми"или нещо подобно....
тя ще те попита най вероятно "защо?" а ти ще кажеш нещо от сорта "незнам но ми хареса....а не искам да е за последно"
тогава ще направиш една лека усмивка и ще чупиш стената....

От тук нататък тя ще знае, че мислиш за нея!

П.П. Ако не пита "защо?" значи не се интерисува от това което те вълнува(в случая съня)...и следващата..... все пак са 30 ;) :D

П.П.П. знам тъпичко е малко но съм казвал подобни глупости.... :)

#17 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 20 April 2006 - 09:24 PM

Е верно ще е много яко ...ама да идеш и да кажеш без да ти пука  пред всички както по-филмите "Искам те" или може да се направиш на интересен след като я хванеш сама и кажи  "Имам да ти кажа нещо много важно." и се правиш на притеснен " Снощи те сънувах....и искам  отново да влезеш  в съня ми"или нещо подобно....
тя ще те попита най вероятно "защо?" а ти ще кажеш нещо от сорта "незнам но ми хареса....а не искам да е за последно"
тогава ще направиш една лека усмивка и ще чупиш стената....

От тук нататък тя ще знае, че мислиш за нея!

П.П. Ако не пита "защо?" значи не се интерисува от това което те вълнува(в случая съня)...и следващата..... все пак са 30  ;)  :D

П.П.П. знам тъпичко е малко но съм казвал подобни глупости.... :)

<{POST_SNAPBACK}>

Това е много яко, пич! С това момиче няма да стане, но със сигурност ще го пробвам с някоя друга. :D

#18 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 20 April 2006 - 09:30 PM

С това момиче няма да стане, но със сигурност ще го пробвам с някоя друга. :)

<{POST_SNAPBACK}>

Мислиш си, че няма да стане, защото си падаш по нея..и си мислиш, че ще те отблъсне!А не си пробвал нищо.Нали? Играй си играта и стига негативизъм... все пак ще стане нещо....ако е някоя фльорца ...и тръгне да разправя, че си я свалял и тем подобни ..то си е за нея.Дръж се мъжки и напред да не ти пука...я виж шефа ти как се е уредил. ;) айде и успех.

#19 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 April 2006 - 09:47 AM

Това е много яко, пич! С това момиче няма да стане, но със сигурност ще го пробвам с някоя друга. :D

<{POST_SNAPBACK}>


:) значи всичко е само заради егото и прищявката ти ...пич има и други жени що трябваше да обсъждаме момиче което има приятел от 4г ...обичаш да разваляш връзки заради кефа си ? а ако ти си на мястото на пича и ходиш с някоя 4г дали ще ти е кеф някой да и обърка главата и да ти я вземе а после да каже следващата???

жени за секс колкото искаш и не е нужно да им прилагаш тактики за да те пожелаят ...нито пари са нужни...питай electric ;)

мен ако питаш това със съня не е яко а те издава ...още не се познавате а ти вече розови сънища имаш...яко си закъсал или само искаш да я ****

ти си знаеш...ако играеш поне бъди пич и джентълмен ...

#20 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 25 April 2006 - 10:54 AM

мен ако питаш това със съня не е яко а те издава ...още не се познавате а ти вече розови сънища имаш...яко си закъсал или само искаш да я ****

<{POST_SNAPBACK}>

E aз му дадох примерен вариант! :rolleyes: не ме санкционирай! :P

#21 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 April 2006 - 01:42 PM

E aз му дадох примерен вариант! ;) не ме санкционирай! ;)

<{POST_SNAPBACK}>


:rolleyes: аз да не съм контролен орган...не казвам, че винаги съм права :P казвам само какво мисля и как виждам нещата ...

#22 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 03 May 2006 - 01:15 PM

От тук нататък тя ще знае, че мислиш за нея!

Хитро... :huh: и какво печелиш от това, освен, че показваш, че тя е "наградата", ти мислиш за нея, че си needy, понижаваш ранга си под нейния и още куп подобни неща... ? :D

Ако мацката е високорангова и е 4 г. с някакъв пич, то вЕрвай ми тоя пич е много класен играч и каквото и да правиш, каквито и съвети да ти дадем, момичето НЯМА ДОРИ ДА СИ ПОМИСЛИ, ЧЕ ИМА НЯКАКВА ВЪЗМОЖНОСТ ДА СТЕ ЗАЕДНО! Единственият начин да я спечелиш е да си много, много по-добър от него... което мисля, че не е така, съдейки по постовете ти (не се обиждай, ти знаеш, че е така).

#23 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 07 August 2007 - 06:29 PM

Анализи, анализи. Ама тя ако направи това, ама ако каже онова, ам те какво ще си помислят.... Хора, тук не е СУ, че да учим Анализ 1, Анализ 2 и т.н..........

Трябват действия, не анализи........

Много е лошо, когато толкова силно ти пука от чуждото мнение и търсиш одобрението на околните. Да не говорим, че става въпрос за подчинени....... Пфу.......

vbTheKing е прав - ти нямаш никакъв шанс с момичето

#24 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 07 August 2007 - 08:00 PM

Анализи, анализи. Ама тя ако направи това, ама ако каже онова, ам те какво ще си помислят.... Хора, тук не е СУ, че да учим Анализ 1, Анализ 2 и т.н..........

Трябват действия, не анализи........

Много е лошо, когато толкова силно ти пука от чуждото мнение и търсиш одобрението на околните. Да не говорим, че става въпрос за подчинени....... Пфу.......

vbTheKing е прав - ти нямаш никакъв шанс с момичето



AБе Mystery :rolleyes: отде я изкопа тая тема? :) :)


Но пък ще ми се да драсна и аз няколко реда по въпроса. Гадже на работа не се търси,не че не може да се намери,но не е за всеки. Трябват голяма доза интуиция,кураж,интелект и лидерски умения. Доста рядко се случва някой мъж да притежава всички тези качества на работното си място и да ги ползва по предназначение ;) .

Аз специално много се уважавам с красивите ми колежки,2-3 са ми истински приятелки.Те за гаджета няма да станат,но да погледнем от друга страна - имат хубави приятелки ;) .