Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да сваля момиче на работното място?


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 19 April 2006 - 07:20 PM

Здравейте! Аз съм нов тук /регистрирах се едва преди 2 дни/, за кратко време прочетох библията и почти всички форуми, но не можах да намеря отговор на моя проблем. Преди да започна искам да знаете, че се радвам, че мога да потърся мнение от хора, които смятам, че са на високо ниво в общуването със жените. Става дума за следното:
В нашата фирма целият персонал е само от жени / те са някъде около 30/ и само аз и шефа сме мъже. Ще кажете "Това е гот", но не е. Причината е проста - обърна ли повече внимание на някое момиче всички почват да говорят. Освен това още от самото си постъпване те ме слагат в някаква графа "шеф" и оттам - нататъка ми се струва, че нямам никакви възможности. Номерът с искането на телефона не важи, защото те и без това ми го дават при постъпването си. И въпреки, че ги имам всичките, възможностите ми са някакси ограничени понеже обадя лисе на някоя веднага ще се разнесе.
От известно време харесвам едно момиче. То има приятел от 4 години, но въпреки това прецених, че си струва да пробвам. Но тъй като все е в компания с други момичета и нямам възможност да остана насаме с нея реших да и пратя анонимен sms и да видя каква ще е реакцията и, т.е. как ще го коментира с колежките. Но може би сгреших. Има вероятност да разбере, че съм аз и тогава не само ще се наложи да забравя за нея, но ще се изложа и пред другите. Ако може някой да ме посъветва какво да правя ще му бъда много благодарен.

#2 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 19 April 2006 - 07:35 PM

Правил съм подобно нещо...значи при мен проблема беше следния....че моята колежка не беше сама в стаята в която е по принцип.Направих следното.Отидох преди другите на работа с една невероятна роза...с малка бележка на която пишеше "Усмихвай се! харесва ми" после се помотавах из работата и чаках да дойде....като се появи и като видя розата мн се изненада , бяха се струпали нейните колежки и почнаха да дрънкат......a aз точно в този момент съвсеееем случайно минах покрай тях тя ме погледна а аз с леко наведена глава се усмихнах и и намигнах леко. После получих смс.... "Благодаря и бля бля бля" от там нататък ...ясно.Но това си остана между нас.. защото се разбрахме, че не сме нещо един за друг!
Та такива фантазии може много да експериментираш....

#3 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 19 April 2006 - 07:49 PM

Правил съм подобно нещо...значи при мен проблема беше следния....че моята колежка не беше сама в стаята в която е по принцип.Направих следното.Отидох преди другите на работа с една невероятна роза...с малка бележка на която пишеше "Усмихвай се! харесва ми" после  се помотавах из работата и чаках да дойде....като се появи и като видя розата мн се изненада , бяха се струпали нейните колежки и почнаха да  дрънкат......a aз точно в този момент съвсеееем случайно минах покрай тях тя ме погледна а аз с леко наведена глава се усмихнах и и намигнах леко. После получих смс.... "Благодаря и бля бля бля" от там нататък ...ясно.Но това си остана между нас.. защото се разбрахме, че не сме нещо един за друг!
Та такива фантазии може много да експериментираш....

<{POST_SNAPBACK}>

Пич, благодаря много, но по този начин ще постигна точно обратното на това към което се стремя. Първо, всички ще разберат, че съм писал аз sms-а и второ, момичето ще бъде толкова засрамено, че ще загубя всякакви шансове с нея.

#4 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 19 April 2006 - 07:56 PM

Пич, благодаря много, но по този начин ще постигна точно обратното на това към което се стремя. Първо, всички ще разберат, че съм писал аз sms-а и второ, момичето ще бъде толкова засрамено, че ще загубя всякакви шансове с нея.

<{POST_SNAPBACK}>

Незнам но не мисля,че ще хукне да дрънка на всички..все пак и тя самата ще се изложи! :) не мисля, че ще е толкова фатално...да пробваш нещо.А ти какво искаш точно от нея?

#5 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 19 April 2006 - 08:06 PM

Незнам но не мисля,че ще хукне да дрънка на всички..все пак и тя самата ще се изложи! :) не мисля, че ще е толкова фатално...да пробваш нещо.А ти какво искаш точно от нея?

<{POST_SNAPBACK}>

Тя много ми харесва. Искам да се влюби в мен. Надявах се, че ако и пиша sms - и един път седмично тя ще прояви любопитство към този непознат. Че ще докосна в нея места, които не успява да докосне приятеля и. Същевременно аз както казах имам възможност да следя реакцията и, но сега тя просто иска да разбере кой е. Не знам дали да продължа с sms - сите или по някакъв начин да я отделя от другите и да пробвам директно. Но на този етап тя просто ще каже "Имам приятел".

Edited by ilian_790112, 19 April 2006 - 08:07 PM.


#6 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 19 April 2006 - 08:16 PM

A защо си мислиш, че тя би искала ти да я докосваш, ти да бъдеш на мястото на човек който се предполага, че за 4 години я познава много по-добре от който и да е? Може да не е правилно но при положение, че тя е от толкова време с този човек ...се предполага, че нещо я задържа при него. Разбирам те напълно но прицени дали искаш да я скараш с приятеля и...Мислиш ли, че можеш да направиш такава саможертва към човек който си е изградил някаква "крепост". Нека те питам нещо. Това което изпитваш или си мислиш, че изпитваш какво е? Жажда за секс..?Искаш да опиташ секс-а с нея? В такъв случай е по-добре според мен..директно да и кажеш какво изпитваш и искаш.... по този начин ще и покажеш все нещо.... а не да я разделяш от приятеля и ....да я ..из...аш и да я зарежеш.Незнам поне така мисля аз.Ако разбра нещо де :)

#7 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 19 April 2006 - 08:23 PM

A защо си мислиш, че тя би искала ти да я докосваш, ти да бъдеш на мястото на човек който се предполага, че за 4 години я познава много по-добре от който и да е? Може да не е правилно но при положение, че тя е от толкова време с този човек ...се предполага, че нещо я задържа при него. Разбирам те напълно но прицени дали искаш да я скараш с приятеля и...Мислиш ли, че можеш да направиш такава саможертва към човек който си е изградил някаква "крепост". Нека те питам нещо. Това което изпитваш или си мислиш, че изпитваш какво е? Жажда за секс..?Искаш да опиташ секс-а с нея? В такъв случай е по-добре според мен..директно да и кажеш какво изпитваш и искаш.... по този начин ще и покажеш все нещо.... а не да я разделяш от приятеля и ....да я ..из...аш и да я зарежеш.Незнам поне така мисля аз.Ако разбра нещо де :)

<{POST_SNAPBACK}>

Какво мога да кажа? Може би наистина си прав. Но във всеки случай не съм мислил за това да я изч...ам и зарежа.

#8 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 19 April 2006 - 09:28 PM

Илияне здрасти пич,
има една поговорка "Там където си вадиш хляба не си вади оная работа" . Много е кофти но е истина особено когато си в период когато нямаш много социални контакти извън работното място. Аз няма да ти кажа тактика да я зарибиш тая мадама колежката защото според мен не си струва. Това си е мое мнение и не искам да ти го натрапвам, но аз ти препоръчвам дам инеш към СЛЕДВАЩАТА. Пробвай да излизаш повечко(не знам оолко точно излизаш, но ако излизаше често по готини места щеше да набележиш някоя готина (поне една) ) Като ти гледам егн-то и това че работиш не си малко момченце дето си вкарва фикс идеята за едното момиче става кон с капаци и не поглежда другите тей че давай...go clubbing...искай номера и пускай машината :)

#9 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 19 April 2006 - 09:58 PM

Илияне здрасти пич,
има една поговорка "Там където си вадиш хляба не си вади оная работа" . Много е кофти но е истина особено когато си в период когато нямаш много социални контакти извън работното място. Аз няма да ти кажа тактика да я зарибиш тая мадама колежката защото според мен не си струва. Това си е мое мнение и не искам да ти го натрапвам, но аз ти препоръчвам дам инеш към СЛЕДВАЩАТА. Пробвай да излизаш повечко(не знам оолко точно излизаш, но ако излизаше често по готини места щеше да набележиш някоя готина (поне една) ) Като ти гледам егн-то и това че работиш не си малко момченце дето си вкарва фикс идеята за едното момиче става кон с капаци и не поглежда другите тей че давай...go clubbing...искай номера и пускай машината  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря за мнението! Много си прав. Може би наистина ще трябва да се откажа от нея. Но все пак аз съм Козирог и смятам да поблъскам още малко с рогата. Любопитен съм да вида как ще се развият нещата. Не искам да се отказвам толкова лесно.

#10 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 19 April 2006 - 10:23 PM

ilian_790112 - гледай сега, аз съм свестен човек , много усърден и работлив. Айде наеми ме при теб да работя :)
тъкмо ще сме 3-ма мъже ;) може да ти покажа и как става номера с колежките ....

Абе вие като сте фирма и те като те мислят за шеф, няма ли начин да ги направиш свои приятелки тези жени...в чистия смисъл на думата.
Имам един приятел и той така...много жени около него...обаче се събират компания от работата и излизат по дискотеки ала бала и така стават нещата.

#11 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 19 April 2006 - 11:40 PM

ilian_790112 - гледай сега, аз съм свестен човек , много усърден и работлив. Айде наеми ме при теб да работя :)
тъкмо ще сме 3-ма мъже ;) може да ти покажа и как става номера с колежките ....

Абе вие като сте фирма и те като те мислят за шеф, няма ли начин да ги направиш свои приятелки тези жени...в чистия смисъл на думата.
Имам един приятел и той така...много жени около него...обаче се събират компания от работата и излизат по дискотеки ала бала и така стават нещата.

<{POST_SNAPBACK}>

Да ти кажа честно от 30 жени само 2-3 стават. С една вече съм бил. Тя е омъжена и приключихме. Другата е любовница на шефа, а е и много префърцунена. Но това младо момиченце, толкова ми се иска да я опозная по-добре! Но не става. Колкото до работа, просто няма място за още един шеф. А фигурки за украса на торти ти едва ли би искал да правиш.

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 19 April 2006 - 11:50 PM

Отидох преди другите на работа с една невероятна роза...с малка бележка на която пишеше "Усмихвай се! харесва ми"

<{POST_SNAPBACK}>


:) харесва ми

ilian_790112 - гледай сега, аз съм свестен човек , много усърден и работлив. може да ти покажа и как става номера с колежките ....

<{POST_SNAPBACK}>


;) :D

#13 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 20 April 2006 - 12:38 PM

Добре , щом вече си бил с една от колежките, защо не подходиш по подобен начин. Според мен, просто куража не ти стиска. Прекалено много мислиш за въпроса "Какво ще си кажаш другите ?" Какво ти пука ? Срам ли те е ? Ти искаш тази жена, може и тя теб да те иска. Никога няма да разбереш и ще се чудиш докато не опиташ. Аз съм на мнение ,че трябва да се опиташ.

#14 Mumiata

Mumiata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 26 Мнения:

Posted 20 April 2006 - 07:49 PM

Добре , щом вече си бил с една от колежките, защо не подходиш по подобен начин. Според мен, просто куража не ти стиска. Прекалено много мислиш за въпроса "Какво ще си кажаш другите ?" Какво ти пука ? Срам ли те е ? Ти искаш тази жена, може и тя теб да те иска. Никога няма да разбереш и ще се чудиш докато не опиташ. Аз съм на мнение ,че трябва да се опиташ.

<{POST_SNAPBACK}>

Да, смятам точно това да направя. Все пак ще изчакам 1-2 седмици, за да не разбере, че аз съм написал sms-а и ще действам. Кофтито е, че не мога да я отделя от другите, но ще измисля някакъв начин.

#15 Bobo_gr

Bobo_gr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 73 Мнения:

Posted 20 April 2006 - 08:11 PM

Щом не можеш да я отделиш от другите, направо отиди при другите(групичката,където е тя) и бъди cool.Пусни някои бъзик,разкажи някои виц,разсмеи ги.Помогни и с нещо.Разбери къде ходи през почивката и отиди с нея.Поговерете си непринудено, за да има няква връзка между вас и на там вече е по-лесно.