Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Скъсах с гаджето


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Elfiablo

Elfiablo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 08 April 2006 - 05:56 PM

Значи четох в този форум какво ли не, опитвах се да срещна някой, който е писал на подобна тема, но не ми издържаха нервите

вече, и реших и аз да пиша.
Ситуацията е следната. С момичето, което бях заедно близо половин година сме колеги, І курс. Запознахме се още в началото на

семестъра, септември месец и след 2-3 дена вече ходихме. Нали се сещате, едно купонче, няколко целувки, секс и вече сте заедно. Още тогава я попитах, дали очаква нещо сериозно след тази нощ или не. Защото момичета всякакви, едни искат да спиш с тях (или спят с теб :angry: ) за една нощ, други искат нещо сериозно след това. И отговора й беше, че иска нещо сериозно. Всичко си беше ОК между нас, почти по цял ден бяхме заедно, доста често аз спях у тях, или тя в нас (в студентски град живеем и двамата). Дори за 3-4 дена да се разделим, на мен ми беше ужасно кофти и неприятно, толкова бях свикнал с нея. През този първи семестър не ходихме много много по купони, общо взето, бяхме си самодостатъчни. Дори тя ми го беше казвала не един път, нищо че ми е разправяла колко голяма купонджийка е била. Почти всяка седмица е била на дискотека, партита, ала-бала, обича да се среща с хора, да говори, общо взето отворен към света човек. Не ме разбирайте обаче погрешно, през това време е имала само 1-2 сериозни приятеля, не ми е споменавала за краткотрайни връзки, но съм повече от 90% сигурен, че е нямала. Щеше да ми каже в началото. Секса между нас вървеше, някак си. Нямахме много възможност за това, доста пъти тя беше твърде уморена, а когато имахме възможност, аз не се представях на ниво, т.е. свършвах бързо, а до втори акт за една нощ рядко се е стигало. Проблемите между нас започнаха, когато се учестиха излизанията ни с колеги, през което време тя искаше да приказва с всички и на най-разнообразни теми. Аз оставах малко на заден план, заради което тогава ми беше неприятно, често пъти съм й казвал, че не искам да е така, че искам да ми обръща малко внимание, когато сме излезли на кафе с колеги... Но с времето го приех (това е моята първа сериозна връзка, да вметна, защото може да има някакво значение). Приятелката ми пушеше от време на време, в началото не ми правеше проблем, но в последствие това стана за мен едно от неприятните й качества. Знам ли, дали беше желанието ми да й кажа нещо, което не искам да прави, да й кажа че не ми е приятно, и че искам да спре заради мен; или нещо друго, но винаги когато запалеше цигара ми бъркаше в здравето. Ставах кисел, начумерен и навъсен, бях готов едва ли не да вдигна скандал. Но тя не искаше и да чуе, много рядко са били случаите, когато съм и казвал, че не искам да пали повече цигари, и тя е спирала. По една или друга причина, тя ги намали на 1 кутия бяло виктори на седмица (преди беше може би на 3
дни). Та както и да е, тези мой изблици на гняв започнаха да натрупват една агресия по между ни. В началото не се забелязваше много, карахме се, но след 30 мин всичко си беше ОК. Но явно тези мой "претенции" са успели по един или друг начин да я отчуждят от мен. Често пъти ми е казвала, че съм я ограничавал, че иска да е свободна, да прави каквото си поиска... Аз по
този начин се страхувах да не я изгубя, и затова съм я молел да прави определени компромиси със се*е си... Общо взето, сега, когато проблемите между нас толкова много се задълбочиха, разбрах, колко съм грешал тогава.. Когато бяхме на купон, не можехме да танцуваме двамата в един ритъм, просто танцувахме на различни честоти... И когато тя искаше да се забавлява,
започваше да танцува с други, нещо нормално. И тогава пак започнах да негодувам, че тя не ми обръща внимание. Дори започнах
да я ревнувам от една нейна приятелка, с която един-два пъти се целуваха по устата. Гледах я как се забавлява без мен, и това ме изкарваше от кожата, глдах я как се забавлява с други, и си мислех как можеше аз да съм на тяхно място, и това също ме ядосваше. И тогава доста често се карахме дори за най-малките неща, успявах да й съсипя вечерта и да й разваля настроението.
С времето осъзнах колко много съм бъркал, отново... Просто никой не ми е бил крив, че съм си седял на масата и съм си пийвал, а не съм танцувал с другите хора на купона. А такива имаше. Мога да кажа, че това вече не е проблем за мен, но за съжаление твърде късно... Към всичките тези неприятности между нас мога да добавя и това, че тя се скара жестоко със съквартиранта ми. Нещо не си допаднаха като характери и той беше дошъл един ден у тях, и тя го изгони. Техните отношения все още са си същите (вече 2 месеца), не са се сдобрили, незнам дали и ще могат някога да се сдобрят. Разбирате, че щом не искат да се виждат един друг, тя не може и да идва в нас да спи от време на време. А секс, когато сме искали да правим, е било само в моята стая, понеже, според нея, пред нейната съквартирантка не можем да го правим, момичето е твърде затворено. Просто не искаше и да чуе
за секс в нейната стая, когато съквартирантката й е там. И от тогава започна голямото наше неразбиране. Дори и малкото пъти, когато сме оставали насаме, тя нямаше желание. Сподели с мен, че не съм умеел да я докосвам там, където на нея й най-харесва, един вид, че не съм могъл да я възбуждам. Аз се учудвах тогава, питах се как може да не й харесва как я докосвам, та нали
всеки човек обича да бъде докосван, плюс това аз не съм случаен човек... Взаимоотношенията ни бяха опънати на макс, дори един ден ми намекна, че не сме си подхождали като характери, че никога не съм я разбирал, когато ми е казвала нещо, че винаги съм я питал, кое как да направя, че за 6 месеца не съм я опознал... Разви ми теорията за ключа и ключалката, че двама хора ако не си подхождат още от самото начало, те никога няма и да си подхождат. Поддържаше тезата, че човек не трябва да се променя, само и само за да бъде с другия. Аз се опитах да й обясня, че това което съм правил в миналото, е било грешно и че искам да го променя, че искам да се държа по друг начин с нея. Незнам, донякъд мисля, че в една връзка двама души трябва да правят определени компромиси един с друг. Според нея, в нашата връзка е нямало нещо, което да тече нормално, което да не бъде бутано и с което да не се правят компромиси... Общо взето така стояха нещата между нас, докато преди 2 дена ми каза "трябва да поговорим за нас". Това означаваше само едно, че иска да скъса с мен. Преди ми беше казвала, че не иска да къса с мен, само за да не ме нарани, но когато аз я попитах, ами аз ако скъсам с теб, тя ми отговори: добре, ще приема твоето решение. Та когато започнахме "да говорим за нас", тя ми каза, че няма смисъл да продължаваме, че когато сме заедно не се получава нещо... всеки се преструваше на това, което не е... аз се правих на много отворен, защото исках по един или друг начин да върна тръпката в нашата връзка. това само я ядосвало, защото ме познавала, че не съм такъв човек. Аз не исках да късаме, объркан съм, но мисля че наистина я обичам. Тя ми каза, че не може да ми обещае нищо за бъдещето, че иска да си останем добри приятели, че приятелството е много по-важно от една връзка. Аз се утешавам с факта, че трябва да се стигне до тази крайна мярка, за да се разбере наистина дали можем да бъдем някога отново заедно, дали ще мога аз да я възприема така, каквато е... Просто бях много объркан, 6 месеца ми приказва, колко ме обичала, дори сме си говорили за бебета и сватби, може би на шега, но все пак... И изведнъж се оказва, че тя не можела да бъде кротка, че искала да излиза, да живее, да купонясва, искала д бъде свободна като птица... А аз, малко или много, явно съм я ограничавал...

Това е моята история, пишете каквото ви хрумне, питайте, дайте съвети. Дали ще мога да си я върна?
Дано не съм ви отегчил с дългата си история, но просто сега всяко мнение ще ми е от полза.

#2 Alserton

Alserton

    С малък опит

  • Inactive
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 08 April 2006 - 07:04 PM

Гадно преебаване. Аз съм съвсем нов в тая област , но наистина си мисля , че не е редно да и лазиш в краката. Опитай се да се извисиш до такова ниво , че вече да не ти пука за нея. Колкото и да я обичаш можеш да я забравиш(май...)обратното съм го виждал само по филмите... Както се казва тук пази си сърцето , то е по важно от останалите работи...

Пак казвам тва си е мое мнение. Пожелавам ти успех , дано да съумееш да оправиш нещата....

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 08 April 2006 - 08:35 PM

Гадно преебаване. Аз съм съвсем нов в тая област , но наистина си мисля , че не е редно да и лазиш в краката.

<{POST_SNAPBACK}>


ей сладурче верно си нов :angry: това не е никакво преебаване и ако някой е сгрешил то това е именно той ..и честно да ти кажа не видях да е лазил в краката и ...видях как двама млади се опитват да се нагодят един към друг като същевременно пренебрегват собствените си принципи и желания...

писала съм го и друг път ..

всеки се ражда свободен и така трябва да си умре ...естествено че трябва да се съобразява с някой и понякога но да бъде друг човек за да угоди на вечно недоволната си половинка, не...
ежедневните недуразумения съсипват една връзка малко по малко /много зависи и от хората естествено../
ревноста само отблъсква и ако се замислиш какво от нея притежаваш ти ...ще ти кажа нищо ...нито краката и нито ръцете и ...притежаваш единствено това което тя пожелае да ти даде ...

от всичко изписано и имайки предвид че сте студенти и ако яз бях на нейно място нямаше да се върна при човек който ме кара да се чувствам като птица в клетка ...уж свободна но не е...

грешката още в самото начало е било да се отделите от приятелите и да не излизате...ако не бяхте ограничавали контактите си ти много по рано щеше да приемеш че след като сте с други хора нормално е тя да обръща внимание и на тях ...да танцува и с тях...


секс...
танци...
контакти...
цигари...
мрънкане, напрежение, нерви...

какво да ти кажа ...не е лесно да живееш с някой и да лавираш така че и двамата да сте доволни...това се учи с времето...особенно ако си кажеш "майната им на цигарите да пуши щом това и доставя удоволствие" в крайна сметка всеки има слабости по добре цигари от колкото наркотици нали...

секса...голям минус за вашите години...когато започваш нова връзка не се притеснявай да бъдеш се*е си в леглото защото ще е по странно ако по късно поискаш това...няма нищо срамно в това да питаш /ако не можеш да усетиш изследвайки тялото му / партньора това което правиш доставя ли му удоволствие и ако не какво е желанието му...

мога да пиша още много, но каквото и да кажа то няма да я върне...

дано да греша

#4 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 09 April 2006 - 01:25 AM

Здравей, Elfiablo.
Тази история.която разказа е една история, която преди много време за мене беше действителност...;) От тогава минаха 5 години, но още помня ясно всичко онова което ми се случи и то е същотото каквото ти се случва и на те*е. Оставих момичето ,и се разделихме като приятели...И до днес се се имам с нея като приятели... последно я видях вчера в университета.
Искам да знаеш,че ако изпитва все още нещо към те*е рано или късно ще се върне, по друг начин просто няма как да се върне...защото жената е като чуплив предмет - нараниш ли го веднъж, после трудно се заличават следите.
Така е в живота, човек се учи от грешките си. :) :angry: :P

#5 Elfiablo

Elfiablo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 12 April 2006 - 07:50 AM

Дива орхидея е права, наистина сбърках... Но, както винаги след дъжд качулка, все пак човек се учи от грешките си... Но знаете ли, понякога си мисля, че това беше по-добрия развой на събитията, защото агресията, която се беше натрупала между нас, беше голяма, и ако продължавахме тази наша неясна връзка, можеше да се скараме жестоко... А иначе може да се каже че скъсахме преди месец, защото от тогава тя започна да се държи студено с мен, да ми намира винаги нещо, което не й харесало, защо направи това, не ме ли разбра, с теб никога не се разбираме... а аз се стараех, но... както и да е, и на мен ми писна да ми викат постояно, и аз да й се развиквам после.
В неделя, два дена след като се разделихме, отидох у тях да пишем дно домашно. Тя се държа много приятелски с мен, прегръщаше ме от време на време, целуваше ме по бузата и по врата... Хубаво ми беше, нищо че ми каза, да не си мисля нищо, да не си мисля, че не сме скъсали. Даже ме попита, как съм след раздялата... Аз и казах, че мисля че така ми харесва повече, все пак е мила с мен, което е хубаво... и тя дори ми даде бърза целувка по устата... странно, кажете какво би означавало това? Повтаря ми, че винаги ще си остана нейното момче... дали са само думи на нежност, или има нещо друго... знам ли, може би искам да се съберем с нея, но трябва да мине време, доста време...

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 12 April 2006 - 09:27 PM

Дива орхидея е права, наистина сбърках... Но, както винаги след дъжд качулка, все пак човек се учи от грешките си... Но знаете ли, понякога си мисля, че това беше по-добрия развой на събитията, защото агресията, която се беше натрупала между нас, беше голяма, и ако продължавахме тази наша неясна връзка, можеше да се скараме жестоко... А иначе може да се каже че скъсахме преди месец, защото от тогава тя започна да се държи студено с мен, да ми намира винаги нещо, което не й харесало, защо направи това, не ме ли разбра, с теб никога не се разбираме... а аз се стараех, но... както и да е, и на мен ми писна да ми викат постояно, и аз да й се развиквам после.
В неделя, два дена след като се разделихме, отидох у тях да пишем дно домашно. Тя се държа много приятелски с мен, прегръщаше ме от време на време, целуваше ме по бузата и по врата... Хубаво ми беше, нищо че ми каза, да не си мисля нищо, да не си мисля, че не сме скъсали. Даже ме попита, как съм след раздялата... Аз и казах, че мисля че така ми харесва повече, все пак е мила с мен, което е хубаво... и тя дори ми даде бърза целувка по устата... странно, кажете какво би означавало това? Повтаря ми, че винаги ще си остана нейното момче... дали са само думи на нежност, или има нещо друго... знам ли, може би искам да се съберем с нея, но трябва да мине време, доста време...

<{POST_SNAPBACK}>


знам защото минах от там...и ако го нямаше детето най вероятно щях да се разведа /за което сега щях да съжалявам/
как се разминаха нещата при нас...когато отношенията се обтегнат най доброто решение е почивка и ако при вас това е трудно то можете поне да ограничите срещите си ...най важното е когато се виждате ти да си усмихнат и да не задаваш излишни въпроси т.е. тя има нужда от свобода а ти от спокойствие и това е начина да го получите ...

не знам дали ще се съберете, знам само, че тя е привързана към теб и може и да се получи, но гаранция няма...не насилвай нещата ...ако сега сте си дали кратка почивка то в следващия момент само една твоя грешка ще е достатъчна за да вземе окончателното си решение...

успех :)

#7 Elfiablo

Elfiablo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 13 April 2006 - 07:52 PM

Дам, нуждаем се от почивка... И аз, и тя... Неприятното е, че в университета се виждаме всеки ден, имаме общи приятели и колеги, трудничко е. Едно последно въпросче (е, може и да не е последно :) ), когато тя се държи мило, прегръщаме ме, целуваме ме по бузата, аз как да отвръщам? Дали и аз да я прегръщам и целувам от време на време, така приятелски, или? Ще е грешно ли, ако и аз се държа понякога така с нея, ей така, без повод? Сигурно ще ви се стори странен въпроса, но съм малко объркан и не ми се иска да насилвам нещата, но не ми се иска и да сбъркам. Вярно, от грешките се учи човек, но все пак...
Благодаря предварително! :D

#8 kambera

kambera

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 14 April 2006 - 02:29 PM

Едно последно въпросче (е, може и да не е последно  :) ), когато тя се държи мило, прегръщаме ме, целуваме ме по бузата, аз как да отвръщам? Дали и аз да я прегръщам и целувам от време на време, така приятелски, или? Ще е грешно ли, ако и аз се държа понякога така с нея, ей така, без повод?

<{POST_SNAPBACK}>

Лошо няма да я целуваш "ей така приятелски", но само ако го правиш и с други момичета, особенно в нейно присъствие! Целуваш. прегръщаш наред, но не бъди "приятелка" само с нея.........
Разбираш защо нали?
Защото ако само към нея се държиш по този начин, това показва че все още я имаш за "специална", а ти не искаш да те възприема така.Защото ако тя продаължава да бъде "специална", ти ще продължаваш да бъдеш човека на резервната скамейка. Човекът към който въпросната девойка ще се държи като към добър приятел с опция: "Той ме харесва все още, но нека първо да си похоцкам и да се изч**ам с още 10-тина други пък ще видим..."
Дръж се с нея както си искаш, само не бъди нийди в нейните очи, нека да разбере че, животът за теб продължава и ти си страшно готин пич, при който се навъртат яки мадами и при това мацкитие се забавляват в твое присъствие(Разбира се, няма да се правиш на ШУТ)

Сори, ама това е горчивата истина......

#9 Elfiablo

Elfiablo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 15 April 2006 - 09:49 AM

QUOTE(Elfiablo @ 13.04.2006 - 19:52)
Едно последно въпросче (е, може и да не е последно  ), когато тя се държи мило, прегръщаме ме, целуваме ме по бузата, аз как да отвръщам? Дали и аз да я прегръщам и целувам от време на време, така приятелски, или? Ще е грешно ли, ако и аз се държа понякога така с нея, ей така, без повод?





Лошо няма да я целуваш "ей така приятелски", но само ако го правиш и с други момичета, особенно в нейно присъствие! Целуваш. прегръщаш наред, но не бъди "приятелка" само с нея.........
Разбираш защо нали?
Защото ако само към нея се държиш по този начин, това показва че все още я имаш за "специална", а ти не искаш да те възприема така.Защото ако тя продаължава да бъде "специална", ти ще продължаваш да бъдеш човека на резервната скамейка. Човекът към който въпросната девойка ще се държи като към добър приятел с опция: "Той ме харесва все още, но нека първо да си похоцкам и да се изч**ам с още 10-тина други пък ще видим..."
Дръж се с нея както си искаш, само не бъди нийди в нейните очи, нека да разбере че, животът за теб продължава и ти си страшно готин пич, при който се навъртат яки мадами и при това мацкитие се забавляват в твое присъствие(Разбира се, няма да се правиш на ШУТ)

Сори, ама това е горчивата истина......


Ами да ти кажа честно, малко се съмнявам това да подейства. Виждаш ли, тя скъса с мен, защото напоследък когато бяхме заедно, все се карахме за нещо, все се ядосвахме. Тя искаше повече свобода, която аз не успях да й дам навреме, и сега иска да си навакса. Обаче до колкото я познавам, за нея свобода не означава, да се изч**а с Х мъже...
А колкото до това, че за мен живота продължава, аз и сам съм го разбрал. Само че, ако тръгна още сега, след като сме скъсали след седмица, две, да свалям мадами, какво ли би си помислила тя? Не би ли си казала, а ясно, с него няма да можем да бъдем заедно, нека да си останем приятели, каквито сме сега... И да се провали всичко... Незнам, не познавам добре женската психика, и как биха действали в такава ситуация. Дали биха тръгнали да се борят за момчето, с което са скъсали, и с което са си мислили че не си подхождат в характерите? Или биха си казали, ето, добре направихме че скъсахме, той е щастлив, когато е свободен, аз също, защо да се събираме? Да не забравяме обаче, че (май го бях чел някъде), жените не са логически същества... Очаквам още мнения по темата!
Поздрави!

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 15 April 2006 - 12:34 PM

Ами да ти кажа честно, малко се съмнявам това да подейства. Виждаш ли, тя скъса с мен, защото напоследък когато бяхме заедно, все се карахме за нещо, все се ядосвахме. Тя искаше повече свобода, която аз не успях да й дам навреме, и сега иска да си навакса. Обаче до колкото я познавам, за нея свобода не означава, да се изч**а с Х мъже...
А колкото до това, че за мен живота продължава, аз и сам съм го разбрал. Само че, ако тръгна още сега, след като сме скъсали след седмица, две, да свалям мадами, какво ли би си помислила тя? Не би ли си казала, а ясно, с него няма да можем да бъдем заедно, нека да си останем приятели, каквито сме сега... И да се провали всичко... Незнам, не познавам добре женската психика, и как биха действали в такава ситуация. Дали биха тръгнали да се борят за момчето, с което са скъсали, и с което са си мислили че не си подхождат в характерите? Или биха си казали, ето, добре направихме че скъсахме, той е щастлив, когато е свободен, аз също, защо да се събираме? Да не забравяме обаче, че (май го бях чел някъде), жените не са логически същества... Очаквам още мнения по темата!
Поздрави!

<{POST_SNAPBACK}>


много правилно :)
сега нямам време да ти дам съвет /пък и не знам дали се нуждаеш от него...трезво мислещ си и май знаеш какво трябва да правиш ...не разчитай на друг да управлява живота ти...когато сам вземаш решенията ще знаеш и къде си объркал...наистина от страни се вижда по добре но не всички мислим еднакво...

исках да ти кажа само че си прав...в крайна сметка ако се замислиш няма какво да губиш ....по добре е да правиш това което чувстваш /после и да искаш може и да не можеш и това което е сигурно тогава ще съжаляваш че не си го направил.../

аз бих отговаряла на усмивките и целувките...но трябва да по някакъв начин да покажеш все пак че не си любимата кукла ...
някой може и да ме осъдят но ако ти се държиш така сякаш нищо не се е случило и вие пак сте приятели но ти не определяш това което тя иска да прави /т.е. тя да има свобода/ тогава мисля че ще се замисли ...естествено и обратния вариант е възможен т.е. да ти се качи на главата но от думите ти мисля че не е такъв човек /не мога да съм сигурна но такова е усещането ми.../

успех :D

усмивката е като слънцето ...отваря и най студените сърца ...пред нея и врага остава безсилен :lol:

#11 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 16 April 2006 - 05:21 PM

Подобно положение беше и при мене. С тази разлика, че момичето не само не приемаше съвети, но и отговаряше на въпреки.

#12 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 16 April 2006 - 09:16 PM

Подобно положение беше и при мене. С тази разлика, че момичето не само не приемаше съвети, но и отговаряше на въпреки.

<{POST_SNAPBACK}>



сега ако кажеш че и на контрасти ти е говорила направо за бой е била :o

#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 April 2006 - 10:19 PM

Подобно положение беше и при мене. С тази разлика, че момичето не само не приемаше съвети, но и отговаряше на въпреки.

<{POST_SNAPBACK}>


когато отношенията се развалят никога не е виновен само единия...само че е много по лесно да търсим вината само в другия...понеже ние не искаме да се променяме но искаме това от него...звучи нечестно нали...

сега си представи че тя те накара да спреш да свириш или да се обличаш по начина по който на теб ти харесва само защото това не е нейния стил ...е и ти би и отговорил на въпреки нали... :angry:

тук ще вмъкна ...аз бях дива грънчарка ...носех се странно и бях много твърдоглава /инат ...и още съм .../ мъжа ми беше моята противоположност носеше само костюми /стил и касика .../ малко по малко ме накара сама да осъзная че този стил който имах не е най добрия за мен ...така че от грозното пате той ме превърна в жена и аз съм му благодарна ...но никога не направи нищо на сила /точно затова и аз приех промяната/

да вземем един обект възможно най неразбираемия и противен за нас...не го разбираш нали ...чудно ти е защо е толкова отблъскващ дали с поведение или мислене а ако това е съчетано и с визия става мисията невъзможна...сега игнорирай непоносимоста си или възмущението неудобрението и се опитай да се поставиш на негово място да погледнеш през неговите очи...ако успееш да направиш това ще разбереш че всеки за се*е си има право...

човека е като монетата има две лица...зависи ти коя ще извадиш и по какъв начин ще го направиш...
може и да се повторя но ще кажа една приказка която майка ми казваше преди време..."много е важен начина по който ще поискаш да стане на твоята...научи се да вадиш душата на мъжа с памук..." :blink: /и да уточня за да не ме изядете ;) използва се само за чисти цели важи и при жените.../


сега ако кажеш че и на контрасти ти е говорила направо за бой е била :o

<{POST_SNAPBACK}>


само не казвай че наистина би го направил...

боя над жена само издава колко си слаб всъщност и това че нямаш власт над нея ...мислиш ли че с бой би постигнал нещо трайно и красиво...

Edited by diva orxideia, 16 April 2006 - 10:24 PM.


#14 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 17 April 2006 - 06:34 PM

когато отношенията се развалят никога не е виновен само единия...само че е много по лесно да търсим вината само в другия...понеже ние не искаме да се променяме но искаме това от него...звучи нечестно нали...

сега си представи че тя те накара да спреш да свириш или да се обличаш по начина по който на теб ти харесва само защото това не е нейния стил ...е и ти би и отговорил на въпреки нали... :blink:

тук ще вмъкна ...аз бях дива грънчарка ...носех се странно и бях много твърдоглава /инат ...и още съм .../ мъжа ми беше моята противоположност носеше само костюми /стил и касика .../ малко по малко ме накара сама да осъзная че този стил който имах не е най добрия за мен ...така че от грозното пате той ме превърна в жена и аз съм му благодарна ...но никога не направи нищо на сила /точно затова и аз приех промяната/

да вземем един обект възможно най неразбираемия и противен за нас...не го разбираш нали ...чудно ти е защо е толкова отблъскващ дали с поведение или мислене а ако това е съчетано и с визия става мисията невъзможна...сега игнорирай непоносимоста си или възмущението неудобрението и се опитай да се поставиш на негово място да погледнеш през неговите очи...ако успееш да направиш това ще разбереш че всеки за се*е си има право...

човека е като монетата има две лица...зависи ти коя ще извадиш и по какъв начин ще го направиш...
може и да се повторя но ще кажа една приказка която майка ми казваше преди време..."много е важен начина по който ще поискаш да стане на твоята...научи се да вадиш душата на мъжа с памук..."  :o /и да уточня за да не ме изядете  :angry: използва се само за чисти цели важи и при жените.../
само не казвай че наистина би го направил...

боя над жена само издава колко си слаб всъщност и това че нямаш власт над нея ...мислиш ли че с бой би постигнал нещо трайно и красиво...

<{POST_SNAPBACK}>


Тя е металка и аз съм метал. Първоначално ме разбираше, влизаше ми в положението, разбирахме се. И така близо 11 месеца. В началото на март тя стана друг човек. Държеше се дръпнато, отговаряше на въпреки, искаше само нейното да бъде. И трябваше да се разделиме.

#15 Elfiablo

Elfiablo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 17 April 2006 - 09:26 PM

Много странно наистина, какво кара човек, който се е държал толкова дълго време добре с теб, всичко между вас е било ОК, и изведнъж дребните неразбрателства капка по капка препълват чашата, и се стига до края... Как може човек да се преструва, че е някой друг толкова дълго време, и изведнъж да се окаже, че ти си харесвал една илюзия, че си се привързал толкова много към нея, че ти е трудно да се разделиш с нея? Малко след раздялата си мислиш, аз я харесвах, трябва ни малко време за да си починем един от друг... Но с времето червейчето на съмнението започва да те гложди отвътре, да се питаш заслужава ли си да се бориш за тази връзка, за този човек, не е ли по-добре да продължиш напред, а не да стоиш на едно място...? И все пак една топла усмивка, една топла прегръдка, един топъл поглед са способни да ти дадат нова надежда... Трудно е, разделяш се на две; един ден мислиш за едното, на другия - за другото, и така не стигаш до решение, окончателно и сигурно, от което да се чувстваш добре. Нещата не са толкова прости, колкото би ни се искало. Но каквото не ни убива, ни прави по-силни!...