Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Мисията невъзможна ?


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Alserton

Alserton

    С малък опит

  • Inactive
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 30 March 2006 - 02:40 PM

Здравейте пичове и пички...
Искам да питам как да подходя в следната ситуация :
Та значи обекта е една кака , която е с година и половина по-голяма от мен(всички знаем колко е "важно" това за тях в гимназията). Очевидно е че тя се интересува от 20-годишни мъже с коли ае цепите... Сигурно звуча като петокласник , но това са фактите. Каката е много нафукана , минава за една от най-готините мадами в даскало , всичко това е някак блудкаво... Та предположих , че това е за доста напреднали пичове , затова се интересувам кви са техниките са такива мадами. казвайте ако искате информация ще давам...
Айде всичко най хубаво...


....
Като чета постинга си и някак си си проличава че нямам опит...

Edited by Alserton, 30 March 2006 - 02:45 PM.


#2 kambera

kambera

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 30 March 2006 - 04:34 PM

Много са ми далече тия ученически проблеми, ама ще пробвам да ти помогна....


Познаваш ли я, или само се подминавата по коридорите?
Ако я познаваш и съответно тя те*е, си помисли за социалния статус който си изградил в училището, и дали двамата имате сходни рангове.Тоест ако тя е красавицата на училището а ти си зубрачът с огромните очила и износените кециве, нали се сещаш колко ти е шанса?Запомни едно, социалния статус е много важно нещо във взаимоотношенията между половете.Време е да направиш нещо по въпроса стс статуса.....
Като за начало започни да поздравяваш хората с които се разминаваш по коридорите, бъди весел и лъчезарен, УСМИХВАЙ СЕ!
Така ако все пак си средностатистически пич(не е задължително да си най-вървежния от всички момчета в даскалото), продължаваме по-нататък.
Ако все пак си с нисък ранг в училищното общество, крайно време е да вземеш някакви мерки и да направиш нещо по въпроса.
Носиш очила и това те кара да се чувстваш несигурен?
Решението? Събери пари за лещи. Нямаш тази финансова възможност?Познавам някои момчета които също носят очила но това не им пречи да ч**ат девойки...Не харесваш тялото си? Има фитнес зали, плувни басейни....абе сещаш се.
Нямаш пари за маркови дрехи?
Нема страшно, аз също не разполагам с огромен бюджет и понякога пазарувам от дрехи на килограм, а там се намират(е верно рядко) наистина качествени и готини неща. Изгради си свой собствен стил на обличане.
Най-важното е, дрехите да са чисти и изгладени, а маникюра и прическата подържани, чистоплътноста също е важна, но не вярвам да не си наясно с това <_< Като за начало научи се да обичаш се*е си.
Такааа, време е да продължим по-нататък....
Подминавате се по коридорите и ти не смееш да я погледнеш в очите?
Крайно време е да вземеш нещата в свои ръце, действай самуоверено!
Отпусни се и бъди се*е си, излъчвай позитивизъм, и най-важното....УСМИХВАЙ СЕ!
Тъй като, ти сам казваш че е една от най-нафуканата мадама в даскалото, значи постоянно ще е заобиколена я от нейните приятелки-протежета, я от разгонени навлеци, ще ти е трудно да подходиш, особено ако тепърва градиш някакъв по-висок социален статус.
Вариант 1.По-лесния.
Ако имаш познати от нейния лагер, просто трябва да уцелиш удобен момент когато таргета е с твоя познат/позната и да влезеш някакси в непренуден разговор с твоя човек, и така след размяната на няколко реплики да вметнеш към таргета някой Нег.(тук ще вмъкна едно много важно правило:Научи се да маблюдаваш! Търси недостатъци в обектите, няма несъвършрнни хора :( )
Например:
- Мноо яки обувки, ама кога успя да ги окаляш?
- Готина прическа, само дето не намирам смисъл в цвета на онзи кичур там...
- Як маникюр, обаче явно си бърсала дъската? Имаш нещо черно под ноктите.....и така нататък.Все пак с мярка :D
После тотален игнор и продължаваш разговора си с твоя човек(ако мацката не се е изнесла вече де :rolleyes: ).
Защо ли? Ами защото тя ще се каже:
- Я па тоя за къв се мисли? Забеляза че съм готина мадама, обаче сега все едно ме няма!?!?Ако успееш да постигнеш някак си интерес(IOI), значи си на правилния път :P
Естествено ти не знаеш какво си мисли тя в момента, поглеждаш си часовника протягаш ръка и казваш:
-Ами време е да бегам, приятно ми беше, Иван, Петкан Драган.......както там се казваш.До скоро.
Важното е ти да не проявяваш видимо заинтересованост.
Техники и тактики няма, всичко се решава на момента, важното е да проявяваш гъвкавост и да умееш да лавираш добре в ситуацията.


За сега спирам да пиша, защото знам че дългите постове се четат "по диагонал"

Edited by kambera, 30 March 2006 - 04:36 PM.


#3 Alserton

Alserton

    С малък опит

  • Inactive
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 31 March 2006 - 12:38 PM

Такаа... Почнах да навлизам навътре в ситацията. Значи не знам къв ми е ранга , не съм зубрач(получавал съм писма от педагогически съвет) , но в крайна сметка не съм и некъв бунтар , просто газя лука по някой път... Та значи най-голямата пречка може би е че тя е 11 кл. и това в нашето духовно извисено даскало има адски голямо значение - тя адски , ама адски трудно би ме допуснала до се*е си (не само , че съм по малък от нея макар и не много , но както вече споменах тя се интересува от зрели мъже на по 20 години и нагоре). После поглеждам в очите , но едва ли го правя така че да я заинтригува... На фитнес трябва да походя и то доста (въпроса ми е - трябва ли да чакам докато си изградя тяло ? Мисля си че до тогава ще съм си изпуснал мацките...) Още за въпросната мадама , не се познаваме дори и на здрасти фаза...
Не знам ква е като характер , пуши там с неква компаниика ма аз с пушене не се занмивам - просто не ме кефи :rolleyes: От друга страна ясно ми е че всяка жена си има цена , но не знам дали не ми трябва мн повече самочувствие... Наскоро се запознах с една от нейния клас и горе долу сме приятели , но не съм забелязъл да е голяма приятелка с нея...

Айде мерси КАМБЕРА и вярвам че по един или друг начин трябва да е възможно...
Колкото до дългите постове ако са интересни чета ги по няколко пъти <_<

#4 kambera

kambera

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 31 March 2006 - 12:51 PM

На фитнес трябва да походя и то доста (въпроса ми е - трябва ли да чакам докато си изградя тяло ? Мисля си че до тогава ще съм си изпуснал мацките...)

<{POST_SNAPBACK}>

Хахах, не бе пич.
Много ясно че няма да чакаш докато изградиш тяло, с ходенето на фитнес ти ще придобиеш по голямо самочувствие, някакъв вид вътрешно удоволетворение........както и да е.
Започвай да градиш статус.
Здрасти на познати и непознати, усмивки и позитивизъм.......
Това че не пушиш е мнооо добре, използвай фенката от нейния клас за сближаване с таргета.
Нямам начин да не ги засечеш някъде заедно, просто си говорите и толкова, без притеснения и други такива работи.
И няма да си слушаш вътрешния глас, който ще ти намила:
"Ами сега какво ще стане? Ако....? Дали няма да ме разкара?" - чаткаш ли
Пич всеки си има и хубави и лоши страни, важното е да се харесваш ти самия, самата нагласа че ще те отрежат свива самочувствието и отделно от това определя изхода от ситуацията. А той е, че ще те отрежат! :rolleyes:
Мисли положително и ще видиш положителни резултати

#5 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 31 March 2006 - 03:36 PM

абе истината е да зарибяваш зайките и по-малките хахах :P Простооо тва е :P Може да не са ти толкова интересни :rolleyes: но B)

#6 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 31 March 2006 - 11:02 PM

ху ху ху :rolleyes:
абе гледайте са аз какво съм разбрал от връзките си със много нафукани мацки. Всички те са обикновенни жени, разликата е че са по-красиви....просто са имали щастието да са такива, и възможноста сега да се правят на мадами. Всички те слагат маската на кучката когато са със своята компания...успееш ли да изкараш една мадама от нейната компания да бъде насаме с теб....пробиеш ли й bitchshield-a тя се оказва просто едно обикновенно момиче.
Иначе всички се барат за класни мадами. Просто няма да й тичаш по гъза на тая мацка, щото те са свикнали. Те търсят някой който прави КАКВОТО СИ ПОИСКА......без да се интересува дали някой друг ще го удобри или не. Това изречение ми го каза мадамата с която съм в момента.Това била 1 от причините да ме хареса. А тя е страшна мадама, много натокана, абе точно от този тип кучки...но просто успях да й разбия бичшилда, да я опозная каква е..и сега е хлътнала здраво.АЛ...не е тази за която бях пуснал тема :P
Абе прочети темите за лошото момче и много ще разбереш, те са едни от най-добрите

#7 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 01 April 2006 - 01:07 PM

Ааа да,това е вярно,даже по принцип по-оборотните момичета,дето движат във по-вървежните компании са вери много тъпи :P просто електрик има късмет :P или просто защото гаджето му вече не е ученичка :lol: -кое е-не знам,но осбено специално ученичките са доста тъпи(като по закон).
Мога да ти кажа слабата страна на момичетата,и особено на момичетата в училище-те хабят изключително много нерви и време и здраве,за неща,за които на нас-мъжете изобщо не ни минава през ума.Например- как да се държат в училище,с кого да ходят насам-натам(да пушат,до тоалетната,да си вземат нещо за ядене).Имам чувството,че много малко жени не са параноички на тема ''тъпо ли изглеждам в момента''.Просто хората тълкуват различно тяхната параноя-най вече че са ''надути''.И ако ти си контактен със всички,едва ли не всички са ти приятели,и още по-важното-сякаш не принадлежиш изцяло към някоя групичка-тогава ти си много напред.
Жените понякога не харесват групичката в която са,но не могат да направят нищо,тъй като не могат да рискуват сигурността,която групичката им дава.Ето затва се възхищават(макар и по-често без да го показват)на хора,на които не им пука за нищо-групичка,с кой са,без кой са...Ако ти си такъв,знай че дори и да не те познава,тя вече ще е привлечена.Ако още не си такъв-помисли си какво би могъл да направиш за се*е си,за да станеш такъв.Но като цяло,една такава вървежна мадама бързо омръзва B) .Понякога зад нормално наглед момиче се крие тигрица в леглото...ама...жени :rolleyes: :lol: Най-важното-грам да не ти пука :lol: и да не показваш някви чувства :P

Edited by Al`, 01 April 2006 - 01:12 PM.


#8 kambera

kambera

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 01 April 2006 - 04:47 PM

Абе ние тука ще правим профил на HB 8-9 или ще помагаме на момчето?

#9 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 02 April 2006 - 11:02 AM

1 - Тя обича да излиза с по-големи - тук имаш минус, защото дори си по-малък от нея.
Решение - държиш се като по-израснал от наборите си - сериозността и чувството ти за хумор трябва да са в добри пропорции едно към друго. Искам да кажа да не се държиш лигаво !! Помисли какво може да харесва тя в по-големите и се опитвай да се променяш към това подобрение B)
2 - Надута е !!
Решение - трябва да включиш хапливо чувство за хумор :lol: Правиш комплимент и си го взимаш обратно - "Готина блузка .... но не е ли малко смачкана" ..... "Хубава коса, но прическата как се казва, доста е странна" ...... "Аа-а-а ама вярно ли е, че си падаш по батковци с коли ?! Мога да ти кажа, че това е огромна грешка, която може да остави лоши спомени до края на живота ти ... нищо де, аз сега събирам пари за порше, но дотогава мога да те возя на велосипеда ми или на баща ми на москвича ..... щото съм ебати пича" ....... т.н. :rolleyes:
3 - Прочети пак първият отговор на kambera !! :lol:
4 - Наблегни на това с УСМИХВАНЕТО - това е магнит за жените - показва, че нямаш проблеми, че си весел, забавен, правиш и казваш, каквото ти дойде на ума ВЕДНАГА - до 3-тата секунда, иначе ще се провалиш ако ти проличи неувереност !!
5 - Ооооо ама ти не си се запознал с нея дори .... за съжаление няма универсален шаблон/подход. Трябва гъвкавост, бързо отреагиране на ситуацията, не те интересува кой какво ще си помисли, ти си ТИ - самостоятелен, не интересуващ се от общественото мнение, правиш всичко тук и сега без да му мислиш много, нали ?! Ти си мъж АЛФА !! Все пак, приятелю, живееш един път, изживей го красиво :lol:
Дали не се получи много психологически поста ми :P :P

Имах и още нещо на акъл, ама отлетя :P

ПС : По-добре АЛФА, отколкото РОМЕО ;)

Edited by Shnureaga, 02 April 2006 - 11:15 AM.


#10 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 03 April 2006 - 12:42 PM

Само за едно не съм съгласен с предишното мнение-ако на човек му харесва да бъде весел и едва ли не-''по детски'' закачлив,то той не бива да се променя само заради една дупчица.Има една приказка- ''за пу*ка не ставай пу*ка''. В противен случай момчето рискува доброволно да си изтрие уникалността и да стане като всички-средноготин шнорхел B) :rolleyes: .Рано или късно,хората поумняват и започват да ценят уникалното,неподправеното у хората. :P :P

#11 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 04 April 2006 - 12:30 AM

ако на човек му харесва да бъде весел и едва ли не-''по детски'' закачлив,то той не бива да се променя само заради една дупчица.

В по-горното мение става въпрос за "лигав", а не "закачлив". Мисля, че са различни неща.
И все пак, по твоята логика, ако си някъв затворен/срамежлив (и това ти харесва, щото не обичаш да обуваш с много хора), ако си мазен/мръсен (щото те мързи да се къпеш), ако си 190 см и 50 кила (щото ти е изморително да ходиш на фитнес, а предпочиташ да цъкаш ЦеЕс пред компа) и т.н., то не бива да се променяш само за да станеш привлекателен, атрактивен за девойките, така ли? :rolleyes: :P

#12 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 04 April 2006 - 10:05 AM

В по-горното мение става въпрос за "лигав", а не "закачлив". Мисля, че са различни неща.
И все пак, по твоята логика, ако си някъв затворен/срамежлив (и това ти харесва, щото не обичаш да обуваш с много хора), ако си мазен/мръсен (щото те мързи да се къпеш), ако си 190 см и 50 кила (щото ти е изморително да ходиш на фитнес, а предпочиташ да цъкаш ЦеЕс пред компа) и т.н., то не бива да се променяш само за да станеш привлекателен, атрактивен за девойките, така ли? :rolleyes:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


хухухуху :P :P ми ако девойката е същата... ? Обича да играе на ЦеЕс и не обича да се къпе. :lol: B)

#13 Alserton

Alserton

    С малък опит

  • Inactive
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 04 April 2006 - 10:41 AM

Хмм... Интересното е че в тоя форум се изказват много мнения , но никога не се казва нещо конкретно... Ето затова ще се опитам да задам въпроса по конкретно...

Ясно значи да започна от се*е си... Фитнес , плуване и разни други козметични промени... Като се разминавам с нея да и се усмихвам така ли ? И най-вече си мисля а аз не ги разбирам тея неща , че тя излиза с големи хора заради свободата , парите и някак си самостоятелността. Кое бих могъл да поема от тези качества и как изобщо да я накарам да ме забележи преди да се запозная с нея...

След това кой подход използвам , за да се запозная с нея.

П.С.
Ясно че няма да се женим ама поне праскането си заслужава... :rolleyes:

#14 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 04 April 2006 - 01:10 PM

Ам нямах тва предвид VbTheKing,исках да кажа че е грешно да се правиш на такъв,какъвто НЕ ИСКАШ ДА БЪДЕШ,само за да угодиш на някаква си джофра. :angry: която даже не познаваш.На момчето му дават съвет да се държи като тежкар-аре стига бе!!!Как ше се държи като тежкар?!?Нали ше е ебаси...гротеската.Незнам дали беше точно така,но някъде във форума имаше тема,в която пишеше,че ''имитацията е самоубийство'',и си е много точно казано.А дори и да му харесва,човек така ли трябва да се променя-хоп-харесала му едно кучка-аййдеее ше става тежкар...После ще му хареса скейтърка,ще почне да кара скейт,и да си чупи главата... Нали мъжа трябваше да е ''се*е си'',да не приема формите,във които жената го иска,като ''мекотело''?Нали уж тва пишеше?

#15 Alserton

Alserton

    С малък опит

  • Inactive
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 05 April 2006 - 10:38 PM

Ае бе пичове не спорете плс помагайте,,,