Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Поредната забивка...


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 VEN

VEN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 23 March 2006 - 10:46 PM

Предния петък се запознах с една мацка на дискотека - танцивахме нищо повече. След което аз се изпарих. Когато тя си тръгваше и поисках телефона. Изчаках 4 дни и се обадих. Днес се видяхме на кафе. Висока, руса, с хубави очи и горе долу хубаво лице. Страшна усмивка и добро телце.
Мина супер не спряхме да си лафим и да я забавлявам - наистина страшна усмивка. Изпратих я до метрото.
Нарочно не я целунах. Май тя си я чакаше. Реших да го направя на следващият път, нещо като награда да е. Чудя се дали не сбърках, като реших така?
Какво ше кажете? То ще си проличи като и звънна след още 4-5 дена.
Но мисля че е навита. Беше ми запонила името. Което ме кара да мисля че съм и направил впечатление.

:rolleyes:

#2 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 24 March 2006 - 07:34 PM

Само факта 4е ти е дала телефона и че е излезнала с теб и най-важното че се е веселила означава че ти е навита....за кво й е да излиза иначе с теб ?
Ако си е търсела целувката, в смисъл, ако наистина се е виждало че иска да се целувате...е трябвало :rolleyes:
ако не го е показвала толкова явно....нищо не си сбъркал.
Това е според математическите изчисления проведени в моята глава <_<

#3 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 24 March 2006 - 10:20 PM

Амм не е грешка-колкото повече я пържиш,толкова повече ще те иска.Може дори и на следващата да не я целуваш :rolleyes:

#4 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 25 March 2006 - 01:10 AM

Амм не е грешка-колкото повече  я пържиш,толкова повече ще те иска.Може дори и на следващата да не я целуваш  :(

<{POST_SNAPBACK}>


Абе не е баш така :rolleyes: , мисля,че знаеш,че от много пържене,доста често месето прегорява и изгаря :P
И следващия път не чакай толкова дълго,а на 2-3 ден пак званни,излезте,ако се сългаси и ....естествено я целуни :P :D <_<

Edited by qkiq_sladur, 25 March 2006 - 01:10 AM.


#5 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 25 March 2006 - 08:33 AM

1 среща : усмивки
2 среща : целувки
3 среща : секс

:rolleyes: ....