Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

имам нужда от едно съветче


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 titinka

titinka

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 23 March 2006 - 06:43 PM

Та това което ме терзае е че от доста време съм хвърлила око на един сладур :P но има две неща които ме претесняват и заради които доста се забавих с него.Но първо смятам да дам малко повечко информация за момчето....
Пресечната ни точка е често се засичаме в едно заведение. Познаваме се отдавна но наскоро започнах да го възприемам като обект на желанията ми :rolleyes: Даже преди около 2год бяхме се видяхме на морето съвсем случайно и бяхме заедно няколко дни но това беше по-скоро ваканционна забивка нищо повече.
Относно неговото отношение към мен мога да кажа само сваля ме но не достатъчно мисля че знаете какво имам предвид :( Мисля че все пак има определено симпатии кам мен но просто мове би не са толкова големи. Чесно казано мен това не ме притеснява защото и аз самата нямам някакви големи планове за него-просто искам нещо кратко и забавно :D
Ммда сега остана да кажа това което ме претеснява:
1.Не искам аз да съм активната страна в тази свалка защото преди време имах доста неприятна история с момче с което аз бях доста активна и сега ме е страх да поема инициативата да не би да се получи същото.Някакси искам той да ме потърси а не аз него и той малко да ме попреследва.Знам че му харесвам но сякаш той знае че няма да се дам много лесно и не му се занимава. Въпроса е там как да го накарам да е по настоятелен с мен?(Как да му "пробутам номера си" <_< )
2.Другото лошо нещо е че той е доста добър приятел с бивши

#2 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 25 March 2006 - 01:34 AM

1.Не искам аз да съм активната страна в тази свалка

Ако искаш нещо трябва сама да си го вземеш,рядко идва наготово.

Някакси искам той да ме потърси а не аз него и той малко да ме попреследва.

Май много искаш :(

Знам че му харесвам но сякаш той знае че няма да се дам много лесно и не му се занимава.

Нищо чудно и да е така, може би е от тези,които необичат да бъдат активни?! :rolleyes:

Въпроса е там как да го накарам да е по настоятелен с мен?(Как да му "пробутам номера си"  <_< )

Ами... :P...в тоя форум учим и се учим как ние,мъжете, да се предпазваме от такива пробутвания на номера от страна на вас -жените - към нас, и в същото време как ние да ви ги пробутваме :D :D :D ....следвателно не мисля ,че ще намериш отговор на последния си въпрос тук ;) :D :P

#3 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 29 March 2006 - 05:45 PM

еее миличка :( много въпроси задаваш,кой от кой по-сложни :D .Виж,тука всички си казваме ситуациите,какво що,обаче ако трябва да го формулираме във един кратък и ясен въпрос(както ти си направила-макар с няколко :P )ясно ти е кой ще е,нали :D (как да праа секс със тая мацка ? :D <_< )Не те познавам,не познавам момчето...разбирам че искаш любовно вълнение,както се пее в една песен :P но-ти отговора на ''нашия си'' въпрос го знаеш,така че като че ли наистина този форум няма да ти е много полезен...освен ако не си си харесала някой пич от тук :rolleyes: и смяташ да се станеш част от колектива и после да атакуваш от засада :D (хитруша такава).Ако поне за второто съм прав,значи няма какво толкова да се чудиш ;) действай,пък каквото стане ;) айде успех :D

#4 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 29 March 2006 - 05:45 PM

привет на всички :D
отново съм тук ... хей титинка ... моя съвет е ако искаш вземи си го ... покани го на кафе ... флиртувай порядъчно ... направи му някакви далечни намеци ... и се изнеси от полесражението .... ако той те харесва сам ще те потърси оттук нататък :rolleyes:
нямаш си на представа как ще търчи подире ти ... ако иска да бъде с теб и ти му даваш аванси постоянно я по телефон я по icq...

да ме прощавате момчета ... ама с вашите камъни по вашата глава ... цяла година ви изпробвах номерата и най накрая ги усвоих и то доста добре ... <_< :( :P

#5 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 30 March 2006 - 01:29 AM

привет на всички  :D
отново съм тук ... хей титинка ... моя съвет е ако искаш вземи си го ... покани го на кафе ... флиртувай порядъчно ... направи му някакви далечни намеци ... и се изнеси от полесражението .... ако той те харесва сам ще те потърси оттук нататък  :rolleyes:
нямаш си на представа как ще търчи подире ти ... ако иска да бъде с теб и ти му даваш аванси постоянно я по телефон я по icq...

да ме прощавате момчета ... ама с вашите камъни по вашата глава ... цяла година ви изпробвах номерата и най накрая ги усвоих и то доста добре ...  <_<  :(  :P

<{POST_SNAPBACK}>


То хубаво...ама ако не я хареса? Ами ако не иска да бъде с нея?
Впрочем ще ме прощавате момичета ама... то ако ставаше така,че всички мъже да търчат след вас само с тези ви изтъркани номера, охооо...не ми се мисли.

#6 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 30 March 2006 - 09:42 AM

Здрасти, zizi-нка :(
Ти май нещо доста си се заблудила :rolleyes: Забравила си кой е шефа и кой командва парада :P Сега ще ти припомня :D
Ние - мъжете, подаваме примамката и ако на първа среща девойчето клъвне (сиреч покаже заинтересованост, привличане, интерес) после можеш да си играеш с нея на близо-далече. Не ми се струва, че дори тя да му направи "далечни намеци" той ще клъвне и сляпо и глухо ще започне да я гони. Има нужда от привличане, той да се чувства привлечен от нея, при това ЕСТЕСТВЕНО привлечен - да не мислиш, че той е глупчо и няма да разбере кога тя му играе с женските си номерца :P (аз веднага усещам как някоя девойка ме харесва, когато започне да си играе с косата - егати плоското флиртуване)
Отгоре на всичко, ако той е истински ДЖ, съвета, който си дала няма да работи - да му подаде въдицата, той да клъвне и тя после да му бяга и да се дърпа - еми типичен ЖЕНСКИ съвет, който ще предизвика в него объркване от изпратените нелогични и неадекватни сигнали (нещо започнах дълги изречения да пиша, кафето ме хвана). Един истински ДЖ няма да гони хиляда време една девойка - до третата среща максимум ако не е имало секс ДЖ-ът прекратява отношенията си с тая мацка !!
Има едно златно правило, не го помня дума по дума, защото не съм зубър - Един алфа (ДЖ съответно) прави всяко нещо по три пъти - първи път, последен път и никога повече ! Така, че тя ако започне да му бяга не мисля, че той дълго ще я гони ;)
Сега за конкретната ситуация : titinka,
Дръж се дрюжелюбно, усмихнато, весело и забавно и наблюдавай обратната връзка. Има един много лесен и тарикатски трик, с който можеш да му разбиеш фантазиите - по време на някой весел разговор ти трябва да усетиш момента, когато е най-добре настроен към теб и да му забиеш въпроса "Абе ти кога ще ме поканиш на кафе само двамката ?!". Ако го кажеш с подходящия закачлив тон, но все пак да покажеш, че чакаш отговор на въпроса си - повярвай ми ще го втрещиш и съответно ще си изпросиш срещата :D
Важен детайл е възрастта ви, а ти си пропуснала да ни кажеш <_< затова горния вариант е универсален и ти го препоръчвам горещо :D
Късмет !! :D

#7 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 30 March 2006 - 01:59 PM

хеййййййй Shnureaga... <_<
виж сега това което писах по горе важи тогава когато има привличане между двамата .... само не ми казвай че не си имал такива случаи .... да забравиш всичките си писания тук ... да изпитваш единствено диво и ненаситно сексуално желание и да четеш същите неща и в очите на другия срещу теб ... :rolleyes:
да знаеш че ще го имаш в ръцете си този човек ... да го искаш безумно ... и въпреки всичко нарочно си играете игрички само и само да става по интересно и още повече да го искаш ....
даже и това да продължи само една среща ... две срещи ... три срещи ... няма значение - ВАЖНА Е ТРЪПКАТА ....

и ако ми кажеш че след всички поуки и съвети не си изпитвал това .... много си загубил ... не си мисли че когато само ти си водещия в една връзка е интересно ... ако говорим за по малките девойчета да ... стратегиите стават ... ако говорим за жени с ниво на интерес към вас горе-долу 50% пак става ...
но има и други случаи ....
писах това което чувствам и което отвреме на време ми се случва в ежеднавната скука ... но бъди сигурен че ако някой когото не харесвам тръгне да ми прилага тези тактики ще го пусна по пързалката веднага ...

наистина не знам титинка на колко е години ... но разбрах че иска човека за когото пише ... а и той може би .... тогава нищо не и пречи да пробва ...

е това си е само мое мнение .... :(

#8 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 31 March 2006 - 03:57 PM

да,съгласен съм...рано или късно на всички им омръзва тваа бързо забиване...и аз предпочитам да има игра,заигравка :rolleyes: задявкаа :P Тва зарежда емоциите за по-нататъка, а и самия флирт носи много емоции :P B)