Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ахх...добре де...и аз искам съвет


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 20 March 2006 - 02:58 PM

Ахх...незнам,тука някакъв много голям експерт тряя да ми се вклиючи...защото тази ситуация си е е*ала фара! ;)
Значи-аз съм на 17,а момичето,с което съм(или си мисля че съм)от една седмица е на 22,студентка.Дотук добре :P но тва не е всичко.За една седмица сме се виждали 2 пъти,тя отказва поканите ми да се видим,като казва че има все някаква работа.Само по чата си говорим почти.Виждах я,че когато е с мен,сякаш нещо и тежи.Поговорихме си вчера в чата и тя каза че за нея съм бил нещо различно и че много ме уважавала като човек.Но си мисли,че разликата ни била твърде голяма и че аз нямало да съм на кеф когато примерно ходим на нощна и вземат че не ме пуснат.(глупости)Знам какво я притеснява-това е просто отговорът на въпроса на колко години е гаджето ти.А тя е жестока мацка и наистина ме кефи и знам че мога да я задържа и просто усещам,че ме харесва много,но...просто какво ще кажат хората :P ;) и това и е проблема.Сега стана така,че се чувства виновна,тъй като аз и бях и приготвил една изненада...тъй че може да се каже че сега тя ми е длъжница...сега е неин ред да ми се обади и знам че ще го направи-рано или късно.Проблема е,че оттам-нататък просто не знам кво да правя.Сякаш тя е свикнала на богати момчета...властни...макар че тя се е оплаквала доста от тях...и аз просто не мога да и предложа това...Няма сега на някакъв терминатор да се праа :P ;) Ако ми кажете просто кво да права,на кво да наблегна...нз...истината е че тва момиче много ме кефи а и просто...не може да се сравнява със разните там ученички...просто истинска жена :P аре моля ви се B)

#2 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 20 March 2006 - 06:39 PM

хм...интересно...айде запознай ме с нея :P шегувам се.
Абе ти верно ли си бил толкова дребен бе...пък аз съветите ти слушам :P хехе кефиш ме
Ами значи, ако за нея е проблем въпроса "На колко години е гаджето ти" и я е срам от отговора, то значи нея я е срам да бъде с теб, защтото те чувства малък,а чусвтва ли те малък, значи има бариера между вас.
А това за богатите момченца знаеш че не трябва да те плаши, може би търси нещо различно....пък може и ти да станеш богато момче като порастнеш хехе :P
Значи и тя ти се кефи, но това й тежи, аз бих я питал директно "Искаш ли да бъдеш с мен въпреки разликата в годините"
кажи й че ти си такъв й ако тя те иска да преглътне факта че си на 17...и ще те изчака 1 година, какво толкова ?

Аз не съм супер експерт, но си ми фриенд, от дон жуана, и реших да си оставя мнението

#3 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 21 March 2006 - 02:11 PM

Брао брао :P
Незнам дали се фукаш с поста си, но да допуснем, че е истина ;)
Съвета ми е, че каквото и да правиш/говориш/чувстваш тя винаги ще си остане твоя кака. Другото, което е, че момичетата се развиват по-бързо от момчетата. Като прибавим разликата ви от 5 години работата става доста сложна .... Ти ще трябва да се държиш като възрастен мъжага, който трябва да може да защитава гаджето си от мутрягите, които ще й налитат - дали си заслужава и дали можеш ?! Реторичен въпрос ;)

тя отказва поканите ми да се видим,като казва че има все някаква работа

Виждах я,че когато е с мен,сякаш нещо и тежи

Не ти ли намирисва нещо тая работа :P

усещам,че ме харесва много,но...просто какво ще кажат хората и това и е проблема

Усещаш ?! Тия шести чувства на 17 години как па ги вадите вие младите :P
Решението на проблема е да наговорим "хората" да не си мислят разни кофти неща B)

А сега сериозно - остави я тая мацка, знам, че искаш от нея да научиш много нови неща и такива, които от друга няма да научиш, но действай !! направи го ПО-БЪРЗО и я махай, че скоро, обещавам ти, ще се почувстваш адски изморен/изсмукан (и физически и психически ;)), а другите мацки ще искат и те нещо от теб B)

PS : Айде запознай ме с нея :P не се шегувам :o

Edited by Shnureaga, 21 March 2006 - 02:16 PM.


#4 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 21 March 2006 - 03:19 PM

Е няма па-ше си праа кот си искам! :P Нали така,Електрик :P Утре ще видим ще си поговорим...макар че когато жените искат да говорят нещата не са много-много на добре :P ;) Но все пак аз съм уникален и тя никога не е била с мъж като мен(да бе,нали :P )Не,няма да се отказавам,докато не я накарам сама да предприеме нещо.Но няма да бъда и нагъл.Просто ще я дразня със чара си ;) .Макар че нещата отиват на зле.Все пак-пожелайте ми късмет!

#5 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 21 March 2006 - 04:00 PM

Е няма па-ше си праа кот си искам!

Тогава защо питаш и искаш съвет ?! :P :P
Май първото ми изречение от предишния пост се оказа правилно :P ето това се казва интуиция ;)
Слушай съветите на по-големите (не, че се правя на голяма работа, просто имам повече опит и точно затова ти казвам да намалиш значимостта й за теб). Вземи всичко, което можеш възможно за най-кратко време и с най-малко средства и нерви и давай към другите !!

Не,няма да се отказавам,докато не я накарам сама да предприеме нещо

В нейни ръце ли е контрола на връзката ви ?! Някъде тук да чете, че това е правилно, че така се действа ?! Пак реторичен въпрос :P
Още един съвет :
Get a life and have fun !!

И все пак - късмет !! ;) ще имаш нужда ;)

#6 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 23 March 2006 - 10:01 AM

Shnureaga ти каза, че момичетата се развиват по-бързо от мъжете...и не само ти, всички така казват. Но аз смятам че това върви докато сте на 16 години....после мъжете си наваксват :P
в Случая с АЛ....аз като гледам той ги е наваксал даже по-рано.

Абе АЛ' съветвам те да правиш това което чувстваш че трябва, само не си я слагай прекалено много на сърцето тази мацка.
Умната и разправяй какво става

#7 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 23 March 2006 - 10:02 AM

:P

Edited by electric, 23 March 2006 - 10:10 AM.


#8 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 23 March 2006 - 11:34 AM

Емии поговорихме си и се оказа,че тва,което чувствах аз,почти същото е чувствала и тя.И тя също като мен не е знаела на какво се дължи.Накрая стигнахме до заключението ,че се е получило така,тъй като отношенията ни са се развили твърде светкавично...и наистина си беше така.Познавахме се отпреди,(не много добре)но просто тя дойде в един столичен клуб (няма да казвам кой) и аз просто си казах ''защо ли да не я налаза B) :P '' Всичко беше ок и след малко вече се целувахме...а после-после става странно за нея,тъй като има чувството,че е с тотално непознат.А тя не иска да прави секс без чувства...Сега го давам по-спокойно и и давам шанс да опознае и по-нежната ми страна B) хахаха.Също така двамата стигнахме до заключението ,че ни е било неловко заради липсата на интрига и любовни игрички и флиртове преди да се забием :P но кво да направя-такъв съм :P :o идвам и взимам хахах ;)
Амм в крайна сметка има и един друг вариант-да не ми казва истината ;) Тъй като човек винаги трябва да си има едно наум.Може да съм на 17,но идеализираните представи за големата любов въобще не са ми в главата и ми е ясно,че и тя като всичйи други е просто жена.
Все пак,ако трябва да изведем нещата така-1)аз 17,тя22;2)Аз я взимам без да питам,без никакви вътрешни терзания,които да я накарат да се чувства специална;Това е предостатъчно да я накара да се чувства ''странно'' ;) :P :o

#9 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 28 March 2006 - 06:29 PM

еее прави бехте...тая не е за мене...само казва че имала работа...явно е свикнала мъжете да я чакат...ще я разкарам.После- надявам се да се разкайва...ноооо аз съм дал клетва :( и дори и на колене да ми пада-не и не.И дано да издържа,защото е мноу готина <_< :rolleyes: :P

#10 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 28 March 2006 - 09:57 PM

еее много ме дразнят тези дето разправят, че все имат работа....
и съм научил,че когато говорят така жените....явно...много не им дреме за те*е.....така че давай NEXT

Edited by electric, 28 March 2006 - 09:58 PM.


#11 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 29 March 2006 - 04:10 PM

ОО дам...харесва ми тая дума... откакто влизам във форума,винаги съм искал да я кажа :rolleyes: Така че- NEXT! <_<

Edited by Al`, 29 March 2006 - 04:11 PM.


#12 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 30 March 2006 - 09:52 AM

Брао брао, мойто дете <_< Само така !! :P
Дори вече си представих ситуацията, в която тя ти е на колене, а ти :
- Нееее, миличкааа, не се унижавай такааа (с лукава, ужким съчувстваща усмивка)
- Моля теее, вземи мееее (почти изревава тя)
- Ееее, ужасна си !! Добре, но ми направи една свирка :( ...................
- Кога ?! СЕГА ЛИ ?!
- Е не бе, след 40 години, когато спре да ми става :rolleyes: ;) ROTF axaxaxxaaxxxaax

Още веднъж поздравления за твърдостта :D

ПС : Казах ти, че няма смисъл, нали :P

#13 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 30 March 2006 - 08:07 PM

ахахаха лелее ше ме убиеш :( :P .Е дано да не е баш тоя диалог,че ако се съгласи на свирка... :rolleyes: тогава вече ше рухна ахахаааха.Но наистина ще е яко ако все пак се моли <_< Вече повече ще ти се вслушвам в съветите,брат :D

#14 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 31 March 2006 - 10:44 PM

Shnureaga ,хахахха ееее не разбих се от смях на тоя диалог , много ме изкефи :rolleyes:

#15 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 03 April 2006 - 03:38 PM

Брао брао, мойто дете :P Само така !!  :lol:
Дори вече си представих ситуацията, в която тя ти е на колене, а ти :
- Нееее, миличкааа, не се унижавай такааа (с лукава, ужким съчувстваща усмивка)
- Моля теее, вземи мееее (почти изревава тя)
- Ееее, ужасна си !! Добре, но ми направи една свирка :P ...................
- Кога ?! СЕГА ЛИ ?!
- Е не бе, след 40 години, когато спре да ми става  :rolleyes:  :P ROTF axaxaxxaaxxxaax

Още веднъж поздравления за твърдостта :lol:

ПС : Казах ти, че няма смисъл, нали :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


смях смях смях..... B)