Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

срещнах един дон жуан


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 titinka

titinka

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 07 March 2006 - 12:55 AM

мисля че той беше и продължава да бъде най-хубавото нещо в живота ми. истината е че аз го обичам и мисля че той мен също. разделяли сме се много пъти и по моя и по негова вина. никога не сме си изневерявали-при4ините за разделите бяха съсем други. не сме били зедно повече от месец но сме се връщали един към друг хиляди пъти. обичам го те заради чара му или пък външния вид просто обичам самия него. само едно ми се ще да беше по различно- да можехме да се задържаме пожече време заедно. мисля че него го е страх от сериозна връзка защото никога не е имал такава. как да го спечеля? как да му покажа че няма да го нараня отново? как да покажа че сериозните връзки също имат добри страни и че това да имаш винаги някого до се*е си е предимство а не тежест? понякога си мисля че ако го превърна от женкар в обокновен мъж той ще загуби своето очарование. може би точно за това е по специален за мен-защото винаги ми убягва...

#2 rosi

rosi

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 08 March 2006 - 08:48 AM

АЗ СЪЩО СРЕЩНАХ СВОЯ ДОН ЖУАН ЯВНО ВСЮКА ЖЕНА СЕ СБЛЪСКВА С ТОЗИ МОДЕЛ МЪЖЕ ПОНЕ ВЕДНЪЖ В ЖИВОТА СИ МОГА ДА ТЕ ПОСАВЕТВАМ НЕ ОТДАВАЙ ЛЮБОВТА СИ НА ТАКЪВ МЪЖ НЕ ОЧАКВАЙ МНОГО ОТ ПОДОБНИ МЪЖЕ ЗА ДА НЕ СТРАДАШ СЛЕД КАТО ВСИЧКО ПРЕКЛЮЧИ А ТО ЩЕ Е СКОРО ПОВЯРВАЙ МИ

#3 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 08 March 2006 - 09:11 PM

Това,че човек мисли че може да промени друг е най-голямата грешка в любовта...едно време и аз така си мислех...не си мисли че можеш да го промениш...това се случва много много рядко...просто от моя личен опит знам че тва просто те изхабява без никакъв резултат - каквото е могло да се промени се е променило до 15-16 годишна възраст...макар че,наистина ,човек се учи докато е жив.Но се учи от грешките си :P ,тъй че,опитай се да го задържиш,но се опитвай да не се отдаваш на това докрай...да не правиш твърде много компромиси.Успех :P

#4 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 17 March 2006 - 07:17 PM

Питаш какво да направиш, за да го задържиш до се*е си ?!
Мила, това никой не може да ти каже с точност, всичко е в ТЕБ, в НЕГО и някъде между вас двамата :P всичко е химия и биология :P
Аз бих ти казал какво да НЕ правиш - не му казвай/показвай, че не можеш без него, че е единствения за теб и прочие боготворящи го признания !! Направиш ли го вече си го загубила :P
Нека да знае, че можеш да го смениш във всеки един момент (когато направи грешка)
Иначе една сериозна връзка според мен се поддържа в добро състояние, когато са налице следните параметри :
1) Самоуважение и уважение към другия (в този ред)
2) Искреност, разбиране, компромиси
3) И не на последно място добър секс с разнообразие към подобряване ;)
4) Тактиката "близо-далеч" е много силно оръжие и същевременно се изпълнява с лекота, стига да имаш усет. Който има интерес нека каже, ще му дам линк да прочете за какво става въпрос, въпреки, че всеки нормално мислещ човек може да се сети :P

#5 titinka

titinka

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 20 March 2006 - 01:51 AM

Мерси за съветчето мисля че ще ми е от полза :P Много си прав за нещата които поддържат една връзка в добро състояние и мисля че всеки човек трябва да ги умее. Когато се регистрирах в този форум бях изумена колко много се интересуват мъжете от това и колко много тактики за спечелването на една жена и за задържането и след това прилагат. Но едно нещо ме притесни и това е че сякаш хармоничната връзка се представя като поредица от добре обмислени действия които в карайна сметка довеждат до жеалния резултат. Няма спонни постъпки нито пък случайно изречени думи които обаче са искрени. Винаги съм мислела че стойностните връзки са изградени единствено от естествено поведение лишено изцяло от задръжки. Когато прочетох дон жуан бибилията се почувствах до някаква степен излъгана защото открих че в много ситуации мъжете са се държали с мен по подобни начини а аз съм си мислила че това е някаква спонтанна реакция. Има много полезни неща които наистина е добре повечето мъже да научат тъй като съм сигурна че те ще им помогнат в отношенията им с жените но все пак мисля че най силния коз на един мъж пред една жена е естественото и искрено поведение. Просто защото повечето жени винаги ще си останат непоправими романтички, отчаяно вярващи в истинката любов :P Включително и аз самата!
И все пак може би не съм права и може би чрез определени схеми на поведение печелим много повече? Споделете какво мислите по въпроса... :P

#6 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 21 March 2006 - 01:16 PM

Адски си права, че една връзка е красива във всички отношения, когато действията се вършат спонтанно - искрените думи, небрежните докосвания, всичко това трябва да е в хармония :P

Не искам да се разчувствам и потъвам в Размисли и страсти :P

Ако имаш интерес да понаучиш още много за отношенията "мъж-жена" ..... let me know :P
Ноооо обещавам - ще боли !! :P

PS : no offence ;)

Edited by Shnureaga, 21 March 2006 - 01:23 PM.