Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Съветче и за мен, сега.. :)


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 lifeisgood

lifeisgood

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 18 February 2006 - 12:28 AM

На скоро гаджето скъса с мен.
Цялата вина е моя ,разбирасе - започнах много да ревнувам ,да я задължавам и да не й давам свободата ,която иска.Оставям я - осъзнавам грешката си.Щом така е решила - така да бъде.
Проблема е ,че много ме привлича и ужасно много я харесвам.
Решил съм да я оставя за 2-3 месеца на свобода и след това да се опитам да си я върна.Имам воля и ще го направя колкото и да съм привлечен от нея.
Има два проблема - единият е ,че сме в едно училище и ще я виждам всеки ден.Вторият е - как да си я върна след тия 2 месеца като тя вече знае що за човек съм.Знае ,че ако се обвържем отново - аз пак ще ревнувам и задължавам да стои плътно до мен - колкото и да съм се променил и да не е така - тя няма да повярва.Няма как да и докажа.Как да действам?

..Разбрахте ли ме..и аз едно такова се исказах.. :angry: ;)

П.П - В библията пише ,че един ДонЖуан никога не се връща при бившо гадже.
И какво от това ? Не означава ,че винаги трябва да следваме едно и също правило като роботи.Харесвам я наистина.Извинявам се ако съм се изразил неразбрано и някой ме е разбрал погрешно.

#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 18 February 2006 - 11:20 AM

Убиваш ме, човече :angry: Щял да я остави 2-3 месеца на свобода... колко сладко! А помисли ли какво може да направи тя през този период на пълна свобода? Точно така - ще се забие с някой пич или подобие на пич, с който ще се мляскат, ще се обарват, ще се въргалят в мекото легло. Какво чувстваш в момента? Да не би да е ревност и слабост?...

Правилно - грешката е изцяло твоя. Преди всичко освободи момичето от претенциите си, от мисълта, че тя е твоя собственост. Възприемането на нейната свобода че доведе до твоята свобода! Така няма опасност от загуба. А човек обикновено губи онова, което се бои да не загуби! ;)

Ето защо трябва да се видите насаме и да поговорите. Ама наистина да поговорите, точно по тази тема! Никакви месеци, направи го още сега, не пропилявай и последния си шанс. Извини й се за моментите, когато ревността ти я е задушавала, кажи й че си разбрал грашката си, че не искаш да я загубиш и вече няма да посягаш на свободата й, нито с думите си, нито с постъпките си!

П.П - В библията пише ,че един ДонЖуан никога не се връща при бившо гадже.
И какво от това ? Не означава ,че винаги трябва да следваме едно и също правило като роботи.

Напълно съм съгласен. Но ти не си Дон Жуан. За да си, не трябва да намесваш чувства във връзката, намес(т)ваш само "приятелчето" между краката ти! Затова не му мисли много, първо се постарай да върнеш гаджето си, ако наистина я искаш :P Бъди искрен. Пожелавам ти успех!

#3 lifeisgood

lifeisgood

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 18 February 2006 - 12:56 PM

Пропуснал съм няколко подробности.
Говорих веднъж с нея - казах и ,че съм осъзнал грешките си и няма да се повторят.Казах и ,че наистина е било тъпо от моя страна да се опитвам да я задържа ,но уви - нищо не стана.После пак говорихме в училище ,но тя вече ясно ме отбягваше.Казваше - не искам повече.Искам да сме само приятели като преди.На приятелките и е казвала ,че много съм ревнувал.Въпреки ,че ме харесва не иска да е с мен - познавам я ,има силна воля.Ранга и се вдигна многократно.Самочуствието - още повече - неможе да се разговаря вече с нея.И то всичко благодарение на мойте разговори с нея - в които тя си вдигна ранга многократно като ме отряза на 2-3пъти.
Каза ми ,че искала свобода ..бля бля..ОК - не искам да се излагам още повече пред нея с тия мой сълзливи извинение (то едва ли може повече) затова ще я оставя.И съм решил ,че ако след 2-3 месеца още ми харесва да си я върна.Въпроса е - как? - като тя ме знае що за човек съм.Във връзката с нея бях ревнив..преди да тръгнем - просто тя си падаше по мен като...'самоубиец от небостъргач' ;)

Edited by lifeisgood, 18 February 2006 - 01:25 PM.


#4 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 18 February 2006 - 09:24 PM

еми пич,според мен няма какво толкова да се направи във твоята ситуация...тя е казала ''остави ме'' и ще я оставиш,няма как.Ще си живееш живота,ще забравиш за нея(или поне ще се опиташ,или поне ще се постараеш да не се издаваш колко мислиш за нея)...и тука вече са двата вариянта1 чувствата и към теб да не се възвърнат и 2чувствата да се възвърнат,като обаче тука има а и б подточка :P А)вече да е твърде късно и да не ти пука за нея ;)и Б)Още да те кефи и пак да се съберете...ама честно казано,няма какво да направиш по въпроса :angry: ;)