Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Защо става така?


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Decryptor

Decryptor

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 12 February 2006 - 10:11 PM

Здравейте! Имам един проблем относно момичетата:
Има момичета, към които аз изпитвам чувства.. или поне донякъде (колкото до едното нещо), но защо става така, че ставам приятел с тях. Просто.. че с тези момичета, с които искам нещо като връзка - не се получава. Ставаме приятели и.. после казват "не, да не си развалим приятелството". Къде бъркам?
Някой може ли да ми даде съвет какво трябва да променя, за да не става така?
Благодаря предварително.

Edited by Decryptor, 12 February 2006 - 10:12 PM.


#2 FreeRider

FreeRider

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 13 February 2006 - 02:24 AM

Промени си подхода!!!
По лесно е първо да правиш секс с момичето и после да станете и приятели отколкото първо да станете приятели и после да се надяваш на секс. :rolleyes:
Прочети "теория на стълбата" - за взаимоотношенията между мъжете и жените

http://debian.fmi.un.....er Theory.htm

Това ще даде отговор на някои от въпросите ти. :P

#3 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 15 February 2006 - 12:40 PM

Започни от Дон Жуан библията

А за другото - появят ли се чувствата в теб, всичко отива по дяволите. Трябва да се научиш да ги притъпяваш или прикриваш умело :rolleyes:

Edited by Shnureaga, 15 February 2006 - 12:42 PM.


#4 Decryptor

Decryptor

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 16 February 2006 - 01:11 AM

Ами всъщност в мен се появяват чувства, но се старая да ги прикривам... А когато сме насаме незнам.. тогава просто немога така да ги прикрия. Все едно. Мисля, че намерих решение на проблема с евентуално възникналото приятелство, а и според мен то е.. просто да действам по-бързо, а не да изчаквам. Защото изчакам ли, тогава започва да се появява и приятелството (от женската страна естествено) :rolleyes:
Но ще прочета и Библията за да съм по-наясно :P

А според мен, при вече едно такова възникнало "приятелство", вероятността да стане нещо повече е незначителна.. да не кажа, че няма такава. Прав ли съм, или греша някъде?

Edited by Decryptor, 16 February 2006 - 01:14 AM.


#5 usssssss

usssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 16 February 2006 - 10:43 AM

Да ,много си прав.Попаднеш ли веднъж в графа приятели - измъкване от там няма !! Или може би има ,но е много трудно - изключително трудно ;)

#6 Decryptor

Decryptor

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 17 February 2006 - 12:40 AM

Ами аз го считам за... невъзможно (или поне с тези хора вече). Затова не трябва да се допуска такова нещо повече..

#7 ridddick

ridddick

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 18 February 2006 - 06:40 PM

Ами аз го считам за... невъзможно (или поне с тези хора вече). Затова не трябва да се допуска такова нещо повече..

<{POST_SNAPBACK}>


и аз направих няколко грешки с не едно момиче и от незнание им станах приятел като по този начин сам си отрязах пътя към тях(но вече не е така ;) :P ). и знам че един път станал ли си им добър приятел сори пич ама няма да те върже с тях:angry:

Edited by ridddick, 18 February 2006 - 06:42 PM.


#8 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 18 February 2006 - 09:13 PM

на мен това ми се е случвало...1...2,да 2пъти и-да.Дори да те прегръщат,да ти казват''моя мъж,аз не си го давам'',''ех,тоя (съответното име) колко е секси,ала бала'' .Няма значение какво казват,ти вече се чувстваш много тъпо,каквото и да правите е тъпо и ти вече не искаш да правиш нищо с това момиче(понеже всичко е тъпо)!
Къв е извода:С момичето е яко докато има интрига,има изключения,но са 1 на милион хаха!Тъй че веднага след като ти откаже правилния ход е да теглиш една майна и никога повече да не се занимаваш,дори и да има някакъв теоретичен шанс,тъй като мнооо ще затъпееш хааххах ;)

#9 Decryptor

Decryptor

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 19 February 2006 - 04:29 PM

Al` напълно си прав! ;)

#10 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 01 June 2006 - 08:08 PM

Опаа,тука не съм съгласен със се*е си-промених си гледната точка ;)
Зависи от момичето :blink: .