Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да подходя тук......


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#16 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 20 February 2006 - 05:10 PM

ааа да не би да ти е пратила смс от страницата на мтел(или глобул)мразя ги тия неща  :blink: когато случаят е такъв де B) иначе когато става дума за празници хо хо хо :P  благодаря ви,скъпи оператори.(и плс,не почвайте офтопик пак  :D )Надявам се да я БоЦнеШ хахахахахахахахахах  :lol: успех  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>


хаха не, в ICQ-то ми го прати :) ма са ще видиме ко ще стане :P

#17 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 20 February 2006 - 08:23 PM

аффф да бе ,аз съм мега зле-откъде да ти има телефона...ама нищо извинен съм-иам температура :rolleyes: :lol: :blink:

#18 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 24 February 2006 - 09:46 PM

оффф незнам , но явно има много странна причина че да не ми дава телефона си. Каза че заради приятеля и е едно, но имала и друга причина но не иска да ми каже. Обаче каза че много иска да се видим, аз накрая реших да си дам моя и тя се зарадва. Напраих това изключение, но ще й покажа че повече такива изключения няма да праим пък.

Нема па, си праим кот си искам ...!! (Любо Нейков....МС Фараона) :rolleyes:

#19 FreeRider

FreeRider

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 25 February 2006 - 07:02 PM

Значи си направил достатъчно като си и дал телефона си. Разбира се после всичко трябва да е 50:50 - не само тя да иска а ти да даваш. :rolleyes:
Айде после да пишиш как е минала срещата и дали си струва изобщо :blink:

#20 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 01 March 2006 - 10:07 PM

хей познайте чий телефонен номер имам ? :rolleyes: хехе да точно така.
В петък имам среща с нея....дано се окаже свестно момиче

#21 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 01 March 2006 - 11:20 PM

:rolleyes: яку!поздравления! :blink:

#22 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 03 March 2006 - 09:06 PM

видях се с нея....мн. е симпатична и добре се целува :rolleyes: хихи да точно така...

но проблема е че все още си има приятел.....и аз имам ограничено време в което мога да я виждам...и понеже съм патил от такива връзки, ако могат да се нарекът връзки. Давам й 3 срещи....ако след тях не е само с мен....прекъсвам отношенията...срещите ще гледам да са вълнуващи и интересни :blink:

какво ще кажете ?

#23 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 03 March 2006 - 11:30 PM

дуре се справяш... :rolleyes: :blink:

#24 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 04 March 2006 - 09:24 AM

абе да си смена ли ника на Мастер ДЖ ? хаахха :rolleyes: шегувам се, рано ми е

#25 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 04 March 2006 - 05:05 PM

Ето сега и гадняра да се изкаже B)
Готин, дотук еваларка, НО имаш да променяш нещо в се*е си и това е чувството за РЕВНОСТ. Сега ще ти кажа какво имам впредвид :P
Едно момиче НИКОГА не може да бъде САМО твое !! (изключенията са 0,0001 %)
Ако е красива ще има много ухажори, а ти поставяйки й такива ограничения (да е само с теб) няма да постигнеш това, което целиш, а точно обратното (изключвам изключенията ). По мои лични наблюдения жените правят точно обратното на това, което им кажеш.
Така, че :Dпостарай се да отхвърлиш тази ревност, да я притъпиш, да умееш да я скриваш - това ще ти е полезно в отношенията с ВСИЧКИ момичета занапред - това е и правилния подход към тях. Нали знаеш, че покажеш ли, че ревнуваш в нейните очи ти вече си слаб, несигурен, а момичетата не си падат по такива.
Затова, в конкретния случай съвета ми е :
1 - Дай й малко повече време, не я търси много, оставяй инициативата в нейните ръце - да те търси, да ти се обажда, да ти пише - така ще разбереш нивото на заинтересованост в нея
2 - Гаджето й НЕ ТРЯБВА да те притеснява - ти си готин пич, самоуверен, забавен и си сигурен, че го превъзхождаш (факта, че тя излиза с теб и те търси ;)) Затова е било грешно да й казваш/показваш, че гаджето й ти пречи - играй си играта, бъди независим и тя ако реши ще го остави онзи - ти не можеш да се бъркаш в живота й, да поставяш ултиматуми, условия и т.н. - можеш де, но няма да е мъжка постъпка и на нея няма да й хареса, повярвай ми - само ще я отблъснеш !! B)
3 - Не говорете за гаджето й по дяволите !! - тя излиза с теб, защото иска или чувства, че трябва да се промени - ти си нейната промяна ;)
И още нещо щях да кажа, но изключих, после ако се сетя ще едитна :D

ПС : Надяваме се в следващия пост да споделиш колко добра е в леглото ;)
ПС 2 : Не изнасилвай нещата, давай го похаричката (демек полекинка ;))

ЕДИТ : Да, сетих се какво още имах да кажа :
Точка 4 :D
Много хубав и силен момент е, когато кажеш на дадено момиче, че "МОЖЕ да си изневерявате". Повярвай ми втрещяват се :) :rolleyes: :blink: :lol: :) :P (това, което казах по-горе - правят точно обратното на това, което им кажеш - сещаш се за мъдрата мисъл "АКО ОБИЧАШ НЕЩО ПУСНИ ГО НА СВОБОДА И АКО ТО СЕ ВЪРНЕ ЗНАЧИ ТЕ ОБИЧА И Е САМО ТВОЕ" ;)).....само твое в кавички, нали :)

Edited by Shnureaga, 04 March 2006 - 05:06 PM.


#26 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 05 March 2006 - 11:33 PM

еее няма по-готин пост от тоя...много ме изкефи. Абсолютно има мн. истина. Така ще направя, но само 1 ме притеснява.....щото тя си ме радва много..да не стане така че....тя да си ни държи и двамата. имал съм такъв горчив опит.
Иначе за нейния приятел не ми дреме, пък и не съм й казвал че приятеля й ме дразни или нещо подобно, не съм говорил за него. а и нейното ниво на интерес е доста високо към мен.
тези дни имам нарочена среща с нея....тя ми предложи...така че стискайте палците :rolleyes:

Edited by electric, 05 March 2006 - 11:43 PM.


#27 kamenvk

kamenvk

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 12 March 2006 - 02:33 PM

и така..случайно попаднах на едно момиче в интернет..... много ми допадна, супер мацка е...поне на снимките :P пък и е много печена.Тя също много си падна по мен. И аз и предложих среща.
Попринцип не си правя чат срещи, но този път реших да направя изключение.
Обаче се тя си има приятел и немога да я изведа никъде вечерта...щото явно те си излизат.
Та се чудя, дали да склоня и да я изведа през деня някъде или да се опитам една вечер да я откъсна от нейния приятел и да излезе с мен???
И другото което обмислям, е дали да е екшън среща или просто да излезем и да хапнем някъде ? ??

<{POST_SNAPBACK}>


Edited by kamenvk, 12 March 2006 - 02:37 PM.


#28 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 25 March 2006 - 08:37 AM

и такааа.........минаха вече 3 срещи с това момиче, но и трите бяха все по някакви ресторанти, а аз искам да я изведа на екшън среща и по възможност да не сме само аз и тя, а да сме компания. Но вечер тя отказва по различни причини, макар на мен да ми е ясно,че причината е само 1.
Вчера й предложих да дойде с мен на един ден ден, тя от каза, малко по-късно пристигна една оферта за следващия ден, поканих я пак, тя пак ми отказа. Тя иска да си се виждаме само ние 2-та през деня, но така няма развитие и на мен ми омръзва.Искам да има някакво развитие в тези отношения....

Какво предлагате ?

#29 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 25 March 2006 - 09:56 AM

Ако още не си я целунал рискуваш да я загубиш като сексуален обект. Ще реши да те сложи на стълбичката с приятелите, а ти не искаш това. Затова продължавай с мъжкото си поведение и й дай да разбере, че ти я искаш в леглото си, а не да си плямпате за новите гримове на Avon :( :D :o :P <_< :rolleyes: (много са готини тия обърканите емотиконки). Целувай я, ръцете ти да са навсякъде по нея, но едно такова непринудено и естествено да се получава ;) Ако вече много ти писва и не виждаш скоро изгледи да я опънеш направо й кажи в очите "Така и така, аз не мога САМО да излизам с теб, искам нещо повече и виждам, че и ти го искаш, затова не мога да продължавам така, когато си готова с финалното решение - let me know !!". Ставаш и си заминаваш - шах, изпадане в транс и едновременно емоционален шок :D :D
Внимавай, все пак, защото помня, че беше emotional chick, а те са си доста лесно раними и следователно отблъснати и можеш да я загубиш ...
Успех !! :P

ПС : Всъщност, замислих се .... дай й малко повече време. Три срещи са малко. Поне месец трябва да излизате, през три-четири дни срещи - значи поне 10 срещи й дай време :D Задачата не е лека, но ти не си ROOKIE :D (Това ПС-а в случай, че искаш нещо повече от секс, нещо сериозно, доколкото мога правилно да интерпретирам думите ти ;))

Edited by Shnureaga, 25 March 2006 - 09:56 AM.


#30 FreeRider

FreeRider

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 25 March 2006 - 01:44 PM

Ако още не си я целунал рискуваш да я загубиш като сексуален обект. Ще реши да те сложи на стълбичката с приятелите, а ти не искаш това. Затова продължавай с мъжкото си поведение и й дай да разбере, че ти я искаш в леглото си, а не да си плямпате за новите гримове на Avon  :(  :D  :o  :P  <_<  :rolleyes:  (много са готини тия обърканите емотиконки). Целувай я, ръцете ти да са навсякъде по нея, но едно такова непринудено и естествено да се получава ;) Ако вече много ти писва и не виждаш скоро изгледи да я опънеш направо й кажи в очите "Така и така, аз не мога САМО да излизам с теб, искам нещо повече и виждам, че и ти го искаш, затова не мога да продължавам така, когато си готова с финалното решение - let me know !!". Ставаш и си заминаваш - шах, изпадане в транс и едновременно емоционален шок  :D  :D
Внимавай, все пак, защото помня, че беше emotional chick, а те са си доста лесно раними и следователно отблъснати и можеш да я загубиш ...
Успех !! :P

ПС : Всъщност, замислих се .... дай й малко повече време. Три срещи са малко. Поне месец трябва да излизате, през три-четири дни срещи - значи поне 10 срещи й дай време :D Задачата не е лека, но ти не си ROOKIE :D (Това ПС-а в случай, че искаш нещо повече от секс, нещо сериозно, доколкото мога правилно да интерпретирам думите ти ;))

<{POST_SNAPBACK}>

Нарочно цитирам за да се обърне внимание на горното!!!
И нека по-младите донжуановци да слушат съветите на батко си Shnureaga - полезни са и действат!!!