Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да подходя тук......


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 01 February 2006 - 10:48 PM

и така..случайно попаднах на едно момиче в интернет..... много ми допадна, супер мацка е...поне на снимките ;) пък и е много печена.Тя също много си падна по мен. И аз и предложих среща.
Попринцип не си правя чат срещи, но този път реших да направя изключение.
Обаче се тя си има приятел и немога да я изведа никъде вечерта...щото явно те си излизат.
Та се чудя, дали да склоня и да я изведа през деня някъде или да се опитам една вечер да я откъсна от нейния приятел и да излезе с мен???
И другото което обмислям, е дали да е екшън среща или просто да излезем и да хапнем някъде ? ??

#2 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 02 February 2006 - 08:35 AM

Значи според мен нищо няма да стане :rolleyes: може и да греша...обаче...Питай я да излезнете някъде но не мисля че ще приеме.Жените,които влизат в чата ,за да си говорят с някой,а имат гадже,са кози.Поне аз така мисля и от личен опит знам,че най-накрая става ''ма аз си обичам гаджето'' и ти идва не да теглиш една майна ,а не знам кво ;)
Но може би тва става само при мен,няма да ти казвам да не опитваш :P От опит глава не боли.Моя съвет е да я поканиш на среща през деня ,ако откаже,уговаряте се ,ако много отказва -тегли една майна на тъпата коза и да знае кой е лайно и кой е мъж B)

#3 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 02 February 2006 - 11:39 AM

тя е супер навита да се види с мен, но не и вечерта, за това ще и предложа среща през деня, знам че ще се съгласи, и ако се хареса ме и наживо :rolleyes: от едно се притеснявам, да не стане "Ами аз и теб и него много харесвам немога да направя избор", щото тогава направо я режа, имал съм си неприятни спомени от такива връзки :P

#4 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 06 February 2006 - 01:40 PM

Щом се кефите един на друг какъв е проблема да я поканиш на среща ?! :)
И разбира се, че трябва да е екшън срещата !!
На първа среща много докосвания, хумор, език на тялото, ако усетиш, че поддава - ЦЕЛУВАШ Я :P
На втора среща трябва да имаш подготвен терен и я водиш да я :rolleyes: (нещо не намирам смайли с разклащане на легло ;) )
Трета среща - ако не я оправиш на третата среща можеш спокойно да забравиш за секс с нея и да си удариш тиквата в бюрото B)
Да не започнеш да й обясняваш колко била хубава, че искаш да зареже гаджето си и да тръгне с теб или някакви подобни лигавщини. Играеш АЛФА, не отговаряш на всички въпроси, само леко загатваш :) Държиш се пичовски, носиш усмивката на лицето, а не в задния си джоб, докосваш я много и навсякъде - да разбере, че пред нея стои мъж, който знае какво иска и върви по пътя за постигането му :)
УСПЕХ !!

#5 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 09 February 2006 - 03:39 PM

хм....да ви кажа какво става...
каня я аз на съответното място в съответния час, тя ми казва добре.
след това я питам за телефонния й номер, тя отказва да ми го даде и в същото време моли за промяна на часа...да бъде малко по-рано.
И ме пита за моя номер...аз съответно отказах.
аз й казах че мога да го променя часа, ако ми даде номера си :rolleyes:
тя пак отказа..й аз отговорих че когато ми има повече доверие да ми пише пак.тя отвърна че номера няма да ми го даде и аз й пожелах лек ден. :P)

Това правилна постъпка ли е според вас , което аз извърших ?

#6 FreeRider

FreeRider

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 10 February 2006 - 12:39 PM

Според мен правилно си постъпил - като истински мъжкар.
Работата е била сигурна 50/50 дори според мен е било много вероятно и тя да ти звънне след като ти е поискала номера и се е съгласила да се видите. Естествено че се е притеснявала от приятеля си и сигурно това е причина да не ти даде нейния телефон, само ако знаеш колко народ се докопва някак до телефони на хубави момичета и после само досаждат с глупости - това момичета са го споделяли с мен. :rolleyes:
НО... не е показала достатъчно висок интерес... и ти с твоя отказ на нейния вариант си показал че си мъжкар, койте не се съобразява с прищевките на всяка, имаш си и други ангажименти... и т.н. Едва ли други момчета са и отказвали и така тя ще разбере че си по-различен от другите :P
Хареса ми и любезния ти отворен край с пожеланието за "лек ден" все пак не е като "приятен живот" по-мекия вариант на "сбогом". Така си си оставил отворена вратичка и според мен сега е момента за едно "далече" макар и виртуално.
Ако наистина те е харесала - тя пак ще те заговори и ще поиска среща... ако ли не... NEXT B)
А през това време се поогледай - жени много ;)

#7 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 10 February 2006 - 01:03 PM

хахах мерси пич :rolleyes:
и аз смятам че сега е време да й дам едно виртуално далеч.
А междувременно не скучая :P))

#8 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 10 February 2006 - 03:29 PM

хахах много яко .За ква се мисли тая,мама и незадоволена ахахахахаха :rolleyes:
само така :P ;)

#9 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 15 February 2006 - 12:54 PM

Според мен не си постъпил правилно и ще ти кажа защо :
1 - Тя не е свободна и се е притеснила да не й досаждаш, затова не ти е дала номера си.
2 - Ти да не би да се страхуваш, че тя ще си прави ебавки с те*е, след като й дадеш номера си ?! ЕДВА ЛИ ...

Трябвало е да дадеш номера си, според мен е щяла да излезе с теб, просто си объркал финалната стъпка .... дано ти се обади :rolleyes:

Щом е имала интерес и си чати до сега с теб, значи е имала и желание :P Просто е трябвало да направиш компромис, да прескочиш за малко мъжкото си его ;)

Edited by Shnureaga, 15 February 2006 - 12:56 PM.


#10 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 15 February 2006 - 03:55 PM

ми може и да си прав :rolleyes: но няма начин да разбера вече.
НО пък тя ми казва "не, няма да ти дам номера си" , защо пък аз да си давам моя ? избрах да не го давам.
Ама ще видим....ще изчакам още малко, ако не ми пише.....СЛЕДВАЩАТА

#11 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 17 February 2006 - 02:10 PM

според мен е постъпил правилно...Вярно че момичето има гадже и сигурно се е страхувала да не я усетят,но защо да бъде зависим от нея...щом толкова иска всичко да е под неин контрол,значи просто не става...тъй че наистина СЛЕДВАЩАТА.

#12 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 17 February 2006 - 08:44 PM

познайте .... ??? ;)
получих съобщение от нея "Мило, моля ти се не ми се сърди повече...липсваш ми............."

#13 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 18 February 2006 - 09:28 PM

хахахаха поздравления :angry: каквото е писано,ще стане хехе :P
не се спичайте на тестове,момчета ;)...wellcome to level2 ;)

Edited by Al`, 18 February 2006 - 09:31 PM.


#14 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 18 February 2006 - 11:57 PM

са ще видим обаче дали този път ще си даде тел. номера ;)

Edited by electric, 18 February 2006 - 11:57 PM.


#15 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 19 February 2006 - 11:49 PM

ааа да не би да ти е пратила смс от страницата на мтел(или глобул)мразя ги тия неща :angry: когато случаят е такъв де :D иначе когато става дума за празници хо хо хо ;) благодаря ви,скъпи оператори.(и плс,не почвайте офтопик пак B) )Надявам се да я БоЦнеШ хахахахахахахахахах :P успех ;)