Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Пробвали ли сте?


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 VEN

VEN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 30 January 2006 - 01:13 AM

Всички гледаме филмчета, сериали и т.н. Е аз отскоро се запалих по сериалчетата. Откакто открих че ги има на торенти но това е друга тема.

Та на въпроса: пробвали ли сте да взаимствате нещо от филм? да постъпите по определен начин, да кажете "определени думи", да направите физиономия или всичко което ви дойде на акъл гледайки ...

Преди малко гледах едно такова сериалче и си викам брей трябва да пробвам нещо такова - да нещата са откачени панякога, но пък защо не? Нали трябва да се забавляваме. ;) ;) :)

Кажете най откаченото нещо което сте правили за да се запознаете с момиче или за да привлечете вниманието и и какво стана после ... :P

#2 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 30 January 2006 - 10:30 PM

Амии незнам...нали знаеш израза ''много филми си гледал'' ;)
Но има и стоиностни неща ;)
Джоуи от приятели:''Еййй,как сииии!'' :) :P

#3 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 31 January 2006 - 02:45 AM

Всички гледаме филмчета, сериали и т.н.
Кажете най откаченото нещо което сте правили за да се запознаете с момиче или за да привлечете вниманието и и какво стана после ...  ;)

<{POST_SNAPBACK}>


Ами от XXL съм казвал на много мацки - Voulez Vous Cousher Avec Moi
:) :P :(

и после какво?
Ами усмихват ми се,щото мислят че се майтапя,ама след като обърнат 4-та чашка и ми се струва на мене ,че те се майтапят :( ;) :(

#4 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 31 January 2006 - 10:51 AM

Ехеее ,пич ,смени дилъра(фразата) ;) ;)

#5 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 31 January 2006 - 11:35 AM

Една от любимите ми фрази е "Падам си по теб като самоубиец от небостъргач" ;)
Или "Искам да те цункам ....... пауза ......... с език малко по-надолу" ;)

#6 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 31 January 2006 - 01:07 PM

Ехеее ,пич ,смени дилъра(фразата) ;)  :(

<{POST_SNAPBACK}>


Не ми сля че се налага ;) вършила ми е мн добра работа и продължава да ми върши :( :) :P

#7 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 05 February 2006 - 10:25 PM

е то по принип има много такива шаблончета,ма те не са от филм ;) веднъж влезнах в lоvestyle.org :P (ad) и там имаше яко идиотщини.Примерно:
Искаш ли да участваме в изнасилване,в което вината е фифти-фифти,някви такиа :rolleyes:

#8 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 10 February 2006 - 01:09 PM

хахахаха....да бе тоя Joey направо кърти с това "Здрастиии , Как сиии ?" хахахаха :rolleyes:
има и друга негова фраза "Здравей,сутринта видях едно цвете и ми се стори че е най-хубавото нещо което съм виждал, преди да зърна теб" :P))

#9 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 18 February 2006 - 11:57 PM

има една също много яка ''леле,толкова си готина че...като те видя и ми става някак...абе как да ти кажа...(дълга пауза ;) )абе просто ми става'' хахахаахахха

#10 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 20 February 2006 - 05:15 PM

хахахаа тая трябва да я пробвам :rolleyes:

#11 angelovarna

angelovarna

    Нов

  • Validation
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 15 March 2006 - 03:44 PM

Не мога да Ви разбера аз :P
Аз от филм(и) не съм ползвал, няма и да ползвам реплики, фрази, мимики и каквото и да е за свалки. Единствено съм ползвал за някоя шегичка или нещо такова, но преиначено по мой си начин.

П.С. Пък идея си нямате как имитирам пиянските скечове на Любомир Нейков и простащините на Краси Радков, но това само пред коч компания....макар че като се замисля веднъж разказах историята за баба майка, бях пуснал един сет...бях на рожден ден и след историята едно от момичетата които случайно ме гледали докато разказвам (или по-скоро играя) ме помоли да я придружа да си купи цигари. Излезнахме и си приказвахме по пътя, после навръщане ме хвана под ръка (в стил дърти влюбени пенсии) и се гушна в мен...нататък е история, която ще запазя за мен. :P

#12 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 15 March 2006 - 07:24 PM

еее да ,така е,мого ясно... :P и аз никога не мисля кво да кажа предварително...и едва ли някога ще използвам някое от тези бисерчета :P(ма поне да се посмеем) Яко е да ги измисляш на момента,иначе няма кеф,а и сигурно би се получило някво фалшиво... :P Докато като се вкараш в денса и ти бликат простотии...няма такоа ;) :P Абе наай-важното като че ли е винаги да се забавляваш...и оттам всичко става автоматично-и с жените,и въобще със хората ;)

#13 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 17 March 2006 - 12:06 AM

да 'е и аз съм така, спирам да мисля , щото иначе в главата почват да ми идват различни мисли, идеи и т.н. и се обръквам...пък като спреш да мислиш за това какво да кажеш или какво може да стане, си готов за всичко и е мн. по-добро !! :P

#14 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 17 March 2006 - 04:49 PM

точнО така,бат` електрик!Личи си кой е играч! :P :P

#15 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 18 March 2006 - 11:07 AM

играч играч бате...ама.....и на нас не ни е лесно с всичките тези жени на около :P :P