Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Едно саветче и за мен


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#16 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 20 February 2006 - 12:08 AM

ами обади ми се да се разберем да дойда в събота,танци-манци с твойта ,натискане -притискане отиваме в твойта стая да праим джиджи-биджи и тогава оп-памучето на носа и оттам те оставям да се оправяш самичък...тоест ако и на мен ми се прииска :P абе ше видим :D после ще уредим цената ;) ;)
Сериозно вече работата е дооста загрубяла...бъди и приятел...питай я'' защо не дойде миналата събота'' със сияещ поглед ;) като направи физиономия-''какво ти има'' ала -бала.Установи конфортна близост,покажи че се интересуваш от нея...и незнам,ако това не помогне-заеби! :angry: B)

#17 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 20 February 2006 - 03:04 PM

Всъщност не е толкова загрубяла работата и да ти кажа колкото ти ще се справиш толкова и аз ;) не се обиждай по опитен си от мен но това момиче е различно и не се дава лесно
Работата не е загрубяла защото тя не е дошла заради тази нейна приятелка.Така че работата е там че просто изгубих един петък както и една събота и неделя нищо другата събота вече ще и направя подарък и ще и предложа да видим какво ще стане :angry: ако нестане оп започваме с друга :P

#18 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 20 February 2006 - 08:29 PM

да бе ,може,аз не сън я виждал въобще...ама т**ак да стаа :rolleyes:

#19 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 20 February 2006 - 09:22 PM

Хехе разбира се :rolleyes: само дано се получи че тая е голяма п*тка :blink: само за ч**ане

#20 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 20 February 2006 - 11:42 PM

еми то тряя на първо място да е яка п**ка-естествено,ти едва ли я възприемаш само като парче месо,обаче съм сигурен,че искаш да я свалиш най-вече заради външността,не се праи :lol: :rolleyes: :blink:

#21 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 21 February 2006 - 09:27 PM

хехе прав си :rolleyes: дано обаче стане че не съм ч**ал става 1 седмица :blink:

#22 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 24 February 2006 - 11:04 PM

Край това беше тя не дойде и на тая дискотека не съм я виждал от 2 седмици ако и утре не я засека я заебавам и се заемам с друга ооооооххххххххх сега ми е малко гадно даже много ама ще го преживея!Неможе да съжалявам за една жена :rolleyes:

#23 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 27 February 2006 - 11:56 PM

луд ли си бе брато :blink: ... за кво тряя да я заебаваш...тоест...агресивната политика щом не е успяла,дръж се сякаш не ти пука...докато я няма гони мацки и така :rolleyes: колкото повече толкова повече :lol: хахах

#24 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 04 March 2006 - 06:09 PM

хаха :rolleyes: послушах те и си намерих друга само дето оше съм влюбен в старата но ще ми мине :blink:

#25 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 05 March 2006 - 01:54 PM

Ами да-поздравления!Така ще събереш повечко опит,тва-онова :rolleyes: !И следващия път ще си по-обигран.Забелязал ли си,че като се хвърляш със всички сили някъде(когато става дума за хора-дали искаш да се сприятелиш с някого, или да свалиш някоя)винаги отблъскваш.Всичко трябва да става като от само се*е си :blink: :lol:

#26 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 03 April 2006 - 11:16 PM

и засега скривам чувствата си тя не знае че я харесвам мисли ме за приятел и това е добре...

Да, да. Правилно мислиш - страхотно е да те мисли за приятел. ;) Проблемът е, че ако я искаш за гадже - вървиш в грешна посока.

...купих и една бира поприказвахме си с нея за всичко последния път когато си говорихме с нея тя ми беше казала че някакъв циганин я питал какво иска да я почерпи и тя казала...

Браво. Истински кавалер. Почти като циганина... :rolleyes:

Е сега вече е спешно тоя петък аз и бях приготвил подарък а сестра и знае че я харесвам обаче тая дето я харесвам неискала да идва на диско...

"Оо, подарък?! За мен?! Благодаря ти, скъпи приятелю. Ах, как ми се иска и онзи готиния пич да ми подарява подаръчета... Искаш ли да ти разкажа за него - много го харесвам...." :P
Какви са тия подаръци? букет от 13 рози няма ли да подариш?! :lol: Подаръци НЕ СЕ правят е така без нищо на момиче, което ти е "само приятелка" засега. Тя има ли рожден ден, нещо годишнина от как се познавате ли имате?

бъди и приятел...питай я ''защо не дойде миналата събота'' със сияещ поглед :P като направи физиономия-''какво ти има'' ала -бала.

Ах, страхотен съвет. Точно така - бъди й приятел. После може да й пуснеш рекламата на Спрайт - "твоят най-добър приятел те желае!", а тя да гледа учудено и да не може да повярва, че я харесваш. Тя те има само за приятел! :lol: :lol:
Защо не била дошла минлата събота... КВО МИ ПУКА?! Аз съм си изкарал стрхотно и без нея. Само тя е загубила от това, че не е дошла! Това трябва да е нагласата и отношението към нея. Ти трябва да покажеш, че си готин, забавен, че си душата на компанията, че купонът е около теб.

ще и направя подарък и ще и предложа да видим какво ще стане :)

Детската градина... ех, спомени... :D Пич, това нещо не се предлага! Това са глупостите дето се правят до 3-ти клас. :P

дано обаче стане че не съм ч**ал става 1 седмица :)

Трябва ли да анализирам смешното ти изказване на 14 годишно лапе, което се мисли за големия ебач или всички са наясно колко се излагаш с подобни глупости. B)

Хм... сега дочетох темата - явно си оплескал нещата, не прилагаш едно от трите основни качества на пикапьора (настойчивост) и въпросът е приключен.

Успех в бъдеще! B)

#27 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 07 April 2006 - 05:52 PM

Ами ще ти кажа че си прав наистина мислих да постъпя грешно но ще ти кажа нещо нито и подарих подаръка нито се държах като неин приятел защото когато аз се видях с нея и се опитах да стана по близак тя ми каза че е знаела че изптивам нещо по-специално към нея така че си в грешка оценявам съветите които ми даде и се надявам следващия път да се справя по-добре а засега съм си още с тази другата...