Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Едно саветче и за мен


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 29 January 2006 - 03:37 PM

:( Ами ситуацията е много ама много трудна и незнам откъде да започна по принцип не търся савети за жени прочел съм цялата дон жуан библия и не намерих конкретно решение на проблема ми ако може да се нарече проблем.
Мисля че за първи път в живота ми сам напълно,искрено,невероятно истински влюбен в една жена (не съм гей :P ).Досега винаги съм бил с момиче за по един ден но сега вече е сериозно :( ТАКА сега ще ви обясня ситуацията
Тъй като тя не е от моя град ми е малко трудно но тя всеки петък се връща и стои петък,събота,неделя в моя град.Обаче проблема е следния тя като се прибере излиза само петък като ходи на дискотека това е добре обичам дискотеките :) и аз и моите приятели ходим ан същата дискотека на която ходи тя дотук добре но проблема е че тя излиза само петъкк.Събота не излиза преди излизаше и събота и неделя а сега не излиза и там му е трудното че имам само 1 ден в седмицата през който да я свалям.Обаче ако аз да речем я поканя да излезем събота или неделя тя може и да излезе и тогава времето ми може да се удължи и да се опитам да направя нещо защото сма о1 ден в седмицата е малко тъпо ;)
Не мисля че има друг в живота и защото досега не съм я видял с някого а и ако имаше някого тя нямаше да ида в нашия град ;)
Така значи моя план е докато сме на диско аз да я следя от време на време да отида да изиграя еидн танц с нея и когато тя седне аз да отида при нея да я заговоря да си поприказваме и аз да и кажа "Доста ми е тъпо тук искаш л ида се поразходим' И да излезем да се поразходим да си приказваме да се опознаем да седнем някъде и когато вече си отиваме да и предложа да се видим събота знам че не трябва да искам среща още на другия ден обаче нямам време :( А ето и още информация аз се познавам с нея но само като приятел :P познавам се със приятеля на сестра и а и нашия град е малко малък и се познаваме.Та искам да ви попитам дали това което си мисля да направя е добре (когато тя седне да и кажа да се махнем от диското да се поразходим и след това да и предложа среща в събота)Ако не е добре така както си го мисля дайте савет.

#2 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 30 January 2006 - 05:27 PM

аре ве никой ли няма отговор на моя проблем ;)

#3 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 30 January 2006 - 06:07 PM

Пич виж сега. Доколкото се досещаш в тоя форум е залегнала едно много проста философия- действаш, правиш грешки, учиш се и продължаваш напред. Та никой няма да те ритне в задника и да ти каже направи така- като искаш нещо отиди и го вземи. Важното е да умееш като паднеш да се изправиш- не си мисли че тая дето си се "влюбил" ще ти скочи на врата щото я харесваш. Не му мисли много действай- по добре сега се препъни отколкото после да съжаляваш че не си действал. А това кво ще и кажеш и направиш точно и конкретно си го избий от главата- действай. И да не те бърка- и на мен ми се е слечнало да си мисля че еди коя си е жената която не трябва да изспускам, но повярвай ми с времето това се променя. Тъй че да не те бърка- действай. Прочел си ДЖ библията и знаеш разликата между лепка и сериозная мъж. Айде късмет.

#4 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 31 January 2006 - 02:51 AM

Така е...Риск печели,Риск губи ;)
Планът ми изглежда добър,действай,макар,че един Пикап,не се ръководи от планове,а му идва на момента ;) пък и плановете често се провалят :)

#5 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 31 January 2006 - 10:48 AM

Абе пробвай,може и да стане.Няма да казвам аз какво мисля ;) но от опит глава не боли.Само моля те не казвай че си се влюбил,това е кофти ;)

#6 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 31 January 2006 - 11:50 AM

За пореден път се изумявам, когато чуя, че някой 13 годишен хлапак се е влюбил в момиче, с което се вижда само в дискотеката от разстояние БРАВО БЕ, в кое нейно качество се влюби ?! (реторичен въпрос)

Та искам да ви попитам дали това което си мисля да направя е добре (когато тя седне да и кажа да се махнем от диското да се поразходим и след това да и предложа среща в събота)

Според мен въобще не е добра идея да я каниш на среща още на 2-та минута от разговора ви, защото ще разбере, че си хлътнал по нея и може да те играе по нейната свирка, а така вече всичко е свършило преди да започне. Ако имаш нужното самочувствие, език на тялото и стейт в обществото едва ли ще ти откаже, дори да я питаш директно "Искаш ли утре в 12 ч. на площада със сладолед в ръка ?" :P НО още ти е рано на теб :(
По-конкретни съвети не мога да ти дам, защото не си дал по-подробна информация !
УСПЕХ !!
И да кажеш какви си ги надробил после, ей ! ;)
ЕДИТ : Хайде от мен да мине, ще бъда малко по-подробен, в случай, че не си запзнат с пикапа в дискотеки ;)
Денсиш около нея, най-добре ще бъде ако я видиш, че ти метне оче (използваш го като знак, че сякаш тя иска да танцува с теб) и се обръщаш към нея и с усмивка почвате да си денсите заедно. Можеш да я заговориш, ако не е много шумно. Изчакваш тя да си седне, ти се поразкършваш още малко, после отиваш до бара и взимаш по едно питие на двамата (трябва да забележиш какво пие ТЯ). Отиваш на нейната маса, усмихваш се, казваш, че това е от теб и процента да те покани да седнеш до нея вече е доста по-приемлив :( Дори да не го направи ти можеш да я подпиташ няколко неща, после да се върнеш при твоите авери, после ПАК да отидеш за малко при нея и така - щъкай и дерзай :)

Edited by Shnureaga, 31 January 2006 - 11:57 AM.


#7 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 31 January 2006 - 07:53 PM

Добре добри савети ми дадохте аз си знам че не трябва да действам мн мн с планове и да влюбвам ама какво да се прави пуста му любов омае ми главата преди си казвах аре т'фа момиче е за тя вечер утре ще му мислим а сега си казвам леле колктото повече я гледам толкова повече я харесвам :)
А за това дали ще се навие за среща аз реших да я поканя на среща просто защото ако не я поканя тя няма да излезе в събота обяснил съм ситуацията.
С нея се познаваме отдавна има сигурно месец което ми поставя някви други методи ако беше някоя непозната нямаше да ми пука но сега ме поставя в някви "рамки" ;) ама както каза някой по горе "От опит глава не боли" ше видим какво ще излезе петък.Ще танцувам около нея ще я черпя едно питие ще я поканя да се поразходим на чист въздух и да си поприказваме ще я поканя да излезем(не на среща) утре (събота) ако се съгласи е моя ;)

#8 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 05 February 2006 - 11:26 AM

Така аре нека Ви обясна какво се случи в петък като се видяхме с нея :P
Влизам в диското танцувам с приятелите по едно време отидох при нея танцувахме двамата кефехме се разсмивах я а бе всичко беше супер поръчах и едно питие ;) приказвахме си... И по едно време аз и викам какво ще кажеш да се поразходим малко доста е шумно тук B) тя обаче се намуси :rolleyes: направи една такава жална физиономия и аз викам айде тая неиска всичко свърши обаче тя каза немога защото съм тук със приятелка от друг град (и в действиелност беше така) тя каза че неможе да дойде защото приятелката и не познавала града както и някой човек добе съгласих се не упорствах защото я разбирам обаче не се отказах ние си продължихме да танцуваме :) както каза някой от потребителите щъкай и дерзай така и направих бях ту при нея се забавлявахме ту при моите авери :) после тя си тръгна аз я видях че излиза и отидох при нея а тя не беше сма а със сестра си и приятелката си а аз съм голям приятел на сестра и :) което ми носи положителни точки и така аз ги настигнах и се сетих за нещо смешни стигнах ги минах между тях и само им викам "еее Ще позволите ли на един младеж да изпрати тези прекрасни дами" те се засмяха :) и казаха "Разбира се тъкмо се разтревожихме да не ни нападнат" :) и така се посмяхме аз влязах в разговора им в атмосферата приакзвахме си за виско запознах се с приятелката и обаче сестрата на това момиче което аз харесвам изглежда разбра че харесвам сестра и :) и ми прави намеци но както и да е :) кажете ми добре ли сам постъпил и какво още можех да направя аз мислех да си оговоря среща с нея на другия ден обаче неможех да и кажа "какво ще акжеш да се видим утре в еидн колко си часа" неможех да кажа така пред сестра и и пред най-добрата и приятелка ;) затова си замълчах

#9 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 05 February 2006 - 10:50 PM

моя съвет е да продължаваш по същия начин.Това ,че не я виждаш и че идва в твоя град само за уикендите не е минус.Точно обратното-поне за свалката това е един огромен плюс,поне аз така мисля и сега ще ти кажа защо.Ти трябва да и внушиш,че тя трябва да бъде част от твоя свят.Да я накараш да чака да стане петък ,за да се види с те*е.Тази тактика може да отнеме доста доста време обаче.Всеки петък и се обаждай,не,всъщност не и се обаждай,а направи така,че да се видите в квартала (предполагам че сте от 1квартал),разхождайте се,говорете си.Примерно виждаш я,усмихваш и се,говорите си малко и после ти казваш:хайде с мен до едикъде си!Обаче в поведението ти тя не трябва да чете никакви сексуални загорели незадоволени намеци :P Ти трябва да я направиш част от своя свят,не да и се увиеш с панделка и да чакаш всеки неин поглед...накарай я да мисли,че в теб има някъкъв нюанс ,който тя може да изпита само с теб.
Тва че си я изпратил няма лошо,обаче не хлътвай много.Помни-всичко трябва да е фифти-фифти или повече за теб ;) Стягай се,за да не прочетем скоро:''тя ми даде да и нося чантата'' или нещо от тоя сорт :rolleyes: B)

#10 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 10 February 2006 - 05:01 PM

Така първо гадното е че не сме от един квартал обаче тя не живее далече тя е на 1.5 км от мен B) Да знам че трябва да я накарам тя да ме желае не аз нея и засега скривам чувствата си тя не знае че я харесвам мисли ме за приятел и това е добре това че излиза уикенда не е лошо само дето тя излиза само петък когато има дискотека за 3-4 часа някъде но на другия ден не излиза предполагам защото няма с кой да излезе понеже не познава никои :rolleyes: хмм ще се опитам да я накарам да излезе събота и тогава вече ще се видим насаме :P ако успея да я накрам да излезе събота ще се видим насаме и ще си поприказваме може на кафенце да отидем ;) добре ще е е вече петък ще видя какви ще ги надробя тази вечер....

#11 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 10 February 2006 - 05:04 PM

а и между другото аз не давам на жените да ме карат да им нося чантата :rolleyes:

#12 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 11 February 2006 - 12:22 PM

Е тоа вече стана добре :rolleyes: цяла дискотека танцувах с нея :P приказвахме си за всичко купих и една бира поприказвахме си с нея за всичко последния път когато си говорихме с нея тя ми беше казала че някакъв циганин я питал какво иска да я почерпи и тя казала и аз сега и казах че заради това съм и купил бира тя се засмя след това се заприказвахме за един мой фриенд който се пише за голям сваляч и аз и викам дали е гледала филма Дами Канят и тя вика да аз и викам Ауууууууу ама ти знаеш ли че имаш страшни очи ;) тя се смееше а бе прекарахме си супер после докато танцувахме какво се заговорихме и аз я попитах защо не излиза в събота тя казва че било голяма тъпня и аз и казах че аз ще изляза нека да излезе и тя ще си поприказваме B) че няма какво да се прави викам с моята компания само по кафета ходим и се прибираме затова нека да се срещем утре и ще седнем някъде тя каза добре :) ще се видим утре :) супер стана работата поне така си мисля оттук вече е лесно :) вие как мислите?

#13 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 11 February 2006 - 02:22 PM

добре браво,само не се увличай много :rolleyes:

#14 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 15 February 2006 - 09:10 PM

Ще се опитам да не се увлека споко :rolleyes: даже и да ме отреже не е само тя на тоя сват :P

#15 mircpolice

mircpolice

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 19 February 2006 - 09:52 PM

Е сега вече е спешно тоя петък аз и бях приготвил подарък а сестра и знае че я харесвам обаче тая дето я харесвам неискала да идва на диско а сестра и се е опитала да я обеди обаче това Роса (тази която харесвам) и е казала че знае че я харесвам и трябвало да бъде тъпа че да не разбере значи явно не ме харесва кажете сега как да подходя следващия петък да си остана на здрасти с нея или да продължа да я ухажвам и по какъв специален начин?
Дали не е защото имаме 3 год разлика тя е на 17 а аз на 14?Защото сестра и ми каза че тя не ходила с малки?!? незнам как да подходя в този случай