Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какво искат жените ?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 30 December 2005 - 05:21 PM

Здравейте,много се радвам че има такъв форум,някои статии ме накараха да се замисля и въобще да променя представата си за отношенията си с жените.
Постоянно приятели и познати ми казват ''как може пак да си без гадже,ти си готин,забавен,имаш страшен външен вид...''Дълго време мина,докато разбера,че няма до никъде да стигна,ако не престана да влизам в ролята на борещия се за внимание. Сега вече мисля да не прощавам на женките и да бъда безкомпромисен...на мен са ми казвали ,че е достатъчно само да се усмихна на момиче,за да я имам...само че аз съм готов да отида през девет планини в десета,за да и направя впечатление.Знам,гляма грешка. Всъшност какво харесва една жена...харесва мистерията...харесва непредсказуемостта.И всъшност никога мъжът не избира жената-винаги жената избира мъжа.
С малкото или повече опит който имам,стигнах до заключението,че жените всъшност са по-зле от мъжете...много по-зле.Във всякакво отношение(е,разбира се,има изключения).
Това,което вече винаги си казвам,преди да предприема нещо със харесвано от мен момиче е ,че жената е твърде егоистично същество и че е много ограничена в духовен план.Защото мъжът може да се влюби в една жена,но наистина,В САМАТА НЕЯ.Докато жената се влюбва в това,което един мъж може да и даде.Просто жените са твърде повърхностни и ако вложиш сърцето си във връзката,просто страдаш.Без изключения.Само един мъж може да превърне една жена в състрадателно същество.И все пак,има някои жени,на които се възхищавам-майка ми е една от тях.Както и да е,мого се отдалечих от темата,тук-там може да съм се повторил с някои дж но ще ми прошавате. ;)

#2 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 02 January 2006 - 11:16 AM

Добре дошъл!

Постоянно приятели и познати ми казват ''как може пак да си без гадже,ти си готин,забавен,имаш страшен външен вид..."

<{POST_SNAPBACK}>

Не се води от шибаното обществено мнение! ТИ си без приятелка, е и..?! Кой е казал, че задължително трябва да имаш постоянна приятелка? Защо трябва да се водиш от целите и идеалите на други - на приятели и познати? Просто прави това, което ти харесва! Ако те кефи да си "свободен" и да зарибяваш нова мацка всяка вечер - прави го. Ако наистина искаш да имаш приятелка - то не го превръщай във самоцел, във фикс идея... недей да си хващаш за гадже първото момиче, което ти пусне и ти допадне горе-долу... избери НАЙ-ДОБРАТА!

И всъшност никога мъжът не избира жената-винаги жената избира мъжа.

<{POST_SNAPBACK}>

Това е убеждението, с което ТИ живееш - значи това е така! Това е така ПРИ ТЕБ! Защото моето убеждение е друго "АЗ избирам с коя да съм! Жените са много АЗ съм един!" и при мен това е така...
а дали можем да променим твоето убеждение... мъничко? :)
"ДА, жените избират... но го правят едва, когато мъжът е избрал жената, решил е, че тя го кефи, че тя е достойна за него и е направил така, че жената да го забележи, да го отдели от тълпата, да го хареса, да изпита желание... да го избере!" :)
Иначе казано - да, жените избират... избират дали да ти пуснат или не, но това не зависи от съдбата, от звездите и хороскопите, от честотата на процесора ми... зависи само и единствено от самия ТЕБ! И когато знаеш как да накараш една жена да те желае... автоматично поемаш ролята на избиращия. :P

#3 usssssss

usssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 03 January 2006 - 09:29 PM

... Сега вече мисля да не прощавам на женките и да бъда безкомпромисен..

<{POST_SNAPBACK}>


Вярвай ми това ,което мислиш се постига много трудно !! И аз го мислех така дълго време преди да се влюба и като го направих сичко отиде по дяволите.
Сега разбирам ,че всичко се изгражда с много труд и самодисциплина ,повярвай ми ,защото и аз бях на същата позиция като теб.Сам ще разбереш.
Успех !
:rolleyes:

#4 Tsuro

Tsuro

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 04 January 2006 - 12:15 AM

Аве интересно ми е как бихте разтълкували следната ситуация:
Излязох с една голяма сладурана!Пихме кафе, говорихме си, поддържах мистерията :rolleyes: Питах и разпитвах, сигурно един час ми е говорила за се*е, разбрах много, а тя за мен достатъчно, но дойде времето за нещо по-серизно и нейните думи бяха "Не искам, защото ще те нараня!Имам чувства към предишния и не искам да страдаш!Искам да съм с теб, но някак си не мога!"
Направих нещо неочаквано за нея, мног мил жест според много хора, и тя ми се отбалагодари с целувка, след което когато си тръгваше беше доста тъжна и определено раздвоена!Казах й по телелфона, че искам пак да я видя, а тя ми отвърна че не може защото още не била сигурна!!!Имала чувства към стария!Жените само пищят за внимание, любов и романтика, а когато ги получат пак ни бият шута!!Вярно че може би бързам, но хей човекът си човек иска и трябва да получава!Нека си мисли, аз ще имам едно на ум, но няма да я чакам вечно!!!
Та въпроса ми е: да настоявам ли или да си мълча кротко и да се чуваме през определен период от време?

#5 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 04 January 2006 - 01:15 AM

А що не си пусна твоя тема с въпроса, ами отклоняваш чуждите теми?! :rolleyes:

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 04 January 2006 - 01:27 AM

Аве интересно ми е как бихте разтълкували следната ситуация:
Излязох с една голяма сладурана!Пихме кафе, говорихме си, поддържах мистерията <_< Питах и разпитвах, сигурно един час ми е говорила за се*е, разбрах много, а тя за мен достатъчно, но дойде времето за нещо по-серизно и нейните думи бяха "Не искам, защото ще те нараня!Имам чувства към предишния и не искам да страдаш!Искам да съм с теб, но някак си не мога!"
Направих нещо неочаквано за нея, мног мил жест според много хора, и тя ми се отбалагодари с целувка, след което когато си тръгваше беше доста тъжна и определено раздвоена!Казах й по телелфона, че искам пак да я видя, а тя ми отвърна че не може защото още не била сигурна!!!Имала чувства към стария!Жените само пищят за внимание, любов и романтика, а когато ги получат пак ни бият шута!!Вярно че може би бързам, но хей човекът си човек иска и трябва да получава!Нека си мисли, аз ще имам едно на ум, но няма да я чакам вечно!!!
Та въпроса ми е: да настоявам ли или да си мълча кротко и да се чуваме през определен период от време?

<{POST_SNAPBACK}>


щом още има чувства значи раздялата не е била по нейно желание ...нормално е да страда и да е объркана ...всеки минал през любовната мъка знае че тя много по бързо минава ако не мислиш за нея и потънеш в работа или нещо което ти носи удоволствие , а най добрия начин е като я заместиш с друга т.е. тук се появяваш ти и това че си прекарвате добре е супер ...само не я притискай тя сама трябва да осъзнае че рано или късно трябва да превъзмогне мъката и да продължи да живее но с друга любов ...

съвета ми е не я оставяй, но и не я притискай ...с теб трябва да се чувства спокойна , да се забавлява ...така ще чака срещите ви с нетърпение <_<

на колко год е тя ? ще ти кажа защо питам ...всеизвестните истини понякога трябва да ни се напомнят т.е. може да използваш един трик :rolleyes: пусни и филм в който се пресъздава подобна ситуация на вашата или в който има едни такива тънки изводи, че въпреки всичко и всички живота продължава :rolleyes: вместо да се измъчва по добре е да цени всеки миг ...с теб :blink:

сега не се сещам за такъв филм но ще помисля и ще пиша пак :rolleyes: /сигурна съм че съм гледала /

#7 usssssss

usssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 04 January 2006 - 12:18 PM

Пич моя съвет е да я оставиш.Защото сега като те види ,че и се натискаш още повече ще те остави на 2ри план и ако случайно не стане с бившия и чак тогава евентуално може да се върне при теб.Игнорирай я и я остави да решава сама , ако се натискаш само ще усложниш нещата.Знам как е ,знам ,че е трудно да се устои ако толкова много я харесваш ,но опитай няма да съжеляваш гарантирам ти.


П.П - Това ,което казват жените ,че желаят романтика,чувства,проза и обяснения е ЛЪЖА ! Не разбрахте ли ,че тва ,което казват - не е това ,което желаят.Просто питаш ли ги за съвет те ще ти кажат това ,което ти искаш да чуеш ,а не това ,което трябва ,защото и те самите незнаят какво трябва :rolleyes: :rolleyes:
Затова съвети се искат от мъжете ,които имат успех с жените - точно те са тези ,от които трябва да се учиш(учим). :rolleyes: