Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

лошо настроение?


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 bboy

bboy

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 19 December 2005 - 07:02 PM

Еееми предполагам, че всеки е имал моменти, в който се е чувствал сякаш е прегазем от валек... Та какво правите в такива мигове? Какво ви потдържа настроението? Как си го оправяте? Какво ви помага да останете силни?

П.П. Няма значение каква е причината... фокусирайте отговорите си върху самото състояние..

#2 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 19 December 2005 - 07:18 PM

ами може да е странно...... много често лягам и заспивам :rolleyes: на сутринта ми е по-добре...и мисля по-реално :blink:

#3 usssssss

usssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 20 December 2005 - 12:22 AM

Само където по някога лошото настроение се проявява на сутринта ,а не вечер
При тези случаи кво правим?Ляаме и заспиваме и като се сабудим вечерта сме бодри за нова ИРК авантюра.Или пък ако се случи в училище? - Лягаме на чина за да си поспим.. Изображение

#4 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 20 December 2005 - 12:23 AM

Еееми предполагам, че всеки е имал моменти, в който се е чувствал сякаш е прегазем от валек... Та какво правите в такива мигове? Какво ви потдържа настроението? Как си го оправяте? Какво ви помага да останете силни?

П.П. Няма значение каква е причината... фокусирайте отговорите си върху самото състояние..

<{POST_SNAPBACK}>


За мене има значение каква е причината.поради която се чувствам така...,защото за различните причини си има различни начини за повдигане на настроението и различни неща,които ми помагат да остана силен.

#5 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 20 December 2005 - 10:35 PM

Съществуват т.нар. котви
Когато си в добро, прекрасно, блестящо настроение затваряш очи с усмивката си за 2-3 секунди и сключваш някаква комбинация от пръстите си. Така ти си закотвил приятния момент в съзнанието си чрез комбинацията от сплетени по твой начин пръсти. Когато се сдухаш затвори очи и се усмихни, направи същата комбинация с пръстите и приятния момент сам ще изплува в съзнанието ти и ще избута неприятния.
Аз не съм ги пробвал тези котви, защото съм натуралист.
Просто вдигам средния си пръст високо във въздуха и прогонвам сдуха :rolleyes:

#6 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 20 December 2005 - 11:02 PM

Само където по някога лошото настроение се проявява на сутринта ,а не вечер
При тези случаи кво правим?Ляаме и заспиваме и като се сабудим вечерта сме бодри за нова ИРК авантюра.Или пък ако се случи в училище? - Лягаме на чина за да си поспим.. Изображение

<{POST_SNAPBACK}>


ако е в училище, ритам стола през прозореца, отивам си и лягам да спя :rolleyes:

#7 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 20 December 2005 - 11:10 PM

ако е в училище, ритам стола през прозореца, отивам си и лягам да спя :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>


Да, може да замераш г-жата с една-две саксии, тогава все някой ще се изсмее и ще ти оправи настроението :blink:
Мале като си спомня, че и такива сме ги вършили ..... горката г-жа Захариева :D

#8 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 21 December 2005 - 04:05 PM

Да, може да замераш г-жата с една-две саксии, тогава все някой ще се изсмее и ще ти оправи настроението ;)
Мале като си спомня, че и такива сме ги вършили ..... горката г-жа Захариева  :D

<{POST_SNAPBACK}>


хахахаха - че тя остана ли в съзнание след тия саксии

#9 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 22 December 2005 - 11:11 AM

Еми ако я беше уцелила поне едната НЯМАШЕ да е много нормална сега ;)

#10 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 23 December 2005 - 01:56 PM

Еми ако я беше уцелила поне едната НЯМАШЕ да е много нормална сега  :D

<{POST_SNAPBACK}>


xaxaxa,ееее крив ви бил мерника ;)))))ма карай другия път :D :D :D

#11 bboy

bboy

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 23 December 2005 - 06:28 PM

мммдам, нещо се поотклонихте от темата :D ...
Сега пак съм в кофти настроение и то заради момиче/не ми се беше случвало от много време :D /
както и да е ;)

#12 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 23 December 2005 - 09:40 PM

Батееее, щи кажа са неколко неща :D
1 - скапва те това "както и да е", което означава "предавам се, по-слаб съм от това, не мога да го прескоча, зациклям си тука и ще се сдухвам, докато ТЯ не дойде да ме вземе от тази дупка"
Само, че забравяш, че НЕ ти си принцесата, а ТЯ. ТЯ чака. НИЕ сме действащите лица в този филм. Ти ще играеш ли ?! ДА ?! Супер :D Ставай от глупавия фотьол и ходи си говори с комшийката, сподели, поне на мен така ми олеква и след това отиди в някое кафе и започни да се усмихваш на всички момичета. Знаеш ли, че най-силното оръжие на човека е усмивката му ?! Запомни го !!
За решаването на проблем 1 е нужно да откриеш източника му. Момиче. ОК. Какво има тя, което другите го нямат ?! Характер ?! А ти нямаш ли собствен характер ?! Мнение ?! Принципи ?! Достойнство ?!?!?!?! Следващата ще има други качества, по-различни, които може да ти харесат повече ;)

Разбра ли, че никога повече не трябва да казваш "както и да е" :)
Намираш корена на проблема, изсушаваш го и го изпушваш :D ;) ;)
То аз всичко май изложих в увода, баси къде ще ми е изложението :D

Сега пак съм в кофти настроение и то заради момиче

Бате, приятели за карти, филми, пиене, СПОДЕЛЯНЕ нямаш ли ?! :o :D :D
Като цяло не прави нещата, които сте правили заедно, не се задържай на едно място много много, говори си с някой, форума не е мястото, тука не сме кошчета за душевни отпадъци.....е, поне аз не се признавам за такъв, виж, някоя женка може да ти даде да й поплачеш на рамото (т'ва иронично). Стегай се, бате.
НИЩО не се е случило ;) :)

#13 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 30 December 2005 - 06:21 PM

ами аз...може да ви се стори странно обаче аз зимам колелото и въртя педалите като луд...или тичам.:)

#14 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 30 December 2005 - 09:03 PM

А аз отивам да блъскам тенис на корт на стената :)
Така мога да се хамаля колкото си искам :)

#15 bboy

bboy

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 31 December 2005 - 10:27 AM

Хехе ееми аз пък отивам в залата и се разбивам от брейк, ама не винаги е възможно все пак /щото пък в нас съм чупил маси, часовници, бюро и т.н. и няма как :)/ :)