Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Грешки при свалки


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#16 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 14 November 2007 - 01:26 AM

Но в цялата тази работа, естествено, се крие и страх, кога повече, кога по-малко, страх да не бъдеш предаден или наранен. Но той е част от удоволствието да си с другия пол, част от цялата тази тръпка. А когато страхът изчезне, когато си обзет от една постоянна еуфория, за която споменах по-горе, повярвай ми, няма да се чувстваш по-сигурен, а започваш да се чудиш какво е това нещо, което те е направило толкова щастлив. Изобщо има ли го ???


има го :) както казах вече по горе
т.е. исках да кажа, че не съм много съгласна за страха и това че той носи тръпката във една връзка...напротив, за мен страха носи само проблеми ...ставаш мнителен, задаваш глупави въпроси, ставаш раздразнителен и дори досаден ...
тръпката идва от нещо друго...комбинацията от мисли и чувства...нещо което само се усеща /онова изтръпване под лъжичката когато мислиш или виждаш човека който предизвиква това усещане.../

за мен истината е че всичко се върти около любовта. проблемът е че тя рядко се намира (напоследък даже ме обземат съмнения дали наистина съществува), а прекалено често я припознаваме и после съжаляваме... харесваш, хлътваш, подивяваш, започват компромиси, нарушаване на принципи опиянен от момичето... без да си я опознал, без да си осъзнал или ако щеш преценил дали трябва, дали може, дали си заслужава... наистина няма друго такова чуство... наистина е прекрасно и наистина боли жестоко... да казват, че да нарушиш принципите заради другия - това е любов... да казват, че да устоиш на изкушението заради любимия това е любов, но в крайна сметка това не са гаранции, доказателства или аргументации... няма такива понятия тук... няма никакви правила тук
нз дали е правилно, но аз лично съм решил за напред да мисля преди да правя нещо, да преценя... дали може, дали си заслужава и дали е разумно да дам на момиче чуствата ми... наистина е забавно и чуството е неуписуемо, но като че ли в главата ми е болката, а не гъделичкането в корема, което изпитвам доста често и за това аз предпочитам да пазя сърцето си за напред.

адски мн научих от тук, по добрият, по красивият начин, но и адски мн научих по грозният болезнен начин.

измерването на НИ и това да излизаш с няколко мацки едновременно са важни начини.

не бягам от любовта и не ме е страх от нея, но определено съм предпазлив спрямо нея. появи ли се подходящото Момиче... преполагам, че няма да му мисля толкова :) все пак живота не се измерва с времето през което дишаш, а с моментите, в които дъхът ти спира.


принципи...всеки ги има, но често ги забравя ...пък и не смятам, че нарушаването на принципите доказва някакви чувства
чувал си лафа *по принцип не правя така ама...* или *по принцип не ходя там ама...* принципите не са това което бяха ...

да устоиш на изкушението...и това не е така :) за мен ...когато човек е наистина свободен, той взема решение дали иска да е с теб или не...когато се опитва да се вмъкне в наложените му от обществото рамки, се опитва да направи *правилния за обществото* избор
от друга страна, налагането на забрани прави по привлекателни нещата...
а от трета ...гадно е да ограничаваш правото на свобода, само за да се чувстваш ти самия щастлив и свободен /не говоря за теб/ и пак да кажа, че това е мое мнение

лошото е, че когато ни споходи онова чувство под лъжичката трудно мислим и виждаме нещата такива каквито са...пожелавам ти успех в опита :(

#17 ДИСКРЕТНО69

ДИСКРЕТНО69

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 14 November 2007 - 09:35 AM

говори ли сте за френската ,такива жение които много говорят кави свирки правили как еди какво си как го поемали анално примерно и като се стигне до това няма нищо общо с това което е казала е разбира се има и изключения най-вероятно може и свирки ваобще да не прави защото има и такива жени , е ако се влюби в теб ще прави не само свирки ми и всичко ,но това е друга тем , а аз как бих постъпил в такава ситуация ,ако я изпращам както се натискаме в входа но първо целувки галене и тн. де се повъзбудим е без никакви въпроси и без да разбере си отварям ципа на панталона и леко и слагам раката там ако я задаржи и почне да го гали малко по късно и ще го налапа ако шправи свирки де но докосва ли го радва ли му се готова е иначе е тъпо да го изкараш и да я хванеш за коасата и да и го навреш в муцуната това става ,но с някоя жена с която си бил преди това да и направиш спонтанен секс или свирка ,но да довърша започнатото ако пък като и слагаш ръката долу и тя се дърпа , пак започваш целувки милувки и тн. след малко пак пробваш с ръката и най- много още един път така и ако не иска знчи не е готова още не я насилвай ще трябжа да се потрудиш още малко приятелю,колкото и да не ти се иска това е от мен

#18 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 14 November 2007 - 03:20 PM

:)

#19 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 14 November 2007 - 10:55 PM

Тука искам всеки да каже какви грешки е допускал при свалки, но заедно с извлечената поука. не ме интересуват толкова грешките колкото поуката. И така ето я мойта


Тази тема я бях пуснам преди много време. Целта ми бе всеки да каже за своите малки и големи неуспехи и какво е излякъл от тях. "Предава се мисъл излечена от опит, не самия опит"- за това става въпрос.

Ето простичък пример

обяснение на първа среща- "обичам те"- резултат- няма втора среща. Извод/поука- не стават така нещата.

не посмях да я целуна на първа среща, а и на втора не можах- резулт- няма трета среща. Извод/поука ако не и покажа че ме привлича и не действам в главата и ще се върти "тоя педе**ст защо ми губи времето" и пак провал.

Простичко. Всеки прави грешки.

#20 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 17 November 2007 - 05:17 PM

Не е точно така. Аз пък никога, ама абсолютно никога не целувам на първа среща... и до сега не ми се е случвало да няма втора.

#21 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 17 November 2007 - 11:46 PM

Понеже ми тежи на душата от няколко дни насам искам да ви разкажа за простотията на един приятел,който даже след като му обясних пак отказа да разбере какво му казах.
Значи той много искаше да го запозная с една моя аверка - не си подхождат според ,ама приятел ми е,нека да опита. Мацката - към 7.5-8.Та разговора на масата го водих главно аз ... знаете - въпросчета,историйки,бъзици - нищо неземно.Нещото което правеше той обаче през цялото време беше да я увещава да излязат. Ама без да се познават,без да си говорят ....нищо. Нямаше никакви формалности при него."Айде дай си телефона де,какво толкова" , "е сега ми кажи че и в неделя си заета" , "айде вторник вечерта тука да се видим". АууууУУУуУУУ! Ама срам ме хвана. Накрая момичето поиска по "незнайна" причина да си сменим местата и половин час гледаше през прозореца,защото като че ли на масата я чакаше някаква смъртна заплаха.

В стил Piron: запознанство на първа среща - нетактично държане. резултат - тя вече не може да го гледа. Извод/поука не стават така нещата.

Във всяка една свалка си има някаква алгоритмична последователност и в ДЖ Библията е много добре написана. Естествено не можем да приемаме написаното за чиста монета ,но в случая би било много по-ефикасна. Тва,което си остава лично за мен като извод е най-малкото да се запозная с хората на масата и да не приличам толкова на озверял хищник с оголени зъби. Пред непознати хора изглежда ммммм... глупаво.

#22 john

john

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 22 November 2007 - 01:19 PM

ей piron братленце и на мене ми са е случвало тфа.глей ко стаа не тряя само да са спичаш. ас така с гаджето ми,дет ми е сега бехме в един парк и ми са над**ви не го скрих не се притесних за разлика от нея(не съм педофил обаче е малко момичето) хванах й раката и си я турих на уя за неколко секунди раката и беше като вцепенена после почна да го търка аз го извадих и стана работата.явно е требвало деба и ти да го извадиш няя са плашиш жените само тва чакат да им го ръгнеш
п.с.абе деба хора стига са правихте на философи ас дока свана ко искате да кажете...кажете го просто..


:) :) ;) :) :)

пиши на кирилица

Edited by ElZeTH, 22 November 2007 - 05:27 PM.


#23 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 22 November 2007 - 11:14 PM

Понеже ми тежи на душата от няколко дни насам искам да ви разкажа за простотията на един приятел,който даже след като му обясних пак отказа да разбере какво му казах.
Значи той много искаше да го запозная с една моя аверка - не си подхождат според ,ама приятел ми е,нека да опита. Мацката - към 7.5-8.Та разговора на масата го водих главно аз ... знаете - въпросчета,историйки,бъзици - нищо неземно.Нещото което правеше той обаче през цялото време беше да я увещава да излязат. Ама без да се познават,без да си говорят ....нищо. Нямаше никакви формалности при него."Айде дай си телефона де,какво толкова" , "е сега ми кажи че и в неделя си заета" , "айде вторник вечерта тука да се видим". АууууУУУуУУУ! Ама срам ме хвана. Накрая момичето поиска по "незнайна" причина да си сменим местата и половин час гледаше през прозореца,защото като че ли на масата я чакаше някаква смъртна заплаха.

В стил Piron: запознанство на първа среща - нетактично държане. резултат - тя вече не може да го гледа. Извод/поука не стават така нещата.

Във всяка една свалка си има някаква алгоритмична последователност и в ДЖ Библията е много добре написана. Естествено не можем да приемаме написаното за чиста монета ,но в случая би било много по-ефикасна. Тва,което си остава лично за мен като извод е най-малкото да се запозная с хората на масата и да не приличам толкова на озверял хищник с оголени зъби. Пред непознати хора изглежда ммммм... глупаво.



Написаното от теб ме вдъхнови пък аз да напиша една конкретна случка с един мой приятел .,.. от лятото
Ходиме си ние на едно кафенце редовно (преди си ходехме)
И сервитиорката му хареса но се оказа че е гаже на един мой приятел както и да е...
След известно време го видях и той каза че са скъсали и го бъзикнах тоз моя авер че вече е свободна.... Една вечер отидохме късно . И седнахме на кафе тя беше на работа и той ми вика покани я с нас после да пием някъде по нещо след като свърши работа.
Аз; Ако я поканя ще си мисли че аз я зарибявам...
Той: Айде де кво ся притесни ли се...
Аз се съгласих поканих я и тя прие взехме я от барчето минахеме да се преоблече с едно такси и бам към дискотеката.. После той седна до нея аз най тактично се изнесох за 20 минути да отчета присъствие да огледам това онова ... Като се върнах :
ТЯ: Къде се изгуби приятеля ти ми дрънка някакви глупости за училище ....
Аз: седнах изпих си бирата наведох се и му обясних че мацката няма да върже ЯСНО Е ВЕЧЕ не го е харесала още по малко той с тази си пасивност веднага отклонява погледа към мен...
Както и да е...
Взе ми телефона написа си номера ...
От другата страна той ме навива да съм я накарал да пием кафе аз се изнервих и я накарах след искотеката на кафе да дойде с нас после ги оставих на кафето и се прибрах...
Няколко дни по късно тя се обади и сещтате се .....
Поуката: НЕ БЪДЕТЕ ПАСИВНИ. НЕ ЧАКАЙТЕ НА ДРУГИТЕ ДА ВИ ПРИВЛЕКАТ И ПОКАНЯТ МОМИЧЕТО КОЕТО СТЕ СИ ХАРЕСАЛИ>
НАЛИ ЗНАЕТЕ ЗАЩО МУ Е ДЕ*ЕЛ ВРАТА НА ВЪЛКА,,,,
и после той се обиди:) но за какво така и не разбрах....

#24 Stefani

Stefani

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 28 August 2008 - 10:48 PM

Здравейте нова съм във форума.Попаднах съвсем случайно на тази тема в Гугъл зачетох се и ми стана много интересно от написаните неща по повод:" Как да накарам една жена да ми направи свирка?", "Вярват ли мъжете в любовта" и разни други от сорта, но на практика губим смисъла на темата какви грешки аджеба правим при свалка.. Незнам при мен най-голямата грешка е че не съм достаъчно дейна и настоятелна в желанията си. Харесвам си определен мъж, например, но немога да се отпусна и да покажа изцяло това мое желание.Може би всичко идва от факта че в повечето връски досега са ме наранявали, особено последната. В момента съм си харесала някого, усещам че е взаимно но точно този страх ми пречи за да действам по-решително.Страх ме е че пак може да ме наранят.Напоследък се замислям дали изобщо съществува истинската любов, тази която те кара да чустваш че краката ти се подкосяват и корема ти се свива на топка, тази която те кара да загърбиш принципите в определен момент, да искаш да направиш и невъзможното за да доставиш удоволствие на човека дотеб. Да не говорим че мъжете в последно време сте станали толкова лениви на тема флирт че няма на къде повече. Ние жените обичаме вниманието, малките жестове, които тежат много вярвайте ми. Обичамеда ни подаряват цветя и да ни правят комплименти. Мъжете толкова сте приели жените за даденост че дори и малкия си пръст не повдигате за да направите нещо с което да я впечатлите.Мислите си че поискате ли някоя обезателно тя ще кацне в леглото ви. Много ми се иска това да се промени защото е много грозно и с тенденция да се увеличава за вбъдеще.

Един съвет към силния пол - мъже бъдете решителни, преди всичко знаите какво искате от конкретната дама, не бъдете нагли, а мили и галантни, всичко си има граници. И когато някоя жена ви привлича не се срамувайте да и го показвате по какъвто ида било начин, вярвайте ми ще имате по-голям успех!
А забравих нещо и бъдете естествени, никоя дама не я привличат изхвърлените изказвания, по-скоро ще ви помисли за много превазбуден ваздухар.
:)

#25 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 29 August 2008 - 08:32 AM

Нито един от нас нараняването не ни е подминало и пак сме навън, пак гоним жените. Нараняването ни помага да израстнем емоционално и да укрепне психиката ни. Нараняването е минало, колкото повече се вглеждаш в миналото, толкова повече губиш от сегашното и бъдещето.

В днешния живот, когато хората са се променили толкова много към отвореност, лекота, прямост и показност, свалките като че ли станаха много по-лесни. Апетитът идва с яденето и опита. Друг е въпроса, че болшинството от дамите не зная какво искат, и то сериозно не знаят какво искат.

Ето те и теб - харесала си си някой, но те е страх и нищо не става. Нека ти разкажа една случка: Пием двама да бара в една дискотека. Прави сме и столчетата са пред нас, опряни в бара. Има едно свободно столче до моето. Влизат две жени, застават зад нас и едната лекичко ме побутва и сочи моят стол - "Искам да седна тук, точно на това столче, може ли?" Поглеждам я - 8,5 за държание - 10. "Заповядай!" 5 часа по-късно, след като обърнахме дискотеката с главата надолу, правихме стриптиз и двамата, побъркахме охраната и т.н., правехме феноменален секс още няколко часа.

Защо ти го разказвам това - каква е разликата между теб и онази дама? Разликата е, че тя не мисли за миналото, за нараняването, за страха. Това, че една жена иска секс и/или връзка и го покаже, не означава, че хората ще я сметнат за лека или по-тежка дума. В такъв свят живеем в момента. секс отдавна не е мръсна дума, а напротив - нещо съвсем нормално, прието дори и от децата на 13. Теб от какво те е страх? И защо?

В тоя смисъл, мъжете не са станали лениви на тема флирт :) Просто вече жените са станали много по-надъхани и общо взето флиртът трае кратко, дори не се забелязва понякога. Малко като в джунглата - всички станаха хищници, а теб като те гледам, още си сърна :lol: Мисля, време е да се замислиш.

Малките неща - по пътя на еволюцията, те си смениха мястото в една връзка - не предхождат, а произхождат от връзката. И това пак е продиктувано от днешния живот.

Малко черно, но е истина - нагоди се.

#26 Stefani

Stefani

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 29 August 2008 - 08:58 AM

За мен секса не е мръсна дума и никога не е била, напротив. Страх ме е да разкрия се*е си пред някои да му покажа че съм заинтересована. Попринцип не съм от жените които си търсят някои само за секс и още по-малко с някои непознат. Секс никога не ми е липсвал. Моя случай е малко по-различен от това да си харесам някои в бара, а под влиянието на алкохола всичко е по-лесно. Този човек е малко по-различен искам нещо да се получи между нас но точно от това ме е страх да не се разочаровам и това ме дърпа. Прав си че не бива да се гледа в миналото и трябва да се гледа напред, но при последната раздяла болката ми дойде в повече.

Верно е че жените са станали по-надъхани и отворени. Незнам дали съм сърна но определено не мисля да променям виждането си относно флирта. Просто трябва да стана малко по-изразителна и настоятелна в това което искам. Там мисля че ми е грешката.

Едно мъжко мнение ми дойде много освежаващо благодаря ти ;) Но все пак си оставам старомодна на тема флирт!

#27 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 29 August 2008 - 09:07 AM

По-директно няма как да ти го кажа: "Който не играе - не пИчели!"

Разбито - ако играеш и спечелиш отиваш на седмото не*е. Ако играеш и загубиш - болката ще те направи по-силна, преживяното ще те научи на нещо ново и в крайна сметка, реално погледнато, въпреки всичко ще си с печалба, макар и от друг вид ;)

Осъзнаеш ли веднъж тази разбивка, животът ти ще започне да тече много по бурно и пълноценно.

#28 Stefani

Stefani

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 29 August 2008 - 09:19 AM

Имаш право наистина. В живота които не вискува не печели ;)

Edited by Stefani, 29 August 2008 - 09:19 AM.


#29 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 13 September 2008 - 11:42 PM

Мъжете толкова сте приели жените за даденост че дори и малкия си пръст не повдигате за да направите нещо с което да я впечатлите.Мислите си че поискате ли някоя обезателно тя ще кацне в леглото ви.

Това произлиза от чалгата,която действа бавно и сигурно :)
И очевидно,пожелае ли си мъж да прави секс с непозната например,отива на някое чалга парти :)

#30 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 20 September 2008 - 06:27 PM

Аз отскоро играя по улиците и правя много простотии, но най-вече се ядосвам като изтървам сетове заради разсеяност и кофти настроение(примерно след лекции) и незнам как да се поправя, все още не мога винаги като съм навън да съм "готов". Иначе си ги спирам като изляза специално за това, но допускам гадната грешка да се забия в една тема и да направя разговора сериозен. Днеска в маршрутката Варна-Бургас пък седнах до една яка студентка, дето беше кат камък. Почнах си разговор нормално, даже весело, но тя ми отговаряше само с по една дума, никакво отношение по моите истории, дрънках и кви ли не простоии от даскалите в университета до локалния гангстер дето краде дрехи от секънд хенд и котката на хазяйката ми(последните две си ги измислих) и тя пак нищо бре направо са втрещих. Според мен проблема може и да е в мен, но може и да не е, тая да е имала кофти ден или пък да не е спала, жалко, че никога няма да разбера.....