Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Грешки при свалки


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 27 November 2005 - 12:05 AM

Тука искам всеки да каже какви грешки е допускал при свалки, но заедно с извлечената поука. не ме интересуват толкова грешките колкото поуката. И така ето я мойта


преди наколко дни бях с едно момиче- изпращах я до тях, целувахме се, и преди това се обяснавахме за френската любов както си вървяхме сред хората. Тя беше навита докато си говорихме и се натискахме. Когато я изпхращах до тях не можех да се кача поради наличието на родителите и така се натискахме в коридора (беше около 2 през нощта) и аз съответно поисках да покаже френския си, но уви отказа. Е грешката ми беше такава че не извадих палката пред нея да.... Е говорех с колеги и те те ми обясниха надълго и нашироко че никоя нама да се хване така да прави свир** освен ако не го подам от панталаните нагло.

#2 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 27 November 2005 - 10:23 PM

Е говорех с колеги и те те ми обясниха надълго и нашироко че никоя нама да се хване така да прави свир** освен ако не го подам от панталаните нагло.


най-голямата глупост която съм чувал. Ако го направиш ще се изявиш като пълен простак

#3 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 07 December 2005 - 06:41 PM

най-голямата глупост която съм чувал. Ако го направиш ще се изявиш като пълен простак

Тука не съм съгласен. Ако го направиш тактично и с мъжество в позицията и желанието си и ако преди това си я възбудил и предразположил, точно така се прави. Я ми кажи, ти първо като ги питаш каква ти е успеваемостта в приблизителни проценти ?!
Не говориме за брутално, рязко, мръсно и долно изваждане на инструмента, което си е чиста доза изнасилване :blink:
Нагло е силна дума, с нежност по-може да стане, примерно хващаш ръката й и си я пъхаш в панталона B) :rolleyes: Действаш, няма какво да я питаш, отговора е ясен - щом се натиска с те*е на стълбищата в 2 през нощта и преди това сте говорили на тази тема.
Аз стигна ли до натискане грешки не правя (айдееее пак се изфукАх :D )
Ще ми трябва и много време да се сетя за някаква грешка при свалка ......
След половин час : осъзнавам, че грешки при свалки не си спомням, имам къса памет, която е програмирана да пази само хубавите спомени B)

Edited by Shnureaga, 07 December 2005 - 06:45 PM.


#4 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 07 December 2005 - 08:34 PM

"че не извадих палката пред нея да.... Е говорех с колеги и те те ми обясниха надълго и нашироко че никоя нама да се хване така да прави свир** освен ако не го подам от панталаните нагло. "

Първо с мен не си съгласен , после и с него не си съгласен ? Противоречиш си....
Той говореше за НАГЛОСТ.....и аз казвам че е глупост....ти ми говориш че не съм прав....
после казваш : "Нагло е силна дума, с нежност по-може да стане, примерно хващаш ръката й и си я пъхаш в панталона "

Естествено, че първо зависи от ситуацията....ако прецениш че може да го направиш, направи го, но не по селскич начин "освен ако не го подам от панталаните нагло"........иначе аз начина леко и тактично да предвижиш ръката й до там съм съгласен

#5 Shnureaga

Shnureaga

    Let's do 68 i will owe you 1

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 113 Мнения:

Posted 08 December 2005 - 06:50 PM

Видях думата НАГЛО чак накрая при четенето и не ми се искаше да трия поста си, защото е хубав, понеже е красив :D
А осъди ме баси :rolleyes:
Много е ясно, че извадиш ли го селската трябва да си на село, за да ти го лапне.
И все пак избягна въпроса ми. Добре, аз знам отговора, но трябваше всички да го разберат :blink:

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 September 2006 - 08:58 AM

най голямата ви грешка е, че искате да откраднете сърцето на жената за да я вкарате в леглото...
не крадете сърцето и ...само страста и...

въртим се в един кръг в който всеки по някакъв начин си го връща на другия, защото някога е бил наранен от някой ...искаш или не това те променя...все по трудно се доверяваш и допускаш близо някой до се*е си...
кое е най жалкото ...когато го направиш пак, мислейки си "този път е различно" то се оказва, че пак си сгрешил, защото всичко се повтаря...

защото тя разбира, че е част от неговата игра...
и защо...само за да каже "тя не беше лесна, но вече е моя..." само за да вдигне мъжкото си его...

момчета, тази игра е жестока...
всъщност тя отдавна се обърна срещу вас /както се казва с вашите камъни по вашата глава.../

жалко...тъжно и уморено от дивата болката, която го убива всеки ден по малко... то става ужасно студено...давещо се в горчилката на утайката където всъщност е видяло истината...загубило смисъла да е добро...това усеща едно разбито сърце...

не искате да е вашето нали?


PS:темата е грешки при свалки...за това пиша тук...


Piron не знам какво да ти кажа пич...ако вярваш на колегите си ...жалко за теб...
и ако това е твоя извод за ситуацията, то няма никакъв смисъл да коментирам...

единственото което ужасно ме изкарва от нерви това е простотията ...

#7 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 27 September 2006 - 03:45 PM

Искам да благодаря на мастъра за материалите и на всички вас за дискусиите. Разбрах какво ме прави задник и реших да го променя. Имам едно чудесно момиче, и излизам с една безкрайно красива девойка, която ме разтапя с нейните големи лешникови очи. Желая на всеки да намери своята половинка!

#8 Ivan89

Ivan89

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 12 October 2006 - 08:37 PM

ей piron братленце и на мене ми са е случвало тфа.глей ко стаа не тряя само да са спичаш. ас така с гаджето ми,дет ми е сега бехме в един парк и ми са над**ви не го скрих не се притесних за разлика от нея(не съм педофил обаче е малко момичето) хванах й раката и си я турих на уя за неколко секунди раката и беше като вцепенена после почна да го търка аз го извадих и стана работата.явно е требвало деба и ти да го извадиш няя са плашиш жените само тва чакат да им го ръгнеш
п.с.абе деба хора стига са правихте на философи ас дока свана ко искате да кажете...кажете го просто..

#9 totoo

totoo

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 09 October 2007 - 05:05 PM

най голямата ви грешка е, че искате да откраднете сърцето на жената за да я вкарате в леглото...
не крадете сърцето и ...само страста и...

въртим се в един кръг в който всеки по някакъв начин си го връща на другия, защото някога е бил наранен от някой ...искаш или не това те променя...все по трудно се доверяваш и допускаш близо някой до се*е си...
кое е най жалкото ...когато го направиш пак, мислейки си "този път е различно" то се оказва, че пак си сгрешил, защото всичко се повтаря...

защото тя разбира, че е част от неговата игра...
и защо...само за да каже "тя не беше лесна, но вече е моя..." само за да вдигне мъжкото си его...

момчета, тази игра е жестока...
всъщност тя отдавна се обърна срещу вас /както се казва с вашите камъни по вашата глава.../

жалко...тъжно и уморено от дивата болката, която го убива всеки ден по малко... то става ужасно студено...давещо се в горчилката на утайката където всъщност е видяло истината...загубило смисъла да е добро...това усеща едно разбито сърце...

не искате да е вашето нали?
PS:темата е грешки при свалки...за това пиша тук...
Piron не знам какво да ти кажа пич...ако вярваш на колегите си ...жалко за теб...
и ако това е твоя извод за ситуацията, то няма никакъв смисъл да коментирам...

единственото което ужасно ме изкарва от нерви това е простотията ...



АМИ ОРХИДЕЙО..НАИСТИНА ПИШЕШ ХУБАВИ НЕЩА,НО МОГА ДА ТИ КАЖА,ЧЕ НЯКОИ ОТ НАС СЕ ОПИТВАТ ДА ОТКРАДНАТ СЪРЦАТА НА НЯКОИ МОМИЧЕТА ,НЕ САМО ЗАРАДИ ТОВА ДА Я ВКАРАТ В ЛЕГЛОТО, А И ЗАЩОТО ИСКАТ ДА Я ОПОЗНАЯТ И Д БЪДАТ ИЗЦЯЛО С НЕЯ ИЗЦЯЛО...А ВИЕ ВСЕ СИ ИЗБИРАТЕ НЯКОЙ,КОЙТО ВИ ИСКА САМО ЗА БРОЙКА...Е ТОВА Е ЖЕСТОКАТА ИСТИНА.

#10 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 10 October 2007 - 12:35 AM

хах да наистина защо все нас обвинявате за абсолютно всичко... някога бяхме добри момчета... а сега "копелета гадни" - имаше една песничка ;)

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 11 November 2007 - 01:11 AM

АМИ ОРХИДЕЙО..НАИСТИНА ПИШЕШ ХУБАВИ НЕЩА,НО МОГА ДА ТИ КАЖА,ЧЕ НЯКОИ ОТ НАС СЕ ОПИТВАТ ДА ОТКРАДНАТ СЪРЦАТА НА НЯКОИ МОМИЧЕТА ,НЕ САМО ЗАРАДИ ТОВА ДА Я ВКАРАТ В ЛЕГЛОТО, А И ЗАЩОТО ИСКАТ ДА Я ОПОЗНАЯТ И Д БЪДАТ ИЗЦЯЛО С НЕЯ ИЗЦЯЛО...А ВИЕ ВСЕ СИ ИЗБИРАТЕ НЯКОЙ,КОЙТО ВИ ИСКА САМО ЗА БРОЙКА...Е ТОВА Е ЖЕСТОКАТА ИСТИНА.


смятам, че по правилно е първо да я опознаеш и после да искаш да и откраднеш сърцето :)
жестоката истина ...всеки през живота си поне веднъж става жертва на нечие неориентирано и изкривено съзнание...

хах да наистина защо все нас обвинявате за абсолютно всичко... някога бяхме добри момчета... а сега "копелета гадни" - имаше една песничка :lol:


не обвинявам мъжете за отношенията мъж - жена...и двете страни имат вина за съществуването на такива сайтове ...
просто направих обръщение към хората, които не се представят за това което са /играещите роля, манипулаторите.../ само и единствено за да получат секс ...никак не са малко вярвай ми... :lol:
далеч съм от мисълта, че обръщението ми ще ги трогне :lol: изяла съм доста майни...неколко стотин в повече не ме бъркат, стига да мога да променя поне един ...или да накарам поне един да се замисли...

#12 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 11 November 2007 - 03:59 AM

смятам, че по правилно е първо да я опознаеш и после да искаш да и откраднеш сърцето :lol:
жестоката истина ...всеки през живота си поне веднъж става жертва на нечие неориентирано и изкривено съзнание...
не обвинявам мъжете за отношенията мъж - жена...и двете страни имат вина за съществуването на такива сайтове ...
просто направих обръщение към хората, които не се представят за това което са /играещите роля, манипулаторите.../ само и единствено за да получат секс ...никак не са малко вярвай ми... :lol:
далеч съм от мисълта, че обръщението ми ще ги трогне ;) изяла съм доста майни...неколко стотин в повече не ме бъркат, стига да мога да променя поне един ...или да накарам поне един да се замисли...



хубаво е рано сутрин да четеш толкова мъдрости :P
за съжаление обаче повечето тук СМЕ глупци наранявани не веднъж... найвници правили една и съща грешка по два пъти... а подяволите мн боли :lol:
виж за ролите обаче не съм съвсем съгласен... нима всичко това не е една игра с мн и различни роли?!?! нима маниполацията и мотивацията не са основни елементи в същата тази игра?! нима тук няма стотици начини точно за маниполиране?! А и определено не бих казал, че е яко всеки да бъде се*е си в тази игра (поради мн причини)... е вярно е и че има прекалено мн хора които прекаляват, но както сама каза всичко е един омагъосан кръг... или не чак толкова омагъосан :)

за финал получаваш една... ;)
а съм се убедил, че в днешния намръщен свят една усмивка от сърце прави чудеса
и повярвай ми, не един се е замислил заради Теб... поне тук ;)

#13 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 13 November 2007 - 01:12 AM

Дон Кико, ще ти кажа нещо, не знам дали ще ме разбереш, не знам дали някой ще ме разбере, но не бих те нарекъл глупак защото си допуснал да те наранят. И какво?! Нима страхът да не бъдеш наранен, незнанието и безпокойството не са част от тръпката на любовта, нима те не са наи-истинските човешки чувства. Да, може би постът ми ще прозвучи доста детински и определно арационален, противоречащ на собствения ми характер, но дълбоко в се*е си знам, че всеки от нас се моли всеки ден за тези тръпки, защото без тях ние просто не живеем. Не може да има любов без страх, без несигурност, без болка понякога. А когато тези чувства не те спохождат, когато те е обзела една дълга и безмислена еуфория, започваш да се чудиш наистина ли си щастлив или просто се заблуждаваш. Всички тези игри, свалки и т.н. какво са те? Начин да повдигнем егото си?! - за глупаците може би, но ако погледнем по-дълбоко - те са просто един активен начин да стигнем до това, което наистина търсим и искаме - любовта, в този си суров вид, гореща и страстна, но и болезнена, защото едва ли има истинско щастие без болка.

Този форум е един чудесен ключ да погледнеш по-навътре в се*е си, да преоткриеш нови светове за самия теб. Жалко е, че тук влизат и хора, които смятат, че написаните неща са с цел да унижат жените и да ги изкарат едва ли не като средство за задоволяване на мъжкото его.

Не трябва да поглеждаме към подобни форуми само защото сме се почувствали наранени и не искаме това да се повтаря. Такива места са, за да станем по-добри: в мисленето, в общуването и каквото още искате. Но според мен доста хора, четейки статиите решават, че трябва да следват някакъв модел на поведение, който по-скоро ги превръща в роботи отколкото в по-добри свалячи.

Играта между половете е най-невероятното нещо на света за мен. Опитвам се да възприемам всяка отделна жена като страст и емоция, а не просто желание да покориш поредния трофей. Искам всеки път да е различно и да става все по-красиво, по-страстно. Но в цялата тази работа, естествено, се крие и страх, кога повече, кога по-малко, страх да не бъдеш предаден или наранен. Но той е част от удоволствието да си с другия пол, част от цялата тази тръпка. А когато страхът изчезне, когато си обзет от една постоянна еуфория, за която споменах по-горе, повярвай ми, няма да се чувстваш по-сигурен, а започваш да се чудиш какво е това нещо, което те е направило толкова щастлив. Изобщо има ли го ??? И в един момент се чувстваш толкова празен, без любов, без тръпката и я търсиш всеки ден, всеки миг. Остава ти надеждата, че ще я намериш, а всичките ти усилия не са просто напразни, не са само за да задоволиш егото си. Защото ако всичко това, което правим е просто средство за едното его и самочувствие, то животът ще бъде доста сив и безсмислен.

#14 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 13 November 2007 - 02:14 AM

за мен истината е че всичко се върти около любовта. проблемът е че тя рядко се намира (напоследък даже ме обземат съмнения дали наистина съществува), а прекалено често я припознаваме и после съжаляваме... харесваш, хлътваш, подивяваш, започват компромиси, нарушаване на принципи опиянен от момичето... без да си я опознал, без да си осъзнал или ако щеш преценил дали трябва, дали може, дали си заслужава... наистина няма друго такова чуство... наистина е прекрасно и наистина боли жестоко... да казват, че да нарушиш принципите заради другия - това е любов... да казват, че да устоиш на изкушението заради любимия това е любов, но в крайна сметка това не са гаранции, доказателства или аргументации... няма такива понятия тук... няма никакви правила тук

нз дали е правилно, но аз лично съм решил за напред да мисля преди да правя нещо, да преценя... дали може, дали си заслужава и дали е разумно да дам на момиче чуствата ми... наистина е забавно и чуството е неуписуемо, но като че ли в главата ми е болката, а не гъделичкането в корема, което изпитвам доста често и за това аз предпочитам да пазя сърцето си за напред.

адски мн научих от тук, по добрият, по красивият начин, но и адски мн научих по грозният болезнен начин.

измерването на НИ и това да излизаш с няколко мацки едновременно са важни начини.

не бягам от любовта и не ме е страх от нея, но определено съм предпазлив спрямо нея. появи ли се подходящото Момиче... преполагам, че няма да му мисля толкова :) все пак живота не се измерва с времето през което дишаш, а с моментите, в които дъхът ти спира.

#15 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 November 2007 - 03:10 PM

хубаво е рано сутрин да четеш толкова мъдрости :(
за съжаление обаче повечето тук СМЕ глупци наранявани не веднъж... найвници правили една и съща грешка по два пъти... а подяволите мн боли :)
виж за ролите обаче не съм съвсем съгласен... нима всичко това не е една игра с мн и различни роли?!?! нима маниполацията и мотивацията не са основни елементи в същата тази игра?! нима тук няма стотици начини точно за маниполиране?! А и определено не бих казал, че е яко всеки да бъде се*е си в тази игра (поради мн причини)... е вярно е и че има прекалено мн хора които прекаляват, но както сама каза всичко е един омагъосан кръг... или не чак толкова омагъосан :)

за финал получаваш една... :(
а съм се убедил, че в днешния намръщен свят една усмивка от сърце прави чудеса
и повярвай ми, не един се е замислил заради Теб... поне тук :(


:) мерси за усмивката :( тя наистина прави чудеса
не сме глупаци, защото някой ни е наранил, по скоро се чувстваме такива защото сме позволили да се държат така с нас...и от опит знам, че това е чувство, което периодично ни сполита, но не защото сме глупави, а защото има твърде много егоисти...
от мен егоист не става...опитвала съм ...остава ми само да си пия горчивината и поредното разочарование...
травиално, но вярно - всяко зло за добро...
травиално, но вярно - всичко се връща...да му мислят манипулаторите и егоистите ;)


Не може да има любов без страх, без несигурност, без болка понякога. А когато тези чувства не те спохождат, когато те е обзела една дълга и безмислена еуфория, започваш да се чудиш наистина ли си щастлив или просто се заблуждаваш. Всички тези игри, свалки и т.н. какво са те? Начин да повдигнем егото си?! - за глупаците може би, но ако погледнем по-дълбоко - те са просто един активен начин да стигнем до това, което наистина търсим и искаме - любовта, в този си суров вид, гореща и страстна, но и болезнена, защото едва ли има истинско щастие без болка.

Този форум е един чудесен ключ да погледнеш по-навътре в се*е си, да преоткриеш нови светове за самия теб. Жалко е, че тук влизат и хора, които смятат, че написаните неща са с цел да унижат жените и да ги изкарат едва ли не като средство за задоволяване на мъжкото его.

Не трябва да поглеждаме към подобни форуми само защото сме се почувствали наранени и не искаме това да се повтаря. Такива места са, за да станем по-добри: в мисленето, в общуването и каквото още искате. Но според мен доста хора, четейки статиите решават, че трябва да следват някакъв модел на поведение, който по-скоро ги превръща в роботи отколкото в по-добри свалячи.

Играта между половете е най-невероятното нещо на света за мен. Опитвам се да възприемам всяка отделна жена като страст и емоция, а не просто желание да покориш поредния трофей. Искам всеки път да е различно и да става все по-красиво, по-страстно. Но в цялата тази работа, естествено, се крие и страх, кога повече, кога по-малко, страх да не бъдеш предаден или наранен. Но той е част от удоволствието да си с другия пол, част от цялата тази тръпка. А когато страхът изчезне, когато си обзет от една постоянна еуфория, за която споменах по-горе, повярвай ми, няма да се чувстваш по-сигурен, а започваш да се чудиш какво е това нещо, което те е направило толкова щастлив. Изобщо има ли го ??? И в един момент се чувстваш толкова празен, без любов, без тръпката и я търсиш всеки ден, всеки миг. Остава ти надеждата, че ще я намериш, а всичките ти усилия не са просто напразни, не са само за да задоволиш егото си. Защото ако всичко това, което правим е просто средство за едното его и самочувствие, то животът ще бъде доста сив и безсмислен.


има любов без страх и без несигурност :( но тя е минала в друго измирение
в началото всяка една връзка започва с гръм и трясък, страсти и сладки думи...всичко е розово... следва страх и недоверие /от страна на този който се чувства несигурен или застрашен/ на по късен етап идва доверието и взаимноста ...през цялото това време има низ от компромиси и в същото време болка...а когато една връзка мине през всичко това, страха изчезва...

нямам повече време ;) по късно ще пиша пак
лек и усмихнат ден на всички :D