Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да се оттървем от зоната на приятелството


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#46 prf

prf

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 21 October 2004 - 10:52 PM

мда, но ако по този начин на държание тя реши, че вече не ти пука много за нея и се наклони в другата посока... или пък реши че си решил да останете само приятели ?
:D

#47 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 21 October 2004 - 11:21 PM

за това от време на време й показвам че още много много я харесвам !
Но като й го кажа просто.... а по начин по който да го разбере сама !
Дано има успех това !

#48 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 October 2004 - 09:54 AM

мда, но ако по този начин на държание тя реши, че вече не ти пука много за нея и се наклони в другата посока... или пък реши че си решил да останете само приятели ?
:)

аз мисля че подхода е правилен не трябва да и дава всичко ей така и да се разкрива докрай а да я държи в напрежение защото загуби ли интереса и до там ще е и връзката...щом тя показва слабост към него но въпреки това има друг комбинацията е лоша за electric ...а показала вече слабост към него тя няма да иска да го загуби и лекото му пренебрежение понякога ще я дразни а това естествено ще я накара да действа за да предизвика интереса му /въпреки че знае за чуствата му/ тя е от жените които не обичат да губят ако той е доброто момче ще и умръзне бързо и ще го зареже но ако и дава по малко и понякога това ще я държи будна ...

#49 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 09 November 2004 - 09:08 PM

ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ПО ДЯВОЛИТЕ ...как можа нещо толкова студено да ти влезе така под кожата.....огледай се до теб може да стои много по гореща мадама която да ти даде много повече и то със радост ...много си млад за да пропиляваш усилията си в нещо така неориентирано и неосъзнато като че ли искаш да се жениш за нея ...кво и има на таз жена ей богу не я разбирам да и даваш всичко да бяга и после да пита ама ти обичаш ли ме щото и аз те обичам .... ;) ;) :ph34r: оххххххххххх избеснявам

#50 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 10 November 2004 - 09:50 AM

как успя тя да влезе така под мойта кожа и аз незнам.......... но немога да кажа че е студена................. държи се така само в последно време......
незнам дали ще ме разберете......... но с времето тя сякаш стана част от мен и ми е адски трудно без нея....... за това ми беше и толкова трудно да я преодолея............. и даже и сега ми е малко трудно....... но поне справям по-добре от преди !

#51 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 November 2004 - 12:31 PM

как успя тя да влезе така под мойта кожа и аз незнам.......... но немога да кажа че е студена................. държи се така само в последно време......
незнам дали ще ме разберете......... но с времето тя сякаш стана част от мен и ми е адски трудно без нея....... за това ми беше и толкова трудно да я преодолея............. и даже и сега ми е малко трудно....... но поне справям по-добре от преди !

<{POST_SNAPBACK}>


РАЗБИРАМ ТЕ ПРЕКРАСНО НО ТРЯБВА ДА КОНТРОЛИРАШ ЧУСТВАТА СИ НАУЧИ СЕ трудно е знам аз в момента също ги контролирам /ти знаеш/ но научиш ли се болката не е така силна ...контрола трябва да е в ръцете ти изпуснеш ли го играта загрубява ...представи си че сърцето ти е волана на колата въртиш го на ляво дясно или на право то те слуша инъче катастрофата е неизбежна болката също ...пази го в него има място за още много любов

#52 lvn

lvn

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 05:09 AM

interesna situaciq:)
Mai samo go bluskate mom4eto v razli4ni posoki..
Mnogo vqrno electric,trqbva da se znae cqlata situaciq za e bude suvetut po dubur.
Az 6te ti napi6a v to4ki kakvo mislq:)
1.Otgovori si na vuprosa ti kakvo iska6.
2.Momenta tq da izbere naistina e do6ul.Neka si izbere koi to4no iska.Ako na to4ka 1. si si otgovoril 4e q iska6 mnogo,dori i da e po kusno,ako tq ne izbere teb,i ostavi vrati4ka da moje da se vurne pri teb po kusno.
Mi tva e pi4 kvoto i da pravi6,kvito i zevzdi da q svalq6,kolkoto i grubo i nezainteresuvano da se durji6,i kvito i taktiki da pozlva6, neznae6 dokude 6te dovede tova,taka 4e budi sebe si i neka tq izbere.

#53 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 10:49 AM

мерси lvn са съвета.............
на първия въпрос съм дал отговор още много отдавна........... ужасно я искам, и момента на избирането също мина........... беше й тежко, на мен много повече, защото тя избра другия............ все пак съм и оставил вратичка......... и то не малка

#54 NaDaReN_ShPEk

NaDaReN_ShPEk

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 01 December 2004 - 09:56 AM

ей електрик аз съм нов тука но виж какъв съвет мога да ти дам!!! ;) B)
намери някоя по красива от въпросната излез с нея кяколко пъти мини уж случайно край въпросния "пич" , а ако те види и твоята любов значи всичко е 6!!Но НЕДЕЙ ДА ПРЕКАЛЯВАШ със новото момиче!!!тя трябва да се явява един вид примамка!!!мисля че ще подейства!!А ако твоята приятелка те пита какво има м/у теб и новата и кажи дай да се разбере че не се е случило нищо и интереса ти не е висок,но и покажи че все пак имаш малак интерес!Кажи нещо от сорта:"сладурана е но не мога все още да намеря всичко което тарся в едно момиче в нея самата" с малки преобразования мисля че ще се получи !!успех ;) [FONT=Arial]
P.S.искам да питам само как мога да напиша нов постинг за да питам за един мой проблем :)

#55 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 01 December 2004 - 02:56 PM

мерси lvn са съвета.............
на първия въпрос съм дал отговор още много отдавна........... ужасно я искам, и момента на избирането също мина........... беше й тежко, на мен много повече, защото тя избра другия............ все пак съм и оставил вратичка......... и то не малка

<{POST_SNAPBACK}>



но имаше и време в което и ти беше объркан и незнаеше какво искаш ....тя изобщо не знае и за мен се държи ужасно дезориентирано и нелогично :) ....просто я забрави и си живей живота ще срещнеш още много жени в живато си който тепърва започва стига си се инатил като магаре ;) за жена която не ти дава нищо нито прави нещо за теб само си играе със чуствата ти и те използва ...време е да теглиш чертата и да се стегнеш ...всъшност ти ми обеща да опиташ....така че стига със тез вратички и прозорчета дето и ги оставяш мамка му СТЕГНИ СЕ ИМА И ДРУГИ...ВСИЧКИ НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ЗАМЕНИМИ ...ОТВОРИ СИ ОЧИТЕ И ЩЕ ВИДИШ ДРУГА КОЯТО МОЖЕ ДА Е МНОГО ПО ДОБРА ОТ ТВОЯТА ...ПРОСТО ГО НАПРАВИ ...И СПРИ ДА СЕ ВЛАЧИШ А СЕ ДРЪЖ КАТО МЪЖ КАКЪВТО СИ.....