Преход към съдържанието


- - - - -

Warn


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 November 2005 - 10:07 AM

съжелявам че отварям нова тема за същия проблем за който е наказана Зизи но искам да кажа на въпросния мастър :P че наказанието на Зизи не е правилно и да кажа защо ...

това е копие от личната ми поща от писмото на въпросния ръпскин от който получих това любезно писъмце ...отговора ми беше кратък и не съвсем в мой стил ще го цитирам по памет " и ти бъди щъстлив" /мисля че админа може да влезе в пощата ми и лично да се увери защото не съм го изтрлила...

цитирам пидмото на въпросния човечец който като се напие и влезе във форума пише по следния начин...

Лично съобщение
rukspin хи, 04.11.2005 - 18:31


С малък опит


Група: Потребители
Мнения: 39
Потребител No.: 431
Регистриран: 17.04.2005



еи курво как си не сме си писали отдавна
исках да ти кажа че си мисля че си тапа и ограничена която си мисли че мненията и стуват аи ся ти не нареди :0


и сега чакам мнението на въпросния мастър ;) кой и за какво заслужава наказание ...аз лично бих го баннала щото мненията му не само че не струват а липсват :D но да влизаме пияни и да пишем това не е за пръв път само незнам дали пазя и предното му ЛС /за което се извини след като изтрезня/ ....всяко нещо си има граници веднъж простих...е ако стане система значи не съм наред защото не ми пука за въпросния комплексар който дори не познавам :blink: така че да не си позволява излияния от този род трети път след като дори не ме познава !!!!!

#2 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 21 November 2005 - 06:29 PM

боже вие луди ли сте ? Що не му дадете игнор....неможе целия свят да е щастлив....има и педали

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 November 2005 - 08:25 PM

съжалявам че отварям нова тема за същия проблем за който е наказана Зизи но искам да кажа на въпросния мастър че наказанието на Зизи не е правилно и да кажа защо ...

това е копие от личната ми поща от писмото на въпросния ръпскин от който получих това любезно писъмце ...отговора ми беше кратък и не съвсем в мой стил ще го цитирам по памет " и ти бъди щастлив" /мисля че админа може да влезе в пощата ми и лично да се увери защото не съм го изтрила...

цитирам писмото на въпросния човечец който като се напие и влезе във форума пише по следния начин...


и сега чакам мнението на въпросния мастър кой и за какво заслужава наказание ...аз лично бих го баннала щото мненията му не само че не струват а липсват но да влизаме пияни и да пишем това не е за пръв път само не знам дали пазя и предното му ЛС /за което се извини след като изтрезня/ ....всяко нещо си има граници веднъж простих...е ако стане система значи не съм наред защото не ми пука за въпросния комплексар който дори не познавам така че да не си позволява излияния от този род трети път след като дори не ме познава !!!!!


поправих си грешките ...извинявам се, но нямах време да го прочета и чак сега виждам, че има нужда от корекция която естествено вече не мога да направя ...кво те бъркаше тая опция така и не разбрах във всички други форуми я има !!!!

#4 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 22 November 2005 - 10:07 AM

хей електрик, да луди сме - щото заради този екземпляр аз съм наказана /не че ми пука/ , а той да си се вихри. и после нямало дискриминация.

все още продължавам да твърдя, че никито има лично отношение ... :P ;) :D

и все още не мога да разбера защо имам наказание. според мен аз само се защитавах от нападките на това момче, което не си мери приказките и чашките или дрогата :blink: :blink: :lol:

#5 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 22 November 2005 - 04:37 PM

master-dj Предупреден на 08.07.2005 - 16:59
Нивото на предупреждение е увеличено! За обида към друг потребител
-----------------------------------------------------------------------------------------
ето това пише при квадратчетата ми за предупреждение. ръкспин е започнал да дрънка глупости на 02.07.2005 всеки може да го види, но ..... постовете с грубости отдавна са изтрити.
само че това предупреждение се появи при мен в края на август ?*???**?? :lol: и защо по дяволите със задна дата???**?**?**??? е това не мога да го докажа, но е вярно. и това ако не е лично отношение.
освен това ще кажа още нещо - още като започна да обижда въпросния младеж аз писах на icq на ники /мастъра/ и му пратих простотиите на ръкспин. той ме попита искам ли да му забрани достъпа. тогава му казах, че това не е моя работа и той да си реши, но че не трябва да се позволява подобна свинщина във форума. и всичко беше наред. до края на август, когато се появи въпросното предупреждение пред очите ми - без никакво предисловие на личните или на яве. :P ;) :D

------------------------------------------------------------------------------------------
п.п. мога да кажа, че предполагам защо това се случва чак в края на август, но ще замълча. все пак си оставам дама и пазя репутацията на заобкръжаващите ме - макар и във виртуалното пространство :blink: нещата взеха да стават прекалено лични и това не ми харесва :blink:

Edited by zizi, 22 November 2005 - 04:42 PM.


#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 22 November 2005 - 09:41 PM

хей електрик, да луди сме - щото заради този екземпляр аз съм наказана /не че ми пука/

<{POST_SNAPBACK}>


мила , поста на електрик е насочен към админа :blink:

права си и на мен никак не ми пука ако ще и 10 наказания да ми сложи ;) /все още нямам но го очаквам :P / въпроса е принципен!!! затова не съм се отказала ...някой хора обаче не обичат да си признават грешките и да ги настъпваш по мазолите :D


PS: не затваряй и тази тема ...

#7 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 23 November 2005 - 06:45 PM

напротив , поста ми е насочен към Ръкспин..... Защото познавам Ники, и мога да кажа че е свестен човек.

И щом не ви пука какво още ровите ? А и ръкспин скоро не съм го мяркал

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 23 November 2005 - 07:21 PM

напротив , поста ми е насочен към Ръкспин..... Защото познавам Ники, и мога да кажа че е свестен човек.

И щом не ви пука какво още ровите ? А и ръкспин скоро не съм го мяркал

<{POST_SNAPBACK}>


познаваш Ники реалити??? какво значи познаваш ? колко пъти си говорил с него /пет пъти в нета/ ?

свестен за теб ок ...аз ще се въздържа от коментар и не говоря тук за него а за принципи !!!

да не може целия свят да е щастлив ...но тук не за това ти говоря ...има си правила които се спазват от всички !!!!

мен също ме познаваш нали?

е и на мен ми писна от цялата тая история :P но заставам зад гърба на приятелката си ...и ще защитавам принципите си до край /за теб бих направила същото/ не се ли борим за това през половината от съществуването си ...за справедливост ? има ли я изобщо ? щом за толкова дребно нещо трябва да се казват толкова много неща , а истината е очевадна ...ми аз лично се замислям , а ти?

питам се само защо точно на теб трябва да обяснявам всичко това ?*?

#9 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 24 November 2005 - 11:42 PM

може би защото не ти пукаше...както и на Зизи...

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 November 2005 - 12:42 AM

може би защото не ти пукаше...както и на Зизи...

<{POST_SNAPBACK}>


НЕ МИ ПУКА!!!! ВЪПРОСА Е ПРИНЦИПЕН !!! ЯСНА ЛИ БЯХ ? ДРУГИ ВЪПРОСИ?

Е АКО НЯКОЙ СИ МИСЛИ ЧЕ НАКАЗАНИЕТО И Е ПРАВИЛНО ТО ТОВА КОЕТО ЩЕ КАЖА Е МАЙНАТА МУ !!! ТОЧНО ЗАЩОТО НЕ МИ ПУКА ЗА НЯКАКВО СИ НАКАЗАНИЕ !!!!!

знаеш ли какво...писна ми ама така яко че ми се драйфа от темата като я видя...не ми пука и дали вие имате принципи и чуство за справедливост /явно не/

спирам да пиша явно няма никакъв смисъл !!!!! живуркайте си спокойно ...

ако някой ден си кажете за нещо "това не е честно" аз пък ще ви питам "и какво от това...това е живота и ако искаш да го промениш бори се не хленчи!!!!"