Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Проблем


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 idiotikus

idiotikus

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 20 November 2005 - 11:37 PM

Мисла че тук може да се дискутират и такива теми ;) занчи отскоро време забелязах нещо интересно по пениса си.Значи като го обеля по ръба който е в началото на главичката, та от вътрешната страна на тоя ръб по цялата обиколка на главичката има някакви подобни на пъпчици наредени по цялата обиколка на главичката.Те са с неиния цвят само че малко по светли и се намират са ма споменатото място, никаде другаде по органа не.Това не съм го споделял с никой и искам да ви попитам дали е нещо нормално или е проблем и трябва да потърся специализирана помощ :P

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 November 2005 - 09:57 AM

искам да ви попитам дали е нещо нормално или е проблем и трябва да потърся специализирана помощ :P

<{POST_SNAPBACK}>


определено не е нормално и трябва да отидеш на уролог ...

#3 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 21 November 2005 - 06:27 PM

я прати снимка да видим :P

нищо ти няма споко

#4 idiotikus

idiotikus

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 21 November 2005 - 10:38 PM

Еми за жалост немога да ти дам пик, но се радвам че ми няма нищо :P
и все пак да питам, тва ще си изчезни ли?

#5 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 22 November 2005 - 12:29 AM

пич там където описваш и аз имам....макар и да са много по-малко от това което ти описваш...те всъщност са много дребни, трябва да се загледаш за да се забележат....ако и ти за това говориш, мисля че е нормално....поне аз съм 100% сигурен че нищо ми няма

#6 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 22 November 2005 - 03:42 AM

Пич, ако се съмняваш, че ти има нещо - отивай на лекар!
Не се занимавай да питаш по форуми и да обясняваш какво било и т.н. - кой те разбрал, кой не разбрал... ще ти даде някой грешен съвет и ще патиш после! :P

#7 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 24 November 2005 - 05:10 PM

Бе не е лошо да отидеш на доктор, то верно че си е срам ама... На доктор и художник всичко се показвало... Не че ще взема да позирам :rolleyes:

Мисля обаче че това е проблем на страшно много мъже, някъде четох че се премахва оперативно, но няма гаранция че няма да се появи отново...

#8 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 24 November 2005 - 10:40 PM

Баа, чак сега се заетох какво точно си написал... по принцип тия пъпчици са нормални. Все пак се замисли следното - ког са се появили? Ако не си спомняш - значи е било много отдавна - говорим за нещо нормално. Болят ли те тия пъпчици, имат ли някакъв странен цвят, някаква секреция? Ако не - значи всичко ти е наред. :rolleyes:

#9 idiotikus

idiotikus

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 28 November 2005 - 11:42 PM

Баа, чак сега се заетох какво точно си написал... по принцип тия пъпчици са нормални. Все пак се замисли следното - ког са се появили? Ако не си спомняш - значи е било много отдавна - говорим за нещо нормално. Болят ли те тия пъпчици, имат ли някакъв странен цвят, някаква секреция? Ако не - значи всичко ти е наред. :P

<{POST_SNAPBACK}>


Хмм.. всъщтност наистина не помня кога са се появили, може би някъде когато започвах пубертета, и никога не са ми правили проблем и не съм ги забелязвал,с съвсем нормален цвят со и нямат никаква секреция B)

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 29 November 2005 - 10:40 AM

Хмм.. всъщтност наистина не помня кога са се появили, може би някъде когато започвах пубертета, и никога не са ми правили проблем и не съм ги забелязвал,с съвсем нормален цвят со и нямат никаква секреция B)

<{POST_SNAPBACK}>


аз не разбирам какъв е проблема да отидеш на лекар ?

#11 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 29 November 2005 - 05:10 PM

аз не разбирам какъв е проблема да отидеш на лекар ?

<{POST_SNAPBACK}>


Като на всички мъже... Ако не е свързано с Exitus letalis значи не е за доктор :P

Пък и срама си е голям... B)

#12 pitbull

pitbull

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 12 February 2008 - 05:13 PM

искам да попитам... имам някакви като егземи по пениса от преди бая време забелязах над пениса ми като брадавица стои и имам о6те една на самия пенис.. неска видях 4е се е появило същото нещо и във цепката на главата... не им обръщах внимание на другите две но като видях тази малко се притесних ...